תאימות תאומים ועקרב: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים ועקרב אוהבים תאימות

אתה יודע איך מתאגרפים מקצוענים מקיפים זה את זה בזירה לפני שהם מנחיתים אגרוף - ובכן מַזַל תְאוּמִים ו מַזָל עַקרָב בחיזור ובמערכות יחסים. אם לצטט את מוחמד עלי הגדול המנוח שני אלה רוקדים כמו פרפרים ועוקצים כמו דבורים.

הם דוחפים ומדרבנים זה את זה - ויש להם את היכולת להרוס או לשנות זה את זה. עם מוחות חדים כתער, כנראה שלעולם לא תרגישו בנוח לגמרי לידם, אבל אלוהים, זה יהיה מעורר מחשבה ומאתגר![adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים ועקרב חברויות…

מזל עקרב אינטנסיבי ופרטי אוהב שיש לו חבר שנמצא בכל מקום וקצת מתקלף כי זה גורם להם להיראות טוב. מזל תאומים נמשך למסתורין - אז כמובן שטיפוס אפל מהורהר לורד ביירון בפינה הוא אטרקציה. לעתים קרובות הם מתחברים על רקע אינטלקטואלי - לוקחים נושאים לא ברורים והופכים אותם להתלבטויות של 3 שעות - חשבו על נגני סינתיסייזרים גדולים של המאה העשרים או שירת גרון טיבטית כדוגמאות.

  ליאו החתול המגניב

ידידות זו יכולה להימשך כל החיים כי אף פעם לא נגמר להם דברים לדון בהם. מזל תאומים יודע שעקרב לא ישלים עם התנהגות רעה - כמו לשכוח דייטים חשובים או תחזוקה לקויה של חברויות, כך שהם נוטים להתבגר קצת מתוך כבוד לחבר שלהם בעוד מזל עקרב נהנה מהעייפות שתאומים מביא למערכת היחסים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

הם קצת יתגעגעו בהתחלה - בזמן שתאומים משחררים פלירטוט כוחני, מזל עקרב משתמש בחושניות האפלה שלהם כדי למשוך את התאומים - וזה בהחלט אפשרי שאף אחד מהם לא יהיה חכם לאותות. שלט אוויר , מזל תאומים מסתובב כמו משב רוח שובב בזמן שלט מים , עקרב נשאר מושרש על פני הקרקע סטטית ומעשנה.

  מזל תאומים וסקופר מפלרטטים

שניהם אישים כה מנוגדים שהם אולי נעו באותו מעגל במשך זמן מה אבל בקושי אמרו מילה. צריך רק קצת קסם או מזל תאומים להפיל את משקה בני מזל עקרב כדי שהעיניים יינעלו וניצוצות יעפו. צפו שהסימנים האלה יהיו עמוקים במשחק מקדים נפשי ברגע שהמשיכה תתבסס.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל תאומים ועקרב יחסים…

לעולם החיצון זה נראה כמו זיווג מוזר - חצי הכוס המלאה מזל תאומים עם עקרב חצי הזכוכית הריקה - אולם זה די עובד בכך שהם מנטרלים אחד את השני. השלטים הללו בעלי סקרנות חזקה ואינם מפחדים לדחוף את ראשם דרך חור תולעת או שניים. החיפוש הזה אחר משמעות הוא שמחזיק אותם יחד כשהם חוקרים את היקום באופן משפטי.

לעקרב אין את הצורך בסוציאליזציה מתמדת שמאכלסת את מזל תאומים ודורשת הרבה זמן לבד כדי לחשוב מחשבות אפלות - וזה בסדר כי מזל תאומים נלחץ על ידי עשיית הכל ביחד. לפעמים חברים תוהים אם השניים עדיין זוג אחרי מספר הופעות של עקרב ללא הופעות - אל דאגה, ההיעדרויות האלה דווקא גורמות ללב מזל תאומים להתחבב.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

סימן קבוע עקרב מאמצת שינוי גדול ומשנה נשמה ואילו תאומים משתנים לוקח על עצמו שינוי למען השינויים. זה מעצבן את העקרב בלי סוף והם מתחילים לראות את התאומים כשטחיים ומפוזרים. מזל תאומים צריך ללמוד להאט את הקצב או לעבור את מאניה השינוי בזמנים שבהם הם נמצאים הרחק מעקרב.

  מתחים במערכות יחסים

מזל עקרב מתסכל את מזל תאומים כשהם נשארים בפאנק לפרקי זמן ממושכים ולוקחים את עצמם יותר מדי ברצינות. עקרב חייב לצאת מהצינוק ולהתחמם בקצת שמש תאומים על בסיס קבוע כדי לשמור על איזון.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כשתאומים ועקרב להתאהב…

מזל עקרב הוא רומנטיקן גדול ואוהב אור ירח ונרות - צפו לחגים, לסיורי רפאים אפילו לטבול בחושך. מזל תאומים בתחילה רוצה להציג את מזל עקרב לפמליה שלהם שהיא בדרך כלל בגודל של אליפסה כדורגל. היזהר מזל תאומים, מזל עקרב לא אוהב המונים ואתה מסתכן בעצירת מערכת היחסים.

  מערכת יחסים רומנטית

ויכוחים ונפילות מתרחשים על רקע אמון ויושר. מזל עקרב חושש שיעשו לו טיפש, שונא רמאים ודורש כנות מראש. מזל תאומים מאבד אחיזה ברעיון המונוגמיה ואף פעם לא נותן לאמת להפריע לסיפור טוב. התאהבות תהיה מתישה - ויכוחים מתמשכים, דחיות וחיבורים מחדש הם הדרך היחידה שסימנים אלו מסוגלים לעבוד דרך ההבדלים ביניהם וליצור מזכר הבנות.

מזל תאומים ועקרב התאמה מינית…

מסובך ומאתגר! מזל עקרב הוא אמן צינוק ומין משחק של אמון - ומכאן כיסוי העיניים והשוטים. הדואליות של מזל תאומים הופכת אותם לטובים במשחקי תפקידים, אבל תמיד יש את הפיתוי להתמוסס לצחקוקים כשהם מתמודדים עם מזל עקרב בציוד עור מלא - לעשות זאת שובר את הקסם ולעתים קרובות את מערכת היחסים.

  התאמה מינית

סקס עבור מזל עקרב הוא אפל ורוחני בעוד שתאומים חושבים על זה כאקט פיזי - לעתים קרובות נפרד מהשקעה רגשית. מזל תאומים רוצים כמות ועקרב משתוקק לאיכות. שני אלה חייבים לשבת ולתקשר בגלוי את הרצונות והגבולות המיניים שלהם. מצא תאומים ועקרב הדדיים, אחרת תכבה זה את זה לחלוטין.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים ועקרב התאמה לנישואין…

קשה לדמיין את מזל עקרב אי פעם מרגיש בטוח מספיק עם מזל תאומים כדי לבדר נישואים ולתאומים יש התקפי פאניקה רק ללכת ליד חתונה - אושר זוגי לא הולך להיות קל. מכיוון שהם נוסעים גלובליים, חתונה עשויה להיות האמצע לאמצעי - רבים מבני מזל עקרב/תאומים מנהלים מערכות יחסים למרחקים ארוכים, ויזה או גרין קארד הם הדרך היחידה שבה הם יכולים לבדוק את חוזק הקשרים.

  התאמה לנישואין

לפעמים השידוך הזה יכול לעבוד טוב יותר כנישואים שניים או שלישיים - נותן זמן לתאומים לזרוע את שיבולת הבר שלהם ולעקרב לאבד קצת מהעוצמה שלהם לפני שהם סוף סוף מתאחדים.

ילדים הם הדבר היחיד שיכול לקשר אותם באמת. סביר להניח שהריונות יהיו לא מתוכננים אבל הם זרז להחלטה לאן לקחת את מערכת היחסים שלהם. אם מזל תאומים בוגר מספיק ועקרב מוכן לקחת את הסיכון, הם מאוד מחליקים להורות טובה של שוטרים רעים - מזל תאומים עושים את הדברים הכיפיים ועקרב מוציא את המשמעת.

אמון ותקשורת:50ערכים משותפים:55קשר רגשי:60כימיה מינית:60תאימות נישואין:60הטוב:אינטלקטואלי שווה.תאומים מביאים אור וצחוק לעקרב.עקרב מביא בגרות לתאומים.הרע:אמון רק לא לוקח בעיות. דברים ברצינות. התאמה מינית תהיה מאבק.57ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד