תאימות טלה וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  קשת וטלה אוהבים תאימות

לשילוב הזה יש פוטנציאל ליצור סופת אש בחדר השינה ולבנות גרסה חזקה יותר זה של זה בעולם האמיתי. ה מזל טלה ילמד לִשְׁקוֹעַ חוסן וכיצד להפוך חיידק של רעיון לעסק מתחיל מצליח, בעוד ש-Sag מצנן את התנודתיות של מזל טלה בהומור, וגורם להם לשקול נושאים ברמה עמוקה יותר. שני הסימנים האלה טובים זה לזה, ובין אם זה רומן קצרצר או מחויבות לא שגרתית לכל החיים - שניהם מרוויחים מהימצאות בעולם האחר.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']פענוח טלה וקשת חברויות…

ידידות שנולדה בגן עדן גלגל המזלות! טלה וקשת לעולם לא שוכחים איך לשחק. שניהם רוחות חופשיות ורוצים להידחק אל מחוץ לאזורי הנוחות שלהם. הם מהווים חברים מצוינים לטיולים וכמו MacGyver מסוגלים לבנות מטוס ימי מתוך פלנקטון וראשי דגים כשהם נסחפים, אבודים באוקיינוס ​​הגועש.

  ידידות טלה וקשת

ג'וקרנים מעשיים, שבועות מועברים ביצירת הגדרות משוכללות כדי לתעתע בחברים ובני משפחה. השילוב הזה הוא אש ואש - לפעמים הלהבות עזות - הן מעצימות את המטורף זו בזו - עם תוצאות הרות אסון. אם ראית את סרטי הנגאובר זה פחות או יותר התוכנית לידידות טלה/שק. אם הם ישרדו - סיפורי הרפתקאות גבוהים יהפכו יותר ויותר מוגזמים ככל שהם יזדקנו בצורה מחפירה.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

כאן יש לך צייד ולוחם - הם מתייחסים למשיכה כמו לצאת לקרב. כל אחד מהם הוא קצת מחויבות, אז טקסי החיזור מתחילים בלבישת חליפות חזקות של שריון רגשי והנפת כלי נשק פסיכולוגיים שונים. טלה לוחם טווה סיפורים על תעוזה והרפתקאות - הצייד סאג הולך ישר למרכז הקומדיה.

  סימני משיכה ראשונים

בתחילה הם נוטים להתנגד זה לזה - בזמן שכולם מתעלמים בבדיחות של מזל קשת לא בצבעים - מזל טלה נשאר פופולארי וסאג נראה לגמרי לא מתרשם משיח על טיפוס על הר האוורסט ללא שרפה או חמצן. עם זאת, האחד יסדק - 50/50 לכל כיוון - הומור וסיפור סיפורים ייפגשו בסופו של דבר בפיצוץ לוהט של תשוקה.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה וקשת ב יחסים…

כ סימן קרדינל מזל טלה אוהב ליזום דברים וזה בסדר עבור קשת - א סימן ניתן לשינוי , הם מסוגלים לקחת רעיונות וללטש אותם מחתיכת פחם ליהלום 40 גזרים. שניהם אנשים שחושבים קדימה ומהווים יזמים גדולים כל עוד יש רואה חשבון טוב שמחכה בכנפיים למטרות ביקורת, צפו ששני אלה יקימו מסעדות פופ-אפ, עסקי ייבוא/ייצוא וסוכנויות נסיעות אקסטרים.

  צמד כוח טלה-קשת חזק

מזל טלה מחניק את מזל קשת במחלקת האופנה וקשת מרחיב את דעתו של מזל טלה. אוהב חופש ורוצה שיהיה לך על מה לדבר בסופו של יום הן מחפשות הרפתקאות אינדיבידואליות כמו גם משותפות ואולי כבר יש להם משרות הדורשות מהם לנסוע לחו'ל באופן קבוע.

חמים, יהיו שורות לוהטות אבל זה רק חלק מתהליך שאג/טלה ובדרך כלל מוביל לזיקוקים בחדר השינה או בטיסה הבינלאומית הבאה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מוות משעמום מסמן את סופה של יחסי טלה/שק. קשה לדמיין את שני אלה בתלם מכיוון שהם אדונים בהמצאה מחדש - כמו כרישים שהם צריכים להמשיך לזוז כדי לשרוד - אבל אם שמות תואר כמו שגרתיים ורגילים מתגנבים לשיחה יומיומית אז הדברים מחממים במהירות הבזק.

  זוג משועמם

מזג אוויר סוער מרים את ראשו כשסימן אחד מרגיש לא ממומש. שים את אחד מהם בעבודת הולכי רגל 9 עד 5, כבולים לשולחן והתסכול יהיה מורגש. קשת הופך נזקק וטלה עצבני לצמיתות. השילוב הזה חייב לתמוך אחד בשני בזמנים הקשים ולהיות מוכנים לתזמר שינויים דרמטיים ואתגרים חדשים כדי להציל את בן זוגם האומלל.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה וקשת להתאהב

ייתכן שיידרש זמן מה עד שהטלה/סאג ישחררו את היומנים שלהם מכיוון שתמיד יש תוכניות והרפתקאות מטורפות בצנרת. סביר להניח שהם יתחברו כלאחר יד עד שתכניות עתידיות יכולות לכלול אחד את השני והנסיעה המשותפת תהיה אחת ממבחנים הגדולים הראשונים של מערכת היחסים.

  טלה-קשת מאוהב

קשת אוהב לארגן מתנות ותאריכים הפתעה מוזרים, ואילו עפרונות טלה מודעים למעמד במסעדות יוקרה ובאופרה. בתור לוחם וצייד תחרותי, גם דייטים אסטרטגיים נמצאים על הפרק - חשבו על חדרי בריחה והתמצאות.

יש נטייה לנשוף חם וקר בשלב המוקדם רק בגלל שהם נלחמים באופן טבעי נגד האפשרות של אהבה ומחויבות 'גדולות'.

טלה וקשת התאמה מינית…

זה הולך להיות כלב קצת מטה עם מנה טובה של היאבקות יוונית-רומית - כמו שלטי אש ואש למזל טלה/שק יש הרבה אנרגיה מינית והם מסוגלים לעורר את הלהבה האחד של השני לטירוף כדור אש.

  התאמה מינית טלה-קשת

לאלה יש את הסיבולת ולקשת את העדינות לעשות סוף שבוע במיטה להפעיל את אזעקות העשן הביתיות. צפו להרבה דגדוגים ופיצוחים על פליטות גוף מביכות - שניהם מוצאים את רעשי הפליץ מצחיקים.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה וקשת התאמה לנישואין…

הם פשוט לא מתעניינים בזה, כמו שהם אחד את השני. שניהם רואים בנישואים מיושנים, אולם מזל טלה יכול להשתכנע אם האירוע שופע כמו חתונה מלכותית וקשת לא מתנגדת להחלפת נדרים אם זה חשוב למשפחה ולחברים.

  תאימות נישואים טלה-קשת

כאמצעי להשגת מטרה, מקובל להיצמד לגרין קארד או לקבלת הטבות החברה. הרציונליזציה היא שנישואים לא יכולים לשפר את מערכת היחסים שלהם, אבל כמה הטבות שנותנות לזה משמעות.

אם הם אכן הופכים להורים, סביר יותר שזה יהיה בדרך של תאונה. הדבר החשוב הוא שהם יאמצו את הסיכויים של ילדים כהרפתקה גדולה ולא ירגישו כמו חיות בכלוב. לאנשים קרו דברים גרועים יותר והם שרדו.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:70קשר רגשי:70כימיה מינית:80תאימות נישואין:60הטוב:הם יוצרים גרסאות טובות יותר אחד של השני.קשת מביאה צחוק למזל טלה.טלה מביאה דחף לקשת.קשת קשת סבלנות קשת. מזל טלה אוהב יותר מדי סטטוס. שניהם מתביישים ממחויבות.68ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד