תאימות טלה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל דגים וטלה אוהבים תאימות

עכשיו הנה זוג שבטוח יהיה מעניין ומלא הפתעות. טלה נשלט על ידי הראש שלהם – מהיר לקבל החלטות ולירות – ואילו ה מוח של מזל דגים מבלה יותר מדי זמן בארץ לה לה במגע עם חדי קרן ומפזר אבק פיות על היקום.

מה שכן משותף להם הוא היכולת להיות נלהב מכל דבר - בין אם זה אפיית עוגיות או תזמור שלום עולמי - מספיק המחויבות של טלה/דגים והתלהבות חסרת מעצורים כדי לגרום לך להאמין שזה יכול להיות זוג גלגל המזלות דינמי באמת.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה ודגים חברויות…

משהו מוזר וכמעט מיסטי קורים בחברות טלה/דגים. הדג מלא הנפש מעורר פס טיפוח חבוי היטב באיל. יחד יש להם סוג של ידידות שבה מזל טלה יכול להוציא דגים ללא רחם, אבל היזהרו אם מישהו יגיד את אותו הדבר על חברו הדגי.

  ידידות טלה ודגים

טלה נשלט על ידי כוכב הלכת הלוחם מאדים ודגים על ידי נפטון הדמיוני. כחברים שניהם נהנים ממשחקים וספורט בחוץ, אולם דגים יבלמו את רצונות הטלה לפעילויות המבוססות על כוח גס. מזל טלה דוחף את הדגים הביישנים לפעמים לקחת סיכונים - חשבו על מבוכים ודרקונים, חדרי בריחה ופארקי הרפתקאות עבור שני אלה.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

השניים האלה הם סופר פלרטטים - מזל דגים, בצורה מוגזמת ונזקקת - חושבים על ריסים מהודרים והרבה זריקת שיער - וטלה במבט עליי, תסתכל עליי, אני פשוט הדרך הטובה ביותר .

  אטרקציה של טלה ודגים

זה תמיד ברור לגמרי שהם נמשכים זה לזה וחבריהם נוטים להיות משועשעים מחוסר ההתאמה לכאורה של דגים חללים וטלה ישר. סימנים לכך שחגיגת הפלרטוט מתמשכת הם כאשר מזל טלה מסכים להשתתף בריטריט יוגה ודגים לוקחים שיעורי עלייה למטוס בשלג - מחוץ לאזור הנוחות שלהם ולגמרי אחד לתוך השני!

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה והדגים ב יחסים…

כאן מתחילה העבודה - יש להם הרבה מה ללמד אחד את השני אבל הם חייבים להיות פתוחים ומוכנים להתפשר. שלט מים , מזל דגים רוצה לדבר על דברים ולהגות בחילה - שלט אש , טלה הוא לא מדבר גדול אלא אם כן מדובר בעצמם.

  טלה ודגים במערכות יחסים

אם הרגשות שלהם עמוקים ואמיתיים מזל טלה ודגים יסבלו דברים אחד בשני שהם לא יקבלו מאף אחד אחר - מזל טלה שמח להציל ללא הרף את מלכת הדרמה דגים שוב ושוב ודגים מקבל את מזל טלה לפעמים מצפן מוסרי מעורפל.

יהיו רגעים עצבניים עצבניים שבהם הם פשוט משגעים אחד את השני - מזל טלה מתווכח עם כל הרובים בוערים בעוד דגים נוטים להיסגר. פסק זמן מומלץ אם מערכת היחסים היא לשרוד - דגים צריכים ללכת לעשות מדיטציה על הר ומזל טלה מוצא זמן ללמוד קפיצות בסיס.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

טלה הוא א סימן קרדינל מה שאומר שהם אוהבים להיות אחראים מההתחלה ועד הסוף. דגים, א שלט ניתן לשינוי הוא זורם וגמיש אך יש לו בעיות ממש להגיע אל אבני ההתחלה - סביר יותר להסתכל ימי ולדחות. הנטייה הזו יכולה לעלות על העצבים של מזל טלה אז צפו לוויכוחים לוהטים על האינרציה של מזל דגים.

  סערת מערכות יחסים

לשניהם השקפות שונות מאוד על העולם וסביר להניח שיהיו להם קריירות כמעט מנוגדות - מזל דגים מסתובב בעולם ללא רווח ומגן על העניים וחסרי כל, בעוד שלעתים קרובות רואים את מזל טלה מפריח את הסולם התאגידי. מערבולת מתרחשת כאשר מזל דגים שופט את מזל טלה וטלה מזלזל בדגים. זכור להעריך ולתמוך זה בזה באמונות ובשאיפות.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה ודגים להתאהב

התאהבות קלה עבור מזל טלה / מזל דגים - אם כי מזל דגים לא צריך לדחוף את מערכת היחסים מוקדם מדי ואסור למזל טלה לנצל את הטבע העדין של מזל דגים. הם יכולים להתיש אחד את השני במהירות בשלבים המוקדמים ולכן לימוד איפוק הוא חשוב ולא בא באופן טבעי לאף אחד מהסימנים.

  טלה ודגים מתאהבים

דייטים אופייניים הם כל מה שקשור לאוכל - שיעורי בישול, מסעדות חדשות לוהטות, פיקניקים בטבע - טלה/דגים רואים באוכל מרגש, חושני ומזין. משחקי תפקידים ולילות מסתורין רצח נמצאים גם הם על הקלפים, כמו כל מה שקשור לים או למים. לדייט האולטימטיבי נוכל לראות את השניים האלה יושבים לפסטיבל משחקי הכס - מובטח שיצית את הדמיון של מזל דגים ואהבת מזל טלה לקרב.

טלה ודגים התאמה מינית…

זה עובד אבל לא כמו שאתה חושב. מזל דגים אוהב סקס מאוד - בגלל האינטימיות המשותפת - זו כמעט חוויה רוחנית עבור הדגים. מזל טלה אוהב מאוד סקס גם - רק בגלל שזה מרגיש ממש טוב להוריד את האבנים שלך.

  מין בין מזל טלה ודגים

הם משתמשים במין כדי לבטא עצב, אושר, תסכול, חרדה וכמעט כל מצב רגשי שאתה יכול לחשוב עליו - צפו להמון חוצפה בהרבה מקומות. מזל דגים מביא את הרומנטיקה - נרות, קטורת ופסקול של מרווין גיי בעוד מזל טלה מספק תחושה של נטרף לחלוטין ומועבר לעולם אחר לוהט ומרגש.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה ודגים התאמה לנישואין…

מזל דגים הוא כנראה הסימן היחיד שמעורר את מזל טלה לשקול נישואים קודם כל - זה רצון להגן שגורם לאאם לשקול לקחת דברים לשלב הבא - מלבד זאת, ייפוי כוח עשוי להועיל כאשר הדג חווה התמוטטות עצבים הבאה.

  הצעת נישואים טלה-דגים

בניית בית ביחד מציגה כמה בעיות - מזל דגים זקוק לאבטחה אבל הוא נורא כאוטי ומבולגן - מזל טלה יצטרך לפתח פס אלות ביתי כדי למנוע אגירה ומצבים מסוכנים. שניהם נקלטים בעצמם ולכן הילדים מציגים אתגר - טלה/דגים צריכים לדבר על הנושא הזה ולהחליט אילו תפקידים הם הולכים למלא. הורות משותפת עובדת בצורה הטובה ביותר כאשר לכל אחד יש תפקידים חיצוניים או קריירה כדי לשמור עליהם.

אפשר להגשים חלומות גדולים עם הצמד הדינמי הזה אם מזל טלה ישתמש ביצירתיות ובדמיון של מזל דגים - ואז יצא ויגרום לדברים לקרות - תחשוב על הרפתקאות משפחתיות מרגשות, בתים נועזים מבחינה ארכיטקטונית ועסקים מעצבי מגמה.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:50קשר רגשי:60כימיה מינית:70תאימות נישואין:70הטוב:דגים מביא נשמה למערכת היחסים.טלה מגן ומגן על דגים.יצורים חושניים וסקסיים.הרע:הדגים יכול להינות. רגשות מזל דגים.היכרות יתר תוליד בוז.61ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד