איך השלטים מגיבים למחמאות...

לא כולם מגיבים למחמאות באותה צורה. חלקם ירגישו לא בנוח ומוזרים כשמשבחים אותם, בעוד שאחרים חונקים כל מילה וזוהרים באופן חיובי כשאומרים להם שהם מדהימים, יפים, חכמים או אין לעמוד בפניו . לכל מזל יש דרך ייחודית משלו לטפל במחמאות, גלה כיצד המזל שלך מגיב למטה!

טלה: הם ידגו עוד מכיוון שהתיאבון שלהם אינו יודע שובע!

 טלה דוג למחמאותמזל טלה רק לעתים נדירות יסיר מחמאה טובה - למעשה הם כנראה ידגו עוד. הם רואים את עצמם כנועזים, אמיצים ומוכנים לקחת סיכונים שאחרים היו נמנעים מהם. תן להם שבחים בהתמקדות התכונות הללו והם ימראו. הם גם לא מעלים על כך שרמת השבחים לא הייתה מספיק גבוהה - רק מצוינת? אתה חייב להתבדח! הם יכולים להיות קצת יהירים אבל הם נרגשים לקבל את המחמאה הנכונה.

מַזַל שׁוֹר: לא תמיד נוח להם לקבל מחמאות.

 מזל תאומים כיף

מזל שור לא יודע איפה להסתכל כאשר מחמיאים להם והם יכולים להיות קצת קשורים בלשון. סביר להניח שהם ישמטו את ראש השור שלהם ויביטו באדמה עד שהשבחים ייפסקו. עם זאת, הם די טובים בלשיר את המעלות שלהם ולהזכיר לאנשים את הערך שהם מביאים לשולחן!

סרטן: הם בעלי מוטיבציה גבוהה ומעודדים על ידי מילים טובות.

 עודד סרטן

חולי סרטן אוהבים מחמאה - זה גורם להם להרגיש חמים ודביקים מבפנים ומעורר בהם השראה להחזיר טובה במילים או במעשים. מאז אישיות סרטן הם מכוונים למשפחה ולזוגיות הם מייחסים ערך גבוה לשבחים מהקרובים להם ופחות לאלה מפי זרים. כשמקבלים מחמאות, היי אוהבים להראות את הערכתם אז צפו למתנות וחנופה בתמורה.

מַזַל תְאוּמִים: 'תודה אבל אל תעשה את זה שוב!'.

 מזל תאומים סקפטי מקבל מחמאה

מזל תאומים לא תמיד כל כך בטוחים איך הם מרגישים לגבי שבחים, יש ימים שהם בסדר עם הרעיון אבל באחרים זה יכול להרגיש כל כך מזויף. מה שהם באמת לא אוהבים זה מחמאות זורמות שמגיעות עם אג'נדה מצורפת. והם יהיו אכזריים עם כל מי שהם חושדים שהוא מדבר בלשון שקרית. לעתים קרובות עדיף לא לומר כלום.

מַזַל אַריֵה: 'ספר לי עוד, ספר לי עוד, לא בבקשה אל תפסיק!'.

 ליאו אוהב מחמאות

לפעמים נדמה שהמחמאה הומצאה מתוך מחשבה על אישיות אריה. גאים ומתנשאים הם אוהבים להתחמם באור הזרקורים שנוצר על ידי קשקושים אינסופיים והתרפקות עבדים. הם תמיד יכירו ויודו לנותן המחמאה ואם תמשיכו ללטף את האגו שלהם במילים מפוארות תהפכו לחבר לכל החיים.

מַזַל בְּתוּלָה: 'כן אני יודע…. מה עוד חדשות?'.

 בתולה בטוחה בעצמה

מזל בתולה הם ריאליסטים מעשיים עם מנה בריאה של ספקנות. אם תחפרו את הסגנון שלהם - הם מעדיפים לראות אקשן אמיתי שמוכיח זאת במקום מילים פרחוניות חסרות משמעות. סביר להניח שהם יצחצחו משטחים ריקים בספק ובבוטות. הם גם יודעים את הערך שלהם ויש להם ערך עצמי טוב אז זה אולי נראה להם כאילו אתה רק מציין את הדימום ברור.

לִירָה: 'למה תודה ומיד בחזרה אליך!'.

 אישה תומכת

בדרך כלל יש סיכוי גבוה יותר שמאזניים יעשו את המחמאות, אבל כשהם מקבלים שבחים הם יצחקקו, יסמיקו ויחבקו אותך בשמחה. כדי לאזן את המאזניים, לעתים קרובות הם מחזירים מיד את החסד בכך שהם אומרים לך עד כמה גם אתה נפלא, מבריק ומדהים. זה יכול בקלות להפוך לחברת הערצה הדדית.

מַזָל עַקרָב: בחיפוש אחר מחמאות איכותיות בלבד.

 גבות מורמות

ה אישיות עקרב ייראו אדישים כאשר מחמיאים להם, אבל הם רק מעבדים ומעריכים את ערכו. הם יגיבו כשדירגו את איכות השבחים שלך כדי להחליט אם זו שירה צרופה או שטות מוחלטת. הם שונאים חנופה מזויפת אבל נהנים ביסודיות ממחמאות ייחודיות שכמובן הושקעה בהן מחשבה.

מַזַל קַשָׁת: הם צוחקים את זה כאילו זה כלום (למרות שהם אוהבים את זה!).

 החמיא לקשת

קשת מסיט הרבה שבחים עם בדיחות וצחוק. זה לא אומר שהם לא נהנים לקבל מחמאות, זה רק שההומור הוא הבחירה שלהם כמעט לכל דבר. הם למעשה אוהבים קצת לחמם - הם משתמשים בזה כמוטיבציה לסנוור אותך עם הברק שלהם. לפעמים מחמאות יכולות להוביל להופעה מדהימה של מזל קשת.

מַזַל גְדִי: 'זה נהדר אבל מה איך זה יעזור לי?'.

 החמיא מזל גדי

מזל גדי הוא מעריץ של שבחים שימושיים ובונים. הם נהנים מהערכת ביצועים חיובית וישתמשו בה כדי לשאוף לשלמות. השלט הזה אוהב לחבר את הנקודות ולכן הם דורשים חומר במקום מוך והם עשויים אפילו לבקש ממך לפרט יותר. בתורו, כשהם מחמיאים לך, תדע שהם רציניים ושעשית עבודה מצוינת.

מזל דלי: אם אתה כנה הם יתנו לך חיבוק ענק ותודה.

 זוג כיף

לדלי יכול לקחת רגע להגיב בזמן שהם מעריכים אם אתה אמיתי או סתם מנסה להוציא מהם משהו. אבל אם הם מוצאים שאתה כנה הם יגיבו במתן תודה ובחיבוק ענק למי שהם מדברים איתו. עבור נקודות בונוס נסה להחמיא להם על האינטלקט שלהם - הם אוהבים את הסוג הזה!

מַזַל דָגִים: הם יתרחו כל מילה ויתהו אם אתה באמת מתכוון לזה.

 דגים סקרנים

ה אישיות מזל דגים – לרעתם – על מנתח מחמאות. בהתחלה הם יכולים להיראות נרגשים משבחים. אבל אז הם יסתלקו כדי לבחון באופן משפטי כל מילה עד שיהפכו אותה לשלילה. לעתים קרובות הם יוצרים סיפור סביב מה שלא נאמר - כך שאם יגידו להם שהעיניים שלהם מקסימות, הם יחליטו בסופו של דבר שזה רק כדי להימנע מלדבר על 5 הקילו הנוספים שצברו במהלך החורף. צפה להישאל על המשמעות האמיתית של המחמאה שלך!

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד