תאימות עקרב ומזל דלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  עקרב ודלי אוהבים תאימות

זה שילוב מוזר - אדון האופל והמדען המטורף. שניהם שונים כמו לילה ויום ובכל זאת יש לעתים קרובות אטרקציה מוזרה ותככים שלא ניתן להגדיר. הסקרנות האינסופית של מזל דלי אוהבת את היופי המפחיד של המוח של בני עקרב ועקרב אלופי ה בני מזל דלי צריכים להציל את האנושות - לא משנה כמה חסר טעם הם חושבים שהמאמץ הוא.

אכן מזל עקרב/דלי כל כך שונים שהם הופכים משלימים - העין הדקסטרית של מזל עקרב וכושר ההמצאה הרחב של מזל דלי משתלבים כדי ליצור דברים של פלא כולל מערכת יחסים מתמשכת ומספקת.[adinserter block='3'] [בלוק adinserter='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל עקרב ודלי חברויות…

חברויות עקרב/דלי נולדות לעתים קרובות מכורח הנסיבות. מזל דלי יש רעיון לרכב שנוסע על מים מזוקקים אבל צריך את מזל עקרב כדי לבדוק את תוכנית העיצוב. עקרב זקוק לשיפור בריאות הנפש ומשתמש בחוכמה הפסיכולוגית של מזל דלי כדי להרפות מהעבר. כשהם מגלים כישרון חסר בעצמם, הכרת התודה והחברות פורחת - הם מנצלים את ההזדמנות להגשים פרויקטים ורעיונות.

  ידידות עקרב ודלי

כחברים עקרב/דלי משתמשים זה בזה בתור לוחות תהודה, מחפשים עצות לזוגיות, קריירה ואורח חיים. הם עשויים לפתוח עסק מקוון או ארגון צדקה ביחד - מזל דלי חוזה את הצורך במוצרים או שירותים ועקרב יוצר את הקנייה הרגשית באמצעות שיווק נוקב.

לפעמים נושא המים הולך לטייל אם החברות הופכת לקלסטרופובית - מזל עקרב מגיב יותר מדי לנטישה הזו ומבטיח נקמה ואש גיהנום, עם זאת, ההיעדרות מחמיאה ללב - מזל דלי חוזר ומדגיש את עקרב מהשמדה מוחלטת ותוך שבוע הם משלבים כישרונות פעם אחת שוב.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

בדרך כלל זה מזל עקרב שעושה את הצעד הראשון לאחר שגילה שהם נמשכים לאינטלקט מחוץ למרכז ולחמלה הרחבה של מזל דלי. בנוסף לשימוש בכריזמה המהפנטת שלהם, מזל עקרב מספק הצעות סיוע - בין אם זה מעבר דירה או השלמת מועמדות לעבודה, נותן להם את ההזדמנות להציג את כישוריהם.

  משיכה ראשונית

יש גם תחושה של 'להשיג' זה את ההומור - אהבותיו של מזל עקרב לקומדיה שחורה מחמיאות למשיכת מזל דלי לזה שהוא מטורף ובלתי אופטימי. הרומנטיקה עשויה לפרוח מאהבה של מונטי פייתון או הצעירים - לפני שאתה יודע זאת מזל עקרב/דלי מצטטים שורות ומסתכלים זה בזה בעיניים של זה.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

העקרב והדלי ב יחסים…

עקרב הוא נולד מתחת ליסוד המים , כלומר הם יצורים חושניים שמתעדפים אמון וביטחון - הם בונים מערכות יחסים ומניעים אותם קדימה. מזל דלי הוא נולד מתחת לאלמנט האוויר וצריכים שינוי וכאוס כדי לשגשג - הם מתכופפים וטווים כשזה מגיע לשהייה במקום אחד. על פני השטח התכונות המנוגדות הללו צריכות להתנגש אבל מזל דלי אוהב שעקרב נשאר בגדר תעלומה ומוכן להתיישב כי יש עדיין כל כך הרבה מה לחקור ולפתוח. אם מזל עקרב לא יחזיק מערכת היחסים שולטת חזק מדי יצמח זוג מרתק.

  מערכת יחסים

שניהם נמשכים לרעיונות וחוויות כמו דת, מסע בזמן ולחימת חרבות מימי הביניים. צפו מעקרב/דלי תמיד בנתיב גילוי יוצא דופן - זה כולל חגים - חשבו על חפירות ארכיאולוגיות וסיורים בבתים הרדופים ביותר בפריז. הם גם אוספים קבוצה אקלקטית ומגוונת של חברים המשתנים בגזע, גיל ואמונות פוליטיות - יש המון מסיבות ערב תוססות עם שיחה כדי למלא את ראשו של מזל דלי ואת נשמתם של בני מזל עקרב.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

אם מזל עקרב נדבק מדי או יתחיל להציב אולטימטומים, זה יהיה בכל רחבי רובר! מזל דלי לא רוצה להיחקר בלי סוף על נאמנותם או לספק פירוט של תנועות היומיום שלהם. מצד שני, מזל דלי צריך להנמיך את החוגה הקרירה והמנותקת שלהם - להרגיע את מזל עקרב במילים וחיבה פיזית כדי לשמור על תחושת ביטחון.

  טיעון זוגיות

שניהם שלטים קבועים מה שאומר שהם ילחמו עד מוות על משהו שהם מאמינים בו - לעקשנות וחוסר רצון להתפשר יש פוטנציאל לגרום לסטייה מקסיקנית שבה אף אחד מהסימנים לא מוותר על סנטימטר. מזל עקרב/דלי צריכים לחקור ביסודיות כל פורצי עסקה לפני שהם מחויבים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר עקרב ודלי להתאהב…

זה מרגש ומלהיב - שניהם מפחדים עד מוות אבל האדרנלין מעלה אותם בשיא קבוע. יש הרבה התבוננות בכוכבים ומראות חולמניים כאילו הם מסתירים סוד מדהים. חברים שמים לב שהדלי הוא אגוזי ושכחן יותר מהרגיל ושהעקרב מלא באור ושמחה.

  אהבה תוססת

מזל דלי אוהבים לעשות את הבלתי צפוי - הם יכולים להופיע בשעה 02:00 מחוץ לביתם של מזל עקרב חמושים בלהקת מריאצ'י או להזמין באופן ספונטני חוויה עם אריות בגן החיות המקומי. מזל עקרב הולך על רומנטיקה ואלגנטיות - ארוחות ערב לאור נרות וטיולים בסוף השבוע מול אש שואגת. תהיה המעידה המוזרה שבה שניהם ירגישו שהם עמוקים מדי ופסק זמן של השיחות, אבל זה נמשך רק יום בערך - בהכרח יש שיחת חצות או ביקור, מתחננים לאיחוד מחדש.

עקרב ודלי התאמה מינית…

זה למעשה די מרהיב. מזל דלי אינו מזעזע ומוצא את הרצונות האפלים של בני מזל עקרב מסקרנים. ביסודו של דבר, שני השלטים מתאימים לכל דבר - מזל עקרב מגיע עם משחקי חדר שינה מופרעים ואהבתו של מזל דלי לשינוי מחבקת כל חוויה חדשה.

  תאימות חושנית

נעשה שימוש במצלמות, צעצועים והרבה רוכסנים ועור - מזל עקרב/דלי עשוי בהחלט להיות צמד המזלות המטונף - חיי המין שלהם הם מסע לכל החיים, מובטח שישאיר את מערכת היחסים חיה ורוחשת.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

עקרב ודלי התאמה לנישואין…

תמיד קשה לגרום לדלי לראות את הטעם בנישואים, אבל אם מישהו יכול, זה מזל עקרב. חלקם עשויים לקרוא לזה מניפולציה ולעקרב בהחלט יש את כישרון הכפייה - למעשה מזל דלי חושבים לעתים קרובות שהם העלו את הרעיון מלכתחילה. מזל דלי עשוי להשאיר את הפרטים הקטנים יותר לעקרב עם גזירה רחבה של משיכת מכחול ל'הפוך את זה לכל דבר מלבד משעמם!'. בהחלט ייתכן שמתוכננת חתונה מסתורית עם רמזים לאורחים למצוא את המקום, החתן והכלה - המיקום יהיה קתדרלה או כנסייה כפרית מוזנחת עם הרבה היסטוריה מפחידה.

  טבעות נישואין

לחיי הנישואין יש עליות ומורדות - מזל דלי מגרד ברגליים ורוצה לעבור לעיר או למדינה אחרת בזמן שעקרב מסתפק בחיים - לשניהם יש נטייה לסבול מדיכאון שנגרם על ידי מחשבות אפלות של בני מזל עקרב וצערו של מזל דלי על עתידה של האנושות. רוך וחיי מין מדהימים בדרך כלל מרפאים את כל הפצעים ומחזירים את השמש החוצה.

מזל עקרב רוצה ילדים, מזל דלי לא בטוח - זה עלול לקרות ואולי לא, תלוי מי ידון בוויכוח בצורה חריפה יותר. אם הם מחליטים להיות חסרי ילדים, אתה יכול להיות בטוח שעקרב מאמץ מאגר עצום של חיות הצלה כולל הנחש והטרנטולה המוזרה שדלי סובל - זה עומק האהבה שלהם.

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:60קשר רגשי:65כימיה מינית:75תאימות נישואין:75הטוב:הם מצחיקים זה את זה.ההבדלים ביניהם משלימים זה את זה.יש להם חיי מין מדהימים.הרע:עקרב מקנא מקנא. אמונות יכולות להרוס את מערכת היחסים.68ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד