תאימות תאומים ומאזניים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים ומאזניים אוהבים תאימות

השניים האלה כנראה לעולם לא יסיימו כלום וזה כולל את מערכת היחסים שלהם. יהיו חצי שירים ומחזות כתובים, שרטוטים לבתים שלעולם לא נבנים וציוד כושר שלא נעשה בו שימוש בחדר הפנוי.

מַזַל תְאוּמִים ו לִירָה לדפדף בחיים, לפעמים לגמרי בלי כיוון אבל תמיד מביא אור וצחוק לחברים ותיקים וחדשים. הם אולי חסרי תקווה אבל אתה רק רוצה לבלות איתם בגלל החיוך המטופש שהם שמים על הפנים שלך.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים ומאזניים חברויות…

חברויות של מזל תאומים הן לעתים קרובות יותר בונות או מעשיות ממערכות יחסים - במיוחד כשהן מושפעות ממסיימים בקבוצה שלהם. הדוגמה הטובה ביותר לדינמיקה של מאזניים/תאומים היא זו של שני רוצים להיות מוסוסים - ג'ון לנון ופול מקרטני - אנרגיה וכישרון לשרוף אבל מאוזנים על ידי שני חברי להקה אחרים - כלומר עד שהאהבה הרגה את הברומאנס. יחד הם קנו לנו כמה מהשירים הגדולים של המאה ה-20.

  חברים מוזיקליים

כשתאומים/מאזניים משלבים את המיצים היצירתיים שלהם דברים מדהימים יכולים לקרות - חברתיים ומקסימים הם היו מוכרים קרח לאסקימוסים ותמיד מרגשים אנשים אחרים עם הרעיונות שלהם. לעתים קרובות הם פותחים עסקים רבים יחד, ועם הגיבוי הנכון - הצלחה היא אפשרות אמיתית.

בגלל שהם באמת העריצו זה את זה לפעמים חברות מתהפכות למערכות יחסים ושם דברים יכולים להשתבש. לחילופין, עומק הבלעדיות בידידות שלהם מפריע לפתח רומנים מתמשכים - מזל תאומים/מאזניים - בבקשה אל תתנו לאהבה לחלוף על פניכם.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

שתיים שלטי אוויר ביחד הם מצחקקים ומטורפים. המשיכה המיידית הזו גורמת להם להיראות קלים ונוצצים - אפקט של רוח קיץ חמה. שניהם פלרטטים שערורייתיים אז צפו שדברים יתקדם במהירות וכן יהיו גילויים מופרזים של חיבה ציבורית.

  מזל תאומים ומאזניים מפלרטטים

מאזניים אוהב אהבה ותאומים משתוקקים לתשומת לב - הם נסוגים לתוך העולם הקטן שלהם כשהניצוצות מתחילים להתעופף. צפו במאזניים לסרנד את מזל תאומים ותאומים כדי לשלוף את תנועות הריקוד הטובות ביותר שלהם ב- Saturday Night Fever. זה לא נהיה הרבה יותר מחליא מהשניים האלה בשלבים הראשונים של הרומנטיקה. למרבה המזל יש להם הרגל להיעלם מפני כדור הארץ כדי לסגוד זה לזה באופן פרטי בדלתיים סגורות.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

התאומים והמאזניים בפנים יחסים…

הם הגרעין המבריק והבוהק של מעגל החברות שלהם. ברגע שתאומים/מאזניים יוצאים מפסטיבל האהבה שלהם ומוכנים להתערבב שוב עם שאר האנושות, מערבולת חברתית של פעילויות ממלאת את לוחות השנה שלהם. חברים מוזמנים ללילות מסתורין רצח, ארוחות ערב נושא וקרבות קריוקי. שתיהן אינן טובות במיוחד בניהול זמן אז צפו להיות מוזמנות 20 דקות לפני ותאכלו לפני שאתם הולכים - ייתכן שהמנה העיקרית לא תהיה מוכנה עד חצות.

  יחסי מזל תאומים ומאזניים

מזל תאומים הוא א סימן ניתן לשינוי מה שאומר שהם הולכים עם הזרם וגמישים. מאזניים הוא קַרדִינָל - הם אוהבים להוביל ולנהל. זה שילוב טוב מכיוון שהדינמיקה הזו מאפשרת לתאומים כל הזמן לעשות סיעור מוחות בזמן שהמאזניים מחליטים איך - גם לא יודעים איך לסיים משהו אז העולם שלהם יהיה מלא בפרויקטים עשויים למחצה - מה שלא מדאיג מזל תאומים/מאזניים - החיים הם בערך המסע לא היעד.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

בשלב מסוים תאומים עלולים להתעייף מלהיות צועני רב שנתי ולבקש להדביק שורשים - ולכל תאומים אינטליגנציה נלהבת הם בדרך כלל מפספסים את הסימנים. לפעמים יש צורך להכות את התאומים על ראשם עם פטיש ריאליטי - מאזניים אתה צריך לדבר ולא לנטור טינה.

  בעיות יחסי מזל תאומים-מאזניים

מזל תאומים בוטה וחסר טקט ואילו למאזניים יש כישורים דיפלומטיים מתקדמים. כאשר הם מתווכחים דברים פוגעים נאמרים לעתים קרובות שמאזניים לעולם לא מתאושש מהם לגמרי. מזל תאומים - עבדו על הבגרות הרגשית שלכם וחשבו לפני שאתם מדברים.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כשתאומים ומאזניים להתאהב…

כשתאומים ומאזניים מתאהבים הם מזהים נפש תאומה ומישהו שיש לו את היכולת להשלים עם החסרונות שלהם. מזל מאזניים עושה הרבה ירח מסביב ומסתכל בכוכבים שזה נורמלי עבורם כי הם תמיד מאוהבים. מזל תאומים מרעיף על מאזניים מתנות יקרות - מזל מאזניים עשוי לכתוב מכתבי אהבה מעולים ולהלחין סימפוניות המוקדשות למוזה החדשה שלהם.

  מזל תאומים ומאזניים מאוהבים

התאומים שמתביישים במחויבות באופן טבעי עשויים לבחון את מאזניים על ידי אקט אאוט - לא להתקשר, לפלרטט עם מישהו אחר או לשכוח דייט חשוב. מאזניים אינטליגנטיים רגשית מבינים בדרך כלל שזו התנהגות שנולדה מחוסר ביטחון. הם יקראו בעדינות את מעשה המהומות של תאומים ויחזירו את ההרמוניה למערכת היחסים.

מזל תאומים ומאזניים התאמה מינית…

הם יבלו את החודשים הראשונים של מערכת יחסים רעננה במיטה, שולפים את כל הפעמונים וממציאים כמה חדשים. מאזניים הארציים אוהבים שאוהבים אותו והוא נדיב בין הסדינים. הם מפורסמים ביכולות הנשיקה שלהם ובכישורי בעל פה רבים אחרים.

  תאומים ומאזניים התאמה מינית

מזל תאומים מעריץ את גוף האדם ואת יכולתו להנאה חושנית - התאומים מביאים קרקס לחדר השינה - התעמלות, אקרובטיקה וכנראה טרמפולינה או טרפז. מזל תאומים/מאזניים הם גם די רועשים - אם אתה השכן הסמוך שלהם - השקיעו בזוג מבטל רעש.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים ומאזניים התאמה לנישואין…

יש לזה את כל הפוטנציאל לעשות נישואים טובים אם לא שגרתיים. הם עשויים לגור בקומונה או לבנות בית מקרטוני ביצים והתראה על סכנה! – העומס יהיה בשפע!. מזל תאומים יכול להיות חרד ולחשוב יותר מדי על דברים, כך שמזג מזל מאזניים רגוע ונוח הוא איזון טוב לנישואין. לשניהם יש אהבה לפנטזיה ולאנשים מזעזעים - החתונה בפועל חייבת להיות שונה - חשבו על נושאים מימי הביניים, שרק או מלחמת הכוכבים.

  נישואי טלה ומאזניים

ילדים הם רעיון טוב מכיוון שהם יאלצו את מזל תאומים/מאזניים להיות טיפה יותר אחראים למרות שעדיין אפשרי שהתינוק יישאר באוטובוס. היכן שילדים לא נמצאים בתכנית ה-5 - אם אכן יש תכנית - השלטים הללו שמחים לחיות קיום נוודים - ומולידים במקום מאמצים אמנותיים.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:70קשר רגשי:70כימיה מינית:80תאימות נישואין:80הטוב:אלכימיה אמנותית.המארחות עם רוב הבנות.הן מעוררות השראה זו בזו.הרע: הן אף פעם לא מסיימות שום דבר. חוסר החלטיות יכולה להרוג את הרומנטיקה. כאוס קדימה!74ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד