תאימות טלה ועקרב: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל עקרב וטלה אוהבים תאימות

מאדים ומאדים מתורגמים ללוחם מול לוחם. כאשר שלטים חולקים את אותו כוכב הלכת תכונות שולטים מוגדלות - אם לצטט את פט בנאטאר - עבור החבר'ה האלה, 'אהבה היא בהחלט שדה קרב'. הקרבות יהיו מלחמת העולם השלישית, המין - אפי ולעיתים כל אחד ייהנה מכך שגורם לשני לא נוח.

לשניהם יש סקרנות כמו חתול - הם משחקים, מתגרים ומהווים מכונות הרג רגשיות. מרתק לראות את זה אבל לא בהכרח היית רוצה להיות חלק מזה - אם כי למען האמת טלה-עקרב כנראה אוהב כל רגע של הרומנטיקה הסלעית שלהם.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח טלה ועקרב חברויות…

ייתכן שהם לא יאהבו זה את זה בהתחלה - ל- מזל עקרב מעודן ואלגנטי , מזל טלה נראה כחסר תרבות ואכזרי, אבל נע באותם מעגלים מספיק פעמים והם יימשכו זה לזה לתחושת הרפתקאות ואנרגיה. כמזל קרדינלי טלה הוא יוזם ועקרב בתור א מזל קבוע הוא מתכנן מבריק. הם היו יוצרים צמד פוליטי דינמי עם ה טלה מקסים בתור המועמד הכריזמטי ועקרב האסטרטג הראשי. כוח משכר במיוחד עבור מזל טלה/עקרב והם אוהבים לזכות, אז תחשוב על יו'ר ומנכ'ל של חברה או שותפים מצטיינים לזוגות טניס ויש לך סוג של ידידות שמתקבלת.

  חברויות טלה-עקרב

עם זאת, כל אחד חייב לשמור על גבו - לשניים האלה יש גישה ללא שבויים - וחברויות יכולות להגיע לתאריך המיועד שלהן אם יבוא מישהו שימושי יותר. זכרו טלה/עקרב הדשא לא תמיד ירוק יותר.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל טלה הוא פלרטטן כוח - הם שובים ומצפים תשומת לב וידועים כמי שמשמיעים אמירות כמו - 'אתה לוהט, בוא נשכור חדר ונסיר את הבגדים שלנו' חמש דקות לאחר המפגש עם מישהו. לחלופין, מזל עקרב הוא עשן וחושני כמו עכביש המזמין זבוב אומלל לתוך הרשת שלו.

  אטרקציה של טלה ועקרב

הבעיה היא שניהם רוצים להיות המושכים-או לא המושכים-אי והסגנונות השונים והטבע העקשני שלהם עלולים לגרום לקיפאון מפלרטט. זה דורש אחד להישבר - הכסף על טלה מכיוון שהם כנראה מבינים שהכניעה היא הדרך המהירה לפעילות מינית.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הטלה ועקרב ב יחסים…

הם שומרים אחד על השני סודות והם פרטיים באופן אינטנסיבי לגבי חיי האהבה שלהם, וזה טוב אם אתה מזדעזע בקלות. עובדים חרוצים ושחקנים קשים עוד יותר, ההצלחה אפשרית אם הם ילמדו להעריך אחד את השני את החוזקות ולא יהפכו הכל לתחרות. שניהם אוהבים את הדברים הטובים יותר בחיים ויכולים להיות להם טעמים יקרים - צפו למתנות שופעות וחגים 5 כוכבים.

  טלה ועקרב במערכות יחסים

למזל טלה יש לשון חדה ועקרב ועקיצה חדה עוד יותר - חילוקי הדעות הם רועשים ומגעילים. חברים שנקלעו בשריפה הצולבת מתחננים בשקט 'בבקשה אל תלך לשם, בבקשה אל תלך לשם!' - וכמובן שזה בדיוק המקום שבו טלה/עקרב ילכו. טלה בתור א סימן קרדינל גמיש מתגבר על דברים אבל מזל עקרב מקובע ומסוגל לנטור טינה לאורך זמן.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

כמעט בכל מקום מלבד בחדר המשחקים של התשוקה הגשמית. עבור שני אנשים עם סגנונות שונים כל כך ואישיות חזקה חיכוך מתרחש על בסיס יומי. כל שלט חושב שדרך הלבוש שלו, תחומי העניין והחברים שלהם טובים יותר.

  מתח עקרב וטלה

מזל עקרב רואה בטלה קצת ג'ינג'י בהתנהגות וטלה רואה בעקרב סנוב אינטלקטואלי. הם חייבים ללמוד לצמצם את עמדות השופטים אם הישרדות אפשרית.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר טלה ועקרב להתאהב

רמות האנרגיה עוברות דרך הגג והן נעלמות מעל פני כדור הארץ. כ מזלות אש , אהבה מציתה את טלה - הם רוצים לקיים יחסי מין - והרבה מזה. מזל עקרב הוא א מזל מים – עצבני, עמוק ונשמתי.

  מתאהב

זה נפוץ שמזל טלה/עקרב לוקחים הפסקה ממושכת ממעגלים חברתיים רגילים כדי לספק את רצונותיהם - כאשר טלה/עקרב אכן עולים לשידור - יהיה מבט חשאי זחוח על פניהם - מהסוג שאתה מקבל כשאתה משחק עם כהה קֶסֶם.

טלה ועקרב התאמה מינית…

עונג וכאב אנשים, עונג וכאב! מזל עקרב וטלה יכולים להיות ארנבים קטנים חולים כשהם מתחברים - צפו לכיסויי עיניים ולפעילות גסה רצינית. מבורכים בטבע הרפתקני בחדר השינה, הם בודקים גבולות ומתאהבים זה בסטיות.

  זוג תאווה

טלה/עקרב לוקחים בתורות את ההובלה ותמיד מחפשים צעצועים חדשים. סקס לעתים קרובות ממשיך את מערכת היחסים הרבה אחרי שהאהבה התפוגגה כי כל האפשרויות האחרות נראות כל כך וניל ארור.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

טלה ועקרב התאמה לנישואין…

מעניין - צמד גלגל המזלות הזה מסוגל לנהל מערכות יחסים ארוכות טווח אבל לרוב לא יראו זה את זה כחומר נישואין - נפגשים, מתאהבים ו-20 שנה מאוחר יותר הם עדיין מחפשים את THE ONE. אם אושר נישואין יקרה, טלה/עקרב צפויים לעשות את זה בשלב מוקדם מאוד של מערכת היחסים - בגחמה - הם מתעוררים, טסים לווגאס ונרתמים או בורחים לאי טרופי.

  תאימות נישואי מזל עקרב-טלה

לאחר מכן מתחילה ההיכרות. הצלחה מסתמכת על איסור על אכזריות רגשית ועל בניית שותפות המבוססת על ההצלחה האחד של השני. בתור שילוב הורות טלה/עקרב יכול להיות קצת רפוי. קליטה עצמית וזריקת זעם אומר שהילדים כנראה יגדלו את ההורים.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:55קשר רגשי:60כימיה מינית:80תאימות נישואין:50הטוב:הם שומרים אחד על השני סודות.קנטרניים והרפתקנים.אנרגיה גבוהה.הרע:לשונות תיל. אולי הם פשוט לא יצליחו זה לזה. להיות מין.60ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד