תאימות תאומים ואריה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים ואריה אוהבים תאימות

שאלה - האם יש מקום מספיק גדול להחזיק את שני האישים הענקיים האלה בו זמנית?! אם כן, התכופף לכיסוי כי רוב הסיכויים מַזַל תְאוּמִים ו מַזַל אַריֵה הולכים ליצור אווירה נפיצה ארורה.

אישים גדולים וחלומות ואמביציה גדולים עוד יותר, יחד הם הולכים למקומות במהירות הקול ומסנוורים את כל מי שחוצים את דרכם. הם גם יכולים להיות מתישים ואגדות במוחם, אבל מנקים את החפיסות ומדביקים את הפתחים כי זה אף פעם לא יהיה משעמם.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים ואריה חברויות…

נבלות ושקיות עכברים אבל חברים נהדרים. מזל אריה/תאומים תמיד עומדים ברמות גבוהות - עורכים את המסיבות הטובות ביותר - ומצליחים להפוך רעיונות פנטסטיים למציאות. מזל תאומים הוא א סימן ניתן לשינוי - הם אוהבים לשנות ולערבב אותו. ואילו ליאו הוא א שלט קבוע וזה מבריק מכיוון שהתאום מבלה כל כך הרבה זמן בשני מוחות - הם צריכים גימור כדי להשיג את הסירה הזו להרפתקה הגדולה הבאה.

  ידידות מזל תאומים וליאו

לשני השלטים האלה יש את הזמן הטוב ביותר ביחד, והשותפים לעולם אינם בטוחים במי תאומים/ליאו יבחרו - בן זוג או חבר - אם יבחרו. פיטר פאנס של גלגל המזלות, מזל תאומים/אריה שמחים להיות ילדים גדולים ביחד הרבה אחרי שהבגרות הייתה צריכה לבעוט, וזה דבר טוב - עם רמות האנרגיה הגבוהות שלהם, בני הזוג זקוקים לרוב להפסקה ולמנה של שפיות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מכיוון שהם אקסהיביציוניסטים ויצירתיים, שלט אחד כנראה יזהה את השני במצב ביצוע מלא - על הבמה או כנואם מפתח בסימפוזיון. מזל תאומים - הנשלט על ידי הראש נמשך לרעיונות אריה ומזל אריה - הנשלט על ידי הלב נפגע מיידית מהיופי והחום הפיזי של התאומים. שניהם נועזים ומהירים להחליף מספרים ולוודא תאריך.

  אטרקציה ראשונית של מזל תאומים ואריה

פרחים וחפצי נוי מתחילים מיד להגיע לעבודה ולבית - מה שעשוי להדאיג את הנמען בקצרה - במיוחד אם פרטי הכתובות טרם נדונו. תמיד קשה לשניים האלה לא ליפול למיטה 5 דקות אחרי שהכירו אותם - נסו למתוח את זה אנשים - אריה אתה יודע שאתה אוהב מרדף טוב ותאומים - אתה מקבל בלי סוף בעיטות מהרדיפה.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

התאומים ואריה פנימה יחסים…

מזל תאומים וליאו הם פאוור קאפל. לאריה אכפת מהתפיסות של האנשים והוא יעשה הכל כדי לוודא שהצמד הדינמיט הזה יוצג כמדהים ומוצלח. מזל תאומים הוא חברותי - נמשך לגיוון ומציג את האריה למגוון רחב יותר של אנשים. שניהם בעלי מגוון רחב של מיומנויות - תאומים מתאימים במיוחד - אז צפו ששינויים בקריירה יתרחשו לעתים קרובות.

  מערכת יחסים

הם מאוד קשורים אחד לשני - רגישים בלי להיות וולגריים - מגינים ומרגיעים. כל הזמן להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום האופנה, האוכל והנסיעות - שני אלה קובעים לעתים קרובות מגמות. כאשר מערכת היחסים באמת עובדת זה בגלל שתאומים אינטליגנטיים משנים בעדינות את דעתו של אריה מבלי לחבול את האגו וליאו ממשיך לאתגר את התאומים עם טיסות פנטזיה חדשות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

אם ליאו מתמקד יותר מדי בשטחי ולהתקדם, תאומים עלולים לכבות ולהתחרפן על ידי הסתובבות עם מה שליאו יכנה כ'ריף ראף'. רשת חברתית היא לא תמיד אמצעי להשגת מטרה ולאריה יש לב חם ורחב - הם פשוט נתפסים מדי פעם לתוכניות משחק.

  זוג אומלל

קנאה יכולה גם להרים את ראשה המכוער. לליאו יש מזג מהיר והוא לא יעריך את הצורך הבלתי פוסק של מזל תאומים לפלרטט או להרגל שלא להצטרף לנקודות. לחילופין לתאומים אין זמן לקנאות קטנות והם נוטים לפלרטט בזעם עוד יותר כשאומרים להם להתנהג.

איחור וניהול זמן לקוי של מזל תאומים יכולים לגרום לאריה להסיח את הדעת - רק זכרו שאיחור אופנתי אינו אומר להופיע למחרת.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כשתאומים וליאו להתאהב…

מזל אריה מרגיש רגשות בעוצמה - הם בוערים בבהירות וזוהרות עם הרגשת האהבה החדשה. החלק האהוב על מזל תאומים בכל דבר הוא תחילתו - הם מרגישים יצירתיים ומלאי השראה. צפו לתפוקה עצומה מהשניים האלה בהתחלה - ייכתבו מחזות, שירים ישירו, תארים אוניברסיטאיים במעקב מהיר ושפות זרות ילמדו בעוד שבוע. הם גם לא ישנו - זה יפריע להרגיש כל כך חי.

  מזל תאומים וליאו מאוהבים

תאריכים מבריקים עומדים על הפרק - סימפוניות, אקסטרווגנזות תיאטרליות, ארוחות גוזל - החיים הטובים יחוו ביסודיות עד שהכסף או האהבה יגוועו.

מזל תאומים וליאו התאמה מינית…

כ סימן אש , ליאו יכול להצליף את עצמם לכדור אש של טירוף מיני כהרף עין. לפעמים האריה מניח באופן טבעי שהם האוהבים המפוארים ביותר שאלוהים ברא אי פעם ושיפור בלתי אפשרי. זה תלוי במזל תאומים לקחת את התשוקה הטבעית של האריות ולהוסיף כישרון ויצירתיות.

  התאמה מינית של טלה ואריה

הזוג הזה יכול להחזיק מעמד כל הלילה ולעשות את המעשה מספר פעמים - כל עוד סימן אוויר , מזל תאומים מעריץ את הלהבות של מזל אריה, מקרר אותן וזורק לתערובת כמה כדורי עקומה סקסיים.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים וליאו התאמה לנישואין…

כולנו יודעים שליאו אוהב מסיבה והוא קצת מפגין, אז צפו שהאירוע יהיה מפואר וברמה גבוהה לחלוטין. מזל תאומים מלאי רוח חופשיים לא היו מתחתנים עם אף אחד מכיוון שהם חוששים להחליק לתוך מונוטוניות ולהיות קשורים - אולם אלה כל כך נהנים יחד התאומים נעשים נוחים בידיעה שהחיים ימשיכו להיות מהנים ומלאי מגוון. ויכוחים קטנים עלולים להתרחש בגלל התעקשות של מזל אריה על חתונה רשמית כזו, ותאומים נא להתייעץ עם האריה שלך לפני שתזמין את כל השכונה.

  התאמה לנישואין

הסימנים האלה עושים הורים טובים אם הם זוכרים לעפרון תאריך להתעברות. הבעיה היא שיש להם כל כך הרבה תוכניות אחרות ולוחות זמנים מתנגשים שילדים יכולים פשוט להישכח בדרך. אם מזל תאומים/אריה יישארו חסרי ילדים, צפו מהם להפוך לפילנתרופים דינמיים של האמנויות.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:65קשר רגשי:75כימיה מינית:80תאימות לנישואים:70הזוג הכוח הטוב:כוכב.הם נהנים יחד.החיים לעולם לא יהיו משעממים.הרע:היזהר מהמפלצת הירוק עיניים ליאו.זכור לסיים את מה התחלת את Gemini. זה יכול להתפרץ במהירות.71ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד