תאימות טלה ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור וטלה אוהבים תאימות

תמיד יש זוג שבו אתה חושב, 'איך לעזאזל הם נפגשו?'. זה פשוט לא הגיוני שהמופנם הביישן בפינה ירצה להיות עם המוחצן הקולני הקולני במרכז החדר. אז אתה צריך לזכור שהפכים לא רק מושכים אלא מחמיאים זה לזה.

תחשוב על ג'רי מגווייר והמשפט הקלאסי אך המחורבן, 'אתה משלים אותי' - הדמויות של רנה וטום היו כנראה טלה ו מַזַל שׁוֹר - שונה אך מיושר מבחינה קוסמית. האיחוד של שני הסימנים האלה שיכול להיות דבר יפה - הם רק צריכים לעקוב אחר הדרכה קטנה באדיבות גלגל המזלות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה ומזל שור חברויות…

למזל טלה ולשור יכולות להיות חברויות ארוכות טווח, אבל הן יתפוצצו בחום ובקור. ה שריפה במזל טלה הוא פזיז ונועז - הם לומדים על ידי לקיחת סיכונים ודחיפת גבולות ואילו שור הארצי חושב על דברים ועורך הערכת סיכונים מלאה על כל מיזמים. יש מקרים שבהם הם רוצים נואשות להיות כמו אחד לשני, מקנאים לחלוטין בהבדלים האחרים. אם החברות באמת תישאר, הם צריכים לבקש עצה במקום לנסות להיות חיקוי זול.

  חברות טלה-שור

לחברות טלה/שור יש לעתים קרובות תקופות שבהן הסימנים לא מדברים או פשוט מתרחקים ולפעמים יש תחושה של גדילה אחד מהשני - מזל שור חושב שטלה לעולם לא יגדל וטלה חושב שמזל שור משעמם ונוקשה. כאשר הם אכן נמשכים זה לזה, שני הסימנים ירגישו רענון של ידידות ויבלו זמן איכות בהערכת מסעות ונקודות מבט אישיות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל טלה לעתים קרובות מסוקרן על ידי מזל שור - כמו א מזל קרדינלי הם ירצו ליזום רומנטיקה והם רגילים למצוא את דרכם. שוורים איטיים להתחמם - א מזל קבוע שלא רוצה להתחיל משהו שאי אפשר לסיים.

  אטרקציית טלה ומזל שור

לריקוד הרומנטי הזה יש את היכולת להקפיץ את מזל טלה לטירוף מפלרטטים - נואשים ללטף את האגו שלהם - המהלכים יהיו חוצפניים והאחד מפלרטט מפוקפק. רבים ייעלבו, אבל מזל שור יציב רוצה לפענח התנהגות זורמת שכזו - מהנהן, אומר מעט מאוד ואי יציאה מהירה אומר שיש קצת עניין ארצי שקורה למזל שור.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה והמזל ב יחסים…

מזל טלה ומזל שור יגנו זה על זה - והם עובדים קשה בטיפוח ההבדלים שערך מוסף למערכת היחסים. כשהם מסונכרנים הם יכולים לשחק בצורה חלקה אחד עם השני חוזקות ולהפוך לצמד דינמי אהוב שמבצע פריטי כרטיסים גדולים כמו קניית בית או החלפת עבודה באכפתיות.

  יחסי טלה ומזל שור

לעתים קרובות הם שומרים על סטים נפרדים של חברים ותחביבים וזה טוב להחייאת מערכת היחסים אבל הם צריכים לגעת בבסיס לעתים קרובות או שמזל שור עלול להיות דביק וטלה עלול לשכוח אותם במערכת יחסים. הזוג הזה בונה את כוחם מאחורי דלתות סגורות וזו הסיבה שהם נראים כל כך התאמה מסתורית לכל השאר.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

עד כמה שני אלה עקשנים? תן לי לספור את הדרכים! שניהם יכולים להיות לא גמישים - מזל שור רוצה פרטים וטלה צובע את החיים במכחול רחב. מזל טלה נוסע במהירות הקול בעוד מזל שור אוהב להרהר. כשהם לא מסתדרים זה עם זה הם הופכים מזלזלים ומסרבים לתת קרקע.

  זוג טלה-שור עקשן

כשזה מגיע לכסף ותוכניות נסיעה מזל טלה יכול לגרום למזל שור להיות חסר ביטחון פיזית וכלכלית, אז כנראה שהכי טוב לעשות חשבונות בנקים נפרדים ולהתאים חופשות עם חוויות שמתאימות לשני תחומי העניין - חשבו על כדור פורח למזל טלה ומרטיני לצד הבריכה למזל שור.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר טלה ומזל שור להתאהב

מזל טלה יעשה כל שביכולתם כדי לנצח את מזל שור אז צפו לכינורות, זיקוקים ופוטנציאל לכתיבת שחקים. לוקח זמן עד שמזל טלה מבין שמזל שור אינו מעוניין במחוות גדולות וייתכן שזה תלוי בשור הארצי לשנות את התנהגות טלה על ידי שבח כמה מהפעולות היותר מאופקות שלו.

  מזל טלה ומזל שור אוהבים תאימות

במהלך שלב ירח הדבש מתרחשת קסם הולך וגובר אחד בשני ההבדלים ושניהם נרגשים מהפוטנציאל של האיחוד החדש הזה. מזל טלה יסנוור משפע של רעיונות לנורות שמזל שור יהיה חלק מהם - ומזל שור נרגש באותה מידה לצאת מאזור הנוחות שלהם. התאהבות היא מסע גילוי עבור טלה/שור - ברגע ששם יש להתחיל המשא ומתן על גבולות וחוקים.

טלה ומזל שור התאמה מינית…

מזל שור חייב לקחת את ידו על העליונה - או לחבוט ביד המגששת - כאשר הפעילויות הופכות קשות. בתור מזל כדור הארץ מזל שור הוא חושני וכל כולו אווירה - נרות, שמני עיסוי ומוזיקה רכה - ובשל אופיים הסבלני והאמונה החזקה שדברים טובים מגיעים לאלה שמחכים - לשור יש לרוב חיי מין חזקים ונרחבים.

  התאמה מינית של טלה ומזל שור

בעוד שחריצי עמוד המיטה של ​​מזל טלה הם מעטים - בגלל המנטליות ההיא, תודה גברתי. מה שאתה מחפש כאן הוא עדינות ועידון - כאשר מזל שור הוא הסנסאי וטלה, ניתן להשיג תוצאות טנטריות של החגב.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה ומזל שור התאמה לנישואין…

יהיו הרבה שינויים סיסמיים בדרך - ראשית מזל שור עשוי להזדקק לנישואים ליציבות וביטחון וטלה עשוי לרוץ למראה שמלה לבנה ונדרי חתונה. סימנים אלה צריכים ללמוד לא להיות מאוימים על ידי הצרכים של זה וצריכים לנסות להגדיר תפקידים וציפיות בשלב מוקדם. רק בגלל שהשור הוא עקרת הבית הטובה יותר, זה לא פוטר את טלה מהצורך להצטרף, ומזל שור צריך להשתתף בכמה מאותן ארוחות עסקיות יוקרתיות כדי להראות תמיכה.

  תאימות נישואים של טלה ומזל שור

הנישואים המושלמים של טלה/שור יכולים להיות המקום שבו טלה עובד בתחנת החלל הבינלאומית במשך 6 חודשים מהשנים, בעוד מזל שור מנהל את משק הבית ובונה שגשוג על פני כדור הארץ. כן, זה למרחקים ארוכים אבל יש הרבה מקום לצמיחה אינדיבידואלית מבלי להידרש כל הזמן לראשים.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:55קשר רגשי:55כימיה מינית:70תאימות נישואין:60הטוב:הפכים משלימים.נאמנים ותומכים.תשוקה לכל החיים.הרע:זה יכול להיות הדרך שלהם או הכביש המהיר.בעמודים שונים. מזל טלה עשוי לקחת את מזל שור כמובן מאליו.61ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל אריה-דגים.

קרא עוד
תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל שור-שור.

קרא עוד