תאימות אריה ואריה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  ליאו וליאו אוהבים תאימות

הו וואו! אוי לי! האם יש חדר גדול מספיק ביקום כדי להחזיק את שתי האישיות הג'י-נורמטיבית האלה? הרכיבו את משקפי השמש והתכוננו להיות מסונוור! שותפויות אריה/ליאו לוקחות את המסיבה לכל מקום שאליו הם הולכים - גדול יותר הוא בדרך כלל טוב יותר - יהיו ריקודים, מוזיקה, סעודות מפוארות ויופי שלא יאומן.

כולם רוצים להיות חלק מהקודש הפנימי למרות שזה יעלה אגורה יפה ובעוד האריות' האירוח הוא אגדי - כך גם חילופי הדברים הלוהטים שלהם. השלווה ניתנת לעקיפה כאשר אגו בהירים כמו כוכב אריה השולט - השמש - נמצאים במשחק. היזהר שלא תתעוור![adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח אריה וליאו חברויות…

זו כנראה הידידות התחרותית הכי עזה מכל שילובי גלגל המזלות. הם מזהים אנרגיה דומה, אינטליגנציה חדה ונדיבות זה בזה. שניהם מנהיגים טבעיים - יחד הם שולטים בקבוצת הידידות שנגררים על ידי הכוח העצום של אישיות אריה להשתתף בפעילויות ובתוכניות.

  חברים חזקים

יום אחד תמצאו את עצמכם רוקדים על פיורדים ולמחרת נרשמים לטיסות למאדים. שני אריות אמורים ליצור הרבה רעיונות עסקיים, אבל הם צריכים מזל בתולה או מזל גדי מעשי כדי לשחק את פרקליט השדים ולעבוד על התקציב.

לחלופין, יש צד אפל לידידות הזו - חמושים באגו בגודל של אצטדיוני כדורגל הנזק נגרם בקלות. כשזה קורה ויש אריה/ליאו נופל מבלים את שארית חייהם במשחק של ברינקמניזם – עורכים מסיבות נהדרות באותו תאריך, מתחרים בלי בושה על הכרה ציבורית ואפילו גונבים את השותפים אחד של השני – זה הופך די הרבה לקין והבל – דברים לעולם לא ייגמר בטוב.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

החשמל מורגש. בוא נקרא לזה 'פלירטוט קרב' - אחד זורק מהלך - תחשוב על זריקת רעמת מזל אריה וזריקת שפתיים - ואז מאותגר השני להגיב. אם הם על רחבת הריקודים שלה 'ריקוד מלוכלך' עם טוויסט של 'קדחת השבת בלילה'. אם הם עוסקים בספורט זה לא עניין של ניצחון - זה עניין של ריסוק אחד את השני.

  מְשִׁיכָה

כפי ש סימני אלמנט אש , שום דבר לא יהיה קליל וקליל - מערכת היחסים עשויה אפילו להתחיל כסלידה מיידית, 'ראוותני מדי! מלאים מדי בעצמם! יותר מדי כוח!' הם קריאות תפיסה נפוצות. חברים צוחקים כי הכל קשור לסיר שקורא לקומקום שחור - בסופו של דבר המשיכה תנצח את האגו והתשוקה הרוחשת תופסת מקום בשורה הראשונה.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל אריה ואריה פנימה יחסים…

יצורים מפוארים שכמעט דורשים תרועה משלהם בכניסה לחדר. ליאו/ליאו הם זוג עוצמתי ודינמי שרוצים להרשים אחד את השני. הם מעריצים יוקרה והצלחה ולעתים קרובות יש להם קריירות כוכבות שבהן נדרשת דיבור בפני קהל - חשבו על מנכ'לים, עורכי דין, גורואים מוטיבציוניים.

  זוג אריה-ליאו

כשהם מצליחים לתמוך אחד בשני ביעילות וללמוד לשתף את אור הזרקורים ליאו/ליאו הוא באמת כוח שצריך להתחשב בו. הם כן אוהבים את הטוב מכל - מכוניות, בתים, אופנה וחגים - רואה חשבון טוב שנדרש ללמד איפוק.

נדיבים לטי אריות אוהבים להרעיף מתנות לחברים ובני משפחה או לתכנן עבורם מסיבות הפתעה ופלאשים. כולם רוצים להיות חברים עם 'זוג זה', אבל אם זה רק בשביל הדברים החינמיים, ליאו/ליאו יריח בקרוב עכברוש ועבריינים מגיעים לעולם שלם של כאב. ברגע שהזוג הזה מנדים מישהו - זה לכל החיים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

ההידחקות על נקודת ההתחלה על ראש סלע הגאווה עשויה להסתיים באריה אחד שנופל מפני הצוק. האגו של מזל אריה לא מסתדר כשהם חבולים אנושות והקשר יכול להיגמר - ברגע. עליהם ללמוד לשרוד את הזמנים הקשים ולא לוותר או לאבד אמונה כשהחיים זורקים כדור עקום. זה בסדר להיות פגיעים אחד מול השני אנשים!

  לב שבור

פינוק יתר הוא גם גיבנת מהירות נפוצה - יש לצרוך קוויאר מואט ובלוגה במינונים קטנים ולשמור על כרטיסי אשראי. לפעמים סגנון חיים מפואר של מזל אריה/אריה הוא רק חזית ומאחורי הקלעים יש מחסן של חשבונות וחרדות שנערמים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר ליאו וליאו להתאהב…

זה אפקט הצונאמי - הם חסרים גם איפוק וגם יכולת להתאפק על גל של תשוקה. יש כל כך הרבה אנרגיה מעורבת - לנצח, לאכול ולרקוד כל הלילה שחברים נופלים בצד, מותשים. אריה/ליאו יכולים ממש לשרוד על אהבה לבד בשלבים הראשונים של מערכות היחסים.

  מתאהב

לפעמים הם נשרפים כל כך חזק שהאש מתלקחת ואז מתפוצצת - זה כמעט כאילו הם ארזו מערכת יחסים של 10 שנים ל-10 שבועות. כדי לשרוד 'להתאהב' ליאו/ליאו חייבים לחפש איזון - להשתדל לא להציע נישואין בשבוע השני או לתכנן טיולים לחו'ל בשבוע השלישי - לקחת אספירין - לשכב - אבל לא ביחד - לשבור את האינטנסיביות.

ליאו וליאו התאמה מינית…

זו לא רעידת אדמה מתחת לרגליך - זה ליאו וליאו מפוצצים את המוח שלהם בפרבר הבא. כן, לחבר'ה האלה יש הכל ועוסקים בהכל - הלבשות, צעצועים, מצלמות, אורות, אקשן.

  זוג מתנשק

שניהם לרוב אתלטיים באופן טבעי ובעלי כושר צריבה - הם אוהבים את שחרור האנדורפינים שמספק מין. אַזהָרָה! נסחפת גורמת לעתים קרובות לטיול למיון - רופאים טיפלו באריה זוגות בכמה פציעות מעניינות למדי.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

נישואי ליאו וליאו תְאִימוּת…

זהו פסטיבל בן שלושה ימים עם חברים ובני משפחה שטסים מכל נקודות העולם. צפו לשינויים רבים של לבוש ולצוות צילום שעבד עם שפילברג. לאורחים מובטחות מתנות יקרות ומזג האוויר לא יעז לאכזב.

  חתונה גדולה

כפי ש שלטים קבועים לבני מזל אריה יש חזון ברור של איך ייראו החתונה, הבית והילדים ולפעמים הם נאבקים להתמודד עם רעיונות או אירועים מחוץ לחזון זה - יהיו התפוצצויות, במיוחד כאשר בני נוער לא מתכופפים לרצונם. ההזדקנות גם מציבה אתגרים - כיוון שחובבי פיטר פן הם סובלים משבר אמצע החיים הנורא - מצפים למכוניות ספורט אדומות, דגמים רגליים וניתוחים פלסטיים.

ילדים מורעפים בחיבה אך נדחפים להצטיין - ליאו צריך לתת להם להיכשל ולא לחיות את החיים בחילופין דרך צאצאים - זכרו שהמקום השני הוא מקובל לחלוטין והדברים יהיו בסדר.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:75כימיה מינית:95תאימות נישואין:75הטוב:כוכב ומדהים.נדיב וכריזמטי.מוצלח.הרע:התנגשות האגו.ניתן להוביל משבר כלכלי לגירושין.

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד