תאימות עקרב ועקרב: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל עקרב ועקרב אוהבים תאימות

קסם אפל ומיניות רותחת - כששניים עקרבים נפגשים הם פותחים תיבת פנדורה של תשוקה ואנשי קשר מסוכנים. הם מסוג הזוגים שנראים מנותקים מעולם אחר - יפים, אינטליגנטים מאוד וחמושים בשנינות חדה כתער - הם הורגים את כל המתנגדים להם ומתגמלים בנדיבות את הנאמנים.

למנהיגים טבעיים, לעקרב/עקרב יש את היכולת לנהל חברות ולשלוט במדינות – השאלה היחידה היא – האם הם ישתמשו בכוחות שלהם לטוב או לרע? - לעיתים תלות משותפת וקליטה עצמית מובילה להרס של כל מה שהם אוהבים - כולל זה את זה.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל עקרב ועקרב חברויות…

חברות עקרב היא אינטנסיבית. מבחינה משפטית מטבעם הם מעריכים את המיקוד החד של זה של זה - בין אם זה פרויקט בית ספר או הקמת עסק - שעות מושקעות בכוונון עדין ולהבטיח שהמוצר הסופי יהיה מושלם ככל האפשר. יצורים רגשיים, יש נטייה להיות רכושנית לגבי הידידות שעקרב מתקשה להאמין שמישהו אחר יכול לספק את אותה רמה של נוחות וגירוי.

  חברים מבלה

בני מזל עקרב השולטים בכוכב הלכת הוא מאדים - מביא מלחמה - יש תחושה של 'זה אנחנו נגד העולם' - יחד הם נלחמים בכל הפוסקים המנסים להוכיח שדיירי השוליים בסופו של דבר בסופו של דבר הם סיפורי הצלחה. כפי ש סימני אלמנט מים הם שוחים בזרמים סנטימנטליים ולעתים קרובות מבקרים במקומות ודברים מנעוריהם - צפו שקונסולות אטארי או קלטות ריקוד משנות ה-90 יוחלפו כמתנות יום הולדת. מזל עקרב/עקרב יוצרים את החברים הטובים ביותר, אבל גם את הגרועים שבאויבים - הישאר רחוק מהדרך שלהם אם יש נפילת ידידות!

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

בתחילה יש אינטריגות ומשיכה לפרטים עדינים יותר - צורת גבה או זוג עגילים מעודנים. ברגע שהשיחה מתחילה מתרחשת קליק - זיהוי של הפניות לא ברורות מוכרות מצית חברת הערצה הדדית וניצוצות עפים.

  משיכה עמוקה

ההומור של בני מזל עקרב הוא קטלני ואפל - הם יעדיפו בהרבה את 'אדר שחור' על 'חברים' - מצפים לראות הרבה מהנהנים וחיוכים מרושעים להפליא כשהם מבדרים אחרים עם תצפיות חדשניות ואנקדוטות.

העקרב אוהבים לבנות מתח - הם ירצו לגעת ולהתנשק אבל מרגישים שהחשמל ההולך וגדל ביניהם טעים באותה מידה - ייתכנו מפגשים רבים לפני שהם ייכנעו לבלתי נמנע.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

העקרב ועקרב פנימה יחסים…

מזל עקרב/עקרב מאוד מגן ויקר בכל הנוגע לזוגיות שלהם. הם יוצרים מה שניתן לכנות כ'קודש קודש' של משפחה וחברים מהימנים ולעתים רחוקות מוסיפים חדשים.

הרבה זמן מבלה עם בני הקודש הפנימיים - מסיבות ארוחות ערב, סופי שבוע וחגיגות יום הולדת. מבחוץ זה נראה מושלם, אבל סגור, וככה מזל עקרב אוהב את זה. המקום האהוב עליהם הוא הבית בו התריסים יורדים ואור האהבה נדלק.

  זוג ליד האש

בתור האדונים האפלים של גלגל המזלות, לעקרב/עקרב יש לעתים קרובות עבודות שדורשות מוחות ובטן חזקים - חשבו על חוקר מקרי מוות או מדען וטרינרי - הרבה סוף שבוע מתנהל בתחקיר על נושאים שלא לבעלי לב חלש.

חתרנות זולגת לחייהם הפרטיים - חלקם שומרים על זחילה מפחידה כחיות מחמד בעוד שאחרים מתעסקים בתורת הנסתר. בגלל האופי הסודי והמבט האינטנסיבי שלהם יש נטייה לחשוד בשימוש בסמים שאינו נכון בדרך כלל. רק המעטים הקרובים ביותר למזל עקרב/עקרב יודעים מה הם באמת זוממים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

יש לטפל בצד האפל בכבוד - לפעמים מזל עקרב/עקרב דוחפים את המעטפה רחוק מדי וכתוצאה מכך נזק רגשי או אובדן אמון. אפילו למזל עקרב יש נקודות תורפה ושניהם צריכים להיות כנים לגבי המגבלות שלהם - אין טעם לפתוח את תיבת פנדורה - רק בשביל זה.

  מערכת יחסים רחוקה

יש להם נטייה להיות תלויים בשיתוף פעולה בין אם זו התמכרות לסמים ואלכוהול, יתר אכילה או פעילות גופנית יתר. מדי פעם השפעתם זה על זה הרסנית. על הקודש הפנימי למשוך אותם לאחור מהסף.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר עקרב ועקרב להתאהב…

רומנטיקנים חסרי מרפא תוכנית עקרב מתארכת בדיוק רב, מצבע של ורד בעל גבעול ארוך ועד חקירה משפטית של תפריט המסעדות. כפי ש שלטים קבועים הם אוהבים לבנות מהיסוד - במיוחד במערכות יחסים - קודם כל ליצור בסיס איתן של אמון ולאחר מכן להוסיף מחויבות וחלומות עתידיים.

  זוג עם לב אהבה

עקרבים נראים רגועים ואלגנטיים אחד בחברת השני, אבל זה רק מכסה את בור הספיגה של רגשות וחשמל פראי מתחת לפני השטח. ינשופי לילה עם אהבה לתאורה אילמת, מזל עקרב יוצרים טבלאות רומנטיות שנועדו ללכוד ולהתלהב מהתאריך שלהם - חשבו על עלי כותרת של ורדים ונרות המובילים למצע של כריות או רמזים בכתב יד החושפים פיקניק חצות על החוף. מזל עקרב אוהב התאהבות ומתייחס לתהליך בכבוד וברצון בוער.

עקרב ועקרב התאמה מינית…

מזל עקרב/עקרב הם 50 גוונים מכל דבר - הם אוהבים צעצועים, שמלות, אפרודיזיאקים, טוויסטר עירום, חבלים, משוטים - אתה שם את זה, הם יעשו זאת! בהיותם שוכני שוליים, הם בילו כל החיים בצפייה מבחוץ, מה שבא לידי ביטוי בהרגלים המיניים שלהם - מזל עקרב נהנה לצפות בכל מיני דברים מופרעים.

  רומנטיקה בחדר השינה

אמון הוא ערך מרכזי - הם גם אוהבים להיות הרפתקנים - עבור מזל עקרב, משחקי חדר השינה עוסקים באמון ומחויבות. מדובר בזוג מאוד מיני שמגשים פנטזיות אחד לשני על בסיס קבוע.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

עקרב ועקרב התאמה לנישואין…

באופן מוזר עבור יצורים אפלים כאלה, מזל עקרב/עקרב הם מהסוג המתחתן - זה הטקס שהם נמשכים אליו ומסירת הנשמות לנצח - כן, כרגיל, מעל העוצמה העליונה! ההצעה רומנטית ומתוזמנת בצורה מושלמת והחתונה לוקחת הרבה זמן לתכנן - בהתחשב בסטנדרטים הגבוהים שלהן ואהבתה לפרטים.

  חתונת מזל עקרב-עקרב

כשזה אכן מתאחד, צפו לחתונת חורף לאור נרות עם גביעים לקלייה. כמו זוג נשוי מזל עקרב/עקרב נוטים לשמור על עצמם - יש להם בית שמרוהט באלגנטיות עם יצירות אמנות שנבחרו בקפידה.

ילדים בהחלט נמצאים על השולחן וטובים עבור מזל עקרב/עקרב, שכן הם מכניסים מעט אור לדינמיקה המשפחתית ואולי לגרש חלק מההרגלים המסוכנים יותר של הוריהם - אפילו נחש שטיח המחמד עלול להיות מאומץ החוצה. ילדים נערצים ומתייחסים אליהם כמבוגרים מיניאטוריים - אין דיבורים על תינוקות שיתרחשו אי פעם במשק בית של מזל עקרב.

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:70קשר רגשי:80כימיה מינית:80תאימות נישואין:70הטוב:מגן אחד על השני.על אותו אורך גל.מתחייב לכל החיים.הרע:נקמן.תלוי בשיתוף.ציון72קנאי.

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד