תאימות אריה ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל אריה ודלי אוהבים תאימות

סקרנות היא סימן ההיכר של א מַזַל אַריֵה / מזל דלי זוּג. שניהם צפויים ללחוץ על כל כפתור המסומן בבירור 'אל תלחץ' או לפחות ישאלו שאלות לגבי ההשלכות. האריה משתמש בחתול שלו כמו חושים וכריזמה כדי לפתור בעיות, בעוד שנושא המים מפעיל את האינטלקט העז שלהם כדי לחשוף אמיתות.

יחד שני אלה יכולים אולי להשיג שלום עולמי - אם יימנעו ללחוץ על הכפתור הלא נכון כאקט של התרסה. הם רוחות חופשיות ששומרות על עצמאותן בכוח שעלול להפיל ממשלות - התיישבות או ניסיון לאלף זה את זה עשוי להתברר כמעט בלתי אפשרי![adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח אריה ודלי חברויות…

מזל דלי הוא צוער חלל עם נשמתם נעולה בחוזקה לעתיד. לעתים קרובות, הם יתארו חלומות ותכניות אשר נפסלים בהווה אך הופכים למציאות 10 שנים מאוחר יותר. עם זאת, כאשר ליאו מגיע למקום הם מקבלים מיד חזיונות מזל דלי ומתרגשים מהאפשרות להקדים את הלהקה. מחיבור כזה נולדת ידידות ויחד הם ישנו, יבנו מחדש וישברו תבניות קיימות - חשבו על עיצוב טווחי אופנה שתי עונות קדימה או מאתגרים את חוקי הסביבה הקיימים.

  חברים בחוץ

האג'נדות שלהם שונות - מזל אריה רוצה יוקרה והכרה בעוד מזל דלי מחפש קיימות ואיזון - מדי פעם מתרחשת מריבה כאשר מזל דלי עולה על קופסת הסבון המוסרית שלהם וליאו נותן לאגו שלהם לגבור על השכל הישר. יש שיא שהם מקבלים - יצירתית ואינטלקטואלית - שתמיד מבטיח שהידידות תתוקן. הם אולי לעולם לא ירוויחו מיליון אבל אלוהים יהיה להם כיף לנסות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

למזל דלי יש את דעתם כל כך רחוקה בעתיד שלעתים קרובות הם מתגעגעים לכאן ועכשיו שכולל אפשרות של משיכה. ליאו חייב לעשות את הצעד הראשון או שהמסיבה לעולם לא תתחיל - זה לא חייב להיות דיסקרטי - למעשה כמה שיותר בוטה יותר טוב.

  אטרקציית אריה ודלי

אם הוד מלכותם של גלגל המזלות מוותר על מופע הפלירט המסנוור הרגיל שלהם ופשוט אומר 'אני מחבב אותך, אני נמשך, בוא נלך להתבלבל' דלי הבלתי מודע לבסוף מבין וכנראה נעלם ליום או יומיים בניסיון לנסח תגובה. אם יש הדדיות של רגשות חברים מזועזעים כאשר 'אני סלע, ​​אני אי' דלי הופך להיות כל כך עצבני ומגע סביב אריה - זו לא סצנה שמישהו מכיר.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

אריה ודלי בפנים יחסים…

מדובר בזוג כיפי ומטורף שהוא הכל חוץ מעצוב. הם תמיד מחפשים חוויות חדשות ומאתגרות כאשר מזל דלי נוטה יותר למשחק עתידני ולאירועים המרחיבים את המוח - חשבו על אומנויות סוחפות ורכיבות מדומות - בעוד ליאו עוקב אחר כל מה שגורם לבאזז האחרון - חשבו על השף החדש והמחתרת החמים ביותר.

  זוג קוקי

הם כנראה לא יחיו יחד - מזל דלי צריך הרבה זמן לבד וליאו לא רוצה לענות לאף אחד, 24/7. הקריירה שלהם צפויה להיות הפכים קוטביים, כאשר ליאו מזנק במעלה הסולם התאגידי בזמן שדלי נלחם למען זכויות אדם בראשות ארגון לא ממשלתי.

יהיו הרבה דיונים סוערים על פוליטיקה, דת ואתיקה שעשויים לגרום להתקררות מדי פעם, אבל לכל היותר מדובר בזוג מהנה להסתובב איתו - ליאו מלך האירוח מארגן סעודות מפוארות עם קישוטי שולחן למות עבורם ודלי מספק נושאי דיון סוערים ומשחקים מצחיקים לאחר ארוחת הערב.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

לפעמים ליאו מתגלה כסנוב חומרני - או לפחות כך רואה זאת בן מזל הדלי המתחסד. אם זה הופך לנקודת תקיעה, נושא המים מאבד כבוד בעוד ליאו מודה בצער שהם יוצאים עם שיעמום פנאטי. שניהם שלטים קבועים - הם שומרים על דעותיהם ודעותיהם בקנאות ולכן כל אחד חייב ללמוד לאהוב את הדחף והפרייה של ויכוחים מתמשכים ולא להיות אישי כאשר הם מנסים להתווכח על נקודה.

  בעיות בגן עדן

מזל אריה/דלי הם חובבי חופש - אם מישהו מנסה להתקדם במהירות לעבר מחויבות או מרגיש נכפה על ידי חברים ובני משפחה, הם יבהלו מיידית ויברחו על יוסיין בולט כדי להימנע מהתיישבות. זה צעד נבון לקיים מדי פעם חגים וזמנים נפרדים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר אריה ודלי להתאהב…

שניהם קצת גבוהים בהתחלה - וזה בסדר עבור ליאו שנהנה מדפיקות לב וקוצר נשימה של תחילת מערכת יחסים. דלי, לעומת זאת, עשוי להיות שירותי אמבולנס בחיוג מהיר עד שהם יבינו שזה התקף פאניקה - לא התקף לב. ליאו הוא אש אז הם יישרפו בבהירות ויסחפו את מזל דלי אל תהלוכות אופנה, איים טרופיים ומסעדות אוכל. מזל דלי מעולם לא הרגיש כל כך חם או קדחתני.

  מזל דלי/אריה מאוהב

לאט להתחיל, הם עשויים להתראות פעם בשבוע או פעם בחודש מלכתחילה וזה בגלל סימן אוויר דלי , מנסה בכוונה להאט את הקצב על ידי אי הוספת מספר טלפון של אריה או התחייבות לפרויקטים שמרחיקים אותם ממחנה הבסיס של האריות. הכל קצת טיפשי לראות את מזל דלי נאבקים על החופש שלהם תוך שהם מרגישים אומללים - כל מה שזה עושה הוא להצית את הציפייה ולהפוך את ההמתנה בין הדייטים לבלתי נסבלת.

אריה ודלי התאמה מינית…

זה מעניין - בעוד מזל אריה/דלי תואמים באופן מיידי בכל כך הרבה תחומים אחרים - סקס הוא לא אחד מהם. נדרש זמן וסבלנות. מזל אריה אוהב הצהרות נועזות של תשוקה וסקס מזיע לוהט ולטווח הקצר שמתאים בדיוק לדלי. עם זאת, סימן מוחי כזה רוצה בסופו של דבר עוד, ומשועמם מאותה שגרה, מתחיל לחפש תענוגות חדשים ולפעמים מפוקפקים.

  חוויה חושנית

הבעיה היא שהפחד להיראות כפריק גורם להם לשתוק - לוקח זמן לחשוף רצונות פנימיים. החדשות הטובות הן שליאו חסר עכבות בטירוף חייב לאמץ חשיפה כל כך אמיצה וכנראה שיש לו כבר ארון מלא במשוטים, חבלים ולבוש מלחמת הכוכבים שמחכה לאירוע הנכון, או לחבר למשחק.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

אריה ודלי התאמה לנישואין…

כנראה לא צריך - ליאו יש 'אם זה לא נשבר למה לתקן את זה?' סוג של פילוסופיית יחסים ודלי חושב שנישואים הם נורא מיושנים ולא טבעיים. אם הם ימצאו את המוג'ו שלהם זה יהיה טוב - כל אחד מכבד את הצורך של זה בחופש ובאינדיבידואליות.

חוויות נפרדות מספקות להם נקודות דיבור אינסופיות - בין אם זה מזל דלי שנלחם במלחמת מורדים בטנזניה או ההשתלטות האחרונה של אריה. הם גם מלמדים אחד את השני שיעורים ראויים - מזל דלי נפטר בסופו של דבר מקופסת הסבון וליאו מגדיל את יכולת החמלה שלהם.

  נישואים

אם הם גרים ביחד הבית כאוטי למעט המטבח ואזורי הבילוי שליאו שומר כל הזמן לקראת מסיבות ארוחת ערב מפוארות. אם הם אכן יתחתנו עם מזל אריה שלו שדוחף את העניין - אולי מתוך חוסר ביטחון בצורך במסיבה ענקית - מזל דלי אומר שכן אם הם משוכנעים ששום דבר לא ישתנה.

ילדים עלולים לקרות או לא - אם כן - ההורים האלה עושים שילוב אקסצנטרי אבל מצוין - מזל אריה מרעיף עליהם אהבה וכיף ודלי לוקח אותם לטיסות פנטזיה שלרוב יש בהן מוסר השכל על ערכים חזקים. הילדים יגדלו ויהפכו למבוגרים מאוד מיוחדים.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:55קשר רגשי:70כימיה מינית:60תאימות נישואין:55הטובים:חולמים ומתכננים.הם מעוררים השראה זה בזה.נותנים זה לזה מרחב.הרע:דלי חושב שאריה הוא סנובי מזל דלי. הם מרגישים לכודים.62ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד