תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  טלה ובתולה אוהבים תאימות

על פני השטח אין לשניהם שום דבר במשותף - הם נמשכים למקצועות שונים, בעלי תחומי עניין שונים וניגשים לחיים מנקודות מבט מנוגדות לחלוטין. היכן שהם מצטלבים זה צורך להיות בשליטה ובשניהם יש דחף כמעט אוונגליסטי להמיר את האנושות לאורח החיים של בתולה/טלה.

אם תתרחש אהבה, השניים האלה יכולים לעצבן זה את זה לעיר פרידה מיידית או לבלות כל החיים במניפולציות, משדלים ובלי בושה למכור את היתרונות של להיות יותר דומים זה לזה. אם הם יחזיקו מעמד, הם עשויים אפילו לחשוף כמה תכונות מערכת יחסים משלימות כפי שהוגדרו על ידי גלגל המזלות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה ובתולה חברויות…

חברות היא לא מצב טבעי עבור טלה ו מַזַל בְּתוּלָה - זה קצת כמו לגרום לדולפין לבלות עם תוכי. בבית הספר הם כנראה מתערבבים עם קבוצות שונות - טלה עם ג'וקים ובתולה עם חנונים ויש סיכוי גבוה יותר להיפגש בעולם של מבוגרים וקריירה עתידית.

  תאימות חברות טלה ובתולה

טלה מקצועי אוהב מדים וזוכה לייצוג יתר בכוחות המזוינים, במשטרה ובמכבי האש. כאן השניים יכולים להצטלב - הצלת מזל בתולה מבניין בוער עשויה להוביל לגיבור שסוגד לידידות מסוג. לחלופין, מזל בתולה מהווה צוות רפואי טוב ומתכננים פיננסיים, ומכיוון שלטלה יש אורח חיים בסיכון גבוה - לעתים קרובות נרקמים קשרים על רקע ריפוי כלכלי ופיזי.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

הבלבול שולט! שניהם יהיו מחוץ למשחק שלהם - טלה בתור א סימן אש אוהב אקשן והרפתקאות, אבל אם מתלהבים מהבתולה הארצית, הגישה הזו הופכת ללהבה חסרת חושים מרצדת. צפו מהם לפספס שלוש נקודות בגמר הכדורסל או להיות מופנמים בצורה מוזרה במסיבות.

  מערכת יחסים מוזרה

סימני כדור הארץ משתוקקים לקרקע ודיוק - זה לא יוצא דופן עבור מזל בתולה לשכוח לסדר את המיטה שלהם או לאבד עניין בהגדרת תקציב החודשים הבאים כאשר נופל על טלה.

מאבק חוסר ההתאמה הזה להבין מדוע יש להם קו שטוח ולוקח עידנים עד שהם מבינים שהתסמינים אינם מסתכמים במחלה קטלנית או לסוף העולם - רק משיכה וחצים בטרם עת של קופידונים.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה ובתולה בפנים יחסים…

אף אחד מהסימנים אינו נוטה להכות במשפט על הרגשות שלהם, מה שמתאים זה לזה בדיוק. מזל בתולה בפרט לא מפגין גילויי חיבה ציבורית מוגזמת - הם בדרך כלל מחטאים קרובי משפחה לפני שהם לוחצים את ידיהם. חברים אולי אפילו לא מבינים שטלה/בתולה נמצאים במערכת יחסים.

  יחסי טלה ובתולה

מה שיהיה ברור הוא אותם סימנים קלים אך משמעותיים של הסתגלות - נכונות לזוז זה במעגלים של השני או להתחיל משפטים ב'טוב **** אומר' או '**** חושב', פירושו שהם הקשיבו ונמצאים הדרך להתאהב.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

למזל טלה יש טעם לראוותניים והוא יכול להיות מונע בסטטוס. איכות גלגל המזלות שלהם היא 'קרדינלית' מה שאומר שהם רוצים להוביל ויזום - יחד עם אימפולסיביות - והחלטות דחופה לקנות אופנועי ים או את הצעצוע הטכנולוגי האחרון ובתולה יהיו בעיות.

  מערבולות טלה ובתולה

כ מזל משתנה מזל בתולה אוהב להיות גמיש אך לא מעשי, במיוחד כאשר כזוג השיחה על עמידה בתקציבים כוסתה, פעם אחר פעם. כספים מבולגנים - ובלאגן בכלל צפויים ללחוץ על כפתורי בתולה.

מזל קרדינל טלה לא משאיר מגבות על רצפות האמבטיה ומגביל את הקניות באינטרנט. בתולה זה הולך לקרות אז תתרגלו לשאול שאלות על דפי חשבון בנק מבלי לאבד את קור הרוח.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר טלה ובתולה להתאהב

הם יכולים להיות 'כשהארי פגש את סאלי' בלי חוש ההומור המשותף. יבשות, קריירות ורומנים אחרים, מתאימים יותר, מעכבים את האטרקציה הבסיסית למשך זמן אינסופי.

  טלה ובתולה מתאהבים

הם עשויים להיות מהסוג שנפגש במקומות ניטרליים למפגש מטורף ואז חוזרים לחיים נפרדים במשך חודשים בכל פעם. סימן אחד חייב להישבר ולהכריז על הצורך שלהם להניע את מערכת היחסים קדימה - לעתים קרובות נדרש אירוע משמעותי כמו מחלה קשה, הריון או מוות במשפחה כדי לשחרר את שלב המחויבות.

טלה ובתולה התאמה מינית…

בתולה נראה קריר כקרח ובלתי ניתן להשגה, אבל כל השליטה הזו יוצרת קצת סיר לחץ וכאשר טלה לוהט מרים את המכסה - Va Va Boom! שני הסימנים עוסקים בצד האנטומי של הדברים - מוקסמים ממה שהגוף יכול או לא יכול לעשות - וזה מוביל לגילויי התעמלות של תאווה בין הסדינים.

  התאמה מינית של טלה ובתולה

זה לא יוצא דופן שאחד או אחר יגיעו ל-E.R עם דיסק חלק או צליפת שוט. מזל בתולה יהיה נבוך מאוד ומזל טלה נוטה להתפאר - אל טלה אתה תהיה בבית הכלב במשך שבועות ותדאג גם להתקלח ולגרגר לפני ואחרי.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה ובתולה התאמה לנישואין…

תמיד יהיה מתח לסירוגין בנישואי מזל בתולה/טלה וחלק ממנו מוחמר בגלל נטיית מזל טלה להתעלם מבעיות ויכולת כוכבי זהב של בתולה. אבל - אם הם יכולים לבנות מערכת יחסים של שני חלקים ולשחק זה לזה עוצמות טלה יבנה בית בלתי חדיר ובתולה תיצור בית אוהב.

  התאמה לנישואים של טלה ובתולה

כהורים ישנה הערצה הדדית, הסבלנות והיכולת של בתולה לתזמן ריצות ספורט ולילות הורים מחמיאים לאהבת מזל טלה על משחק וספונטניות. שניהם מגינים בחירוף נפש על צאצאיהם. השלילי היחיד הוא האמונה שילדיהם הם הצאצאים הטובים ביותר אי פעם בתולדות היקום.

מכבדים ומכבדים - אם הנישואים עוברים עד גיל מבוגר הם הזוג המושלם לטפל זה בגוף החולה. הן נוירוטיות והן בכל הקשור לבריאות הן יתנהגו כאחיות אוהבות - עד שהמוות ייפרד.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:55קשר רגשי:60כימיה מינית:80תאימות נישואים:65הטוב:בריא ולפעמים עשיר - אם מזל טלה מקשיב למזל בתולה.כבוד הדדי לכישרונות זה לזה.אתלטי רע בין הסדינים. טלה חושב בתולה הוא מקל בבוץ. הם יכולים להילחם ברגשות האהבה שלהם.63ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד