תאימות טלה ותאום: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים וטלה אוהבים תאימות

שני אלה הם מלאים בסוגי לורה קרופט ואינדיאנה ג'ונס - מכורים לאדרנלין שמגרדים מהר מאוד ברגליים כשהם קשורים למקום אחד. שילוב דינמי, אם כי מעט בסיכון גבוה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שבזמן שכולנו מתכננים את קיומנו בפרברים - טלה ותאומים יחיו את החיים עד הסוף.

זה לא אומר שלא יהיו אתגרים - מלבד פשיטות על קברים ואיתור קשתות אבודות - שילובים רבים של טלה/תאומים יצטרכו ללמוד לחיות בעולם האמיתי - זה קצת כמו אותו חבר שלומד בבית שאין לו מושג איך לתפוס האוטובוס - אבל אפשר ללמד אותם - אם טלה/תאומים מוכנים להקשיב וללמוד.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה ותאומים חברויות…

טלה ותאומים יוצרים חברויות מסמרות שיער. שניהם רוצים להסתובב עם השני בידיעה שהספונטניות תשלוט בשיא. יצורים פיזיים - סביר להניח שהם יתמכרו לפעילות ספורטיבית ביחד - חשבו על חברי סקווש, רכיבה על אופניים וריצה.

מעניין ששניהם יהיו סוגים שונים של ספורטאים - ה שריפה במזל טלה נדלק במהירות ונשרף מהר מה שהופך אותם לרצים טבעיים ואילו מזל תאומים אוורירי מתחיל עם משב רוח רך ונבנה לסופת ציקלון משתרעת לאורך זמן - מה שהופך אותם לסוגים ספורטיביים סיבולת.

  טלה וספורטיבי תאומים

התכונות המנוגדות הללו יכולות להחמיא זו לזו כשהן דוחפות אחת את השנייה להצלחה - למרות שחברים מייחלים לעתים קרובות שהכל לא חייב להיות הימור או מרוץ איתם.

ה אישיות תאומים עם זאת, יכול להיות ממש מגעיל אם חברם טלה מוצא חבר אחר תלוי בצוק. ולטלה יש נטייה לנטוש ללא מחשבה את חברם אם מזל תאומים נפצע, חולה או לא מסוגל להשתתף במהירות הקול.

נסו לא להיות תלויים מדי אחד בשני בכל הנוגע לחברות שלכם ותמיד תוכלו להמשיך מהמקום שהפסקתם.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

ריפרופי הלב הראשוניים האלה עשויים להתברר שהם מבריקים יותר.

כמו רומן גלדיאטורים שהתמכרו למין בטירוף אחרי ימים קשים בהרג בזירה - תאומים צפויים לפגוש את מזל טלה לאחר שסיים את מרתון בוסטון או חתום עסקה עסקית של 7 ספרות.

שניהם בשיא טבעי, האינסטינקטים הגשמיים שלהם מחפשים זה את זה - והזהירו: דברים יכולים להתחמם מהר.

  מְשִׁיכָה

מזכיר רוטוויילר רעבן זה ה אישיותו של מזל טלה שבדרך כלל מוביל אותם להתנפל ראשונים - בתור א סימן קרדינל הם אוהבים לקחת אחריות ולעתים קרובות מובילים מהמפשעה.

מזל תאומים יגיב במנה טובה של הקנטות מיניות - סימנים משתנים הם אינטליגנטיים ביותר וְלֹא לְמַעְלָה מְגַבֵּר מְאֹד מְאֹד לִפְנֵי שֶׁיָּטְלוּ אֶת טַרְפָּם.

מרתק לראות את שני אלה מפלרטטים - בדומה לצפייה בפרק בדירוג X בערוץ הגילוי.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה והתאומים ב יחסים…

בתחומים של שכנוע טלה צריך לתת לתאומים זריזי אופקים לדבר. תחשוב על זה כשילוב מבריק של מוח ושרירים.

מזל תאומים נשלט על ידי מרקורי - כוכב לכת הידוע במתנת הגאב - אם מנהלים משא ומתן על משכנתא או עסקה עסקית מורכבת הסימן הזה יבין ניואנסים ודיבור טכני במהירות הבזק. תחום ההתמחות של טלה הוא בהרמה כבדה ובפעולה במהירות. זה מאפשר להם לטפל בכל הפרטים הקטנים בזמן שיא.

  אטרקציה של טלה ותאומים

השילוב הזה יכול לגרום למערכת יחסים שהיא לא רק לוהטת ומלאת התרגשות - אלא כזו שבה הם יכולים להספיק הרבה כצוות על ידי דרבנון אחד את השני להגיע להישגים.

אבל לפעמים הם יכולים להיות קצת מרוכזים מדי בריצה מלאה קדימה במהירות של 100 מייל לשעה. כדי שהדברים יעבדו הם יצטרכו לוודא שהיחסים ביניהם לא יתגלגלו לטירוף של פעילויות שלא נגמרות רק בשביל להיראות עסוק.

הימנע משחיקה של מערכת היחסים על ידי האטה מדי כמה זמן וזכירה לגעת רגשית בבסיס - שיהיה לך יום על הספה ולצפות ב'משחקי הכס' מדי כמה זמן - זה יהיה חיבור מחדש מרגיע אם לא צמא דם.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

שני הסימנים הללו חדים בלשון ובעלי נטייה לחוסר טאקט. ולמרות שהם עבי עור ולא מהסוגים לקחת דברים באופן אישי - בהחלט יש כמה יוצאי דופן.

מזל תאומים הוא נזיל וגמיש מבחינה אינטלקטואלית - אבל לפעמים הם יכולים להסתכל מלמעלה על מזל טלה ולבקר אותו על היותם טיפשים או בוטים - זה יפגע ויעורר טינה. ולמרות שהם אנשי שיחה מבריקים, הם יכולים לפעמים להמשיך ולהמשיך קצת - מה שיכול בסופו של דבר להישמע כמו רעש לבן מעצבן למזל טלה.

  בעיות בזוגיות

מזל טלה, לעומת זאת, כל כך אובססיבי להתחיל ולסיים דברים בצורה מהירה שלפעמים זה יכול להיות יותר מדי עבור מזל תאומים. הם יכולים גם להיות קצת מהירים מדי למהר לשפוט - מעבירים את הפה שלהם על דברים שתאומים יכולים ללא עוררין להוכיח כשקריים ושגויים.

מזל תאומים - לפעמים אתה לא צריך להשתמש במילון שלם כדי להעביר נקודה וטלה - בדוק את העובדות שלך לפני שאתה אומר משהו ממש ממש טיפשי!

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר טלה ותאומים להתאהב

בניית אמון בין שני הסימנים הללו תהיה מרכיב קריטי במתכון הרומנטי. זה לא בגלל שהם לא סומכים זה על זה אלא יותר בגלל שהם סקפטיים לגבי היכולת שלהם להתחייב.

חבלה ראשונית במערכת היחסים - פעמיים או שלוש - אינה יוצאת דופן לפני שנכנעים לבלתי נמנע - הם בודקים את המים לפני שסוגרים את השער על גיוון.

  אוהבים

ימי רומנטיקה מוקדמים יהיו מנוקדים בהתקפי אבק וחזה - מזל טלה נדיף וכועס על כל חוסר שיקול דעת וסימן אוויר מזל תאומים נושב רוחות זועמות של הרס מילולי.

העניינים מסתדרים כשהילדים המשוגעים האלה מבינים שאף אחד אחר לא יכול לתת להם את השיאים הטבעיים שהם מקבלים זה מזה.

טלה ותאומים התאמה מינית…

לשאול אם טלה ותאומים תואמים מינית זה קצת כמו לשאול אם האפיפיור קתולי?!! – התשובה היא כמובן!!

בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים שלהם סקס מתרחש לעתים קרובות ובכל מקום! אולם כאשר חג התאוות 24/7 דועך והמציאות מתחילה, ייתכן שתאומים יצירתיים יישארו רוצים עוד.

  אָח

מזל תאומים מייצג דואליות והם אוהבים קצת משחק תפקידים - להחליק להתלבשות ולסקס טלפוני לוהט וכבד. מזל טלה מחשיב את עצמו בעל אופקים רחבים, אבל לעתים קרובות זה רק דיבור על דחף מיני גבוה באופן חריג.

תהיו עדינים תאומים - יש כאן אגו חזק מעורב - הציגו את גברת לאש ואחות הלילה השובבה בעדינות - ומזל טלה - נכנע לדחף שלכם ללכת על הצד הפראי!

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה ותאומים התאמה לנישואין…

השניים האלה עשויים לראות בנישואים מצב של 'טוב, מה נעשה הלאה' ברגע שהם באמת יבינו שאף אחד לא יגרום להם לחבב אחד את השני.

צפו לחתונה מטורפת - אם הם מתכוונים לעשות את זה, האירוע יהיה גדול ומודגש ובלתי נשכח - נדרים בהר געש או תחת הזוהר הצפוני הם אפשרויות אמיתיות.

  להקות חתונה

ילדים יכולים להיות מחוץ לשולחן עבור שני אלה, כי פשוט אין להם זמן או רצון להיות קשורים. עם זאת, אם טלה/תאומים אכן יחליטו להביא צאצאים אל תתפלאו אם כל המשפחה תצטרף לקרקס או תעבור מתחרות איש ברזל לתחרות איש ברזל.

בסך הכל, אם השניים האלה יגיעו לשלבי פעמוני החתונה, רוב הסיכויים שיהיו להם נישואים אוהבים ומשגשגים מאוד!

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:65קשר רגשי:60כימיה מינית:80תאימות נישואין:65הטוב:ג'ינקס גבוה והרפתקאות גדולות.יצירתיות מינית ודליקה.יכולת להזיז הרים יחד.המחויבות הרעה:התאימות. ציון

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד