תאימות עקרב ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  עקרב ודגים אוהבים תאימות

שלטי מים אלו מסוגלים להטביע זה את זה במערבולת של תשוקה, הונאה והרס. לשניהם יש בעיות אמון גדולות איתם מַזָל עַקרָב מחפש נקמה נצחית על חוסר נאמנות ו מַזַל דָגִים מתפלש בפגיעה עצמית ובתרופות כאשר הלב נשבר. הם מספקים זה את זה מבחינה רגשית - מה שמעט סימנים אחרים יכולים לעשות, וכוח האהבה שלהם חזק יותר מכל ג'דיי שיכול להעלות על הדעת.

הדבר הטוב הוא שאם הם יכולים לעבור את נושאי האמון, רומן חזק יותר מכל מבצר יגן על מערכת היחסים מהתמוטטויות זדוניות. יש הזדמנות לאהבה אמיתית אם הם מחזיקים חזק ומתעלמים מכל המספרים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל עקרב ודגים חברויות…

שני אלה הם נשמות אינטנסיביות שלעתים קרובות יוצרות חברויות בתוך קבוצת שוליים - חשבו על אמוס, סקייטר-פאנקים ו-Metalheads. מזל עקרב, במיוחד, אוהב להסתכל מלמעלה על בני תמותה בלבד ומפחיד אנשים עם ההתנהגות המאיימת שלהם ולפעמים, אייליינר ופירסינג מרובים. מזל דגים הוא דיכאוני מבחינה אופנתית לשיכון שוליים, אבל מזהה שחלק גדול מהעיקרון של מזל עקרב הוא שימור עצמי - הם מרגיעים את חיית העקרב ביצירתיות וברוחניות לא מקצבית. מזל עקרב מבין את המוח הכאוטי של דגים ומלמד אותם כיצד להתמקד ברעיון אחד לפני שהוא עובר לרעיון הבא.

  חברים עקרב ודגים

אתה תתפס את החברים האלה בפאב במוצאי שבת, יורדים מהראש שלהם מול להקה מקומית ומתמכרים לאחד יותר מדי בווי וחומרים. בגלל האינטנסיביות הרגשית שלהם, מזל עקרב/דגים דורשים שקעים לטיפול וטיפוח - זה לא יוצא דופן לתפוס אותם מתנדבים במרכז לטיפול בגיל או מנהלים מרכז להצלת חיות מחמד - באופן טבעי במלכות גותי - כולם בלופים ובאמת, בכנות לא יזיק לזבוב - הם כנראה גם טבעונים אוהבי בית.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

כמו כולם שלטי מים מזל עקרב/דגים נמשכים לסנטימנטליות. הם שונאים צרכנות גסה ולעתים קרובות רואים את העבר בגוון ורוד - ייתכן שזו שיחה על תקני מוזיקה משנות ה-50 או כתבי יד מימי הביניים שיוצרת את הניצוץ הראשוני הזה. מזל דגים שיפלרטט עם קופסת רקמות אטרקטיבית יוצא במלוא הכוח ומחצף ללא בושה את הקשר שנוצר.

  מְשִׁיכָה

מזל עקרב מבקש להאט את הקצב עם משחק של חתול ועכבר - קורא ואז לא קורא, רוקד סערה אירוטית עם מזל דגים אבל הולך הביתה לבד. מזל דגים מפלרטט עם אחרים כדי למשוך את תשומת הלב של בני מזל עקרב, מה שגורם לשקט אבן המנוקד על ידי דוקרנים מילוליים. זה חחח קצת מבולגן והם יצטרכו לקבל את התזמון הנכון כדי להתקדם.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הדגים ועקרב ב יחסים…

זוג מסור שממעטים לתת זה לזה לצאת מהעין, מזל עקרב/דגים ממעטים לצאת בנפרד. הם אוהבים להכין ביתי ומבלים בסופי שבוע בטיפול במדבקת הירקות האורגנית של מזל דגים ובשיוף אוסף האח העתיק של מזל עקרב. מזל עקרב מעריץ חפצים יפים ואסתטיים ומחנך את מזל דגים על עתיקות ואמנות. מזל דגים מרחיב את ההערכה המוזיקלית של בני מזל עקרב - הזוג האינטנסיבי הזה נצפה לעתים קרובות מתעסק בפסטיבלי מוזיקה ובפינות האפלות של פאבים מוזנחים.

  זוג אינטנסיבי

מבחינת קריירה, מזל עקרב צפוי ללכת על הופעה שדורשת עין חדה לפרטים - חשבו על בלש או מדען בעוד שדגים מבלים את זמנם בטיפוח רגשית ורוחנית - תחשבו על מורה ליוגה או על יועץ. שניהם מאמינים שיעוד הוא ייעוד ואינם נמשכים זמן רב בעבודות שבהן אין תשוקה - למרבה המזל, הם נותנים עדיפות לאושר בקריירה ומוכנים לתמוך זה בזה במהלך המסע.

כאשר מדי פעם, מזל עקרב משתתף בפונקציה ללא מזל דגים ולהיפך, צפו להרגיש כמו גלגל שלישי. הודעות טקסט ושיחות קבועות פירושן שמשפטים מסתיימים רק לעתים רחוקות ללא הפרעה. עדיף תמיד להתעקש על פלוס 1 כאשר מתרועעים עם כל אחד מהסימנים או לזרוק את הנייד שלהם מעל פני צוק גבוה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

שניהם יצורים נצמדים ונזקקים ודגים בפרט דורשים המון ביטחון כדי להישאר על קילו אחיד. כאשר מזל עקרב נסוג למערת הדובים השקטה שלהם - אולי בגלל עבודה יתר או טראומה פתאומית, מזל דגים מחבל במערכת היחסים על ידי מפלרטט עם כולם וכולם, מה שבתורו משחרר את אופיו הנקמני של מזל עקרב. עקרב חייב להמשיך לדבר בזמנים הקשים ודגים חייבים להשתלט על חוסר השליטה בדחפים.

  תֵיקוּ

כמו כן, מומלץ להימנע מחומרים המשנים מצב רוח. מזל עקרב רוצה להגביר את תחושות האינטנסיביות והמזל דגים רוצה לשים כאב רגשי בטווח יד - תלות משותפת עולה במהירות כאשר הם מפנים התנהגויות לא בריאות. - עדיף מזל עקרב/דגים להיצמד להיות פריקי בריאות טבעוניים במקום ליפול לתהום מונעת בסמים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר עקרב ודגים להתאהב…

מזל עקרב הוא א שלט קבוע , כלומר הם רוצים שליטה על האופן שבו מערכת יחסים מתקדמת - כל הסטיות מטרידות. יחד באים דגים - א סימן ניתן לשינוי – כאוטי ומשתנה ללא הרף – מאוהב אחרי שעה, לא מאוהב אחרי שעתיים. מזל עקרב משחרר את כל כוחות השליטה העצמית שלהם ונוטה כמעט להעניש את מזל דגים על כך שהם לא עוקבים אחר רומנטיקה בצורה ליניארית - הטקטיקות הרגילות הן מנה של הטיפול השקט או בקשה לפסק זמן.

  מתאהב

מצד שני, לדגים כנראה יש כמה אוהבים בדרכים וצריך לחלץ את עצמם מההסתבכויות האלה כדי להתמקד בעקרב. שניהם חשאיים לגבי מה שקורה בחייהם, מחוץ למערכת היחסים המתפתחת - זה לא פחות טוב - 'התאהבות' נעשית מאוד על בסיס הצורך לדעת.

דייטים הם רומנטיים ואינטנסיביים. מזל דגים מרחיק את מזל עקרב לסופי שבוע של הרגע האחרון במקומות יוצאי דופן עם אווירה מקסימלית - חשבו על אירוח במגדלור בתוך ים סוער. מזל עקרב הולך על האוכל המשובח והאור הנרות הרגיל שלהם, ולאט לאט הזוג המרתק הזה מתחיל לראות יותר אחד את השני ופחות את העולם שבחוץ.

עקרב ודגים התאמה מינית…

מזל עקרב/דגים לא יכולים לשמור את ידיהם זה על זה בפומבי או בפרטיות והקשר עלול להרוס להם את הסקס עם כל אחד אחר. מזל עקרב מוריד את דגים לחור הארנב עם רצונותיהם האפלים והחסרי חשיבות - על הדגים להיזהר לא לאבד את עצמם בדחיפה לפעילויות עצבניות ומסוכנות יותר, אחרת בריאותם הנפשית תתפוצץ.

  זוג מתנשק

אם מזל דגים יצירתי מתמקד בצד החושני של הדברים - עיסויים, סיפורים מרגשים והתפשטות בורלסקית, מזל עקרב עלול לגלות שיש מספיק יופי במעטפה מבלי להידחק כל הזמן הלאה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

עקרב ודגים התאמה לנישואין…

נשמות רומנטיות עקרב/דגים מאמצים את הרעיון של התאחדות לנצח. כל אחד יכול להציע - מזל דגים בגחמה, או מזל עקרב לאחר חודשים של תכנון משפטי. החתונה צפויה להיות איפשהו ליד המים, בשעת בין ערביים או עלות השחר, עם אווירה מיושנת ופלייליסט קטלני. חיי נישואים מביאים אתגרים - הבלגן של מזל דגים מתנגש עם הניקיון של בני מזל עקרב, ואף אחד מהם לא חייב להרגיש כלוא בחיים של נורמליות ותמימות.

  חתונה אלגנטית

הבית שלהם הוא הטירה שלהם אולם מזל דגים מעודד את מזל עקרב לחשוב מחוץ לכיכר ולשקול מעבר לחו'ל, שינוי קריירה או טיפוח חברים חדשים. מזל עקרב שומר מקרוב על בריאות הנפש של מזל דגים ושניהם יודעים באופן אינטואיטיבי מתי לסגור שורות כדי להגן על מערכת היחסים.

מזל דגים עוצר את עקרב לדחות בנושא ילדים וכשזה קורה הם יוצרים שילוב הורות נהדר, ומספקים לצאצאים בריאות רוחנית, יצירתיות וסקרנות בלתי נגמרת. מזל דגים מעט מגונן יתר על המידה כשהילדים צעירים - מזל עקרב מתקשה לקבל את הצורך של בני נוער בעצמאות וייתכן שיהיה עליו לרסן בכל הנוגע לנושא הדייטים. בסך הכל משפחה חביבה ומטופשת.

אמון ותקשורת:75ערכים משותפים:75קשר רגשי:80כימיה מינית:80תאימות נישואין:75הטובים:הם מבינים זה את זה מבחינה רגשית.הבית הוא ארץ הלב שלהם.נירוונה מינית.הרע:על פני פינוק מתרחשת פשיטה מרוכזת. הערך העצמי שלהם.77ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד