תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים וגדי אוהבים תאימות

יכול להיות הצוות הפוליטי המושלם - תחשבו מישל וברק - כל עוד העבר של ג'מיניס לא יחזור לרדוף אותם וגדי מאפשר לאישיות שלהם לזרוח. זוהי שילוב כוח עם מספיק אמביציה ודחף כדי לשגר רקטה למאדים ובחזרה.

מילת אזהרה - הם כן צריכים להקשיב אחד לשני ולהתייחס לחולשות - גם אל תהפכו לעבדים לשאפתנות - חשוב לעצור ולהריח את הוורדים מדי פעם.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים וגדי חברויות…

לתאומים ולגדי יש חברויות חזקות ופרודוקטיביות - למרות שיש להם אישיות שונה מאוד. מזל תאומים הוא סימן הרעיונות ו מזל גדי הוא משנה מלידה - הם יערכו לוחות זמנים, ניתוח עלויות ויזהו מלכודות. מזל גדי הוא סימן אחד שהתאומים מקשיבים לו - הם מכבדים אינטליגנציה ומקנאים במוסר העבודה של העזים.

  ידידות מזל תאומים וגדי

הצמד הזה יוצר שילוב טוב של במאי/מפיק אם הוא עוסק באמנויות או שותפות מאמן/ספורטאי אם עוסקים בספורט. לעתים קרובות החברות מתחילה ביחסי מנטור/תלמיד ופורחת לזוגיות ארוכת טווח - שנולדה מתוך כבוד הדדי. מזל תאומים מרגיז את מזל גדי עם הקשקושים שלהם, אבל העז רואה פוטנציאל גדול ומעריך את המאמץ של התאומים להיות אחראיים יותר ומבוגרים יותר.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל גדי הוא סימן כדור הארץ - רגליים נטועות היטב על הקרקע ואינן מוכנות לקבל החלטות פזיזות לגבי מערכות יחסים ואילו סימן אוויר , מזל תאומים, יכול לעבור מרוח קיץ קלה לטייפון תוך שניות. שמורת העזים משמשת לגרום לתאומים לפלרטט בזעם יותר - מזל תאומים אוהב אתגר ומושך את כל העצמות כדי לגרום למזל גדי להיכנע.

  אטרקציית מזל גדי ותאומים

זוהי אטרקציה אמיתית של חתול ועכבר, ולעתים קרובות מזל גדי נראה חסר עניין לחלוטין - אפילו קצת גס רוח - מה שעוסק בבדיקת כנות בני מזל תאומים. לפעמים מזל תאומים מוותר ואז מזל גדי נסדק ומקבל את הרגשות שלהם.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

תאומים וגדי בפנים יחסים…

שני אלה מונעים ומיועדים לגדולה גורמים לדברים לקרות. מזל גדי מביא משמעת וניהול עצמי למערכת היחסים - חברים מופתעים לעתים קרובות מהבגרות החדשה של ג'מיניס. התאומים מביאים כיף למערכת היחסים ומשחררים את הז'קט הישר של מזל גדי. צפו כשהם מטפסים על סולמות תאגידים, משיגים עושר ניכר והופכים לזוג 'זה'.

  יחסי מזל גדי-תאומים

מזל גדי טוב גם לבריאות הנפשית של בני מזל תאומים - נוטה לחרדות ולמינונים של מאניה כישורי העיזים הטבעיים כאמפתיה יבינו וינהלו התמוטטות עוד לפני שתאומים יבין שאחד בדרך. שניהם אוהבים את הדברים הטובים יותר של החיים למרות שהטעם של ג'מיניס כנראה יותר משמאל למרכז. אספני עתיקות ואומנויות, הם לעתים קרובות קונים ומשפצים בתים רבים מרוהטים להפליא.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מזל גדי יכול להיות די מיושן וזה כולל את המוסר והערכים שלהם - אז אם מזל תאומים יודע מה טוב הם יאמצו ויתרגלו נאמנות. כל סימן צריך להיות מתוך הלך רוח שתכונות מנוגדות הן משלימות במקום מעצבנות ולעבוד על שינוי הגפיים שלהן.

  מתחים במערכות יחסים

מזל תאומים - תנו דייקנות לפני ואל תמלאו את הבית כל ערב עם מגוון חברים ומשפחה מורחבת. מזל גדי חבק את יכולת הסבלנות שלך ותאבד קצת את הגישה השופטת.

מיני הפסקות נפרדות הן גם בריאות שכן הפטפוטים וההתחברות המתמדת של מזל תאומים לובשים את מזל גדי. הם מספקים לעז זמן חשיבה המאפשר להם לתכנן את מטרת מערכת היחסים הבאה.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כשתאומים וגדי להתאהב…

מזל תאומים הוא דרמטי ביותר - הם נוטים להיות כאלה בכל דבר. במשך זמן רב, הם לא יידעו מה לעזאזל גדי חושב אז חברים יזכו לשמוע את כל הפרטים - שוב ושוב. מילת אזהרה חברים - לכו למקום המאושר שלכם - לא יידרש קלט.

  זוג מזל תאומים-גדי מאוהב

למזל גדי יש מים עמוקים והם לא מתאהבים בתדירות גבוהה - יהיו דייטים כדי לבדוק איך תאומים מתנהלים בציבור - ביקורים בגלריה לאמנות לבדיקת אסתטיקה וריצות כיף לבחון את המחויבות של התאומים לאורח חיים בריא. זה קצת כמו לעבור אודישן לחלק של בן הזוג של מזל גדי ומשגע את מזל תאומים - התאומים פשוט צריכים לקבל את זה שגדי לא יעשה קיצורי דרך כשזה מגיע לאהבה.

מזל תאומים וגדי התאמה מינית…

מזל תאומים זורקים את תיק הטריקים המגודל שלהם על מזל גדי כדי לעורר עניין וגדי, בהיותו אינטואיטיבי, יודע בדיוק מה מדליק את התאומים. יש להם את היכולת להיות צוות מיני נהדר כל עוד מזל תאומים שומר כמה מהפנטזיות היותר שערוריות שלהם למועד מאוחר יותר במערכת היחסים.

  תאומים וגדי כימיה מינית

מזל תאומים הוא סימן שניתן לשינוי מה שאומר שהם זורמים חופשי ואינם עוקבים אחר הסדר הטבעי של הדברים - ידוע שהם שמים אורגזמה קודם ואז מתקדמים למשחק מקדים ואילו מזל גדי הוא קרדינל ומאמין ברצף הגיוני. ייתכן שתהיה תקופת הסתגלות בזמן שהסימנים מסנכרנים את המוג'ו המיני שלהם.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים וגדי התאמה לנישואין…

פעם אחת מעבר לקו היחסים מזל גדי דוחף לעתים קרובות לנישואין. הם אוהבים שיש להם מטרות ורואים בזה צעד טבעי בשותפות. מזל תאומים כנראה מסכים עם הרעיון - רבים השקיעו שנים כדי לגרום לעז להצהיר על רגשותיהם ולדעת שהצעה כזו לא מוצעת בקלות ראש.

  מזל גדי ותאומים בנישואים

יחד הם בונים בתים יפים שלפעמים לא גרים בהם הרבה, בשל מחויבויותיהם המדהימות בקריירה. אם עובדים בתחומים שונים או עבור ארגונים שונים שניהם צריכים לשמור מקומות ריקים ביומנים שלהם זה לזה.

סביר להניח שילדים - כישורי האנשים של בני מזל גדי מתרחבים לצעירים וכנראה יש חברה או שתיים שהם רוצים שהצאצאים ירשו. מזל תאומים מביאים כיף וצחוק עלובים לחייהם של צעירים. במשק בית מזל תאומים/גדי יש לעתים קרובות כמה בנות שגרים במטפלות כדי לכסות את נסיעות העסקים החשובות הללו.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:60כימיה מינית:65תאימות נישואין:70הטוב:פוש ובקס על סטרואידים.תאומים מגלה בגרות.גדי מגלה קומדיה.הרע:הגדי יכול להיות זמן מאוחר מדי בשביל הכל. של סנכרון עם הרגשות שלהם ובמיטה.66ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד