תאימות אריה וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל אריה וקשת אוהבים תאימות

אריה/קשת נלהב, תאווה ומצחיק הם חיות מסיבות עם פיצה! הם משחקים קשה ועובדים אפילו יותר קשה - ומסוגלים לרקוד כל הלילה אבל עדיין להתקדם לעבודה במראה מרהיב. יש משהו צעיר לנצח בשניים האלה - אולי בגלל רמות האנרגיה הנפיצות שלהם - אולי בגלל שהם תמיד מחפשים את הדבר הגדול הבא.

שניהם מעריכים אומץ למרות שההגדרות שלהם שונות - האריה יש מנטליות גבוהה של השתלטות תאגידית ואילו הקשת מגדיר אומץ כחיים עם גורילות גב כסופות למשך חודש. יש כאן פוטנציאל להעשיר את חייו של זה להרבה מאוד זמן.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח אריה וקשת חֲבֵרוּת…

שחק עד תרד הוא המוטו שלהם - כמו חתלתולים וגורים הם מתאבקים, רודפים וחוקרים כמעט כל דבר וכל מי שנראה באופק. כאוס מלווה את הידידות הזו - כמו גם שינויים מרובים של תוכניות והמון רעיונות בעלי מוח שיער שלעולם לא רואים אור. ליאו אוהב את הסיפורים וההומור הפרועים והמרוחקים של קשת - בעוד שסאג מתענג על הפאר והרוח הנדיבה של מזל אריה.

  חברים שובבים

הם ילדים גדולים שצריכים לשרוף אנרגיה ולעתים קרובות עושים ספורט רבים יחד או מזהים אחד את השני בחדר הכושר. רכילות מסורה, זמן רב מושקע בשליחת חברים ובני משפחה או ביצירת סיפורי גב משוכללים. לפעמים התנהגות זו גורמת לפגיעה באמצעות הערות חסרות רגישות - מתנצלות בהזדמנויות רבות - אבל בדיוק כמו גורים וחתלתולים קשה להישאר כועס איתם. מזל אריה/קשת מכינים לימונדה מלימונים ונשארים חברים לכל החיים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

שניהם מזלות אש , ליאו/סאג בוערים באור עז בכל הנוגע למשיכה. נאמנים לטבעם הם נפגשים במסיבות או בחגים ביעד אקזוטי כלשהו. ליאו נמצא בדרך כלל יושב ליד הבריכה או רוקד בסערה, מוקף במעריצים בזמן שסאג מספר בדיחות בבר. האריה אולי מתעלם, אבל סאג מבחין מיד ביצור כה נפלא ומתזמר הקדמה.

  אטרקציה של מזל אריה וקשת

אחרים מושפלים ואינם יכולים להשמיע מילה בנוכחות ליאו, אבל סאג מחזיק מעמד - תדע שהמשיכה החלה כשהצחוק הופך לצועק וכל תשומת הלב מופנית רק זה לזה - קהל של אחד אומר שהלהבות רוחשות חַם.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

אריה וקשת בפנים יחסים…

עבודת צוות היא המפתח למערכת היחסים הזו - הם מסתנכרנים היטב ומשחקים זה בכוחו של זה. יחד נוצרת נדיבות רוח והזוג עשוי לערוך התרמות חגיגיות עם אורחים ברשימה ובידור. קשת מרכך את האגו של בני מזל אריה בכך שהוא מלמד אותם את היתרונות של חמלה המעוררת השראה בצורך של בני מזל אריה להניע שינוי. אנשי רשת נהדרים ופרפרים חברתיים - כולם רוצים להיות ברשימת האורחים הבאה שלהם.

  זוג אריה-קשת

צמד קדחתני, ליאו/סאג אורזים יותר ביום שלהם מאשר זוג זודיאק הממוצע, מתחיל באימונים מוקדם בבוקר ומסיים בהתעלסות נלהבת. המטבח בביתם נותר ללא רבב והמקרר ריק מכיוון שאין להם עניין או זמן לאכול בו. סאג אוהב הנסיעות מתכנן כל הזמן את החופשה הבאה - ויכוחים מתרחשים כאשר ליאו מגלה שהם מוזמנים לתרמילאי במקום בהילטון. כן, התמוטטויות בוערות אכן קורות - לעתים קרובות מתשישות צרופה - אבל בתור אנשי תקשורת בטוחים - חילופי הדברים הלוהטים שלהם מביאים במהרה לסקס איפור רוחש.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

ליאו יכול להיות שווא ובומבסטי - כשהם כל הזמן מוציאים ביקורת אבל מסרבים לקבל אותה סאג הופך לא נכון ולא נוח בנוכחותם. אתה חייב להיות מסוגל לצחוק על עצמך כדי להסתדר עם הקשת.

  תֵיקוּ

קשת הוא א מִשְׁתַנֶה סימן שפירושו שהם מסוגלים לשנות מסלול או לגשת לאתגר מהרבה זוויות. ליאו הוא תוקן - זו הדרך שלהם או הכביש המהיר, והם יכולים להיות שולטים.

שיהוקים ביחסים מתרחשים כאשר ליאו חושב שסאג פזור ומסרב בכוונה לקחת מטרות ברצינות. האמת היא שסאג אולי פשוט מנסה למקם את עצמם מחדש. לסמוך זה על התהליך של זה ולמידת התחלפות חשובים להצלחה - ולהרמוניה.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר אריה וקשת להתאהב…

הבעיה הגדולה ביותר היא להתאים את לוחות הזמנים שלהם - לסאג צפויים נסיעות רבות למקומות רחוקים, וליאו ישקיע רבות במערבולת של אירועים בלוח השנה החברתי. בהתחלה, הם כנראה מעיפים זה את זה לסירוגין עד שהמשיכה והתשוקה דורשות יותר מאשר עצירות מזדמנות.

שניהם אוהבים לשלוח מתנות וטיזרים כדי לשמור על האש בבית - ליאו מתיז על חפצי נוי, פרחים וגאדג'טים יקרים, בעוד שסאג הגאוני מתכנן רמזים מסתוריים רבים המובילים ליעדים לאור ירח ולפתקי אהבה בכתב יד.

  מתאהב

אם הם גרים יחד, הקשת יעבור לגור עם האריה, וזה יותר מעשי כי לסאג כבר הכל ארוז עבור השהות הבאה שלהם. חיים משותפים יכולים להציג את הבעיה המוזרה - על סאג ללמוד לכבד את האוצרות של מזל אריה ולא להשתמש באגרטל המינג כמחזיק לעציץ, וצניחת חייבת לפרוק בפועל כדי להראות שהם מחויבים.

הצמד הזה נוצץ ומסנוור ברגע שלוחות הזמנים מתואמים ולמשך תקופה טובה כל לילה הוא כמו נשף בכורה - שטיחים אדומים, מסעדות, בכירי תיאטרון - עם סגנון ונהדר ליאו/סאג מבדרים את כולם ברשת החברתית הבלתי נגמרת שלהם ובמהירות זכה לשם מעורב AKA Kimye וברנגלינה.

אריה וקשת התאמה מינית…

זו המתנה הלוהטת שממשיכה לתת! כסימני אש, מזל אריה/סאג מאירים את הלילה ויוצרים גל חום במהלך היום. עתירי אנרגיה ואינם מעוכבים כלל הם עבריינים רבים. לשניהם מוקדי שובבות שונים המשפרים את הרפרטואר שלהם.

  כיף בחדר השינה

ליאו אוהב את זה בקול רם וגאה עם הרבה סגידה לגוף חושנית בעוד סאג מספק את תאוות הנדודים שלהם עם סקס על חוף הים, בעץ וליד הר. הם תאוותניים ושובבים ולעולם לא מתעייפים זה מהחושניות של זה - התשוקה שומרת על שפיותם ומאוהבים, גם בגיל מבוגר.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

אריה וקשת התאמה לנישואין…

ליאו/סאג המתמשכים והאוהבים מבלים את חייהם בהרפתקאות ובבניית אימפריה. ברגע שסאג בוטח ומבין שהאריה לא מתכוון לקצוץ להם את הכנפיים וברגע שליאו יודע שהוא לא יוצא מהעין, הם למעשה מאמצים את חיי הנישואין בתאבון.

  מתחתנים על אופנוע

זה לא יהיו גדרות כלונסאות וגנים של ורדים - השלטים האלה משנים תפקידים, בתים וקריירה באופן קבוע כדי להרחיב את ממלכתם ולהעצים את החוויות. החתונה נערכת כנראה באיזה לוקיישן אקזוטי עם ירח הדבש בעוד לוקיישן אקזוטי לא פחות.

ליאו/סאג הם לעתים קרובות עסוקים מכדי להביא ילדים לעולם, אך כאשר הם עושים זאת, מצפים מהילדים להשתלב באורח החיים של הוריהם ולא להיפך. זה תלוי בליאו לעסוק מחדש במשחק ובשאג לאפשר לילדים להוביל ולהציע הרפתקאות - אם זה יקרה, יש חיים שלמים של צחוק וכיף.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:65קשר רגשי:75כימיה מינית:80תאימות נישואין:75הטוב:הם מצחיקים זה את זה.המין נמשך לנצח.דינמי ועוצמתי.הרע:האריה משתלט. לוחות הזמנים של קשת חשים לכודים מדי. זה לזה.73ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד