עצות לחיים לכל אחד ממזלות המזלות...

לפעמים כולנו רק צריכים לשמוע קצת עצות מבוססות היטב כדי להעביר אותנו את היום. הנה כמה מילות עידוד כנות ומניעות לכל אחד ממזלות המזלות שיעזרו לך להפיק את המרב מהחוזקות שלך ולהתגבר על כל המכשול שעומד בפניך.

טלה: אל תשכח לדאוג לרווחתך בחיפוש אחר ההצלחה.

בכל האמצעים המשיכו לדחוף קדימה כדי להשיג את החלומות שלכם אבל אל תשכחו לדאוג לעצמכם בתהליך. לפעמים אתה יכול להיתפס כל כך במרדף אחרי הצלחה שאתה לא מרשה לעצמך לעצור לרגע בשביל קצת טיפול עצמי. לקחת קצת פסק זמן להתאוששות יכול לאפשר לך לחזור אפילו יותר חזק מבעבר.

מַזַל שׁוֹר: כשאתה מתקשה רק תזכור כמה אתה חזק באמת.

זה בטבע שלך לקחת על עצמך הרבה אחריות אבל זה יכול לפעמים להוביל ללחץ ולהרגשה כאילו אתה כבד ממטען עודף. כשהדברים נהיים קשים ואתם מנחשים את עצמכם, קח רגע להתיישר מחדש ולמצוא את הכוח הפנימי הזה. לעולם אל תשכח עד כמה אתה באמת קשוח.סרטן: זכור שלאנשים אכפת ממך יותר ממה שאתה חושב.

אל תטעה את עצמך לחשוב שאף אחד מסביבך לא דואג לך. רוב הסיכויים שיש אנשים בחייך שחושבים עליך יותר ממה שאתה יכול לדמיין. אישים סרטניים יכולים לפעמים לרדת ולהרגיש כאילו הם לגמרי לבד - אבל אם תושיטו יד תופתעו כמה זמן יש לאנשים בשבילכם.

מַזַל תְאוּמִים: לעולם אל תפסיק להיות עצמך, לא משנה מה אנשים אומרים.

לפעמים אתה עלול לתפוס את עצמך תוהה אם אנשים מתעצבנים מהאקסצנטריות שלך ומוזרויות יוצאות דופן. אבל אל תקשיב לשונאים כי אלו תכונות האישיות התוססות שהחברים והאהובים שלך הכי נהנים בך. תמשיך להיות עצמך ולעולם אל תאפשר לאף אחד לסתום לך את הפה!

מַזַל אַריֵה: יש לך נשמה נדיבה אבל היזהר מבעלי כוונות רעות.

מתחת לכל האגו והחוצפה הזה יש לך נשמה טובה ונדיבה. אבל לפעמים אתה יכול להיות קצת מהיר מדי לתת לאנשים את האמון שלך שלא הרוויחו אותו כראוי. אל תאבד את האמונה שלך באנושות, אבל תיזהר שלא ניצלו גם אתה. למרות שאולי תרצה לראות את הטוב ביותר בסובבים אותך - יש אנשים שהם רק חדשות רעות.

מַזַל בְּתוּלָה: אל תהיה כל כך קשה עם עצמך. יש לך את זה.

למרות שזה טוב להיות כנה עם עצמך לפעמים אתה יכול להיות יותר מדי קשוח כלפי עצמך. לבתולה יש הרגל לשפוט את עצמן לפי סטנדרטים שהם לא היו חולמים לשפוט אחרים לפיהם. תמשיך לכוון גבוה אבל אל תהיה כזה פרפקציוניסט שאתה לא נותן לעצמך קרדיט היכן שצריך קרדיט.

לִירָה: העצה שלך עוזרת לאנשים יותר ממה שאתה מבין - המשך להפיץ אותה.

יש לך מתנה לחלק מילות חוכמה לאנשים בדיוק כשהם זקוקים לה ביותר. אל תאבדו מעיני כמה יעיל אתם יכולים להיות כמתקשרים, כי יש לכם את הכוח לשנות את חייהם של אנשים לטובה. תן לעצמך קצת קרדיט ואל תנחש את עצמך - אנשים צריכים לשמוע מה יש לך להגיד.

מַזָל עַקרָב: זרוק את המשמר מדי פעם והראה לאנשים את האני האמיתי שלך.

לפעמים אתה יכול להקים קיר כזה שמקשה על אנשים להתקרב אליך רגשית. זה בסדר להיות זהיר לגבי מי אתה נפתח, אבל יש גם זמן ומקום לשחרר את ההגנות שלך ולהיות פגיע יותר. לעתים קרובות תופתע עד כמה אנשים לא שיפוטיים יכולים להיות כשאתה מראה להם את האני האמיתי שלך.

מַזַל קַשָׁת: אל תדאג כל כך שאנשים ישפטו אותך.

אל תאפשרו לביקורות של אנשים אחרים להיכנס אל מתחת לעורכם ובמקום זאת פשוט תתמקדו בעשייתכם. התעלם מהרעש והמשיכו להתקדם בלי קשר למה שיש למישהו להגיד על זה. יש אנשים שאין להם דבר טוב יותר לעשות מאשר לנסות להרוס אחרים שמצליחים יותר מהם.

מַזַל גְדִי: אל תקשיבו לשונאים - זה בא ממקום של קנאה.

כשאנשים מנסים להרוס אותך, זכור עד כמה אתה מסוגל באמת. תמיד יהיו אנשים שמבזבזים את זמנם בניסיון למזער את ההישגים של אחרים אבל זה בדרך כלל נובע ממקום של קנאה. שמור את הראש, הישארו עסוקים והמשיכו לעבוד קשה והכל ישתלם עם הזמן והסבלנות.

מזל דלי: תחשוב בעצמך אבל אל תחשוב יותר מדי על דברים.

אתה מסוג האנשים שחושבים בעצמך בלי קשר למה שאחרים עושים. אבל לפעמים אתה יכול להיות קצת סקפטי מדי ולחשוב יותר מדי לחשוב על דברים כשהתשובה באמת די פשוטה וישירה. אל תאפשר לפרנויה להפיק את המיטב מעצמך - לא כולם מחפשים אותך.

מַזַל דָגִים: אל תאפשרו לפקפקים ולמסרבים למנוע מכם ללכת אחרי מה שאתם באמת רוצים.

לפעמים אנשים יכולים לזלזל בדיוק במה שאתה מסוגל. לעולם אל תאפשר לשליליות ולספק מאחרים למנוע ממך לזהות את הפוטנציאל האמיתי שלך ולרדוף אחרי הדברים שאתה הכי רוצה. עם הדמיון והיצירתיות שלך אתה יכול ליצור דברים מדהימים - אז צא וליצור אותם!

רשום פופולרי


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים אריה-בתולה.

קרא עוד
תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-קשת.

קרא עוד