תאימות שור וסרטן: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור וסרטן אוהבים תאימות

הנה זוג שאוהב אהבה באופן גוי, מהעולם הישן - חשבו על אבירות והצלת עלמות במצוקה וקיבלתם תמונת מצב של מַזַל שׁוֹר / סרטן רומנטיקה. הם עובדים קשה בזוגיות - לפעמים הרבה מעבר לתאריך המיוצל - אבל מוכנים לרכוב על השפל והשפל, השפל, השפל והשפל לביטחון וחיים של זיכרונות חמים יחד.

אולי אתה יכול לקרוא להם פול ניומן וג'ואן וודוורד או ג'ון לג'נד וכריסי טייגן של גלגל המזלות - הסימנים האלה הם שיזעזעו אותך אם הם ייפרדו.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור וסרטן חברויות…

מזל שור/סרטן מחזיקים את הקלפים שלהם קרוב לחזה - זה עשוי לדרוש מעשה הרואי כמו הצלת חתלתולים מבית בוער שיוצר רגע נורה ומסלול מהיר של מכרים מהנהנים לתוך אזור הידידות - לכל אחד יש קבוצות חברות קטנות ומלוכדות ורק ראויות למתחילים מותר להציע חברות.

  ידידות מזל שור וסרטן

שניהם סימנים כנים ביסודו - מזל שור אומר לסרטן כשהם מתפלשים יותר מדי בסנטימנטליות ושברון לב - סרטן נוטה לגרור את מזל שור מספת הדחיינות שלהם ומחזיר אותם לחדר הכושר.

ביסודו של דבר הם שם אחד בשביל השני, אולם מזל שור חייב לראות את חוסר הרגישות שלהם והסרטן צריך להבהיר כמה דברים היו טובים בימים עברו. לדעת בדיוק מה להגיד ומתי להגיד זה הבסיס לידידות יפה של מזל שור/סרטן.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

לשור יש שמירה קפדנית על רגשותיהם ויכולים לבנות סביבם מבצר. משיכה לוקחת זמן וסרטן צריך לעבוד קשה כדי ליצור סדקים בשריון הבולס. הסרטן עלול לשפוך את כל סיפור חייהם בניסיון להמיס את שמורת מזל שור - זה צעד גרוע שאף אחד לא רוצה לצאת עם שמיכה רטובה.

  אטרקציית מזל שור וסרטן

משיכה בריאה כנראה מתרחשת בצורה הטובה ביותר כאשר סרטן ממיס מערכת יחסים שהסתיימה אפלטונית ומזל מזל שור חסר דאגות בשמחה - שניהם יהיו במצב רוח טוב.

המשיכה מתחילה עם אביב חדש בכל שלב של סימן - הסרטן משקיע בשינוי (לא קיצוני מדי) ומזל שור אוחז את פריכיות תפוחי האדמה ומתחיל ללכת לחדר הכושר. התחככות, בהייה זה בעיניים של זה ומחוות מתחשבות כמו מוך מתנפנף ממעילים הם סימני משיכה.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן והשור בפנים יחסים…

שלט מים (סרטן) מביא עומק של רגשות למערכת היחסים ש סימן אדמה (שור) מעולם לא חשב שאפשר - זה טבעם של מים - זורמים כהים ואינטנסיביים. סימני כדור הארץ הם רגשיים אך מעשיים יותר ובגלל זה השור מפסיק את סרטן לשקוע בבור ספיגה רגשי ומספק קרקע מוצקה לבנות עליו עתיד.

  יחסי מזל שור וסרטן

בדרך כלל הם נראים נוחים וקשובים יחד - מכינים מרק עוף כשאדם חולה, פותחים דלתות של מכוניות וחוגגים ימי נישואין כמו 'שבועיים וחצי מאז שצפינו לראשונה במארלי ואני ביחד'. מזל שור חושב שהרגשנות קצת מציינת אבל בסתר ליבו אוהב סרטן כל כך בעניין שלהם. הם נראים במהירות כמו זוג שהולך להחזיק מעמד את המרחק לחברים ולמשפחה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

הסרטן יכול לדבר על רגשות עד שהפרות חוזרות הביתה מה שמנקז רגשית את מזל שור שמתחיל להרגיש חולה בכל פעם שהם שומעים את המילים 'אנחנו צריכים לדבר'. הסרטן חייב להפסיק להזיע את הדברים הקטנים ולבחור בחוכמה את הקרבות שלהם עם מזל שור או להסתכן בכיבוי מוחלט. מזל שור צריך להיפתח יותר ולהשתמש במילים כדי לבטא את רגשותיו.

  זוג רחוק

הסרטן אשמה בעבר בנדנוד לבני זוגם, ובמקרה של מזל שור, עצלות וסחבת מקבלים לעתים קרובות השלכה גדולה של האשמות פטרוניות - חשוב שהסרטן לא יפנה ישר ל-Martyr-ville ויגיד 'אני פשוט אעשה זה בעצמי!' – נדרשת סבלנות וקצת מניפולציות – ומזל שור – רדו מהישבן ותתפוצצו!

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר סרטן ומזל שור להתאהב…

הסרטן מרכיב במהירות רשימה של 'הדברים המיוחדים שלנו' - השיר שלנו, המסעדה שלנו, הסרט האהוב עלינו והחברים מוצאים את השינוי לישות אחת די מייגעת. מזל שור עשוי להתחיל להתלבש לפי הטעם האופנתי של סרטן וכתוצאה מכך יש כמה הרכבים שחוקים בצורה לא נוחה והסרטן מאמץ בקנאות את תחומי העניין של מזל שור ומתחיל כל משפט ב'החבר שלי...'.

  סרטן ומזל שור מאוהבים

מספר פרידות מתרחשות לעתים קרובות כאשר מזל שור נלחם כדי להחזיר לעצמו מראית עין של עצמאות. סרטן יכול להיות קצת סטוקרים בשלבים האלה - חשוב שהחברים לא יבחרו צד - הם בדרך כלל מתאחדים ולשיחת הכריות שלאחר מכן יש פוטנציאל לסיים חברות - רק זכרו מזל שור/סרטן הם זוג נאמן גם כשנלחמים - הם תמיד צדדים אחד עם השני.

סרטן ומזל שור התאמה מינית…

התעלסות מקסימה וחושנית שלעתים יש לה פרופורציות אפיות. הם הולכים על איכות ולא על כמות וסביר להניח שהם יעשו עיפרון בסקס סביב אירועים מיוחדים - וזה נהדר כי הסרטן יכול להמציא רשימה בלתי נגמרת של אירועים מיוחדים.

  התאמה מינית של מזל שור וסרטן

מזל שור הוא א שלט קבוע – עקשן וסובל משנאת שינוי אז זה יהיה תלוי בקריאייטיב סימן קרדינל סרטן כדי להוסיף עוד טעמים לתפריט. שניהם מאוד מתאימים לסביבה שלהם - אולי בחוץ, על החוף או על צלע ההר הן אפשרויות להרחבת האופק המיני של מזל שור.

לחלופין - תנו להם לחשוב שזה היה הרעיון שלהם מלכתחילה - השאירו מהדורת כוכב לכת בודד ליד מגזין פרוע ואולי הם רק יעלו כמה הצעות חדשות.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן ומזל שור התאמה לנישואין…

כן הם כן! - תואם כלומר! שניהם עלולים להיות מועדים לקנאה - סרטן עקב פחד להיפגע ומזל שור עקב רגעים של חוסר התאמה. איזו דרך טובה יותר להפיג את הפחדים האלה מאשר לצעוד במעבר ולהתחייב זה לזה 'לנצח'. החתונה צפויה להיות מסורתית - אולי כפרית עם קבוצה קטנה וקרובה של בני משפחה וחברים נוכחים וירח דבש בכפר האכסניה.

  התאמה לנישואין

ילדים קורים תוך שנה או שנתיים, וסרטן/שור שוקל לעתים קרובות שינויים באורח החיים על מנת לספק את האפשרויות הבריאותיות ביותר עבור הגוזלים הגדלים שלהם. זה לא יוצא דופן שהזוג הזה פותח חוות תחביבים אורגנית ועובר לארץ.

סרטן/שור יוצרים סוג של בית שבו כולם מרגישים רצויים ואהובים - לחברים ובני משפחה יש זכרונות נעימים מהחמימות והמאפים הביתיים שחוו. בגיל מבוגר, השניים האלה הם הזוג האוהב שעדיין מחזיקים ידיים יושבים על הספסל בפארק... אוווווווווו!

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:75קשר רגשי:75כימיה מינית:70תאימות נישואין:85הטובים:הם שמים אחד את השני במקום הראשון.נאמנים לעזאזל.נאמנים.הרע:סרטן רגיש יכול למצוא את מזל שור שור הוא כנה יותר מדי אכזרי. אפשרות להפוך יציב ומשעמם.74ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד