תאימות סרטן ודלי: אהבה, מין ומערכות יחסים...

  סרטן ודלי אוהבים תאימות

משיכות שונות - שני אלה - בהחלט מקרה של הפכים מושכים כאשר מתרחשת רומנטיקה. העולם של הסרטן נעים ואינטימי - היקום שלהם סובב סביב המשפחה הקרובה והאהובים. מזל דלי שייך ליקום - האנושות היא המשפחה שלהם.

ה סרטן אוהב להיות בזוגיות - ה נושא מים לא רוצה להיות בבעלות - הם רוקדים לתופים שונים מאוד ויצטרכו סבלנות ומאמץ כדי לגרום לאהבה לעבוד. לשניהם יש רוחות טיפוח - בין אם הם מצילים לווייתנים או גידול ילדים. המהות הנלהבת והעדינה הזו יכולה בסופו של דבר לחבר אותם יחד.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח סרטן ודלי חברויות…

ידידות עם הרבה הפסקות ומרחב אישי! הסרטן מסתכל לעבר על הערכים והאמונות שלהם, בעוד רקטות מזל דלי שולחות ספינות לעתיד, משחקות עם יקומים מקבילים ועם שתלי רובוט.

לפעמים שניהם יכולים להיות קצת פנאטיים - הסרטן עלול להתעסק בדת הפונדמנטליסטית בעוד מזל דלי מאמץ את האנרכיה ומבטל את המוסכמות הישנות - הקיצוניות תוקעת טריז זמני בידידותם - או מכניסה אחד מהם לכלא.

  ידידות סרטן-דלי

כשהם חוזרים בהכרח - ממתנים את אמונותיהם - הידידות מתחדשת. סימנים אלה מעריצים זה את האינטליגנציה של זה - הדעות נחקרות - לפעמים הם נפעמים מעט על ידי ראיות מנוסחות היטב.

כחברים, הם מבלים חיים שלמים בניסיון להמיר אחד את השני - נותנים ספרים ושולחים קישורים לסרטונים ולסרטים דוקומנטריים כדי להוכיח את עמדתם. בבסיסה, זוהי ידידות המשגשגת על טיעונים חזקים - לפעמים הם אפילו עוסקים בלחיצת כפתורים - רק כדי להעלות בכוונה את רמת הכעס.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מצחיק לראות את זה כי שניהם מטומטמים בפלירטוטים - הסרטן יושב על לוח התוצאות ממש לפני מזל דלי. הסרטן הוא ביישן, זהיר ולפעמים סקפטי למניעים של אנשים אחרים בעוד שנושא המים פשוט מתעלם. יידרש צד שלישי כדי לעורר את האפשרות של רומנטיקה - בואו נקרא לזה 'פרויקט היפהפייה הנרדמת'.

  אטרקציית סרטן-דלי

מישהו צריך לשתול את זרע המשיכה ולהכניס אותם לאותו חלל בו-זמנית ולסגור את כל היציאות - לשניהם יש נטיות בריח. כאשר מתבססת משיכה הסרטן לוקח את ההובלה עם פלירטוטים חושניים מתוקים בעוד מזל דלי אינטלקטואלי חוקר דעות. תן לנושא המים כמה משקאות נוקשים ואולי הם פשוט יהפכו את זה לפחות הרצאה ויותר ריקוד רומנטי.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הסרטן והדלי ב יחסים…

אם ה'מיוחדות' האינדיבידואלית שלהם מאפשרת לזוגיות לפרוח, זו תמיד תהיה עבודה בתהליך. סרטן הוא א סימן אלמנט מים – עמוק, רגשי ואינטימי, ודלי הוא סימן אלמנט אוויר – חסר מנוחה, חסר סבלנות ונושב כל הזמן חם וקר.

זה תלוי בסרטן לפתוח ולייצב את נושא המים שמפחד לגלות רגשות, השמורים בדרך כלל להצלת לווייתנים. במקביל, מזל דלי גורר את הסרטן, באופן שולי, אל המאה ה-21 ומעניק להם הערכה לאמנות מודרנית, ריקוד וסעודה בטעימה.

  זוג סרטן-דלי

המקום שבו הם עושים mesh הוא סביב העובדה ששניהם עצמאיים - הם לא צריכים רשת חברתית ענקית ויש להם נטיות דמויות נזיר. במערכת יחסים סרטן/דלי צפויים לבזבז זמן על נסיגה - כיבוי הטלפון - רק להסתובב - סרטן מעורר סערה בזמן שדלי קורא רומנים מדע בדיוני.

בלי הדרישות הקולניות של העולם החיצון הם מסוגלים ליצור הרמוניה מתוקה. סרטן/דלי הם כנראה זוג שלא תראו ביחד, הרבה, בפומבי - בהתחשב בהבדלים ביניהם - סרטן נמצא בדרך כלל בכנסייה בעוד מזל דלי עסוק במחאה נגד חוקי ההגירה - הקשר באמת מתרחש רק בדלתיים סגורות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

מזל דלי יכול להיות מופרך ורזה - לפעמים הם פשוט לא מבינים שערימה נכונה של המדיח חשובה לסרטן כמו ששלום עולמי חשוב להם.

  בעיות ביחסים סרטן-דלי

חצי מהזמן שהדלי נמצא בספרים הרעים ולא מבין - הם חושבים מאה מחשבות חדשות בבת אחת בזמן שסרטן מהרהר על הפרת השבוע שעבר. שניהם יצורים אמפתיים כך שתקשורת והליכה קילומטרים אחד בנעליו של זה היא קריטית - גם מנה טובה של טיפול לא תלך שולל!

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר סרטן ודלי להתאהב…

סרטן הוא א סימן קרדינל מה שאומר שהם רוצים ליזום ולכוון את הרומן. הסרטן מתזמר דייטים - בדרך כלל רומנטיים ואינטימיים - ומניע את מערכת היחסים לשלב הבא - לחשוב לפגוש הורים, להיות אקסקלוסיבי. אלה הם תפוחי אדמה קטנים לדלי, אבל הם נהנים מתשומת הלב שניתנת לחייהם האישיים המוזנחים לעתים קרובות.

  מערכת יחסים עמוקה

מזל דלי הוא א שלט קבוע – עקשן ולעיתים בלתי מזיז. הם חוששים לאבד שליטה ולהתכופף ולטוות כדי להימנע מהצמדה. אם הסרטן מתמשך ולא כבד מדי, מזל דלי מבין בהדרגה שיכולים להיות להם גם רומנטיקה וגם חופש. כשנושא המים יתחיל לצעוק את אהבתם מהגגות תדע שזו עסקה גמורה - אבל עד אז זה משחק של אסטרטגיה וטיפוח זהיר.

סרטן ודלי התאמה מינית…

זה יכול להיות רומן נלהב למדי - גם לא לסקס מזדמן, אבל אם הסרטן סומך על, והרגשות של מזל דלי פתוחים, סקס הוא עמוק ומשמעותי. זה גם מקום קדוש שבו הם לא יתחרו על רעיונות.

  זוג חושני

הסרטן מביא רומנטיקה ותענוג חושי - שלם עם פסקול בארי ווייט וסדיני כותנה מצרית ודלי מזריק דמיון - זה לא יוצא דופן שהשניים האלה נתפסים משחקים סולו של הנסיכה ליי והנס מאחורי דלתות סגורות.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

סרטן ודלי התאמה לנישואין…

מסובך ומסובך - אבל לא בלתי אפשרי. כבוד הוא המפתח - ושהם לא קיצוניים מדי אחד עבור השני. ייתכן שהם לעולם לא יתחתנו אם מזל דלי מתנגד לחלוטין מבחינה מוסרית - היכן שמתאפשרת פשרה - סרטן עשוי להגיע לחתונה בתמורה לכך שדלי יעבור סולו לאנטארקטיקה למשך שלושה חודשים - צפו לכל דבר, החל מכפר כפרי ועד ללבוש מפואר עתידני ביום.

  הזמנות לחתונה

בנישואים הטובים ביותר של סרטן/דלי נושא המים יוצא לשנות את העולם והסרטן נשאר קרוב לבית ומבטיח שעולמו לעולם לא ישתנה - זה עובד כי מזל דלי אוהב לחזור לנווה מדבר של שלווה ורוגע כדי להטעין ולהרהר.

ילדים אפשריים ושני ההורים מרגישים אחריות חזקה להעביר ערכים מוצקים - רק שההחלטה של ​​מי הם הערכים החשובים ביותר תהיה אתגר הורי ולעיתים מבלבל את הצאצאים.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:50קשר רגשי:55כימיה מינית:65תאימות נישואין:50הטובים:הם מחבבים אחד את המוח של השני.הפתעה בחדר השינה.שניהם כמו זמן לבד.הרע:דלי לא רוצה להיות קשור. חושב שלדלי יש בורג רופף.דלי חושב שסרטן שלילי מדי.55ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד