תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל אריה ובתולה אוהבים תאימות

קומדיה של טעויות - מַזַל אַריֵה / מַזַל בְּתוּלָה פועלים לנצח דרך אי הבנות ומתקנים גדרות תקשורת. לעתים קרובות, זה כאילו הם מדברים שפות שונות - חברים ממלאים את התפקיד של מתורגמנים 'למה היא באמת התכוונה...', 'מה שהוא מנסה לומר...' הם תחילת שיחה נפוצה עבור מתווכים.

במערכת יחסים הם נשארים תעלומה מתמדת אחד לשני - לפחות אף אחד מהם לא הולך להשתעמם. מזל אריה מביא פלאש, שפריץ ופנאש, בעוד בתולה מספקת למערכת היחסים פרטים, סדר וחן. קסם מתמשך ונכונות להתפשר עשויים רק לשמור אותם יחד - מחזיקות אצבעות ואצבעות.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח אריה ובתולה חברויות…

כנראה שלא 'עושים הכל ביחד' סוג של בני זוג מכיוון שהם חייבים להיות בעלי תחומי עניין ועיסוקים שונים בתכלית. הם עשויים להיות חלק ממעגל ידידות משותף או לעבוד במחלקות שונות של אותה חברה - חשבו בתולה בחשבונאות או בציות ומזל אריה במכירות או בשיווק.

  חֲבֵרוּת

נדרש אירוע גדול כדי להעצים את מערכת היחסים - חשבו על חתונות, לוויות, מסיבות חג המולד - שבו אריה/בתולה מוצאים את עצמם מדברים על דברים אחרים מלבד עבודה ושטחיות. ליאו מגלה מוח חד כתער ובתולה מבינה שהאריה אינו מטורף אגו מוחלט.

ידידות מבוססת על החוזקות האישיות שלהם - מזל אריה הולך למזל בתולה כדי לקבל עצות מעשיות על בריאות, מערכות יחסים וכספים. בתולה מחפשת אימון ביטחון ואסרטיביות מהאריה. הם כנראה לא יחפו לחופשה, אבל בהחלט עשויים להיכנס לעסקים - שילוב של מנהיגות ודינמיות של ליאו עם יכולת של מזל בתולה לפתור בעיות ולפתור בעיות. יש סיכוי טוב שמיזמים כלשהם ירוויחו מטבעות משמעותיים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל אריה מתנפל ובתולה, תמיד, משחק קשה להשגה, דוחה את האריה ונראה המום לחלוטין מקסמיו. זה כמובן דוחף את ליאו לטירוף של תשוקה מוגברת - הם שולפים את משחק ה-A שלהם ומספקים תמרונים סופר לוהטים. הדבר המצחיק הוא שתרחישים כאלה בדרך כלל מתוכננים ומתוזמרים בתולה.

  אטרקציה נסתרת

הם כנראה צפו באריה הראוותני בפעולה - ציינו שכולם נכנעים לכריזמה שלהם והחליטו ללכת בכיוון ההפוך לחלוטין. אם משחקים נכון ליאו הופך לחתול כוס חולה אהבה המרעיף מתנות ותשומת לב על מזל בתולה שמפשיר רק כשהעסקה נחתמת, נחתמת ומועברת עם הבטחה להתחייבות.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

אריה ובתולה בפנים יחסים…

ליאו הוא א סימן אלמנט אש ובמערכת יחסים כל כך מסובכת הלהבות בוערות בזעם - בין אם זה ברגעים של תשוקה ובין אם במהלך שורות בוערות. אופי פדנטי של מזל בתולה - והצורך שלהם להיות תמיד צודק דוחף את אריה להסחת דעת. זוג בלתי צפוי שיכול להפעיל אגורה - מתנשקים דקה וזורקים פצצות ויטריול לאחר מכן. מזל אריה גם חושש מלהתבגר וכאשר הוא מזווג עם בתולה בוגרת נוטה להתנהג כמו פרחח מפונק - מטיל התקפי זעם ומנסה בכוונה לחבל במערכת היחסים.

  זוג מזל אריה-בתולה

בתולה היא סימן אלמנט אדמה – מוצק ומרוכז. הם אולי שקטים וביישניים אבל אל תטעו שבגלל חולשה או חוסר כוח רצון - השלט הזה חובק את פריק השליטה הפנימי שלהם בלהט דתי - הם שואפים לסדר והבלגן המולד של האריות משגע אותם - כך גם החגיגה האינסופית . אריה הרבה יותר מבוגר ובתולה צעירה כנראה מתאימים יותר.

במערכת יחסים אריה/בתולה כנראה לא צריכים לחיות ביחד, אבל אם הם חייבים, הבית צריך ללכת בארונות בגדים וכמה מגדלי נעליים עבור מזל אריה מודע אופנה וריהוט מינימליסטי שיתאים לאסתטיקה של Virgos. מזל אריה/בתולה הם זוג אלגנטי מסוגנן - בכושר ובניית שגשוג שחושקים ומתעבים זה את זה בכמויות שוות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

כאשר אתה משלב היפוכונדריה עם ספיגה עצמית מתרחשת תלות משולבת. בתולה מתרגזת על כל שיעול, בליטה וחבלה ומעודדת התנהגות זו אצל האריה שלהם. כזוג, זה לא יוצא דופן שהם עושים קניות אצל רופאים עד שהם מקבלים את האבחנה הרצויה - כפי שנקבעה על ידי גוגל - היזהרו מתרופות מרשם ושימוש יתר באנטיביוטיקה.

  מתחים במערכות יחסים

מזל אריה לא מתמודד טוב עם הזדקנות ובתולה רוצה להיות בשליטה על איך שהם נראים - סיוטים של ניתוחים פלסטיים קורים אלא אם כן המנתחים אומרים להם בתקיפות שדי. אמון עשוי להיות גם בעיה עבור מזל בתולה - הם יודעים שאריה אוהב להפיץ את האהבה מסביב - אבל האם זה רק מילים - או מילים ואחריהן מעשים? מזל אריה צריך להיות טיפש ולשחק - בתולה חייבת לחזור מיחס השמיכה הרטובה ולתת לאריה מקום להתבטא.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל אריה ובתולה להתאהב…

לשניהם רמות אנרגיה גבוהות - מתרחשות פעילויות גופניות רבות - ריקוד, ספורט, טיולי כושר. פעילות היא דבר טוב - מזל בתולה זקוק לאנדורפינים כדי להפחית את החרדה שלהם ולאריה כדי לשמור על עשתונותיהם. מזל בתולה הוא קצת מתגרה - הרבה מחוץ לשלב 'ההתאהבות' הם אוהבים ומרעיבים את ליאו שמתחנן ללא בושה למנות חיבה. זה בעצם הופך את המשיכה ביניהם לחשמלית.

  אוהב בלונים

ליאו אוהב להשוויץ בדייט מפואר ובתולה דורש מטבח נקי וזמן קולנוע. כשזה מגיע לז'אנרים של סרטים הם נהנים באופן מפתיע מסרטי מתח ואקשן - בתולה נהנה לפחד וליאו מכור לאדרנלין. יהיו התקררות ומפגשים, תסכול מוגזם וכמה האשמות פרועות - צפו לנסיעה משובשת.

מזל אריה ובתולה התאמה מינית…

מזל בתולה אולי נראה כאילו חמאה לא תימס בפה, אבל למעשה יש נמר פנימי שהם משחררים בחדר השינה שמאתגר ומעורר השראה באריה. בתולות על איכות ולא על כמות וכא סימן ניתן לשינוי יכול לערבב את זה, לשנות טכניקות, מסלול מהיר ולהריץ אחורה הכל בשבריר שנייה.

  אריה ובתולה מתנשקים

ליאו, בתור א שלט קבוע , מחזיק בשקית של טריקים בחדר השינה שאמנם ראוותני ושובב עשוי להזדקק להרחבה. סימנים אלה עובדים היטב בחדר השינה אם הם מוכנים לגדול ולהתנסות יחד מינית ואם בתולה לא מונעת סקס כעונש רגשי.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל אריה ובתולה התאמה לנישואין…

בתולה אוהב חתונה וליאו אוהב מסיבה אז אם הם יצליחו לשלב צעקני עם אלגנטיות זה יהיה עניין די מנקר עיניים. שניהם אוהבים את רעיון הנישואים - מזל אריה רוצה להגן על יקיריהם ולבנות מבצר מדהים ובתולה רוצה להראות לכולם את הגרסה שלהם לבית מושלם, ילדים ונישואים.

  מסיבת חתונה

עם זאת, זה לא תמיד יהיה קל - נחוש לבנות קריירה, בתים ומשפחות בו זמנית - יש סיכוי אמיתי להתשישות ולא ליהנות מההווה. משא ומתן ברמה הגבוהה ביותר מתבצע על כל דבר, החל מגידול הילדים ועד לידיות יהירות - לעתים קרובות המשא ומתן יתהפך למלחמת העולם השלישית. כשבאים ילדים הם מחליפים חברים כמתווכים. כל המשפחה עשויה להזדקק לכל החיים של טיפול כדי לשרוד.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:55קשר רגשי:55כימיה מינית:65תאימות נישואין:50הטוב:בתולה מלמדת אריה סבלנות. מזל אריה מלמד את מזל בתולה ליהנות.הם מוקסמים אחד מהשני.The Bad:Messy בתולה מוריד את מזל אריה. תקשורת לקויה בשפע.56ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד