תאימות טלה וסרטן: אהבה, מין ומערכות יחסים...

  סרטן וטלה אוהבים תאימות

טלה עשוי להיות רועש וגאה - ומדי פעם הרבה מעצבן. אבל אפילו מזל האש הסוער ביותר של גלגל המזלות זקוק לטיפוח והכוונה - והסרטן הוא האדם המושלם לעשות זאת - כאשר מותר.

אם האיזון נכון הם יכולים לפעול כלוחמים אחד של השני כאשר נדרש קרב. אם יש תקלה ביקום למרות שסרטן יכול להפוך למאפשר כאשר טלה מתחיל לקחת סיכונים שהם - ובכן, טעויות עצומות ועלול לאבד חמצן מהר.החוכמה עם השניים האלה היא להבין את הסינכרוניות שלהם ולכוון אותו עדין כמו כינור סטרדיווריוס. הנה מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-סרטן.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה וסרטן חברויות…

למזל טלה ולסרטן יש פוטנציאל להפוך לחברים ארוכי טווח. למרות ההבדלים הרבים ביניהם הם מצליחים לעתים קרובות לפתח קשר חזק הודות לכבוד ההדדי שלהם זה לזה.

כצמד דינמי הם יוצרים אנשי כנף/נשים טובים באמת כשהם יוצאים לעיר ביחד - הנואשים וחסרי התאריכים יכולים לבחור בין סרטן מהורהר ומסתורי או מזל טלה היפראקטיבי וכריזמטי.

  חברים טלה-דלי

הסרטן יקבל ייעוץ של מזל טלה ליחסים מכיוון שהם מזהים את יכולת הסרטנים לפרש במדויק את נפש האדם. בעוד סרטן מנצל את האנרגיה הגבוהה של מזל טלה כדי לחנוק אפיזודות של מלנכוליה.

כפי ש אֵשׁ ו שלטי מים הם נוטים לנטרל את התחרותיות הטבעית זה של זה מה שסוללת את הדרך לפתיחות ויושר כמו חברים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

גם מזל טלה וגם סרטן סימנים קרדינליים נותן להם תכונות מנהיגות טבעיות ותחושה עמוקה של תשוקה. כאשר מחזרים זה אחר זה הם ינסו להדגיש את ההיבטים החשובים של חייהם בתקווה שהאחר ירצה להצטרף ולהיות חלק מזה.

  זוג טלה

אתה יודע שדברים מתחממים כשהם פתאום מתחילים לצאת לאזורי הנוחות שלהם ולעשות דברים שהם בדרך כלל לא היו עושים. כאשר מזל טלה מתרגש לשמור על חברה של סבתא קשישה של סרטן וסרטן הופך להיות יותר יוצא מוכנה לחיות מתוך מזוודה - אתה יכול להיות די בטוח שהם נמשכים זה לזה.

בשלבים המוקדמים יקיריהם מרבים לנענע בראשם ותוהים מי גנבו את החברים הטלה/סרטן שלהם. התשובה היא כמובן - רומנטיקה. עם זאת, חילופי האישיות המוזרים הזה נמשכים רק לזמן קצר - כאשר החידוש מתפוגג דיונים על קווים בחול וחייבים לקיים מגבלות.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה והסרטן ב יחסים…

בעוד ה אישיות סרטן אוהב לקנן ולהניח שורשים, ה אישיות מזל טלה הוא לנצח מטווח חופשי. אבל במערכת יחסים בריאה של מזל סרטן ומזל טלה הם יפעלו למצוא אמצע ולאזן אחד את השני.

הסרטן יעודד את הטלה להאט ולחשוב על דברים כאשר הם על סף התנהגות פזיזות. והטלה יוציא את הצד הנועז יותר של הסרטן על ידי היותו ספונטני והרפתקני.

  אוהבי מצב רוח

כשהם עובדים יחד הם לעתים קרובות נוגעים בבסיס אחד עם השני כדי לוודא שהם נמצאים באותו עמוד. עם זאת, לפעמים סגנון המשא ומתן והפשרה שלהם עשוי להיראות כמו צעד אחד קדימה, שני צעדים אחורה - דמיינו 30 שינויים למסיבת יום השנה ביומיים. החברים שלהם עשויים לקרוע את שיערם בתסכול, אבל התהליך הזה אומר ששני הסימנים מתאימים.

מצב רוח יכול לפעמים להופיע ללא הודעה מוקדמת וסימנים אלה אינם חוששים להיות זועפים יחד בפומבי. כשהם במצב רוח רע הם יכולים להפוך ארוחת ערב לא נוחה במהירות... אם כי בדרך כלל היא לא נמשכת יותר מדי זמן. פשוט שים אותם על המרפסת כדי לחלץ את זה החוצה הם יהיו בסדר בעוד זמן מה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

כמו כל מערכות היחסים, אם השניים האלה לא נזהרים הם יכולים להיתקל בסערה רצינית ככל שהם מתקדמים יותר לתוך מערכת היחסים שלהם.

כשסרטן לא מוכן לחוקק איזו אהבה קשה ונותן לאל טלה להתחמק עם התנהגות לקויה - בין אם זה רמאות, אנוכיות או סתם שכחה להוציא את האשפה - הקשר יכול להידרדר לדינמיקה של הורה/ילד ממורמרים.

  זוג זועף טלה וסרטן מתווכחים

כמו כן, כאשר הסרטן הולך לאיבוד בחור שחור של רגשות במשך כל כך הרבה זמן עד שמזל טלה מרגיש נגרר אליו - זה יכול ליצור מתח אמיתי בתוך מערכת היחסים.

אם יתעוררו בעיות, ייתכן שיהיה צורך בהפרש של זמן מה כדי לרענן דברים. אחרת, זריקת התקף זעם וטינה מתנשאת יכולה להעלות את ראשיהם המכוערים ולהוביל את שני הסימנים העקשנים הללו להתרחק.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה ו סרטן להתאהב

הגוונים של התאהבות של טלה ושל סרטן תלויים מאוד בתזמון. אם זה כבוי, ההבדלים בין טלה לסרטן יכולים פשוט להיות מחסום גדול מדי, מה שמוביל לאהבה מהירה וקצרת מועד.

אבל אם התזמון נכון ושניהם מתאהבים בשיא - אז מוזיקה יפה תתחיל להתנגן בקוסמוס, ממש כמו סימפוניה יפה של תזמורת.

  יחסי טלה-סרטן

באהבה, התכונות המנוגדות שלהם יכולות לעבוד יחד כמו יין ויאנג כדי לגרום זה לזה להרגיש רצוי - מבלי להרגיש שהאחר הוא 'נזקק'. סרטן יכול ללמד את מזל טלה ליצור קשר עם הרגשות שלו ואילו מזל טלה מלמד את הסרטן לפרוץ מהקליפה שלו.

זה בתורו יוצר סולידריות ביחסים וקשר חזק יותר בין השניים. עם תקשורת טובה ופתוחה, הם יכולים לנווט כמעט בכל מכשול שהם נתקלים בו וליצור אהבה שנמשכת.

טלה וסרטן התאמה מינית…

סרטן לא יכול לקיים יחסי מין ללא רגש ואילו מזל טלה יגבש כיסא שנראה טוב - שם טמונה הבעיה.

סרטן השולט בכוכב הלכת - הירח מייצג משפחה והורות. סרטנים הם חושניים, נותנים יצורים שלעתים קרובות מיישרים קו בין מין עם פריה וטיפוח. לפעמים הם הופכים די א-מיניים כי למצוא את 'האחד' פשוט נראה מתחמק מדי.

  טלה סקסית-סרטן נשיקות

מזל טלה צריך להיות סבלני ומוכן לחכות - הישג קשה לאיל אבל אם הם ייפתחו לסרטן רגשית, יבנו אמון ולא ייחנקו ממילת ה'מחויבות' הזו - הם יתוגמלו בשותף יפהפה ושובב בין הסדינים.

סרטן יקבל בתמורה כור גרעיני.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה וסרטן התאמה לנישואין…

אם הסימנים האלה יצליחו לשנות את המצב, רוב הסיכויים שהם יגושו את רוב הקמטים במערכת היחסים מראש.

סרטן אינטליגנטי רגשית רוצה שומר אז דיונים על דברים חשובים כמו ילדים, חגים וקריירה יתנגשו היטב עד שטלה יהיה מוכן לומר 'אני עושה'.

  תאימות נישואים של טלה וסרטן

כל עוד הם מספקים אחד את השני לצרכיהם, יש להם סיכוי אמיתי לגרום לנישואים לעבוד. מעת לעת, טלה יזדקק לחופש שלו ולטיול בסוף השבוע עם הבנים/בנות. בעוד שסרטן, לעומת זאת, ידרוש זמן השבתה כדי לעצב ולקנן.

יש להם גם את היכולת להיות הורים נהדרים ולא צריך הרבה כדי להבין מי יהיה ה'מהנה' (רמז: הטלה שלו) ומי יהיה האחראי אך המחמיר (רמז: הסרטן שלו). וזה בסדר - שוב, זה הכל על היין והיאנג עם השניים האלה!

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:55קשר רגשי:70כימיה מינית:65תאימות נישואין:75הטוב:סיעור מוחות פנטסטי.שילוב נהדר של הורות/בעלות חיית מחמד. מסוגלים להוציא את המיטב אחד מהשני. להפוך לשטיח דלת. טלה יכול להיות מהיר מדי לשחרר.66ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד