תאימות טלה וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל גדי וטלה אוהבים תאימות

איך אתה מתאר בצורה הטובה ביותר את ברית טלה/גדי? ובכן, אתה יודע איך כמה יצורים ביקום נראים כאויבים טבעיים? חתולים וכלבים... חתולים וציפורים... חתולים ועכברים... חתולים ואחד את השני? זה בעצם איך שני הסימנים האלה מתקשרים כשהם במצב הגרוע ביותר.

אבל לא כל תקווה אבודה כי אתה יודע איך לפעמים האינטרנט יורק חתול מוזר שגידל גור או רקד עם תוכי מחמד? ובכן, לפעמים זה יכול לקרות גם עם טלה-גדי.זה לא אמור לעבוד וזה כמעט לא טבעי - למעשה אפילו גלגל המזלות מתקשה להסביר איך שני אלה משתלבים לפעמים - אבל ביקומים מקבילים ואפילו לפעמים בזה - שידוך אהבה של טלה/גדי נדבק מדי פעם ומשגשג.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה וגדי חברויות…

ידידות בין שני אלה אפשרית כל עוד הם עובדים על שמירה על כבוד הדדי וזכייה בהם.

מזל טלה הוא התינוק של גלגל המזלות - אימפולסיבי, טמפרמנטלי וקצת ממוקד אגו. ילדים אוהבים לבחון גבולות וללחוץ על כפתורי הורים, וזה בדיוק מה שטלה יעשה אם מזל גדי ייתן להם לברוח מזה.

מזל גדי, לעומת זאת, מסודר, מתודי ומדוד - המכונה לפעמים אבי גלגל המזלות - הם שונאים כאוס ומצפים מאנשים לקיים הבטחה.

  ידידות טלה-גדי

אם מזל גדי יהיה 'הורי' מדי ויתחיל להרצות למזל טלה על כל עוון - האיל יחפור את רגליו ויחבל בחברות על ידי הגעה מאוחרת, שוכח תאריכים חשובים והפרת הבטחות.

כמו כן, אם מזל טלה הופך להיות לא אמין מדי, מזל גדי יחליף אותם במהירות בחברים דומים יותר.

פתחו את הכפתור של המעיל הישר הזה מזל גדי וטלה חוסמים את יריקות הדמה האלה אם אתם באמת רוצים לשמור על ידידות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

סטטוס והצלחה חשובים הן למזל טלה והן למזל גדי וזה עשוי אפילו לשמש כנקודת שיגור למשיכה. תארו לעצמכם שני אנשי מקצוע - אחד מסוקרן מהמסע להצלחה והשני מההגעה להצלחה.

תחשוב עליהם כעל ריצ'רד ברנסון וביל גייטס של עולם ההיכרויות - מוקסמים לחלוטין אחד מהגישה שונה לחלוטין.

  מזל טלה וגדי מפלרטטים

לפעמים הם יכולים להרגיש שהם מזהים תכונות אצל האחר שמפצות על תכונות שחסרות להם בעצמם. מזל טלה הוא כולו מיזמים בסיכון גבוה ואילו מזל גדי פועל בקריירה שלו כמו משחק שחמט מחושב בקפידה.

דייט אחד יכול להפוך במהירות לשניים ואז לשלושה - עם הרבה שיחות מעמיקות על ארוחות מפוארות כשהם מנסים להבין מה משמעות האטרקציה ההולכת וגדלה הזו.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה והגדי ב יחסים…

לגרום למערכת היחסים לעבוד בין הסימנים הללו יכול להיות ניסיון לפעמים - אבל זה בהחלט לא בלתי אפשרי.

עֲפָרִי מזל גדי יכול להגן על מזל טלה - ומציע להם מקום בטוח לנחיתה. הם בוגרים מספיק כדי לתת לאיל את המרחב שהם צריכים לפעמים כדי לשוטט באופן עצמאי, מבלי לקחת את זה יותר מדי אישי.

ובגלל שכפות הרגליים של הגדי נטועות בחוזקה על הקרקע יחד עם ראש הגיוני על הכתפיים - הם יכולים לעזור להביא קצת יציבות נחוצה לחיי הטלה.

  זוג אינטנסיבי

חברים של טלה לוהט ישמח גם שסוף סוף מישהו קיים כדי להסיע את החבר שלו הביתה בסוף הלילה או לבצע איסוף מהמיון כשאחת מהמתיחות המטומטמות של מזל טלה משתבשת מאוד.

עם זאת, יש סיכוי טוב שה אישיות מזל גדי יעשה הרבה תלונות בפני חברים על כמה חסר מוח בן הזוג שלהם טלה. זה לא אומר שהם לא נהנים מהחברה שלהם!

שני השלטים הם חובבי הדברים הטובים יותר בחיים, כך שתהיה התלהבות הדדית מביקור במסעדות החדשות והחמות ביותר, יעדים אקזוטיים ותלבושות משובחות. אלו הם סוגי האזורים שבהם הם עשויים להיות לגמרי בסימפטיקו.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

כשאתה מחבר איל ועז יחד, זה רק טבעי שהם יתקשו ראשים מדי פעם.

מזל גדי יכול לפעמים להרגיש כאילו הם הולכים עם רוטוויילר תינוק לא מאומן עם משהו לרוץ לתוך תנועה מתקרבת. וטלה יכול לפעמים למצוא את עצמו חולם על היום שבו מזל גדי יעז להאיר פנים.

  בעיות ביחסים טלה-גדי

שניהם סימני קרדינל כלומר הם מרגישים צורך ליזום, לנהל ולסיים דברים. כתוצאה מכך, ויכוחים חייבים להתרחש כי לשניהם יש גישות כל כך שונות כמעט לכל דבר.

המשפחה והחשיבות של שמירה על קשר יכולים להופיע כנושא חם ככל שהם יחד. מזל טלה עושה הרבה שריפת גשר ולעולם לא מסתכל לאחור, היכן שכן מזל גדי אוהב את האבטחה של שמירה על שורשים חזקים ובניית רשתות לטווח ארוך - יש לנהל משא ומתן על פשרות בנושאים אלו.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה וגדי להתאהב

כאשר שני אלה נופלים אחד על השני, זה קורה לעתים קרובות בעבודה או בתחום שבו הגדי הוא האחראי. העז הוא מנהל אנשים טבעי - שום דבר לא מתסכל אותם יותר מאנשים שהם לא יכולים לפצח - וטלה הוא אדם כזה.

  מזל טלה מזל גדי טיפש מאוהב

המתח בין השניים עשוי להיבנות כאשר טלה מתווכח ללא הרף ואף מתחיל מריבות על דברים לא משמעותיים. זה בגלל שהאיל אוהב ללחוץ על כפתורי העיזים - זה כמו משחק מקדים.

מזל גדי יכול לכעוס כל הזמן על הפזיזות של מזל טלה, אבל עדיין לגלות שהם לא מסוגלים לעמוד בפני הפיתוי שלהם. ידוע שבוסים של מזל גדי אפילו מפטרים עובדי טלה רק כדי שיתחילו לצאת איתם - וזה בסדר כי זו כנראה הייתה תוכנית הטלה לאורך כל הדרך.

טלה וגדי התאמה מינית…

מזל גדי מתכנן מפגשים מיניים עד לפרטים הקטנים ביותר - עלי כותרת של ורדים על המיטה, שמפניה על קרח - הם אוהבים רומנטיקה מסוגננת אבל לא מתעסקים במשהו מטורף מדי. מזל טלה לעומת זאת הוא ההפך הגמור. הם מוכנים לנסות כמעט כל דבר פעם אחת ויש להם סקרנות טבעית בבודואר.

  מין בין מזל טלה למזל גדי

עם גישות כל כך שונות באופן קיצוני לאופן שבו הם משחקים את זה בחדר השינה - ההתאמה המינית שלהם עלולה להיות קשה לחזות ולהשתנות מאוד מזוג לזוג.

אבל לפעמים הפכים מושכים וכשהם עושים זאת - זה יכול לגרום לכימיה די לוהטת בחדר השינה בין השניים האלה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה וגדי התאמה לנישואין…

מזל גדי אוהב להתחתן - אם למזל טלה יש את המעמד החברתי או הכלכלי הנמוך יותר יהיו צרות בגן עדן. מזל טלה צריך להניח הכל על השולחן - אל תעמיד פנים שאתה משהו שאתה לא - מזל גדי שונא הפתעות וזיוף.

העז היא יצור שמרני ומאשרת את אמנת הנישואין - צפו לחתונה מסוגננת וקלאסית.

  הצעת נישואין

טלה צפוי להתחתן רק כדי לרצות את מזל גדי - אבל זה לא בהכרח דבר רע, אבל זו הקרבה שלא ניתן לאף אחד על ידי טלה אוהב חופש.

מבחינת הורות טלה/גדי הם די טובים כצוות כל עוד הם מבינים שאחד חצי כוס מלאה והשני חצי כוס ריקה. אל תקרעו רצועות אחד מהשני, אל תתנו לאדישות להשתלט עליכם וזכרו להיפגש איפשהו באמצע כדי שהילדים שלכם יידעו ששניכם באותו עמוד.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:45קשר רגשי:60כימיה מינית:65תאימות נישואין:60הטוב:שניהם אוהבים את הדברים היפים יותר בחיים.הם חולקים טעם דומה להצלחה.הם מרתקים זה את זה.הרע:קצת של מערכת יחסים של ילד/הורה .הרבה חבטות ראש מתרחשות כאן. הם מתסכלים אחד את השני.57ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד