איך להתיידד ולנצח את השלטים...

 איך להתיידד עם השלטים

מחפש חברים חדשים להוסיף למעגל הפנימי שלך? האם יש מישהו בעבודה שאתה באמת חושב שהוא פיצוץ ורוצה לבלות עם עוד? יש מדע לטיפוח חברים והוא מבוסס על קסם לאנשים עם תכונות הכוכב שלך - ולדבר על הכוכבים - אם אתה רוצה לזכות בחבר חדש - תסתכל בערמומיות על תאריך הלידה שלהם ותבדוק את הרשימה של היום ליצירת חברים בטוחים טַקטִיקָה.

טלה: להראות קצת עמוד שדרה ולעמוד מולם.

 אישה מראה עמוד שדרהאם אתה מוכן להתיידד עם מזל טלה, הכי טוב ללבוש חליפת שריון כדי להסיט את הדוקרנים החדים וחוסר הטאקט החבורים האלה. אל תהיה טמבל מכיוון שחולשה מוציאה את הבריון בסימן הזה. קח את המאבק אליהם ותקרא התנהגות רעה ותזכה לכבוד ואולי גם ידידות.

מַזַל שׁוֹר: להיות אמיתי איתם ולהראות יושרה.

 אישה ישרה

שים את היושרה והיושר שלך בחוץ. לוקח זמן לנצח את מזל שור ולכן עקביות היא המפתח. הראה להם שאתה מתכוון למה שאתה אומר ותגבה זאת בפעולות. מזל שור יזהה הונאה ויקרא תירוץ עלוב  בהבזק – אז כשאתם מציעים לעזור לעבור דירה אל תחלמו  בן דוד שאבד מזמן רק כדי לצאת מהמשימה.

מַזַל תְאוּמִים: פתח את הגאונות שלך ותעסיק את המוח שלהם!

 אדם חושב לעומק

תהיה ספונטני ואל תהיה משעמם. מזל תאומים שונא חוסר דמיון ומסקרן מסתורין ודברים שלוקח זמן להבין אותם - אז לטפטף להאכיל אותם בסודות שלך. מזל תאומים גם אוהבים לחקור מוחות - העלו את מנת המשכל שלכם והתחילו להסתכל על - הכל. שמור על מזל תאומים על בהונותיו הנפשיות ויהיה לך חבר לכל החיים.

סרטן: תראה להם שאתה באמת עושה שטויות.

 סרטן חבר

הראה להם שהמשפחה חשובה לך ואל תתמכר לרכילות זדונית לגבי החברים הקיימים שלך. נאמנות היא המפתח להבטחת ידידות עם סרטן ותישפטו על פי איך אתם מתייחסים לאחרים. הסרטן מסרב בתוקף להתקרב לאנשים שיש להם היסטוריה של דקירות גב - מערכת יחסים ללא אמון היא פשוט לא הסצנה שלהם.

מַזַל אַריֵה: אל תהיו מרושלנים ותתנו להם תשומת לב!

 מחמיא לליאו

ליאו זקוקים להרבה תשומת לב ושבחים - אז לטפו את האגו שלהם ושימו לב מתי יש תסרוקת או בגדים חדשים. הפוך גם את עצמך ליצוגי - אריות שונאים רישול - ואל תהיו קמצנים - אלה של ליאו הם נדיבים מאוד ויפתרו במהירות מישהו שמשאיר שוב ושוב את הארנק בבית או לא מצליח לתת טיפ.

מַזַל בְּתוּלָה: תאהב את עצמך קודם ותראה קצת גאווה עצמית.

 תאהב את עצמך

תעשו מהפך, עשו דיאטה ותתחילו לרכב על אופניים. בתולה מחפשת חברים מודעים לבריאות ומודעים. הם גם מעריכים קצת תחרות, אז הפכו את משחק הטניס ל-5 סטים או לפרוץ 60 מצביע ב-Scrabble. אל תתבלגן או תאכל יותר מדי בסביבות חברתיות  - בתולה רואה עודף כלא אטרקטיבי ולא טעים.

לִירָה: להיות מהנה, ידידותי ואופטימי. הראה להם שאתה בקשר עם הרגשות שלך.

 חבר אריה

תרקוד איתם, שר איתם וספר להם בדיחות. מאזניים אוהב אנשים חצופים, כיפיים וקליל רגליים על רחבת הריקודים. היו גם מוכנים לצחוק ולבכות בו זמנית - השלט הזה מחפש אינטליגנציה רגשית גבוהה וקירות לבנים אנושיים גורמים להם להרגיש לא בנוח והכל מלבד ידידותיים.

מַזָל עַקרָב: תיכנע ואפשר להם להשחית אותך!

 אישה קשוחה עם ביטחון עצמי

באופן מוזר השלט הזה אוהב נאיביות ותמימות פעורת עיניים. מזל עקרב מתבקש לזעזע ולהשחית את קורבנותיו. אם אתה מעוניין לשחק תפקיד של מוזה, מזל עקרב ישמש כמנטור ומאסטר עד שתלך לצד האפל והצטרפת רשמית לקבוצת הידידות.

מַזַל קַשָׁת: להיות קריר וללא דרמה.

 חברים מצננים בבריכה

היו נוחים ומסתגלים. מזל קשת שונא להיות סביב נוצות או דבקים מסולסלים לפרטים. אם אתה ראש מלחיץ, אתה תהרוג את באז ה-Sag והם יבחרו להסתובב עם חברים נוחים יותר. הפוך את עצמך זמין לקמפינג סופי שבוע וחדרי בריחה ואל תזיע בדברים הקטנים.

מַזַל גְדִי: לשמור על האגו ולהיות צנוע.

 אגו גדול

אל תהיה ראוותני מדי - מזל גדי שונא התרברבנות או הצטיינות. הם מכבדים את הענווה ועושים את העבודה במהירות, בשקט. הצע סיוע ופעל בהתאם. מזל גדי יזמין אותך למעגל החברות  כשהם יבינו שאתה ערך מוסף בדרך של פעולות.

מזל דלי: להיות ידידותי אבל לא דוחף.

 מזל דלי וחבר

מזל דלי הוא מאוד אינטואיטיבי והוא יידע מיד אם ידידות היא אפשרות עתידית. יש להם גם רשימה של שוברי עסקות אז נסו לשמור על אותו עמוד מבחינה מוסרית ופילוסופית. מאוכלס בנטייה טבעית לעזור לאנשים שתדעו כי ידידות נמצאת על הפרק כאשר הם מציעים באקראי לנקות את הבית שלכם או לשמור על הכלב.

מַזַל דָגִים: להראות להם שאתה מקבל את הפגיעות שלהם.

 קבלת אהבה

היו שם כדי לאסוף את השברים וללמוד את האמנות האצילית של הסליחה. הם עשויים לעשות כל שביכולתם כדי לחבל בידידות - שוב ושוב - אבל אם תתמידו ותתפסו אותם בדרך למטה, הגרמלינים הקטנים והמענגים האלה יהפכו לחברים מרתקים ונאמנים.

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד