תאימות אריה ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל אריה ודגים אוהבים תאימות

מַזַל אַריֵה / מַזַל דָגִים נולדו לעשות דרמה ביחד אז יש יותר תפניות מאשר אופרת סבון - והם אוהבים את זה. לרכבת ההרים הרומנטית הזו יש את כל הסממנים של טרגדיה שייקספירית - נמסים, שורות לוהטות ומפגשים כואבים. לפעמים זה לא מאוד בריא או בונה אבל אם יחליטו על הגבהה במקום הרס זה יכול להיות דבר יפה.

שניהם יצירתיים ובעלי דמיון פרוע אבל יש להם נטיות למאניה - הם צריכים לבקר בעולם האמיתי כל פעם כדי להימנע משחיקה ולשמור על מערכת יחסים עם חברים מעשיים שיכולים להפוך את טיסות הפנטזיות שלהם לבונוסים כספיים - מתיש, אבל תמיד מרגש.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח אריה ודגים חברויות…

מזל אריה/דגים בדרך כלל יוצרים חברויות מצוינות מכיוון שההבדלים והדמיון ביניהם כל כך משלימים. מזל דגים מיסטי מביא את המגן הטבעי במזל אריה - לעתים קרובות נוצרות חברויות כאשר האריה נכנס פנימה כדי לעצור את הצקות או הפחדה של דגים. זירת המפגש האחרת נמצאת בכל מקום עם לב יצירתי - בין אם זה לעבוד כגרפיקאים עבור אותה חברה או להיתקל אחד בשני בפתיחת גלריה. הידידות שלהם היא מוחית בצורה פנטסטית ושעות מושקעות בפירוק סרטים, אמנות, תיאטרון ואורך של חוט.

  ידידות הדוקה

דגים הנשמה הזקנה מרגיעה את חוסר השקט של מזל אריה עם מנה טובה של תשומת לב. יהיו הרבה רטינות כאשר ליאו סוף סוף ילבש את מכנסי היוגה, אבל זה סימן של כבוד ומחויבות לידידות. לפעמים הנטייה של מזל אריה/דגים לספיגה עצמית יוצרת ריחוק זמני ודגים מצטרף לכת בזמן שאריה נותן למסיבות כבדות. הם יתגעגעו זה לזה כמו משוגעים אבל בסופו של דבר ימשכו בחזרה - ברגע שהמשוגעים יצאו מהמערכת שלהם.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

שני אלה באמת פלרטטנים אלופים - דגים נכנסים פנימה כמו כריש - שקטים, קטלניים ואינטנסיביים בזמן שליאו מתנפל - מילולית ופיזית. מה שקורה אחר כך הוא בלתי צפוי - רגיעה מתרחשת כאשר כל סימן מוצף מהחשמל ביניהם.

  פעולת פלירטוט

עדים לאיפוק עם השניים האלה הוא כשאתה יודע שהמשיכה התחילה - ליאו עשוי לראות את מזל דגים למכונית שלהם ולסיים את הלילה בלחיצת יד איתנה בעוד דגים הולך הביתה מוקדם כדי לעשות מדיטציה על המפגש. הקרקע מתחתם זזה ולוקח שבוע או שבועיים עד שלחיצות הידיים והמדיטציה הופכות להסתייגות.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

אריה ודגים בפנים יחסים…

ליאו הוא א תוקן מזלות אז הם שותלים את הדגל שלהם בפיסת אדמה ובונים משם - לכל דבר יש התקדמות וחיבור. לא מזל דגים אמנם, מי בתור א מִשְׁתַנֶה שלט, פועל כמו משחק סנוקר - מחשבות ורעיונות עולים לכל עבר, בכיוונים מנוגדים. זה משגע את ליאו - היזהרו ממיגרנות והתקפי פאניקה הנגרמים מחוסר יכולת לתכנן שום דבר בביטחון. התפוצצות מתמדת מתרחשת ולעיתים קרובות הזוג מגיע לתפקודים באיחור נורא ומסתכלים פגיונות אחד על השני.

  חברי נפש יצירתיים

אבל העניין הוא שהם מותקפים עד הטירוף ונחושים לגרום למערכת היחסים לעבוד. שניהם נלהבים וסלחניים - בדרך כלל אי ​​אפשר לזכור על מה היה הקרב של אתמול. הם גם נהנים ביחד - מזל אריה/דגים שובבים וילדים מבלים בסופי שבוע במשחקי וידאו ישנים של בית ספר או לייזר טאג.

חופשות מתוכננות מתוך מחשבה על החלמה מכיוון שלליאו יש נטיות לעבודה ודגים תמיד על סף התמוטטות עצבים - חשבו על בריחות של גמילה או על נסיגות מרוחקות שבהן הם יכולים לסגור את העולם ולגרום לזמן סקסי לקרות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

קנאה היא מקור עיקרי לסערה. דגים אוספים תשומת לב כדי לחזק את חוסר הערך העצמי שלהם - ברגע שיש צרות בגן עדן - הם יוצאים להפיץ את האהבה. גם ליאו הוא אספן אבל עם האריה הכל עניין של ליטוף אגו וכוח - הם לא חייבים לצאת לבגידה אבל הם כן מכניסים את עצמם לכמה נקודות קשות. אריה/מזל דגים צריכים לקבוע שבגידה היא לא תגובה מתאימה בכל פעם שדברים מתקשים.

  ריב במערכות יחסים

אנחנו כנראה צריכים לדבר גם על בריאות הנפש. גם לשרוף וגם להתרסק - אבל ליאו נכנס להתנגדות ולהכחשה. מזל דגים חייב ללמד את ליאו שזה בסדר להיכשל ולהסתובב קצת מדי פעם ולסמוך על העברת הרווחה שלהם לידיו של חבר נפש דגי. לדאוג אחד לשני ולהקשיב אחד לשני הם קריטיים ליציבות.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר אריה ודגים להתאהב…

ליאו הוא א סימן אלמנט אש - עז ומאוד שריפת שיחים משתוללת כאשר מתאהבים. האישיות המסנוורת שלהם מנסה להצית את התשוקה של מזל דגים בשיטות מנוסות ונכונות - תחשוב על כתיבת שמיים, מסעדות לוהטות וריקודים עד אור הבוקר. כמו רכבת בורחת תהיה האצה וללא בלמים - במיוחד עם מזל דגים שאריה מזהה כנשמה הרפתקנית דומה. זה הופך להיות מתסכל כי מזל דגים לעולם אינו מחוץ למערכת יחסים וסביר להניח שיהיו להם שניים או שלושה תחומי עניין של אהבה בדרכים - ליאו עשוי להתעמת איתם ולטעון לבעלות מה שגורם לשורות הראשונות מני רבות.

  אהבה תוססת

כ סימן אלמנט מים סביר להניח שדגים ינסו לכבות את אש אריה - הם מרוצים מתחומי אהבה רבים ולעולם לא מרגישים מוכנים להתיישב. הם גם שומרים על כל מאהב לשעבר בחייהם, מה שלא מתיישב עם ליאו בכלל. ההרגשה שנדחפת למערכת היחסים מזל דגים מנתקת את זה עם אריה מספר פעמים - יש כל כך הרבה הלוך ושוב שחברים מוותרים על השאלה לגבי מצב מערכות היחסים.

אריה ודגים התאמה מינית…

זה התאמה טובה - בין היתר בגלל העובדה שדגים הם מאוד זיקית ומסוגלים להתאים את משחק חדר השינה שלהם לצרכים ולרצונות של בן הזוג. ההיסטוריה הרומנטית של מזל דגים אומרת בדרך כלל שהם חוו מגוון רחב יותר של חוויות מיניות ויכולים להעביר את האריה בצורה חלקה לעמדות והצעות חדשות.

  תשוקה לחדר שינה

ליאו מבלה את חייהם במחשבה שהם אחראים על מה שקורה בחדר השינה, אבל אם אתה מסתכל היטב, המאסטר הוא באמת מזל דגים. צמד אתלטי עם עותק של הקארמה סוטרה על שולחן המיטה שלהם אריה מביא תשוקה ועוצמת דגים לחדר השינה.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

אריה ודגים התאמה לנישואין…

מזל אריה עשוי לדחוף לנישואים - רק כדי לאשר שדגים מחויבים למונוגמיה. לחלופין, הם יכולים לנהל מערכת יחסים פתוחה במשך שנים שאינה עושה דבר מלבד לגרום כאב מתמשך זה לזה. אם יש חתונה צפו שהיא תהיה מעוצבת על ידי ליאו - מזל דגים יבחר את הסביבה - לרוב על חוף הים או על שפת המים.

  התאמה לנישואין

הם זוג חסרי מנוחה שעוברים הרבה בתים ואולי גם מדינות. הם גם מדברים הרבה על תוכניות ומטרות אבל נראה שהם מחבלים בדיוק כשהפרס בהישג יד. לפעמים מזל אריה/דגים פשוט יוצאים מהרשת רק כדי להופיע מחדש כשהם רוצים להתלונן אחד על השני. זו מערכת יחסים צבעונית וכאוטית ואף אחד לא יכול להבין למה הם נשארים ביחד.

ילדים קורים במהלך תיקון טוב והמושג של הורות הוא די רומנטי. המציאות היא משהו אחר - זה קצת כמו ילדים שמגדלים ילדים בכל הקשור ליכולת רגשית, עם זאת יש הרבה אהבה והתרגשות. מזל אריה מספק משחק ולקיחת סיכונים ודגים מביאים רוחניות וספונטניות לתוך הבית. אם השניים האלה יצליחו הילדים שלהם יתנו להם כפיים סוערים.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:60קשר רגשי:70כימיה מינית:65תאימות נישואין:75הטוב:האריה מגן על הדגים.הדגים מזינים את נשמתו של ליאו.אוהבים נלהבים.הרעים:מועדון שני עם הרגלים רעים של מפלצת. .65 ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד