תכונות שליליות של כל מזלות שנחשפו...

חלק ממזלות המזלות עשויים לרצות לחשוב שהם תמימים ומושלמים כֹּל דרך... אבל האמת היא שלפעמים הם יכולים להיות כל דבר אבל.

בטח שהם אולי מקסימים ומצחיקים כשהם במיטבם אבל מדי פעם הם יכולים לעשות דברים שפשוט בֶּאֱמֶת לטחון את ההילוכים אפילו של החברים והאהובים הקרובים ביותר שלהם.

אז תתכוננו כי היום אני אסתכל על שלילי תכונות הסימנים!תכונות שליליות של טלה: הם יכולים להיות חסרי סבלנות, תובעניים ועקשנים.

 תובעני וחסר סבלנות

ה טלה יכולים להיות כל כך שקועים בעצמם קדחתני ו מהיר אורח חיים שהם מתוסכלים מאלה שלא יכולים לעמוד בקצב. הם רוצים את כל העולם והם רוצים את זה אתמול והם יכולים להיות סוג של חסר סבלנות כשזה מגיע לקבל את זה.

המזג שלהם יכול להיות ידוע לשמצה קצר כאשר מתמודדים עם חוֹסֶר כִּשָׁרוֹן ובהחלט ידוע שהם מתפוצצים מעת לעת. הם יכולים להיות עקשנים כמו פרד גם כשהם כאלה מסוים שהם צודקים!

תכונות שליליות של מזל שור: הם יכולים להיות חומריים מדי וליפול למלכודת של ניסיון 'להדביק את הקצב של הג'ונס'.

 יהלום יקר

ה מזל שור ידוע כאדם שעובד קשה שמוכנים להתנתק כדי להתקדם. עם זאת, לפעמים הם יכולים ליפול למלכודת של כל הזמן לנסות 'לשמור על קשר עם משפחת ג'ונס' ולחץ על דברים חומריים שבאמת לא בֶּאֱמֶת חשוב כל כך.

הם יכולים לשרוף את עצמם ואפילו למצוא את עצמם על סף התמוטטות אם הם לא יאלצו את עצמם לקחת הפסקה מדי פעם. כסף זה נהדר והכל מלבד איזון כן חִיוּנִי לשמירה על שפיות!

תכונות שליליות של מזל תאומים: הם יכולים להיות ערמומיים, מניפולטיביים ועם שני פנים.

 חטטן

ה מזל תאומים הוא סימן אינטליגנטי מטורף אבל לִפְעָמִים הם יכולים להיות קצת גַם ערמומיות לטובתם. הם יודעים בְּדִיוּק כיצד לתמרן אנשים ובמצבים לטובתם ויכול להיות טוב בצורה מפחידה באמנות ההונאה.

אם אתה עולה על הצד הרע שלהם, היזהרו כי הם יסיעו אותך מטורף עם משחקי המחשבה שלהם.

תכונות שליליות של סרטן: הם יכולים להיות מצבי רוח ורעננים.

 מְצוּבּרָח

עובדה ידועה היא שה אישיות מזל סרטן נוטה להיות קצת רגשי.

אבל כשהם מקבלים בֶּאֱמֶת נסער שהם יכולים לקבל את המשמעות של 'התפרצות רגשית' אל א כֹּל רמה חדשה בכך שהם הופכים להיות כל כך מטומטמים ורעננים שכמעט בלתי נסבל שהם נמצאים בסביבה.

כשהם יום מחורבן רציני אולי עדיף פשוט להשאיר אותם לבד לזמן מה כדי לפתור את זה.

תכונות שליליות של מזל אריה: הם יכולים להיות שווא, שתלטניים ורגישים מדי לביקורת.

 בוסי תובעני

אישיות אריה לעתים קרובות יש בראשם תוכניות גדולות וחזונות רבים לגבי הדברים שהם רוצים להשיג והם יכולים להיות סוג של שתלטן ו תוֹבְעָנִי במרדף שלהם להפוך את החלומות האלה למציאות.

הם יכולים גם להיאבק בביקורת אפילו כשהיא נועדה להיות בונה באמת והם לא כל כך טובים בוויתור על תפקיד המנהיגות כשהם רוצים להיות אחראים.

תכונות שליליות של מזל בתולה: הם יכולים להיות בררנים, ביקורתיים מדי ולהעמיד אנשים בסטנדרטים בלתי סבירים.

 לא התרשם

ה מזל בתולה הוא קצת פרפקציוניסט וכתוצאה מכך הם יכולים להיתקל כמו, ובכן, סוג של קַפְּדָנִי ו קריטי. הם לא יכולים לסבול לראות דברים שנעשו ב-a חצוי בצורה ו הם יכולים להיות די קָשֶׁה כשזה מגיע לביקורת על עבודה מרושלת.

יש להם הרגל להחזיק את האנשים סביבם בסטנדרט יוצא דופן שאינו תמיד ריאלי. לפעמים הם פשוט צריכים להירגע ולנהל את הציפיות שלהם.

תכונות שליליות של מאזניים: הם יכולים להיות מניפולטיביים וקצת *מדי* טובים בלשקר.

 שקרן מקצועי

מאזניים הם כל כך חכמים ומקסימים שהם יכולים בקלות למשוך את הצמר על העיניים של מישהו אם הם יבחרו לעשות זאת. הם גם כל כך משכנעים עד שהם כנראה יכולים לשכנע מישהו לחתום עליהם את נשמתו.

הם בעיקר מנסים להשתמש בכוחות שלהם לטוב, אבל כשמישהו חוצה אותם, הם יכולים להתקשות לעמוד בפיתוי להחזיר כשהם הכי פחות מצפים לזה!

תכונות שליליות של מזל עקרב: הם יכולים להיות אגרסיביים, שולטים ואובססיביים.

 תכונות שליליות של מזל עקרב

עקרב הוא מסוג האישיות זה יכול להיות הכי נחמד או ה הכי מרושע תלוי אם הם אוהבים אותך.

אם יש להם בעיה איתך הם יכולים להיות תוקפניים מָהִיר ואלה שיעזו לחצות אותם ילמדו בדיוק איך חַד טפרי העקרבים יכולים להיות.

הם גם ידועים כקצת אובססיביים אינם טובים במיוחד בלשחרר את תלונות העבר וטינה ישנה. לפעמים הם פשוט צריכים ללמוד להמשיך הלאה!

תכונות שליליות של מזל קשת: הם יכולים להיות חסרי רגישות, חסרי סבלנות וקצת חמימים.

 ארצ'ר גס רוח

ה אישיות קשת אוהב פשוט להגיד כל מה שעולה על דעתם, לא משנה איך לְהַקְהוֹת אוֹ ישיר זה יכול להיות. ולמרות שחלקם יכולים למצוא את הכנות הזו מרעננת עבור אחרים, זה פשוט יותר מדי והם יכולים להיעלב למדי ממה שהם תופסים חוסר רגישות של מזל קשת.

הם גם לא הכי סבלני היכנס גם לגלגל המזלות והם עלולים להתעצבן בקלות כשהם נתקלים בעיכובים או מואטים על ידי אחרים.

תכונות שליליות של מזל גדי: הם יכולים להיות פסימיים, מתנשאים וחסרי רגישות לרגשות אחרים.

ה מַזַל גְדִי אוהבים לחשוב על עצמם כספקנים רֵיאָלִיסט אבל לחלקם הגישה שלהם יכולה להיראות ממש פסימי.

אנשים יכולים להיות מתוסכלים כאשר מזל גדי יורה להם 'רעיונות מטומטמים' ולפעמים הם בסופו של דבר מרירים וממורמרים כתוצאה מכך. זה לא שגדי מתכוון להרחיק אנשים... פשוט יש להם מעט מאוד סבלנות כלפי טִפּשׁוּת.

תכונות שליליות של מזל דלי: הם יכולים להיות חשאיים מדי, מרוחקים רגשית וקשה להתקרב אליהם.

 סודי ומרוחק

מזל דלי אינו בדיוק ספר פתוח שפשוט שופך את הסודות שלהם כשאתה אומר 'ללכת' . כשהם לא רוצים לדבר על משהו זה יכול להיות כמו לשאוב דם מאבן בניסיון להוציא מהם מידע ממשי.

הם נוטים להקים חומות רגשיות שעלולות לפעמים לתסכל את חבריהם ויקיריהם אבל  אישיות מזל דלי רק צריך לעבוד על הדברים שלהם שֶׁלוֹ דֶרֶך.

תכונות שליליות של דגים: הם יכולים להיות מרחמים על עצמם, חסרי החלטיות וקצת מפזרים.

 הססני

ה חולמני כמו המדינה כי מזל דגים לעתים קרובות מוצאים את עצמם יכולים לגרום בסך הכל חוסר החלטיות כשזה מגיע להכנה מַכרִיעַ החלטות.

יש ימים שהם יכולים להיאבק כדי לסדר את המחשבות שלהם לעזאזל הרבה שהם כל הזמן מוצאים את עצמם מאבדים דברים, שוכחים דברים ובאופן כללי הם קצת פיזור מוח.

הם יכולים גם להיקלע למסלולי מחשבה שליליים וצריכים להיזהר שהם לא ייקלעו למצב של תמיד מרחמים על עצמם ובמקום זאת מתמקדים ב טוֹב בחיים שלהם!

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד