תאימות טלה ומאזניים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  טלה ומאזניים אוהבים תאימות

כן הם כאלה אחד בשני! גלגל המזלות מעניק דירוג של ארבעה וחצי כוכבים לשתי ציפורי האהבה הללו. יש להם הבדלים שלא יעצבנו זה את זה לעזאזל ויש להם טמפרמנט שמתאים כמו כפפות משוחקות היטב.

עשה תנוחה ומצא את האיזון - שלט אוויר מאזניים עובד קשה כדי להבטיח זאת שלט אש לאלה יש מספיק חמצן כדי להשיג מטרות וטלה עוטף את מזל מאזניים בשמיכה רגשית חמה שמעוררת השראה יצירתית. הם לא צריכים הרבה עצות כדי לשמור על מנוע האהבה פועל רק תזכורת לאיזה דבר טוב הם נמצאים.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה ומאזניים חברויות…

יסודות מצוינים לחברות מוצקה - כל עוד טלה לא אכזרי או תוקפני מדי. מאזניים טוב לב לא יסבול בריונות ו טלה לוחם ידוע שהם בוחרים בקרבות רק בשביל הכיף של כיסוי רגשי של יריביהם. למעשה אנחנו בטוחים שיש מקרים מתועדים של כניסת מזל מאזניים כדי לעצור קרב יזום של מזל טלה ואחרי דיבור קפדני, יוזם התחלות של ידידות יפה.

  חברים בשמש

לשניהם חוש הומור מרושע אם כי טלה עשוי לעשות את רוב הבדיחה בעוד מאזניים מספק מחיאות כפיים נלהבות. מזל טלה יכול לתת לעצמם לשמור על המאזניים ולהיות פגיע או קצת פחות 'בהצגה'. האופי הנוח של החברות הזו אומר שהם צופים זה בזה מתפתחים בגאווה ולעולם לא עוזבים זה את חייו.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל טלה הם ממאדים ומאזניים מונוס אבל הם לא צריכים ספר משחק כשזה מגיע למשיכה או השגת תאימות. בתור התחלה ונוס היא כולה אהבה - כתוצאה מכך בני מזל מאזניים נולדים מפלרטטים. מאדים הוא גלדיאטור, מתכופף, מתפרץ, מכה את החזה שלהם בניסיון לשים לב.

  אטרקציית טלה-מאזניים

זה הופך אותם לקצת מתאימים - בשלבי האהבה הראשוניים, כל אחד מהם יהיה גרסאות מוגזמות של עצמם - פשוט סובב את חוגת הפלירטוטים ל-11 ונסו לא להקיא כשמאזניים מרגישים את מזל טלה ומתעלפים בהנאה חסרת מעצורים.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה והמאזניים ב יחסים…

מאזניים נותנים כל דבר פעם אחת ואינו מפחד מכישלון - למעשה כשהם מפציצים הם חביבים להפליא ומורידים את עצמם. מזל טלה תחרותי אוהב את זה - הלוחם לא עומד לגנוב את הרעם שלו בתחומי מצוינות, ומלמד באהבה את אישיות מאזניים כיצד לרכוש או לשפר מערכי מיומנויות חדשות.

  יחסי טלה-מאזניים

מזל מאזניים יכול לפעמים להיות פיה קטנה אוורירית ולהפגין רגיעה ברמות האנרגיה - מזל טלה חייב ללמוד כיצד להניע מחדש ולחדד את כישורי קבלת ההחלטות והצ'י הפנימי של בני הזוג שלהם. עם זאת, מאזניים שמחים לקבל הוראה כאשר הם מביטים אסטרליים זמן רב מדי.

הזוג הזה אולי נראה קצת חסר מטרה ומעלה רעיונות שלעולם לא עולים, אבל מדי פעם חברים - שמתבדחים על הגישה ה'גונה' שלהם - מופתעים מתוכנית שנדבקת ופתאום כולם מנופפים בטלה/מאזניים בספירת הקריל שלהם. משלחת לאנטארקטיקה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

שניהם סימנים קרדינליים אינם מונוגמיים באופן טבעי. טלה רוצה ליזום ולהיות numero uno - דחף שיכול לפעמים להוביל לבגידה. מאזניים אוהב להיות אחראי על הדחפים הרומנטיים שלהם ולפעמים עניינים יכולים להיות אפשרות אמיתית.

  בעיות בזוגיות

אם מאזניים בוגד ראשון, זה חייב לשלוח את הלוחם להשתוללות של כעס חסר רסן והתנהגות של חיפוש נקמה שעלולה להרוס במהירות את מערכת היחסים. אם מזל טלה בוגד, תחילה למאזניים יש את היכולת לסלוח מכיוון שהם מסוגלים להפריד בין מין לאהבה - נפשית ורגשית.

ייתכן שהם יצטרכו לדבר ברצינות על פיתוי - האם זה הולך להיות מערכת יחסים פתוחה או שיש איזונים קבועים כדי להבטיח מונוגמיה מתמשכת.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה ומאזניים להתאהב

ההתאהבות פשוט מרגישה נכון עבור השניים הללו ולעתים קרובות הם מופתעים מהמהירות שבה זה קורה. שניהם אוהבים ליצור הצהרות גדולות ומאזניים יצירתיים ילמדו את מזל טלה באמנות של תכנון מסיבות ערב מימי הביניים ויצירת פלייליסטים מתאימים.

  זוג מאוהב

מזל טלה מזהה את הפוטנציאל לקהל מעורר הערכה ומתזמר אירועים שבהם הם מסנוורים ומאירים - האיל לא מעל לשלם לחבריהם כדי להפסיד בפוקר רק כדי להרשים את המאזניים בחייהם.

טלה ומאזניים התאמה מינית…

אם לצטט את ד'ר סוס, 'בבית עם עכבר? בסירה עם עז. ברכבת או בעץ?' - ככה זה מין בין מזל טלה/מאזניים - אולי חוץ מהעז. מאזניים הוא ענק אחד אזור ארוגני ולטלה יש כוח עמידה לשרוף.

  מיניות טלה-מאזניים

הם לוקחים את זה כשהם צריכים את זה והדרישה המוקדמת היחידה היא שסקס לא צריך להיות משעמם או ארצי. מסיבה זו המקום היחיד שבו טלה/מאזניים עשויים להימנע ממין הוא בחדר השינה שלהם - רחוק מההו-זמזום והמיינסטרים.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה ומאזניים התאמה לנישואין…

הם בני הזוג שיחיו יחד במשך שנים רבות ואז יציינו חתונת הפתעה על חברים ובני משפחה. זה בגלל שהם אוהבים שיש להם סוד שאף אחד אחר לא יודע עליו והם רוצים להיות אחראים לחלוטין על תכנון האירוע.

  מזל טלה-מאזניים מתרחק

אף אחד לא מתכוון להרים גדמים ולשנות קריירה או יעדים, ובשל אופיים ההרפתקני רבים זוגות טלה/מאזניים גרים בסופו של דבר במדינה זרה שבה כל יום הוא הרפתקה גדולה וחדשה.

הם לא מעשיים במיוחד, אבל נראה שהם מנהלים חיים קסומים בכל הנוגע להתרחקות מחובות ולחשוף הרפתקאות והזדמנויות חדשות. יכול להיות שיש להם ילדים או שהם פשוט ישכחו - זה לא יהיה בעיה גדולה. שעמום לעולם לא יהיה בעיה וככל שהם מתבגרים כל אחד הופך לאט לאט לגרסה של השני.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:70קשר רגשי:70כימיה מינית:85תאימות נישואים:75הטוב:המאזניים מקבל טלה ולהיפך.התאמת חשק המיני. מאזניים מרגיע, טלה ממריץ.הרע: נותנים לעצמכם חושים ונפש. הטוב מכם טלה. למען השם, קבלו החלטה מאזניים!72ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד