תאימות תאומים ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים ודלי אוהבים תאימות

לסימנים האלה יש רגל אחת בחוזקה בעתיד והם מהסוג שיירשם למשימת החלל הראשונה של מאדים. חולמים, מתקשרים מדהימים ודי אקסצנטריים הם מסוגלים ליצור קסם ולתת למילה שלום ניסיון טוב עליז.

לפעמים זה עשוי להיראות כאילו הם נשואים לאנושות ולמטרות חברתיות ולא זה לזה, אבל מתי מַזַל תְאוּמִים ו מזל דלי פנו זמן אחד לשני, הניצוצות האינטלקטואלים יהיו סקסיים לעזאזל. לנצח ומעבר![adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים ודלי חברויות…

חברות תאומים/דלי היא איתנה - גם אם הם מתראים רק כמה פעמים בשנה - דלי עסוק מדי בהצלת העולם ותאומים מנסה נואשות לגלות מה גורם לזה לתקתק. עצמאים ועצמאיים הם לעתים קרובות בערים או מדינות שונות, כך שמפגשים קבועים הם סיוט תזמון.

  חברים תאומים ודלי

מה שמקשר ביניהם בהתחלה הוא בדרך כלל מדע בדיוני או פנטזיה ויחד החבר'ה האלה מתעסקים עם איזה גיק רציני. צפו לראות אותם בקביעות בקומיק קון והם פשוט אוהבים משחק תפקידים טוב, חדר בריחה או התכתשות לייזר. יתקיימו דיונים מוצקים על באטמן החמישי סופרמן, כאשר מזל דלי יצביע עבור הגאדג'טים ותאומים עבור הכוחות.

ידידות זו יכולה להימשך כל החיים מכיוון שדלי לעולם לא אומר לתאומים להתבגר ותאומים לוקחים ברצינות את טיסות הפנטזיה של דלי.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל תאומים ודלי הם סימני אוויר אז זה בהחלט אפשרי שהם ריחפו זה על פני זה בהזדמנויות רבות מבלי אפילו לשים לב. לשניים האלה יש ראש בעננים במשך רוב הזמן וייתכן שממש יצטרכו להיתקל אחד בשני כדי להתחיל את השיחה - אגב, זה לא יהיה מזל דלי שיוזם את הקשר - הראש שלהם נמצא בעננים הממוקמים איפשהו בחוץ מֶרחָב.

  אטרקציית טלה ודלי

שיחות אינטנסיביות הן הסימנים הראשונים למשיכה - אם התאומים רוצים לקחת דברים מיומנויות פלירטוט מתקדמות יותר משתחררות. עם זאת, זוהי טקטיקה חסרת טעם לשימוש על מזל דלי מכיוון שהם לא מבינים פלירטוטים - למעשה זה מפחיד את הבז'וז מהם. מזל תאומים צריך לשנות את התנהגות המשיכה הרגילה שלהם ופשוט לספר לדלי איך הם מרגישים - מה שגם יפחיד את הבז'וס מנושאי המים, אבל יגרום להם להתעמת עם קיומם של רגשות רומנטיים.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

תאומים ודלי ב יחסים…

מזל תאומים ודלי הם עבדים לקריירות שלהם, בין אם זה פועל להשגת שלום עולמי או בימוי טקס הפתיחה של האולימפיאדה הבאה. הם חושבים בגדול וחולמים באומץ, אבל לעתים קרובות משאירים מעט זמן למערכות יחסים משמעותיות - הכי טוב שהסימנים האלה עובדים באותה תעשייה עם מטרות משותפות כדי שיוכלו לדבר בחנות עד שהפרות חוזרות הביתה.

  מזל תאומים ודלי במערכות יחסים

תאומים חברותיים עוצרים את נושא המים מלהפוך לנזיר ומביא אותם למסיבות ואירועי עבודה - אולם זה עשוי להיות מאבק מכיוון שדלי מרגיש צפוף בקלות. במערכת יחסים מתפקדת שניהם ידאגו זה לזה במיוחד כשמדובר ברמות החרדה של בני מזל תאומים ובניבוי של מזל דלי לתשישות עצבים. מה שיכול להציל אותם מהתפוררות הוא האמנויות, הפילוסופיה והעיסוקים האינטלקטואליים. אלו הם נושאים מרעננים עבור מזל תאומים/דלי ולכן טיול רגיל לפריז וללובר או נאס'א מומלץ מאוד.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מזל דלי מוצא את מזל תאומים די שטחי ופזור - ונכבה מהצורך המתמיד להתרועע. ה נושא מים הוא סימן קבוע מה שאומר שהם מתמודדים היטב עם כאוס מבחוץ אבל דורשים מערה אישית לסגת אליה בשביל נחמה - שבה הסביבה רגועה וצפויה.

  מערבולות מזל דלי-תאומים

כסימן ניתן לשינוי תאומים לא רואה שום דבר רע בהזמנת הביתה 20 בסטיז חדשות בדחף הרגע. צלצל קדימה תאומים או שאתה הולך לקבל את הטיפול השקט במשך שבועות.

שיתוף יתר מכניס לעתים קרובות את מזל תאומים למים חמים, אז היזהר לא לשפוך יותר מדי סודות אינטימיים על מזל דלי לכל אחד ואחד - ודוב המים יכול להקל קצת או מזל תאומים ילך למקום אחר בשביל הכיף.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל תאומים ודלי להתאהב…

מזל דלי ייראה כמו דג מחוץ למים - שונא להיות מחוסר שליטה, אשם על כך שהוא רוצה לבלות זמן עם מזל תאומים במקום להגן על מינים בסכנת הכחדה ולא בטוח מהי ההרגשה החולנית הזו בבור הבטן שלהם. מזל תאומים, לעומת זאת, לא אוהב את רעיון המחויבות ורוצה לשמור על דברים קלים, כך שהשניים האלה מבלים הרבה זמן הלוך ושוב.

  מזל תאומים ודלי מאוהבים

במהלך החזה שלהם דלי טובל את עצמם בעבודה ותאומים פשוט ישנים מסביב - המון! חברים לא יוכלו להתמודד עם מצב מערכת היחסים מכיוון שדלי הוא בעל שפתיים נוראיות ותאומים פשוט מקשקשים על כל דבר - טווה עובדות עם בדיה.

מזל תאומים ודלי התאמה מינית…

הו יקירי - זה ידרוש מסירות והמון תקשורת חיובית. מזל תאומים אוהב הרבה סקס ועושה את זה בשביל ההנאה, ולא בשביל האינטימיות. מזל דלי רוצה חוויה עמוקה מחוץ לגוף והם לא יעריכו ניתוק או שיחה נדושה. מיני חשק מיניים גם גורמים לחיכוך בני מזל דלי מתישים את עצמם בניסיון להציל את העולם ואין להם אנרגיה לפעילויות חוצפניות ואילו לתאומים יש רמות אנרגיה בלתי נגמרות והוא מוכן ללכת בהתראה של רגע.

  מפלרטט בחדר השינה

הדבר הטוב הוא ששניהם בעלי דמיון ואוהבים משחק מקדים אינטלקטואלי. אם מזל תאומים/דלי יתחילו לעורר את המוח - דברו פילוסופיה, פנטזיה ואמנויות - אז הדברים מתחממים. כמו כן - השקיעו בקופסה של שמלות מדע בדיוני - הנס סולו והנסיכה ליה מסוגלים להרוס את כוכב המוות תוך כדי התלבשות!

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים ודלי התאמה לנישואין…

בהיותם יצורים לא שגרתיים, הסיכוי ששני אלה יסתדרו לאושר זוגי נמוך מאוד. אף אחד מהם לא יכול לראות איך נישואים ישפרו את מערכת היחסים שלהם והם רק קצת מפחדים שזה עלול להציב סביבם כלוב פסיכולוגי. הם חשים בנוח עם כמות המרחב והחופש שכל אחד מהם דורש וסביר להניח שהם יבלו פרקי זמן ארוכים בנפרד, בפיתוח תרופה להצטננות או להילחם עם מורדי התנגדות במדינה שסועת מלחמה.

  טבעות נישואין

ילדים אינם נמצאים לעתים קרובות על סדר היום של מזל תאומים/דלי - סביר להניח שנושא המים יאמין שאוכלוסיית יתר היא סוג של זיהום והורות פשוט נשמעת מבוגרת מדי עבור מזל תאומים. אם ילדים אכן מתרחשים, צפו לחינוך אקסצנטרי עם מעט גבולות וסיכוי אפילו יותר לחינוך ביתי.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:60כימיה מינית:65תאימות נישואין:70הזוג הטוב:סקסי ואינטליגנטי.הם עשויים להציל את המין האנושי.הם עושים טיסות פנטזיה יחד.הרע:תאומים נראה שטחי מדי. תמיד כל כך אינטנסיבי. הם עלולים לשכוח היכן הם שמים את מערכת היחסים.66ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד