תאימות שור ומאזניים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור ומאזניים אוהבים תאימות

זה כמו לאחד ריבוע וקשקוש. לשור יש קצוות חדים , ואינו נהנה לסטות ואילו מאזניים נמצא בכל מקום - בצורה מטורפת להפליא. הם יכולים לתסכל אחד את השני עד לרמה הדורשת טיפול רפואי - שמרנות מזל שור פוגעת בראש עם השקפתו הליברלית של מאזניים.

אבל, אם הם מוכנים לגהץ כמה נקודות דביקות קריטיות ולחסל את הדת והפוליטיקה מדברי הכריות שלהם - אהבה וכבוד פורחים לעתים קרובות. היזהרו מעקומות למידה ענקיות ומנטורינג לכל החיים משני הצדדים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור ומאזניים חברויות…

חברויות מתחילות לעתים קרובות בסלידה אוטומטית אחת מהשנייה. מזל מאזניים אינטואיטיבי כועס ומזדעזע מכמה מההצהרות היותר שערוריות וחסרות טאקט שמפלט מזל שור - מזל שור חושב שמאזניים הוא היפי פזור מוחות. רק כשהם עובדים יחד באינטנסיביות - אולי כקולגות או שותפים ללימודים - הכבוד מתחיל לחתוך.

  ידידות מזל שור ומאזניים

שניהם להוטים לאסתטיקה - הם אוהבים שדברים יהיו יפים ובלתי נשכחים, כך שכאשר מתבצע פרויקט קהילתי מתרחשת בהכרח חבטות ראש לאורך הדרך - אבל בהשלמה הבדלים מוערכים ונסבלים - במיוחד כשהתוצר הסופי הוא משהו שאף אחד מהם לא יכול היה להשיג באופן יחיד.

ידידות מזל מזל שור/מאזניים בנויה על אמון וכנות - בזיווגים הטובים ביותר הם מושיטים יד לנקודות מבט שונות ומשחקים סניגור שדים לגבי החלטות קריטיות. כדי שגלגלי הידידות יסתובבו בצורה חלקה, מזל שור חייב לרכך את הלשון החומצית שלהם והמאזניים צריכים להתמקד באמינות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מאזניים מודגש מפלרטט עם כולם מה שלא ירשים את השור שעשוי להרגיש משוחק ולהגיב במילים חדות. אם הם נפגעים - מה שקורה למאזניים 3 או 4 פעמים ביום - הם פשוט ממשיכים לנסות לרכך את קצוות מזל שור עם מחמאות מקסימות ומילים מרגיעות.

  אטרקציית מאזניים ומזל שור

אפשר לראות שמזל שור מתחיל להרגיש את הכוויה כשהם מאמצים את 'המראה של צבי בפנסים' והופכים מגושמים בצורה יוצאת דופן - כוסות מואט נשפכות, דלתות נכנסות וקליפות בננה מחליקות. חברים מתבקשים לעתים קרובות לא להזמין את המאזניים לפונקציה הבאה מכיוון שהשור לא יכול לסבול אותם - שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. זה ריקוד עליז שדורש התמדה של מזל מאזניים כדי לפצח את אגוז מזל שור.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור ומאזניים ב יחסים…

זה קצת כמו לקשר את ווינסטון צ'רצ'יל עם מרילין מונרו - מזל שור הוא חיה סוערת - דעתנית ושמרנית - למרבה המזל מאזניים חכמים יודע היטב איך לתמרן את השור - חברים לעתים קרובות נפעמים כאשר קסמים נרקמים כדי להפוך את הפרופסור הזקן הקשוח הזה- סוג לחשוב מחדש על עמדתם המקורית. מזל שור מגן על מאזניים מלהיות אימפולסיביים מדי או לאפשר לאנשים ופעילויות לא ראויים לרוקן אותם רגשית. הם זוג מוזר אבל חביב ומשעשע.

  מערכת יחסים

לשניהם יש רצף רומנטי חזק ואהבה למוזיקה - ריקודים, פסטיבלי מוזיקה ואפילו הצטרפות למקהלה או הקמת להקה הם לא פעילויות נדירות - אם כי מזל שור תמיד יצביע עבור ג'אז מסורתי ומאזניים - צורה חופשית מודרנית.

השניים האלה מעריצים אוכל - הוא משמש כמלווה טבעי לכל דבר - תקופות שמחות, עצובות וזמנים סקסיים - הם לא נהנים במיוחד מפעילות גופנית מובנית - אבל צריכים להיזהר מעוד ידיות אהבה - אולי לקחת שיעורי טנגו או טיולי שיחים רגילים הם פתרונות להידוק רצועות המותניים של מזל שור/מאזניים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

כאמור, פוליטיקה ודת יכולים להיות נושאים קוצניים. מאזניים יותר טרנסצנדנטלי מדת מאורגנת ומזל שור יותר שוק חופשי מסוציאליסט. גם הקיצוניים - הם מסוגלים להעריך זה את השקפתו של זה - לא אוהבים למעשה את האיזון הפילוסופי שיוצרות נקודות מבט מנוגדות.

  זוג זועף

מאזניים לא מסודרים באופן כרוני ומערכות התיוק שלהם הן הכל מלבד אלפביתיות - דגל אדום לשור המעשי שצובע קודים ומצליב הפניות משפטיות. אנו מציעים לשכור מנקה או להקצות חדר מבולגן לפרויקטים יצירתיים של מאזניים - כדי למנוע התמוטטות מזל שור.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל שור ומאזניים להתאהב…

הרבה הקנטות מתרחשות כשהסימנים מתמקמים בתפקידיהם. סימן כדור הארץ מזל שור מגלגל עיניים ומתפלל לכוח כמו סימן אוויר מאזניים מפזרים אבק פיות ברחבי היקום - אך בסופו של דבר נשבה בקסמם. צפו מהשור לקבל תספורת קצת יותר פאנקית ומאזניים לזרוק זמנית את טווח קפטן המעונב.

  סימן אהבה

פאונד, אס סימן קרדינל , אוהב להוביל וליזום וגורר את מזל שור למאה ה-21 בכל הנוגע להערכת אמנות, מוזיקה וספרות. מזל שור, בתור א שלט קבוע , רוצים להישאר בדיוק היכן שהם נמצאים בכל הנוגע לדעות ואינטרסים - הם יתלוננו על כך שהמודרניזציה היא חלק מעבודת השדים - אבל בסתר אוהבים את כל תשומת הלב והמאמץ של המאזניים.

בניית אמון עשויה לקחת זמן - מאזניים לא מאמינים בהצדקה לאן הם הולכים ועם מי מה שמערער את מזל שור שמרגיש מחוץ לתמונה - לעתים קרובות התנהגות זו מובילה לאולטימטום והשור דורש מחויבות או פיצול!

מזל שור ומאזניים התאמה מינית…

אם מזל שור מוכן לבטל את הכפתור העליון העמילני הזה, מחכה להם עולם שלם של משחק דמיון עם בן זוג מאזניים. תארו לעצמכם חופשות סוף שבוע כדי לקבל קצת זמן לבד ומשחק תפקידים גס. במובנים רבים הסתתרות מאחורי דמות גורמת למזל שור להרגיש נוח יותר - וזה נהדר כי למאזניים היצירתיים יש אלפי תרחישים לחקור.

  מזל שור ומאזניים במיטה

שני הסימנים נשלטים על ידי ונוס - כוכב האהבה - צפו להרבה אינטימיות, מגע, נשיקות והצהרות אהבה. אבן הנגף היחידה של מזל מזל שור/מאזניים היא שהשור מתמכר מדי פעם למין עם מאזניים - משתמש בו לאסקפיזם תמידי - הם צריכים לנסות לערבב את זה עם אירובי ומדיטציה כדי לשחרר את האנדורפינים המרגישים הטובים האלה ולתת מנוחה למאזניים התשושים.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור ומאזניים התאמה לנישואין…

מזל שור בוחר בחתונה הלבנה ובטקס האלגנטי ויכול לבחור במקום היסטורי כמו פריז או טוסקנה. מאזניים אינטואיטיביים לא דורשים פיסת נייר כדי להרגיש מחויבת, אלא משתתפת במסיבה ובריקודים - ובגלל שזה מה שגורם לשור להרגיש בטוח.

  חתונת מזל שור ומאזניים

הנישואים שלהם הם של פשרה מתמדת - אבל לא בצורה שלילית - אחרי שנים של היותם ביחד מזל שור אוהב את הגרסה הרכה יותר של עצמם ומאזניים מגלה שהם ממשיכים על רעיונות יצירתיים יותר ממה שחשבו שאפשר אי פעם - הכל עם תמיכת הבולס.

סביר להניח שילדים - מאזניים מלבישה אותם יצירות היפי לא תואמות בקול, שאותן מזל שור מחליף בהרכבי כביש קאנטרי. משק הבית תמיד מלא במוזיקה ובריחות אפייה טובים - עם שירים סביב הפסנתר ומסורות חמודות שפשוט מתפתחות באופן אורגני עם השנים. מזל שור מספר לאבא בדיחות ושמלות מאזניים קצת צעירות מדי לגילם - מביך, אבל הורים אהובים מאוד על ילדיהם.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:75כימיה מינית:70תאימות נישואין:80הטוב:מגן אחד על השני.מוזיקה מפגישה אותם.שני צדדים של אותו מטבע.הרע:הם יכולים להתנגש מבחינה פילוסופית. fuddy-duddy. המאזניים שמח-היפי מדי.72ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל טלה-בתולה.

קרא עוד
סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


סרטן וקשת תאימות: אהבה, מין ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי סרטן-קשת.

קרא עוד