תאימות טלה ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כשזה מגיע לענייני לב, טלה ו מזל דלי יש להם את הכוח ליצור או לשבור אחד את השני. אם דברים הולכים כשורה, התשוקות הלוהטות שלהם יכולות לגרום לכימיה כלומר מלא חיים ו מחשמל. אבל מהצד השני, אם מתעורר עימות וחרא פוגע באוהד, ובכן, בוא נגיד שיכול להיות זיקוקין.

דרך ניתוח ה אַסטרוֹלוֹגִיָה מאחורי שני הסימנים הללו נוכל לקבל מושג טוב בהרבה היכן הם יצטינו כזוג, כמו גם היכן הם עלולים להיתקל בבעיות. הנה מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-דלי.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה ודלי חברויות…

מזל טלה ודלי יכולים להיות זוג קצת מסובך אבל הם נוטים להיות מְאוֹד תואם כחברים. הֵם בֶּאֱמֶת יודעים איך לשחרר את השיער שלהם ולהפיק את המרב מהחיים, להבטיח שהם יהיו לעתים רחוקות להיות רגע משעמם כשהם נמצאים אחד בחברת השני.

  שתיית סרטן עם חבר

כאשר טלה הוא א סימן קרדינל וטלה א שלט קבוע , שניהם ידועים בהיותם הוגים עצמאיים המתמרדים במנטליות העדר. הם חולקים טבע חופשי שהופך אותם למהנים וספונטניים. אבל הם גם מכבדים זה את הגבולות ונותנים להם מקום כשהם צריכים את זה.

סימנים ראשונים של מְשִׁיכָה ותאימות…

כאשר מזל דלי וטלה נפגשים לראשונה, הם יכולים למצוא את עצמם נמשכים זה לזה כמעט מיד. שני השלטים נהנים זה מהשנינות החדה של זה, התלוצצות שובבות וחוש דומה של מופרך הוּמוֹר. זה מאפשר להם להתחבר כשהם צוחקים על כל האבסורדיסטים שהם רואים בחיים.

  משיכה ראשונית

הם מעריצים את המוח אחד של השני, בדיוק כמו כל דבר אחר. האינטליגנציה הגבוהה שלהם והדרכים הדומות לראות את העולם מאפשרות להם להבין את הרמזים זה לזה בצורה אינטואיטיבית. הם יצורים סקרנים לנצח שיכולים ללכת לאיבוד בשיחות עמוקות כשהם מכירים אחד את השני. אתה גם יכול לצפות להרבה לא כל כך עדין פלירטוט בשלבים הראשונים!

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה והדלי יחסים…

כאשר יחסי מזל טלה-דלי מתפקדים במיטבם, שני אלה הם סופי קְבוּצָה. הדחף הפנימי העז של הטלה יעודד ויניע את מזל הדלי לכוון גבוה בכל מה שהם עושים. והצד האחורי יותר של מזל דלי יעזור להרגיע את הטלה כשהם רצים במצב מאני ומלחיצים את עצמם.

  מזל דלי וטלה בזוגיות

בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים כשהם עדיין בשלב 'ירח הדבש', האנרגיה הגולמית והתשוקה בין השניים הללו יכולה להיות מחוץ לתרשימים. מאז שלטי אש ו שלטי אוויר שתהיה לך אהבה משותפת לריגוש וחוויות חדשות, אתה יכול לצפות לכל מיני הרפתקאות מטורפות ופראיות. הם לחלוטין אהבה לתכנן ולתכנן יחד על כל הדרכים שבהן הם ישתלטו על העולם, ואם הם יעבדו יחד יש להם את הכישורים וההמולה לממש זאת.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

בעוד רומנים קצרי טווח בין מזל טלה ודלי הם נפוצים וללא בעיות יחסית, מערכות יחסים ארוכות טווח עלולות לחשוף כמה התנגשויות אישיות שעלולות לגרום לבעיות ככל שהן נמשכות. לפעמים הם יכולים להיות כאלה לעזאזל חסרי מנוחה שהם פשוט משתעממים אחד מהשני ושוברים את זה, פעמים אחרות הם מתחרפנים ובורחים מחשש לאבד את העצמאות והחופש שלהם.

  קרבות זוגיים

אם הם לא מתאמצים ולא מצליחים להקשיב זה לצרכים של זה, הם יכולים למצוא את עצמם מתרחקים ומתווכחים על דברים חסרי טעם לחלוטין. בשני השלטים האלה יש קצת מזג, ולפעמים אוהבים להתווכח קצת על נקודה גַם הַרבֵּה. אם הם מאפשרים לצדדים התחרותיים שלהם להשתלט על עצמם, הם יכולים למצוא את עצמם מנסים זה לזה כשהם מניעים זה את זה אֱגוֹזִים!

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה ודלי להתאהב

זה עשוי לקחת זמן ומסירות, אבל אם שני אלה יישארו מחויבים זה לזה, ההשקעה יכולה להשתלם בהרבה. כאשר רגשות רציניים מתחילים לפרוח, דברים יכולים להיות די אִינטֶנסִיבִי די מהר. הם יכולים להיות שיכורים אחד מהילה של השני ולגלות ששאר העולם פשוט מתפוגג ברקע והופך ללא רלוונטי.

  אוהבי חיבה

האהבה ביניהם היא דינמית, אנרגטית ואינה קשורה לכללים. ידוע שהם נעלמים מהציוויליזציה במשך ימים כל פעם כשהם בורחים מהשחיקה כדי לחקור יחד את העולם. הזמן יעבור בזמן שהם חולקים את התשוקות הגדולות ביותר שלהם זה עם זה, תוך גילוי כמה חדשים בדרך.

טלה ודלי התאמה מינית…

גם כאשר לשני אלה יש בעיות, זה יכול להיות א מאוד סיפור אחר כשזה מגיע לחדר השינה. יש להם כימיה מינית טבעית עוצמתית וביחד יכולים להיות די פְּרָאִי. הם מביאים אחד את השני צד נועז ונועז יותר והם מוכנים לנסות כִּמעַט כל דבר פעם אחת. לסיום, יש להם גם את הסיבולת והאנרגיה ללכת עליהם שעה (ות!

  זוג הרפתקני בחדר השינה

עם זאת, למרות כל התשוקה הגולמית שלהם, המין שלהם יכול לפעמים להרגיש מנותק וחסר רגשות. לעתים קרובות הם מונעים יותר על ידי תאווה ואינסטינקטים חייתיים מאשר על ידי הרצון לקיים איזשהו קשר עמוק ומשמעותי. עם זאת, הם בטוח נהנים!

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה ודלי התאמה לנישואין…

נישואים מוצלחים בין מזל טלה למזל דלי יכולים להיות נדירים, כי האמת, מערכות יחסים רבות מתבלבלות לפני כל דיבור על פעמוני חתונה. עם זאת, זה לא אומר שהם לא יכולים לנצח את הסיכויים. אם הם יכולים לעבור את ההבדלים ביניהם ולהגיע לנקודה שבה הם רוצים להגיע הכל-אין, הם יכולים לבנות את היסודות לנישואים שהם גם מספקים וגם לאורך זמן.

  לחיצת יד לאוהבים

הם לא מתחייבים בקלות, אבל כשהם עושים זאת הם לוקחים את זה די ברצינות ויהיו נאמנים מאוד אחד כלפי השני. הם מסוגלים להיות החבר והמאהב הטובים ביותר אחד של השני, כולם התגלגלו לאחד. אם הם יכולים לטפח את אותה רוח חופשית ואוהבת כיף שגרמה להם להתאהב זה בזה מלכתחילה, הם יכולים אפילו לגרום לזה להימשך חַיִים!

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:60קשר רגשי:70כימיה מינית:85תאימות נישואין:45הטוב:צחוקים והנאה מובטחות.משיכה ראשונית טובה וכימיה מינית גבוהה.הרבה הרפתקאות ספונטניות: הרפתקאות ספונטניות אפשריות. להיות תחרותיים אחד עם השני. סיכוי נמוך יותר להצלחה עבור מערכות יחסים ארוכות יותר.63ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל אריה-דגים.

קרא עוד
תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל שור-שור.

קרא עוד