אזורים ארוגניים נסתרים של המזלות...

 אזורים ארוגניים של גלגל המזלות

לכל סימן בגלגל המזלות יש לפחות אחד או שניים מוּסתָר אזורים ארוגניים על גופם שצריכים כוח כדי להשיג אותם ברצינות נדלק.

כמה סימנים אהבה שמשחקים עם השיער שלהם, חלקם כן פראיירים לנשיקות הצוואר האלה וחלקן יימסו אם תתן להן חוּשָׁנִי עיסוי גב.אז היום, אני מציג בפניכם, את מוּסתָר אזורים ארוגניים של המזלות!

אזור ארוגני של טלה: הראש, הפנים והשיער שלהם.

 עיסוי ראש

טלה לא יכול להגיד לא לראש עמוק ומספק לְעַסוֹת. לא רק שזה ישאיר אותם רגועים ומאושרים יותר... אלא שזה יכול להכניס אותם למצב של סך הכל עִירוּר. הם גם יהיו לִרְעוֹד עם גלים של הַרגָשָׁה טוֹבָה אם תעביר בעדינות את האצבעות בשיער שלהם!

אזור אירוגני של מזל שור: את העורף שלהם.

 אזור ארוגני של מזל שור: הצוואר

לשור יש א מוּסתָר אזור ארוגני ממש על העורף שלהם. פשוט להפעיל את האצבעות למעלה ולמטה באזור זה יכול לגרום ל- חָזָק תגובה ונשיקות חושניות יכולות להניע אותם מְטוּרָף עם תְשׁוּקָה!

אזור אירוגני של מזל תאומים: ידיהם וזרועותיהם.

 אזור ארוגני מזל תאומים: ידיהם

הם תאומים למרבה ההפתעה מגיבים למגעים בידיהם ובזרועותיהם. לעסות את גב ידם וכן לתת להם א אוֹר לדגדג את זרועותיהם יכול ברצינות להעלות את רמות הגירוי שלהם.

אזור אירוגני של סרטן: חזה, שרירי בטן ושדיים.

 אזורים ארוגניים של סרטן: החזה והשדיים שלהם

סרטן זה מאוד רָגִישׁ ו פָּתוּחַ לגעת באזור החזה שלהם. הם אוהבים להיות התנשקה , מעסה ויכול אפילו להיכנס קצת רַך נְשִׁיכָה. כל מה שמעורב בפטמות שלהם הוא גם א בטוח דרך להשיג אותם חַם ו הפריע!

אזור ארוגני: הגב והכתפיים שלהם.

 אזור ארוגני אריה: הגב שלהם

לבני מזל אריה יש קצת א חוּלשָׁה על שנגעו בכל מקום באזור הגב שלהם. הֵם אהבה עיסויי כתפיים וגב עמוקים וחושניים. העברת האצבעות לאורך עמוד השדרה שלהם היא גם א למרבה ההפתעה דרך יעילה להניע את האנדורפין שלהם.

אזור אירוגני בתולה: הבטן וקו המותניים שלהם.

 אִשָׁה's tummy and waistline

לבתולה יש א מוּסתָר אזור ארוגני ממש באמצע שלהם בטן. כשנוגעים באזור הזה זה יכול לגרום עִירוּר ויש לך מאוד חָזָק השפעה עליהם. לנשק אותם לאורך קו המותניים שלהם בטוח גם יניע אותם פְּרָאִי!

אזור ארוגני של מאזניים: אזור הגב התחתון שלהם.

 אזורים ארוגניים של מאזניים: הגב התחתון שלהם.

למאזניים יש מְעוֹרֵר תַאֲוָה אזור שמור על הגב התחתון שלהם. פשוט נותן להם עדינות לְעַסוֹת באזור זה יכול להיות דרך רבת עוצמה לשלוח את החשק המיני שלהם דְאִיָה. לזרוק כמה אוֹר גם שריטות ואתה יכול לגרום להם לאבד את שלהם אכפת!

אזור ארוגני של מזל עקרב: אזור איברי המין שלהם.

 אזור ארוגני של מזל עקרב

בטח, רוב האנשים מקבלים חַם ו הפריע שנגעים בזבל שלהם אבל עבור מזל עקרב זה כן במיוחד נָכוֹן. שֶׁלָהֶם הגדול ביותר האזור הארוגני ממוקד ומרוכז ממש סביב אזור איברי המין שלהם, מה שהופך אותם מְאוֹד רגיש אפילו למגע הקל ביותר.

אזור אירוגני של מזל קשת: הירכיים והמותניים שלהם.

 אזורים ארוגניים של מזל קשת: ירכיים וירכיים.

אם אתה מעוניין להפעיל קשת, אתה צריך לשים לב אליהם ירכיים ו מָתנַיִם . אלה אזורים ארוגניים מעט ידועים הם מְאוֹד מגיב לכל סוג של מגע, נשיקות או עיסוי. פשוט להפעיל את הידיים בקלילות לאורך הירך הפנימית שלהם יכול להספיק כדי ליצור אותם חלש בברכיים!

אזור ארוגני של מזל גדי: הרגליים והברכיים שלהם.

 אִשָׁה's Knees

לגדי יש אזור ארוגני ממש סביבו ברכיים ו רגליים. אזור זה מתעלם לעתים קרובות הוא סוּפֶּר קשוב ל את כל סוגים של מגע פיזי. נסה להריץ את הידיים שלך למעלה ולמטה כל אחת מהרגליים שלהם ואפילו בקלילות מדגדג את גב הברכיים והם יקבלו מְסוּחרָר ו שובבה ממש מהר.

אזור ארוגני של מזל דלי: השוקיים והקרסוליים שלהם.

 אזורים ארוגניים של מזל דלי: שוקיים וקרסוליים

זה סוד שמור היטב שאקווריאים הם מאוד רָגִישׁ סביב השוקיים והקרסוליים שלהם. שים לב היטב לאזורים האלה בפעם הבאה שאתה מראה להם חיבה ותהיה נדהם עד כמה הם פתוחים למגע שלך!

אזור אירוגני של דגים: את רגליהם.

 אזורים ארוגניים של מזל דגים: רגליהם.

לדגים יש א מוּסתָר אזור ארוגני ממש בנפשות רגליהם. אם תציע להם עיסוי כף הרגל תמצא אותם לעתים רחוקות להנמיך את זה. שחקו עם בהונותיהם ושפשפו בעדינות את תחתית כפות הרגליים ותשאירו אותם בתחושה לחלוטין רגוע ואפילו א קטן נדלק!

רשום פופולרי


התאמה לסרטן וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


התאמה לסרטן וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-גדי.

קרא עוד
סרטן ותאימות אריה: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן ותאימות אריה: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים סרטן אריה.

קרא עוד