תאימות אריה וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל אריה וגדי אוהבים תאימות

מה שיש לך כאן זה שלט אחד עם עין משפטית לפרטים ואחר שמצייר במשיכת מכחול רחבה להפליא. האפשרות לשגע אחד את השני היא אמיתית.

ליאו מפרסם הודעות גדולות - הם הולכים לבנות ארמון, לרוץ לנשיאות, לזכות בזהב באולימפיאדה - מבלי לעשות את עבודת הקרקע - שתגיע מאוחר יותר. מזל גדי מצייר שרטוטים מפורטים , לוחות זמנים והערכות סיכונים לפני טיול לספרייה והוא מעשי לשיניים האחוריות.כדי להימנע מהדחף לחנוק זה את זה עליהם להסכים לא להסכים ולהיות מוכנים לקרבות אפיים כאשר מנסים לקבל החלטה שמתאימה לשניהם. זו מערכת יחסים מטלטלת שדורשת הרבה עבודה קשה.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח אריה וגדי חברויות…

חברויות אריה/גדי מתפתחות לעתים קרובות בעבודה. יש להם גישות שונות לחלוטין אבל שניהם נמשכים ליוקרה ומוכנים לעבוד קשה כדי להגיע לפסגת התחום שלהם. תארו לעצמכם שהם עובדים באותו ארגון - ליאו מרים את ידם לפרויקטים בסיכון גבוה ומסנוור כאשר הם מציגים הצעה - גדי חוקר כל היבט של הצעה לפני שהוא מקבל אותה ומספק נקודת כוח מקיפה בחדר הישיבות.

  חברים לעסקים

אם הם מועמדים לאותם קידום, הם מסתיימים בתור אויבים - מערערים זה את זה לעמיתים ולבוסים - אבל אם יש להם תפקידים שונים בתכלית והם לא בתחרות, כבוד והערצה יכולים לפרוח. זה סוג הידידות שבו הם הולכים לשתות ביום שישי בערב כדי לתחקר ולשחק סקווש במהלך השבוע - זה חייב להיות קרב טיטאני עד הנקודה האחרונה. מזל אריה/גדי אינם מטושטשים וחמים כידידים, זה יותר כמו ספינת זוג נוחה וסתמית - 20 שנה יכולות לחלוף מבלי להזמין את השני לביתו.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

יש סיכוי גבוה יותר לגדי להימשך לאריה מאשר להיפך - הם יראו את האריה צועד, מתעצבים וירתק באישיותם ובאופן מיידי לא יאהבו או ירגישו נמשכים אליהם באי נוחות. אם זה האחרון, מזל גדי נכנס למצב סופר סליוט, חוקר את המדיה החברתית ותחקר מכרים משותפים כדי לבנות פרופיל מזל אריה.

  אטרקציית מזל אריה וגדי

לאחר מכן מגיעים האסטרטגיה והביצוע ואיפשהו בהמשך המסלול ליאו מבין שהם נמשכים לאדם המוזר הזה שממשיך להיתקל בהם ונראה שהוא מכיר את כל הסיפור האחורי שלהם. מזל גדי מלטף הרבה את האגו המלכותי, ולפני שאתה יודע זאת יש פלירטוטים ושפת גוף סקסית. דבר אחד בטוח - מזל גדי תמיד עושה את שיעורי הבית שלו!

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

אריה וגדי בפנים יחסים…

ליאו הוא אש - הם בוערים בבהירות וכמו השמש הם מרכז מערכת השמש שלהם. קל להם לחמם את רוב האנשים תוך שניות - אולם זה לא יהיה המקרה עם מזל גדי שקשה להרשים. פעם אחת במערכת יחסים ליאו מבין ששבחים מעז ההרים הם נדירים ויש ציפייה לקיים הבטחות. מזל גדי הוא אדמה - יציב, מוצק ומבוסס - ברגע שהם מכניסים מזל אריה, הרעיון של מתן שבחים אינסופיים נעלם והם נותנים קרדיט רק היכן שמגיע הקרדיט. זה יכול לגרום לאריה זועף מאוד ולגדי ממורמר.

אם מגיעים למדיום מאושר זה יכול להיות בגלל הטבע הקשה שלהם ואהבתם ל'דברים'. לשניהם יש טעם יקר והם עבדים לאופנה. איסוף דברים יפים ונראה בצורה מסוגננת בכל המקומות הנכונים מעמיד אותם בשיא טבעי. הם גם נהנים מחופשות יוקרתיות ונמצאים במקומות כמו פריז ואיי בהאמה. הרצון ליצור פאוור קאפל ולהתשבחות בתחומם הוא גם כוח מאחד כאשר שניהם עושים הכל כדי להקל זה על ההצלחה. אי אפשר לדעת - עבודה קשה עלולה רק לשמור אותם ביחד.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

שלט קבוע ליאו רוצה תשוקה - הם משגשגים מהתרגשות ואופטימיות - מצד שני סימן קרדינל מזל גדי מחפש רוגע, בטחון ויכולת חיזוי. האריה הוא תגובתי - עז ההר פרואקטיבית וההבדלים הללו גורמים להתנגשויות ולביקורת. לפעמים נדמה שהם סוגרים אחד את המהות של זה.

  מערכת יחסים שבורה

האריה הופך מדוכדך ואפילו מדוכא כאשר אינו מקבל מספיק תשומת לב וחיבה וגדי נהיה חרד כאשר דברים אקראיים או אקראיים מדי. מזל גדי צריך להיות יותר פתוח רגשית וליאו פחות מאני כדי שהקשר הזה יעבוד.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר אריה וגדי להתאהב…

לפעמים ליאו רק רוצה לשמור את זה קל אבל מזל גדי צריך - לא כל כך מחויבות - אלא לדעת שהם מתקדמים. זה בדרך כלל מביא למספר פרידות כאשר ליאו רץ מהעוצמה וגדי מרימים ידיים בתסכול.

  לבבות אהבה

כשהדברים נלחצים מזל גדי מציג התנהגויות פעם ראשונה כמו PDAS ואומר כן לתאריכים של הרגע האחרון ללא זמן המחקר וההכנה הנדרש. אריה לעומת זאת מתפעל מגדי - כל כך הרבה שליטה עצמית מושכת ומסקרנת למזל שעובר מ-0 ל-100 בננו-שנייה.

תאריכים הם עניינים שופעים - גם לא בחצי - למרות שגדי שומרת בקפדנות על התקציב. הם יערכו ארוחות ערב יוקרתיות, מחזות זמר בברודווי, אירועי ספורט בארגז החברות ומסלולי יין וגבינות. יכול להיות שקשה למזל גדי להכניס מילה לקצה עם מזל אריה מוצף, אבל בהתחלה הם שמחים פשוט להיראות מעריצים ומוקסמים.

מזל אריה וגדי התאמה מינית…

זה לא הולך להיות קל למצוא מדיום שמח כאן. מזל אריה הוא רועש וראוותני וחסר עכבות, ואילו מזל גדי הוא פרטי מאוד ולוקח לו זמן להרגיש בנוח מינית. אסור לאריה לזרז את מזל גדי או לגרום להם להרגיש גאוותנים - זה רק מביא לרגש מוחלט ולכיבוי פיזי.

  משיכה חושנית

לחילופין, לא מומלץ למזל גדי לשמור על מזל אריה במצב קבוע של תסכול מיני או שהם פשוט יחפשו במקום אחר. טיפול מיני זוגי לא היה שולל, עם התמקדות בהשגת אינטימיות - לחילופין שיעורי סטרייקינג למזל גדי וספר על מין טנטרי לאריה עשוי ללמד אותם חושניות וסבלנות.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל אריה וגדי התאמה לנישואין…

יש דבר אחד טוב בזוג הזה שמתחתן - אם מזל אריה/גדי אכן יצליחו להשתנות, אתה יכול להיות בטוח שהם מבינים את האתגרים שלפנינו ומוכנים לעבוד קשה כדי לעבור את המחסומים. צפו לחתונה יפה - מזל גדי הוא מסורתי וליאו אוהב את התיאטרון שמגיע עם הדת אז זה כנראה יהיה מסה גבוהה בקתדרלה או המקבילה התרבותית. הבית שלהם תוכנן על ידי האדריכל החדש והלוהט בעיר והשכנים תופסים אותם מטיילים עם זוג אקזוטיים של כלבי אילן יוחסין בכל סוף שבוע.

  חיתוך עוגת חתונה

ילדים עושים תוספת נחמדה והצהרה אופנתית מצוינת כאשר מזל גדי מספק את המשמעת וליאו המחוספס. חבטות ראש מתרחשות על רקע סגנונות הורות שונים, אבל ילדים אהובים ומספקים את הטוב מכל. כפר באמת מגדל את הצאצאים האלה - מטפלות וסבים משמשים לעתים קרובות כדי לאפשר התקדמות מתמדת של קריירות אריה/גדי. סימנים אלו אף פעם לא ממש מבינים אחד את השני אבל פשרה מתמשכת בונה בסיס חזק יותר לאריכות ימים.

אמון ותקשורת:50ערכים משותפים:55קשר רגשי:55כימיה מינית:55תאימות נישואין:60הטוב:שניהם מחפשים הצלחה.גדי מלמד את אריה סבלנות.ליאו מלמד את התשוקה של מזל גדי.הרע:האריה הוא דג גדי חושב דג גדי. כבוי. הכל נהיה קשה מכדי להתפשר.55ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד