תאימות אריה ומאזניים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל אריה ומאזניים אוהבים תאימות

כולם להריע! מודיע על הגעתו הוד מלכותי ליאו - ואחריו יוצרת המיסטרל והעליזות מספר אחת של המזלות - לִירָה! כן, בממלכת האגדות של מזל אריה/מאזניים יש שירים, צחוק והתרגשות בשפע. זו מערכת יחסים מהממת אם לא מעט כאוטי, הנתמכת בכבוד הדדי והערצה.

הם מגינים בחירוף נפש אחד על השני, הם פועלים ללא לאות כדי לבנות מורשת של תפוקה יצירתית והצלחה מקצועית - רק מדי פעם נופלים בערימה שבדרך כלל נובעת מהעריצות של מרחק או תשישות מוחלטת. זוג להמר עליו בהימור על אריכות ימים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח אריה ומאזניים חברויות…

בליבת הידידות שלהם היא התהדרות במוסכמה. מזל אריה בולט כי הם רוצים תשומת לב ושיזכרו אותם על כך שהם עושים דברים אחרת. מאזניים נוגדים את הנורמה כי הם מונעים ליצור איזון ולכן מסתכלים מעבר למוסכמות הקיימות. ליאו/מאזניים נמשכים זה לזה ולעקשנותו של זה, ולעתים קרובות מגלים דרכים עוצמתיות לשלב כישרונות - חשבו שמאזניים כותבים שירים לאיש פרונט שערורייתי או ליאו שתופף תמיכה במטרת מימון ההמונים של מאזניים.

  חברות שמחה

השניים האלה נכנסים ומחוץ לחייו זה של זה כשהקריירה שלהם ממריאה, לכיוונים שונים - ליאו סביר יותר לראות בכוח וביוקרה את הפרס האולטימטיבי בעוד מאזניים מחפש מיזמים סוציאליסטיים שיש להם אווירה טובה. בהיותם נוסעים ארציים, הם נוטים להיפגש בכל רחבי כדור הארץ עם קשר שמתחדש מיד - בהפרש של 5 שנים ותוך 5 דקות הזוגיות הסנטימנטלית הזו צוחקת על תקופות טובות וזיכרונות נעימים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

הו, יקירי, הפלירטוט שמתקיים כאן הוא באמת שערורייתי. שלט אלמנט אוויר , מאזניים, הוא אמפתי וקורא שפת גוף במיומנות של בלש משפטי - דקה אחת מגיבה כמו רוח קיץ חמה - הכל חמים ומרגיע והאחרת, משחררת רוח סוערת של משיכה. ה אלמנט אש שולט ליאו - לעתים קרובות זה כוויה הכל - לא לוקח שום שבויים כדי לפלרטט. האריה נראה זוהר ועז וניצוצות מיניים ממש מזנקים מנוכחותם.

  פלירטוט גדול

האטרקציה מתחילה במצב הופעה - מזל אריה מחזיק מגרש במסיבה או מזל מאזניים שר במועדון פולק - הם מחפשים אחד את השני ולפני שאתה יכול להגיד 'תביא דלי של מים קפואים' הלוהטים האלה מפלרטטים בסערה - זה יכול התוצאה היא עמדה של לילה אחד בלבד - אף אחת מהן לא מתנשאת במיוחד על סקס - או התחלה של תשוקה לכל החיים.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

האריה והמאזניים בפנים יחסים…

זוג פאשן פורוורד מדהים שמגיע לעתים קרובות מאוחר לאירועים, אבל היי - למי אכפת, כי אז המסיבה באמת מתחילה. השניים הללו מבלים בהתחלה זמן מה על סדרי עדיפויות ויעדים פשוט כי הם נהנים מדי להופיע בגאלה, פסטיבלים ואירועי שטיח אדום.

  זוג אריה-מאזניים

לאנשים מבחוץ זה כמעט לילה שהחברים האוהבים שלהם למסיבה עושים פתאום 360 ועוברים לים כדי להתחיל קריירות חדשות או להכריז שיש אריה/מאזניים קטן בדרך וזה בגלל שאריה נהיה חסר מנוחה ומאזניים מחבק את השינוי.

הם נלהבים אך לא נצמדים - מאזניים שמח שאריה יאיר את אור הזרקורים למרות שהאריה מחנך את המאזניים באמנויות האמונה העצמית והראווה. שניהם אוהבים ללמוד - בין אם זה באמצעות התנסויות או השכלה פורמלית וזמן רב מושקע במסחר בדעות או בתכנון תקיפה בהימלאיה. הם גם מפנים המון זמן לפעילויות סוחפות - בחדר השינה ועל גבי הר האוורסט.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

הבעיה הגדולה ביותר שזוג זודיאק נתקל בה היא עצות מחברים בעלי כוונות טובות. ליאו מתערבב עם מובילים ומטלטלים שחושבים שמאזניים קלוקל וחסר אמביציה. מאזניים מסתובבים עם מיני ארטסי והלב המדמם המוזר - הם חושבים שליאו יהיר ואפילו אכזרי. אריה/מאזניים חייבים להיזהר לא לתת לאג'נדות הנסתרות של אחרים לקרוע אותם לגזרים.

  זוג רחוק במיטה

ישנן תכונות אחרות שעלולות ליצור קצת חבטות ראש - מזג אריה, פריחה ולעיתים חוסר מחשבה דורשים שלטון מאזניים חזק. לחלופין, לבלגן ולחוסר החלטיות של מאזניים יש פוטנציאל להצית זעם מסוג אריה. הם צריכים לעשות התאמות קלות להרגלים מעצבנים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל אריה ומאזניים להתאהב…

מאזניים הופך למרשמלו דליל ולליאו יש את הברק של כוכב נופל! האריה מתזמר תאריכים כדי להקל על הפלת שמות - מסעדות יוקרה וראשי סרטים - ומזמין בלי בושה את מאזניים לראות אותם עושים כל מה שהם עושים טוב - מתחרים באירועי ספורט, מקבלים פרסים, מובילים שיעורי מוטיבציה וכן הלאה.

  אהבה עמוקה

זה תלוי במאזניים כדי לצמצם את הדברים, להכניס רוגע ונשמה למערכת היחסים - זה כנראה קורה דרך המשפחה מכיוון שלשניהם יש קשרים חזקים - מה שבמקרה של מזל אריה שומר אותם אמיתיים - חשבו על ברביקיו של יום ראשון ומדי פעם שמרטפים על האחיינים והאחיינים.

יש פוטנציאל לקנאה לקטוע את האושר - האגו חוטף מכה כאשר ליאו מבין שמאזניים טווה את הקסם החושני הרכים שלהם על כולם. הבעיה היא שהם רוצים את הקסם הזה לעצמם וחייבים ללמוד לחלוק - משימה לא קלה עבור סימן רכושני.

מזל אריה ומאזניים התאמה מינית…

ליאו חושב שהם מתנדנדים בין הסדינים. כ שלט קבוע , הם קבועים בדרכים שלהם ולפעמים לא מקבלים ביקורת בונה היטב. מאזניים, בתור א סימן קרדינל , גם אוהב להוביל אבל עושה את זה על ידי שכנוע ותזמון טוב.

  תשוקה עמוקה

לאחר שהאריה ביצע את כל מהלכי החתימה שלו - ברצף מהיר, מאזניים עובר לריקוד הסלואו ומספק שיעורים בציפייה ודמיון. לוקח קצת זמן להגיע להתאמה אבל כשהם מגיעים לשם זה לא פחות מנס!

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל אריה ומאזניים התאמה לנישואין…

נישואים אינם בראש סדר העדיפויות אלא אם כן מדובר במשפחה או בגרין קארד - למרות שאריה אוהבים מסיבה! מזל אריה/מאזניים לעתים קרובות עסוקים מדי בהרפתקאות ובחיים ברגע כדי לחשוב כל כך רחוק. ילדים זהים - כאשר יש לך אריה לבן זוג שהוא כבר ילד וחצי - מזל מאזניים שמחים להקדיש את כישורי הטיפוח שלהם לבן זוג אחד או לתריסר צאצאים.

  התאמה לנישואין

בתים מלאים בחפצים יקרי ערך, כלי נגינה ומזכרות נוסטלגיות. מזל אריה/מאזניים יוצרים תחושה של קהילה בכל מקום בו הם נוחתים ועד מהרה הופכים ידועים במסיבות הבלוק והסואר המוזיקלי שלהם. שניהם עלולים להיות מועדים לבריאות לקויה בסביבות גיל העמידה - אריה חייב לראות את רמות הכולסטרול והמאזניים ידועים לשמצה בבעיות גב. פרישה מוקדמת היא על הקלפים עבור סימן אחד לפחות - הם צריכים להיות זהירים עם ביצי קן ולשמור הרפתקאות ידידותיות לתקציב. בסך הכל, זוג נהדר שיהיה בשכונה שלך.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:70קשר רגשי:80כימיה מינית:85תאימות נישואין:80הטוב:מאזניים מקבל חוסר ביטחון של מזל אריה. ליאו הופך את מזל מאזניים לכוכב. מחפשי הרפתקאות.הרע:האריה מקנא יותר מדי במנוסה. הרגע שמקריב את העתיד.77ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד