איך כל אחד ממזלות המזלות מפלרטטים...

 סגנונות פלירטוטים בגלגל המזלות

עבור אנשים מסוימים, פלירטוט הוא מיומנות שמגיעה באופן טבעי כמו נְשִׁימָה. אבל עבור אחרים, אמנות הפלירטוט היא א מרתיע משימה שיכולה להפוך אותם למבלבלים אִידיוֹט. לפעמים זה יכול להיות קשה לחזות איך אדם יראה את העניין שלו, אבל זה לא כזה תעלומה אם אתה יודע קצת על סימן הכוכבים שלו. הנה בְּדִיוּק איך כל אחד ממזלות המזלות מפלרטטים!

טלה' סגנון הפלירטוט הוא בטוח, אסרטיבי והכל מלבד עדין.

 זוג נועז בעצמואריאנים ימשכו אותך פנימה עם האסקפדות הנועזות והמבריקות שלהם. הם נמשכים לרוחות חסרות פחד והרפתקניות, אז היו מוכנים לשחק יחד אם אתם רוצים להשאיר אותם מעוניינים. סגנון הפלירטוט שלהם חזק, תחרותי ואפילו מתיש, אבל הריגוש העצום של כל זה יגרום לך לחזור לעוד. הם יכולים להיות שובבים למדי, אז צפו למשחקים, מאבקי זרועות וכל מיני קשקושים!

מַזַל שׁוֹר הוא פלרטטן סיבולת שמשחק את המשחק הארוך.

 זוג מפלרטט על הבר

מזל שור קצת יותר מאופק כשזה מגיע לפלרטט ומעדיף לשחק את המשחק הארוך. הם ימתינו עד שייגמר הקיטור של כל ההצגות בחדר לפני שהם יכנסו כדי לעשות מהלך. הם יכולים להיות קצת עצבניים ומודעים לעצמם בגישה שלהם, אבל הסגנון הביישן שלהם יכול להיות גם חמוד כמו פאק. הם מגינים ומרגיעים אבל אף פעם לא נואשים, במקום זאת הם מחזיקים מעמד עד שהם נכנסים כל כך מתחת לעור שלך שאתה מתעשת.

מַזַל תְאוּמִים הוא פלרטטן כאוטי ובלתי צפוי שישאיר אותך על הרגליים.

 נשיקת הפתעה

מזל תאומים הוא הסימן של סתירות חלקות וסגנון הפלירטוט שלהם אינו שונה. המילים שלהם יכולות להיות תמוהות ושפת הגוף שלהם קשה לפענוח. רגע אחד, הם יעשו זאת נראה כל כך משועמם ודעתם מוסחת שתחשוב שהם לא מעוניינים... ואז רגע אחר כך הם יזנקו לנשיקה כל כך נלהבת שתחשוב שהם אובססיביים. בטח, הם יכולים להיות קצת מטריפים לפעמים, אבל הם כל כך מסקרנים שאתה תמשיך לחזור לעוד - דייט אחד אף פעם לא מספיק!

סרטן הוא פלרטט אכפתי ורומנטי.

 זוג מאחורי פרחים

סרטן הוא חובב רומנטיקה שיסחוף אותך מהרגליים עם מחמאות וקשב. כשהם מפלרטטים יש להם יכולת ייחודית לגרום לך להרגיש שאתה האדם היחיד בחדר הארור. כשהם מפעילים את הקסם הם יכולים להיות מאוד מפתה אז היזהרו. הם ינצחו אותך באדיבותם ואז יגרמו לך להימס על ידי לחישת שום דבר מתוק באוזן.

מזל אריה סגנון הפלירטוט הוא מלכותי ומתנשא.

 זוג אריה קלאסי

לעתים קרובות מבורך ברעמת שיער מרהיבה ובלבוש מסוגנן, האריה מושך בנוכחותם ולאחר מכן מגבה אותו בביטחון וערך עצמי בלתי מעורערים. שניהם חושניים ומסוכנים למישוש באצבעותיהם ובשיניים. בסוף הערב הם ישאירו אתכם משתוקקים נואשות לקהל נוסף עם השלט המלכותי הזה - אם תשרוד!

בתולה' סגנון הפלירטוט הוא עדין, מתוחכם ומפתה.

 זוג בתולה זוכים וסועדים

פרפקציוניסטים, מזל בתולה קשים לעצמם ולכל השאר. לעתים קרובות הם אלגנטיים והתבררו בחדות. סגנון הפלירטוט שלהם יכול לפעמים להיראות יותר כמו ראיון עבודה עם בחירה קפדנית של קריטריונים שיש להתייחס אליהם. אבל הם יתרככו עם הזמן ויתחילו לפלרטט בצורה גלויה יותר, בין אם זה בצחוק מהבדיחות הלא מצחיקות שלך ואפילו חלוקת מחמאה מעוצבת היטב.

פאונד' סגנון הפלירטוט הוא מהנה, חצוף ונלהב.

 מזל מאזניים מפלרטט

מאזניים יפלרטו עם מקל - הם פשוט נאלצים לגרום לכולם ולכל דבר להרגיש רצוי ואהוב. הם יכולים להיות נושמים, תמימים, רחבי עיניים ומאוד נוגעים כאשר הם בעניין של מישהו. לפעמים הנמענים יפרשו לא נכון פסטיבל פלרטט מאזניים למשהו יותר מהותי. הכי טוב פשוט ליהנות מהקסם שלהם וללכת על משהו יותר סתמי לפני שתעלה מחויבות.

עקרבים' סגנון הפלירטוט הוא עמוק, ישיר ומהפנט ממש.

 מזל עקרב מפלרטט

בני מזל עקרב יכולים להיות ישירים למדי כשמדובר בפלירטוט וגילוי עניין במישהו. הם יביטו בך החוצה מהצד השני של החדר בעודם נראים פרוע ברהיטות. מישוש והומוריסטי אפל הם מפלרטטים עם דיוק והבטחה לפעילויות אסורות. היו בטוחים שהם רק טווים את הקסם שלהם על אלה שהם נמשכים אליהם באמת... אבל כשהם מפעילים את הקסם המגנטי שלהם הם יכולים להיות פשוט משכרים!

מַזַל קַשָׁת הוא שמח ומצחיק באופן מדבק כשהם מפלרטטים.

 פלרטטנים מהנים שמחים

כאשר קשת מפלרטט הוא אוהב לשמור על דברים מהנים, קלילים ואופטימיים. הם ימשכו את תשומת הלב שלך עם חוש ההומור היבש שלהם והיכולת לספר סיפור טוב לעזאזל. אם הם ינסו 'לחזר' אחריך הם יהיו אנרגטיים ופעילים בגישה שלהם - צפו להרבה שיגעון והילולה.

מזל גדי סגנון הפלירטוט הוא קלוש והכל על 'פחות זה יותר'.

 מזל גדי מפלרטט

הגדי לא מתעסק עם חוצפה מזויפת כאשר הם מנסים לזכות בחיבה שלך - סגנון הפלירטוט שלהם הוא הרבה יותר מזדמן. ראשית הם יקסימו אותך עם האינטלקט והאותנטיות שלהם. אחר כך הם יעניקו לך מחמאה שכל כך מהורהרת שתדע שהם שמים לב. הם מבינים שפחות יכול לפעמים להיות יותר ושאין סיבה למהר לדבר טוב!

מזל דלי מפלרטטים בכך שהם מושכים אותך פנימה עם השנינות שלהם ומפתים את דעתך.

 מוח פעיל

בני מזל דלי הם הטיפוסים שיכולים לעשות אהבה עם המוח שלך אפילו בלי לשים עליך אצבע. הם מתעוררים עמוקות על ידי אינטליגנציה וידע, ו כבוי על ידי קמצנות ובורות. הם יכולים למצוא שפלירטוט פיזי הוא קצת תעלומה. אבל הם טבעיים בלשיא את הסקרנות שלך ולפתות את המוח שלך עד שאתה נשאר רוצה עוד.

מַזַל דָגִים' סגנון הפלירטוט חמוד ושמור בצורה מביכה... עד שהם מתחילים לשתות!

 דגים מפלרטטים במסיבה

הדגים יכולים להפוך מרגע אחד להיות זהירים וביישניים - למופקרים ללא בושה רק באחד משני משקאות נוקשים. כשהם מפוכחים הם יכולים להיות ביישנים למדי כשזה מגיע לפלרטט. אבל כשהם בעיצומו של פלירטוט שיכור, זה לא נדיר לשמוע אנשים צורחים 'תשיג חדר!' כאשר דגים עוסקים בגילויי חיבה.

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד