תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  טלה וטלה אוהבים תאימות

דבר אחד בטוח: טלה עם טלה אף פעם לא משעמם. הם ישרפו בבהירות ואז יתרסקו בכאוס קוסמי. תמיד בדרכים ומתכננים את ההרפתקה הבאה היצורים הלוהטים האלה מסוגלים להשיג הרבה ביחד - זה אם הם יכולים לדחות את הדרמה ולהראות קצת ענווה. הם יצטרכו להשתמש באמנות העדינה של הקשבה ולהיות מוכנים לצאת מהאגו שלהם אם הם מתכוונים לעשות כל דבר לעבוד לטווח ארוך.

עם זאת, ניתן להחליק ולהימנע מכמה מהמורות מהירות. כדי לעזור לך לאורך הדרך, פרקנו את כל מה שאתה צריך לדעת עליו יחסי טלה-טלה. קראו קדימה וגלו את המרכיבים הטובים, הרעים וה'WTF הם חשבו' של הקשר הנלהב הזה.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה וטלה חברויות…

טלה וטלה למעשה יוצרים חברים ממש טובים. הם נוטים להתנפל אחד על השני ולהמציא כל מיני תוכניות ותוכניות מטורפות - שאותן הם מסוגלים להפוך למציאות. שים שניים שלטים קבועים יחד ויש לך נחישות - כתוצאה מכך הם מהווים חברים נהדרים לחדר כושר או שותפים עסקיים.

  ידידות טלה וטלה

אבל הם עשויים להיאבק לשמור על דברים כ'סתם בני זוג' לאורך זמן. לפעמים זה יכול להיות קשה לחברות טלה-טלה להישאר אפלטונית גרידא - עם מאדים כמין כוכב הלכת השליט שלהם תמיד בשיקול עבור שניהם - לילה מאוחר אחד במשרד יכול להפוך את החברות שלהם למשחק כדור חדש לגמרי.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

יש שתי דרכים שזה יכול ללכת - או שטלה פוגש את טלה וכולם צועקים 'תשיג חדר!' לאחר 10 דקות. או שנראה שהם שונאים זה את זה בעוצמה מוזרה רק על סמך רושם ראשוני. אבל תאמינו או לא - זה עדיין לא אומר בהכרח שהמצב לא יכול להציל או אפילו להוביל למשהו מיני.

  סימני משיכה ראשונים

בגלל ה אישיות מזל טלה הוא תנודתי רגשית הם לפעמים יורים מהמותן בלי להבין לגמרי למה. היזהרו כשהם אומרים שהם מתעבים היכרות חדשה - זה יכול להיות קוד ל'אני רוצה לקרוע להם את הבגדים'. אם השניים האלה יתחילו רע אז קצת זמן ביחד עשוי בהחלט לשנות את זה.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה והטלה ב יחסים…

לפעמים טלה וטלה יכולים להיות כנים זה עם זה באכזריות. אבל זה לא בהכרח דבר רע מכיוון שהם לא מאמינים בריקוד סביב נושא או לשקר כדי להציל את רגשותיו של מישהו. רק כאשר הביקורת הבונה הופכת למזלזלת, הם תוקפים ואומרים דברים שאי אפשר לקחת בחזרה.

  מערכת יחסים לוהטת של טלה

הם ידחפו אחד את השני להיות גרסה טובה יותר של עצמם לגבי כל הדיבורים שלהם על עצמאות ולא לתת לזרוק מה אנשים אחרים חושבים, טלה עושה רוצה להרשים את יקיריהם. צפו - לרוב - לתמיכה ברוב המאמצים ולרצון לחגוג זה את זה על הצלחות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

כמעט בכל מקום - אבל זה לא בהכרח דבר רע. מזל טלה אוהב סוערות - הם יכולים להתיש את כל הסובבים אותם כשמדובר בדרמה גבוהה - ולפעמים רק מזל טלה אחר יקבל את זה. זה כשהלחימה מפסיקה יש לך בעיה - טלה כמובן הפסיק לדאוג.

  לב טלה שבור

ייתכן שיש להם גם בעיות אמון המבוססות על חוסר השליטה בדחפים והצורך המתמיד במהירה מיידית. זה עשוי אפילו להשפיע על יכולתם להישאר נאמנים ומכיוון ששניהם כל כך דומים במחלקה זו, חשדנות וקנאה עלולים להפריע לאמון. זה מעשה ג'אגלינג - שניהם יצטרכו הרבה חופש אבל גם כמה אחריות.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה וטלה להתאהב

כשהשניים האלה מתאהבים זה בצד הפרוע של השני, הם יכולים להרגיש שהם מזהים רוח קרובה זה בתוך זה. הם יחפשו אדרנלין יחד על ידי עשיית משהו מטורף כמו רפטינג במים לבנים או קפיצת בנג'י רק כדי ליהנות יחד מחוויית המוות הקרוב. בדרך כלל טלה מאוד אנרגטי מאוהב הופך ערני במיוחד ולא מוצא זמן לישון, מה גם עם כל פעילויות המין ומסמרות השיער שהם מתכננים.

  זוג טלה ליד האש

הם עשויים גם להיעלם מחבריהם לזמן מה כי אין מקום לאף אחד אחר בביתו של מזל טלה האהוב. בתחילה יהיו אתגרים, אינטלקטואלית, פיזית ורגשית בזמן שהם בודקים אחד את השני להתאמה. בגלל זה סימנים אופי תחרותי התאהבות יכולה להרגיש קצת כמו להתכונן לקרב.

טלה וטלה התאמה מינית…

אוקיי, אז בהתחלה סקס בין השניים הוא געשי ונפיץ - אבל הר הגעש יכול להיות רדום ממש מהר - זה קורה בדרך כלל כשההתמקדות היא לגמרי בהנאה שלהם. הם יכולים להיות כל כך להוטים שהם ממהרים לדבר ושוכחים ליהנות מהרגע. מה שהם צריכים לעשות זה לתקשר את הרצונות שלהם אחד עם השני ולא להיות כל כך אנוכיים במיטה!

  זוג טלה במיטה

מתי אש פוגשת אש יש כמובן תנודתיות ואף אחד לא עושה סקס איפור טוב יותר מאשר טלה וטלה. יהיו המון הזדמנויות לטפח את ההיבט הזה של הרפרטואר המיני שלהם ואנחנו חושדים שלפעמים הסימנים האלה יוצרים ויכוחים בכוונה רק כדי שיוכלו להמציא - לחימה היא משחק מקדים של מזל טלה.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה וטלה התאמה לנישואין…

להתפשר, להתפשר להתפשר ולתת מקום אחד לשני. טלה וטלה אכן יוצרים זוגות אדירים במחלקת הנישואים - אם הכל במסלול כלפי מעלה - אבל כשהחיים זורקים להם כמה כדורי עקומה, האשמות והאשמות עלולות לחתוך. השלט הזה צריך ללמוד איך להתנהג כמו צוות בזמנים הקשים ולא לנטוש את הספינה בסימן הראשון של צרות.

  טלה מתחתן

הם חייבים לשמור על קווי תקשורת פתוחים ולא להיות גאים מכדי ללכת לפגישת ייעוץ זוגי מוזרה או לסגת אם זה נחוץ כדי לכוונן את מערכת היחסים שלהם. נישואים הם לעתים קרובות דרך קשה עבור בני מזל טלה מכיוון שהם מרגישים פסיכולוגית מוגבלים ולכודים, ולכן חיוני שהם נותנים זה לזה מקום לנשום. היו מוכנים לחשוב מחוץ לכיכר ותתכן מחויבות מתמשכת.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:80קשר רגשי:50כימיה מינית:75תאימות נישואין:70הטוב:זיקוקים מיניים.פוטנציאל להיות פאוור קאפל.לא מפחדים לקחת סיכונים יחד.הרע של זה:לא מוצלחים. יכול להרגיש לבד רגשית תוך כדי מערכת היחסים.66ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד