תאימות אריה ועקרב: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל אריה ועקרב אוהבים תאימות

כשמלך הג'ונגל ומכשף אפל ייפגשו, צפויים להיות מאבקי כוח אפיים וקסם מרעיש. מַזַל אַריֵה / מַזָל עַקרָב הם כריזמטיים בצורה מטורפת אבל לא נוחים לחלוק את אור הזרקורים, כך שחיפוש תשומת לב יכול להפוך לספורט תחרותי.

הם גם משגשגים מדרמה, ורק כדי לשמור על דברים מרגשים, הם נלחמים בקנה מידה אופראי - שלעתים קרובות מסתיים במין נפיץ. הם מסוגלים להרוס אחד את השני בתרחיש מסוג 'מלחמת השושנים' ולעשות יותר קאמבקים כזוג ממה שהוא בריא או חכם.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח אריה ועקרב חברויות…

אוי ילד האם שני אלה יכולים להסתבך בצרות! הם נמשכים זה לאישיות ולתעוזה של זה ולא אוהבים יותר מאשר להניח אתגרים. מזל עקרב מגנטי מפתה את אריה בגישה של 'אתה לא יכול לסבול את החום' ותוך דקות האריה מקבל דיו ומתעסק בפיוט. מזל אריה לוכד את דמיונם של בני מזל עקרב עם החוצפה המוחלטת של המיזמים שלהם, וכתוצאה מכך לקפוץ בנג'י ולתיקי מניות בסיכון גבוה. כחברים הם מהלכים דק בין אזרחים ישרים לפושעי קריירה.

  חברים כיף בטירוף

כשהחיים חיים על הקצה, בהכרח משהו צריך לתת. חברות של מזל אריה ועקרב היא ממכרת, מהירה וזועמת ונשרפת כשסימן אחד מחליט שלהוללות מתמדת והדרדרות יש השלכות קשות. אם מערכת היחסים תתקלקל, הם לעולם לא ירגישו שוב חיים או קרובים למוות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

שניהם רוצים שהשני יעשה את הצעד הראשון. היקום סובב סביב מזל אריה ומעריצים צפויים להצטרף ליקום הזה ואילו מזל עקרב הוא מאוד עכביש, טווה קורי משיכה משכרים ומפתה קורבנות תמימים. מה שמוביל הוא קיפאון מוקף במתח מיני רותח.

  משיכה ראשונית

ליאו הוא א אלמנט אש סימן - כמו תופת שיצאה מכלל שליטה הם מתחילים לפלרטט ללא בושה עם כולם, מלבד מזל עקרב - מתפארים בקול רם של כיבושים בטווח שמיעה. מזל עקרב, בהיותו א אלמנט מים סימן, מרטיב את כל התערוכה במבטים קפואים ובשעמום מעושה - אף אחד לא מוריד גשם על מצעד האריות כמו עקרב נמשך. המבוי הסתום הזה מייצר עלבונות ודחייה עד שנשבר או חברים קוראים להם את מעשה המהומות.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

אריה ועקרב נכנסים יחסים…

הם יוצרים זוג מסקרן - אקזוטי, מסתורי ומלא תשוקה. לפעמים השאלה על השפתיים של כולם היא 'האם זו מערכת יחסים אמיתית?'' דקה אחת הם עולים זה על זה ובשנייה ישנים. ייתכן שיהיו מספר ניסיונות לחיים משותפים - כל אחד מהם מסתיים בשורות בוערות ובחרסינה טובה מנופצת. התנהגויות ממכרות מסתיימות בפינוק יתר באוכל, באלכוהול ובאחד מהשני.

  זוג מסתורי

לחלופין, אם אישים של מזל אריה/עקרב לא נמצאים בקצוות הקיצוניים של הסימנים שלהם, למערכת היחסים יש פוטנציאל מסוים להיות קרבי אך חיובי. כשהם מאמצים חיים בריאים - ישנה אפשרות להפוך למכורים לחדר כושר ולטבעונים קיצוניים.

מבחינה קריירה זה עשוי להוביל לטרוף לפסגת התחומים שלהם - כנראה שאין שילוב אינטנסיבי יותר לחיזוק השאיפות - צפו בעוד מזל עקרב הופך לראש תחום הפסיכיאטריה ב-UCLA וליאו מוזמן לשבת בבית המשפט העליון. בכל דרך שהקשר ילך זה יהיה מפחיד, עוצר נשימה ומתיש ב-100%.

איפה שהם יכולים נתקלים בסערה…

הקנאה היא מסיבית בצימוד הזה - מזל אריה/עקרב אינם שילוב טוב לבניית אמון. גם לא כמו לקצץ את הכנפיים שלהם, כך שעיניים וידיים נודדות גורמות באופן קבוע לנזק רציני. נדרשת שיחה על השאלה אם הקשר פתוח או סתם רציני של נשמה שהורסת חוסר שיקול דעת.

  מתחים במערכות יחסים

שניהם סימנים קבועים מה שאומר שהם עקשנים ודעתניים - תכונות לא רעות אם אתה נחוש להשיג משהו, אבל כאשר לאריה/עקרב יש מטרות מנוגדות או גורמים השורות בוערות ואם אף אחד מהם לא מקבל את מה שהם רוצים, פשוט היזהרו ממבול של האשמות מרות.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר אריה ועקרב להתאהב…

הזיקוקים שלה בערב ראש השנה - מלא תשוקה, צבעוני ונפיץ! הם נעים במעגלים שונים מאוד - מזל אריה עם צוות של אלפים שהם בעלי ביטחון עצמי ועקרב עם קבוצה מגוונת ואינטלקטואלית מאוד של הוגים חופשיים. מזל אריה/עקרב להוטים להכיר זה את זה לחברים ולמשפחה - אבל זה קורה בהצלחה מוגבלת - מזל עקרב שונא את השטחיות של חוג האריות בעוד שליאו מוצא את האספסוף של מזל עקרב יומרני.

  מתאהב

שני אלה פועלים בצורה הטובה ביותר אחד על אחד ומהר מאוד מבינים זאת - זמן רב מושקע במימוש התשוקה שלהם והימנעות מעיניהם השיפוטיות של חברים ובני משפחה. הדייטים הטובים ביותר הם דייטים ספונטניים שבהם אף אחד לא יודע למה לצפות - חשבו על סיורי רפאים, חדרי בריחה, פארקי שעשועים. שמרו על דעתם והשלווה וההרמוניה ישלטו זמנית.

אריה ועקרב התאמה מינית…

ובכן כן - זה מה שגורם למערכת היחסים להימשך כל עוד היא נמשכת! מזל עקרב פותח את מזל אריה לכל מיני אומנויות אפלות - זה מאוד 50 גוונים. מזל אריה מביא שובבות ואנרגיה גבוהה לחדר השינה - או לצינוק. באופן אינסטינקטיבי נראה שהם צופים זה את הצרכים והרצונות של זה - אם רק זה היה כל כך טוב בהיבטים אחרים של מערכת היחסים.

  רומנטיקה בחדר השינה

יש סקס בבוקר, שעת צהריים, תה אחר הצהריים ושוב לארוחת ערב - סקס על כל משטח בבית ובכל מקום שיש סכנה להיתפס. מזל אריה/עקרב הם מטורפי סקס עצומים - אם הם נתקלים זה בזה, שנים אחרי שהקשר מת, זה לוקח רק עשר דקות למצוא מלון מעורפל או דרך מקומית כדי לחזור על התשוקה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

אריה ועקרב התאמה לנישואין…

זה אולי יכול לעבוד אם השניים האלה הגיעו לרמת בגרות, זרעו מספיק שיבולת בר ולמדו איך להתפשר. מסיבות אלו, גילוי מחדש אחד של השני או מפגש בגיל בוגר מציג סבירות גדולה יותר להצלחה. החתונה הולכת להיות אלגנטית ואווירה - תחשבו על מוזיקה קאמרית, טירה ואור נרות. כמתנת חתונה, זה רעיון טוב אם חברים מתאחדים ויקנו להם תנו להם מפגשים טיפוליים.

  נישואים וחתונות

הבית משקף את טעמם המעודן והוא מלא בעתיקות וביצירות אמנות. הם גם אספנים נלהבים - מכוניות בתים, בעלי חיים - למרבה המזל מזל אריה/עקרב הם בדרך כלל מקצועות עם הכנסה פנויה. ילדים עשויים פשוט לגרום להם להשאיר את האגו שלהם בדלת הכניסה ולהיות כוח מאחד. ליאו הוא הורה אוהב ושובב בעוד מזל עקרב מספק ידע ודמיון. לא משנה כמה זמן הנישואים נמשכים, לעולם לא יהיה עוד אחד עם רמה כזו של תשוקה - זה יכול להרוס אותם עבור כל האחרים.

אמון ותקשורת:45ערכים משותפים:50קשר רגשי:55כימיה מינית:80תאימות נישואין:60הטוב:המין הוא סנסציוני.הם שניהם שאפתניים.אלגנטיים ומגנטים.הקשר הרע:היחסים הלא בריאים מביא לאמון אכזרי בתנועה.8אמון אכזרי. ציון

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד