תאימות תאומים ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים ודגים אוהבים תאימות

זהו שילוב אפל ועצבני עם נימות מיסטיות. לא כוס התה של כולם אבל יש מוזיקליות וטירוף שפשוט עלולים לגרום לזה לעבוד. שניהם דרמה קווינס ומלכים, אז צפו לכל מכלול ההתמוטטויות הרגשיות.

מסוגל ליצור אמנות, מוזיקה ורומנים נהדרים מתוך הסבל שהם גורמים זה לזה, מַזַל תְאוּמִים ו מַזַל דָגִים יעשה את ראשיהם של הפסיכיאטרים הבקיאים ביותר בניסיון להבין אותם.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים ודגים חברויות…

לפעמים חברים טובים יותר מאוהבים, מכיוון שהשניים האלה מבלים פחות זמן בדאגה על מערכת היחסים שלהם ויותר זמן בהשגת וליהנות מחברתו של זה כשהם לא מפריעים לרגשות רומנטיים. הם מתענגים זה על היצירתיות של זה ויש להם כישרון טבעי לעיצוב וחלל - שילוב מדהים לניהול עסקים לעיצוב נוף או עיצוב פנים. לחלופין, הם יקימו להקת ריקודים או להקה ויכולים אפילו להצליח - מונעים מהשאיפה הגולמית של ג'מיניס.

  ידידות מזל תאומים ודגים

מזל תאומים יכול להיות קצת הפכפך וקר כאשר חברם מזל דגים חווה בריאות נפשית לקויה - וזה בלתי נמנע - אבל זה רק בגלל שהם מזהים את אותן נטיות בעצמם. שניהם הסימנים ניתנים לשינוי מה שאומר שהם מחליפים מחשבה ספונטניים וקבועים - גם לא מבינים למה אנשים אחרים מתוסכלים מגישות פיזור כאלה שיוצרות קשר חזק בידידות - מזל תאומים/דגים שומרים לעצמם את הזכות לשנות את דעתם כל הזמן.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

קח נשימה עמוקה והריח את האינטנסיביות כשהשניים האלה מתאחדים! שניהם מכונות מפלרטטים ולא טובות באיפוק. ייתכן שיהיו ידיים, עיניים, שפתיים ב-20 הדקות הראשונות של הפגישה. הם צריכים לראות דברים לא נשרפים לפני שהרומן מתחיל. מזל דגים חסר ביטחון נראה לפעמים נואש ולא מתעניין - היזהרו מזל דגים או מזל תאומים לא יראו אתגר ויחזרו שניות אחורה.

  מזל תאומים ודגים מפלרטטים

הזויים להפליא סימנים אלה נפגשים לעתים קרובות בסביבה אינטנסיבית ואינטימית כבר - חשבו על הבמה או כמנהלי חברה. הם באמת מאמינים שאף אחד לא יודע על המשיכה ההולכת וגוברת וזה מצחיק כי עם מזל תאומים/דגים זה פשוט כמו האף שלך. עבודה טובה לשמור דברים בסוד? - בהחלט לא!

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

תאומים ודגים בפנים יחסים…

זה אולי לא תמיד הבריאה שבמערכות יחסים. החברתיות הקיצונית של בני מזל תאומים מביאה את המפלצת הירוקות בעיניים בדגים, מה שדוחף אותם להרגלים רעים - חשבו על שיכורים בוכים ודיאטנים קיצוניים. לתאומים אין זמן לקנאה והוא מגיב בצורה מגניבה ומנותקת. - בזמן שאחד מכבה השני נהיה רועש ותובעני - יש הרבה רגעים מביכים.

  זוג מזל תאומים ודגים

בגלל היכולת שלהם לאמלל אחד את השני - צער וכאב מתועלים ליצירתיות ותאומים/דגים הופכים למכורים עבור רמת תפוקה זו. כאשר אהבה היא יותר מעור עמוק הם הופכים למאפשרים ומצילים - זה נדנדה לעורר התנהגות רעה ואז להציל אחד את השני.

תחשוב על סיד וויסיוס וננסי ספונגן, סקוט וזלדה פיצג'רלד או איימי ווינהאוס ובלייק פילדר וקיבלת את הסכום הכולל של יחסי מזל תאומים/דגים. אחרי שאמרתי את כל זה - יש מתיקות עצובה במערכת היחסים הזו שגורמת לך לקנא בהם לרגע.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

הם אוהבים סוערות - אז זה לא בהכרח דבר רע - למעשה זה לעתים קרובות מה שמחזיק אותם ביחד - אולם אם מערכת היחסים עומדת להשיג אריכות ימים יש להקפיד על כמה דברים. חוסר הערך העצמי של מזל דגים הוא תמיד חיה קשה לניהול - אלא אם כן מזל תאומים רוצה לראות אותם באמת הולכים למקום חשוך - יש לתת ביטחון ואמון ותאומים מתעבים צריכים ללמוד לבטא את תחושתם אחרת דגים יחפשו יותר רגשית שטחי מרעה אינטליגנטיים.

  מערבולות של דגים ותאומים

זמני ההרס ביותר עבור מערכת יחסים מזל תאומים/דגים הם כאשר כל סימן הופך לספוג את עצמו לחלוטין. זכרו שזו לא תחרות לראות מי הגאון הכי נוירוטי, מרופד ביותר ביקום. לחשוב על אותו אדם אחר זה בריא לשני הצדדים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל תאומים ודגים להתאהב…

מזל דגים חסרי ביטחון נוטה לחתוך את מזל תאומים מהחבורה באירועים חברתיים ועושה מונופול על זמנם - או בזמן שהתאומים מסתובבים ברשת בחדר, דגים נשארים צעד אחד מאחור ותלויים בחייהם היקרים. הצטרפו לירך הוא מה שמכוון מזל דגים ובתחילה, כשהתאהבות תאומים מראה את הצד המגונן והאוהב שלהם באותה מידה.

  יחסי מזל תאומים ודגים

לעתים קרובות, מהר מאוד, מזל דגים מכניס תאומים לחייהם - דמיינו לעצמכם לכתוב שירים יחד או לשכור אותם כרקדן גיבוי. התאומים נהנים מהתכסיס הזה כי זה חיזוק האגו - 'כשדגים אומרים - 'אתה כל כך מוכשר!' הם באמת מתכוונים לזה גם אם שאר העולם לא.

החברים של מזל תאומים תוהים מדוע בן הזוג האוהב שלהם למסיבה הוחלף בחולצה הכוללת יוגי טבעוני - אבל כוחם של הצרכים הרגשיים של מזל דגים הוא כזה שתאומים 'מאוהבים' משנה במהירות את מקומותיהם. סביר להניח שגם תאומים/דגים יהיו עטופים סביב כל לוחשת שום דבר מתוק ומתעלמת לחלוטין מכל השאר במסיבה - מבחינתם שאר העולם הוא צודק ואשליה.

מזל תאומים ודגים התאמה מינית…

כל הדרכים מובילות למין עבור השניים האלה - הם מקיימים סקס כועס, סקס לוהט, סקס עצוב וסקס רע. זה פותר בעיות ולמעשה מספק הקלה מהקשר. מזל דגים בתור א שלט מים רוצה משהו אינטימי עמוק ואפל - מזל תאומים כאדם סימן אוויר מחפשת הנאה פיזית צרופה אך שניהם רואים במין יצירתי ומעורר השראה.

  טלה ודגים במיטה

יש להם גם רצון גדול להראות אחד לשני כמה באמת הם יכולים להיות מדהימים במיטה - מה שהופך את המין למעשה חסר אנוכיות ומאחד. מישוש ככל העזאזל הסימנים האלה צוחקים כשזה רע ומסמיקים כשחם. באור הזוהר אף אחד לא מתהפך והולך לישון - אנשי תקשורת מצוינים - הם ילטפו זה את ליבו של זה במילים נלהבות ובניית חלומות עתידיים.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים ודגים התאמה לנישואין…

מכיוון שרבים מחברי מזל תאומים/דגים נמנעים מהם כדי להימלט מהאש הצולבת - ייתכן שהסימנים האלה פשוט יחליטו לערוך חתונה כדי להחזיר את כולם יחד. מזל דגים רוצה חתונה - הם רואים בטחון בדף הנייר הזה ותאומים כנראה מתגעגע למעגל החברים החברתי הגדול שלהם. כמובן שכולם יענו כן - רק בגלל שהם לא מאמינים שזה הולך לקרות.

  התאמה לנישואין

בית תאומים/דגים נשוי הוא אקלקטי ומלא צבע וסאונד, כאשר דגים מגדלים בגאווה ירקות אורגניים מאחור ותאומים בונים רהיטי איקאה חצי גמורים במוסך.

ילדים אולי בדיוק הדבר ולהכריח אותם להתבגר קצת - לאחריות כה חשובה מעבירה אותם להילוך בוגר חדש. צאצאים של מזל תאומים/דגים משחקים בבוץ ומביאים הביתה חיות פצועות - הורי מזל תאומים מביאים ספורט וריקוד לחייהם והורי מזל דגים מעבירים תפילה וריפוי.

אמון ותקשורת:50ערכים משותפים:60קשר רגשי:65כימיה מינית:80תאימות נישואין:70הטוב:המון השראה יצירתית.דינמיט מינית.נשמתי ומתוק.הרע:לא טוב על מזל דגים.בריאות נפשית.תאומים עלולים להרגיש מתרוקנים. לענות אחד את השני.65ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


דברים שיש להימנע מהם עם כל מזל...

הימנע מדברים אלה כמו המגיפה סביב השלטים!

קרא עוד
תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות תאומים וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-גדי.

קרא עוד