תאימות מזל טלה והתאמת האהבה הטובה ביותר...

 תאימות טלה והתאמות אהבה

ה אישיות מזל טלה ידוע בתור כוח שיש להתחשב בו, אבל כשזה מגיע לאהבה היצורים העקשנים האלה יכולים להיות מאוד אכפתיים ונדיבים אם ההתאמה נכונה. להלן הסבר נמוך על אילו מזלות הם מתאימים ביותר ואיזה, ובכן, לא כל כך. טלה וטלה

טלה & טלה…

טלה וטלה ליצור חברים מצוינים שאוהבים לתכנן ולתכנן יחד שליטה בעולם. כשזה מגיע לאהבה ומערכות יחסים יש להם פוטנציאל ליצור קשר שהוא לא פחות מעוצמתי. יש להם הרבה ערכים משותפים והתלהבות לוהטת שמסתכמת בכימיה מינית מצוינת. עם זאת, הם יכולים להיות קצת מועדים לקנאה ולוויכוחים על כלום - אבל אם הם יצליחו לעבור את הדרמה הם יכולים ליצור פאוור קאפל אחד.

 קרא עוד

 טלה ומזל שור

טלה & מַזַל שׁוֹר…

ה מזל שור ומזל טלה יכול להיות הפוך במובנים רבים אבל זה לא אומר שזה לא יכול לעבוד. לפעמים ההבדלים ביניהם יכולים להפוך את מערכת היחסים למעניינת ביותר ולהוביל לחיי אהבה ארוכי טווח מלאי תשוקה ושמחה. כאשר זה עובד הם נוטים להיות נאמנים ומגוננים במיוחד אחד כלפי השני. אבל לפעמים הם יכולים להיות כל כך עקשנים ובדפים כל כך שונים שפשוט מוצאים את עצמם כל הזמן מתנגבים זה בזה.

 טלה ותאומים

טלה & מַזַל תְאוּמִים…

כשזה מגיע ל יחסי טלה ותאומים זה באמת יכול ללכת לשני הכיוונים. יש להם טעם דומה לריגוש והרפתקאות שיכולים להוביל לזיקוקים אמיתיים אם דברים הולכים כשורה. כשזה יקרה, סביר להניח שתמצאו אותם כל הזמן עושים את הדברים המקוממים ביותר ביחד ואוהבים כל רגע. אולם לפעמים הם יכולים להיות שונים מדי מבחינה אינטלקטואלית ומפחדים מדי להתחייב על כל מחויבות אמיתית שיכולה להוליד ויכוחים וטינה.

 קרא עוד

 טלה וסרטן

טלה & סרטן…

ה ראם והסרטן בעלי יכולת אמיתית להוציא אחד מהשני את הטוב ביותר. האישיות הקולנית והגאה של הטלה יכולה לאזן את הצד הרגיש והמטפח של הסרטן. כשהם פוגעים ויוצרים מערכת יחסים הם יכולים לשמש כמגן אחד של השני. אבל יש גם פוטנציאל שדברים ישתבשו - אם הסרטן לא יצליח להתגבר על עודפי הטלה או שהטלה ימצא את הסרטן רגשני מדי - אז הם יכולים למצוא את עצמם מתרחקים לפני שהדברים יהיו רציניים.

 קרא עוד

 טלה ואריה

טלה & מַזַל אַריֵה…

כשזה מגיע ל יחסי מזל טלה-ארה יש להם פוטנציאל ליצור פאוור קאפל אחד. הטבע הלוהט שלהם יכול לשלב כדי ליצור כימיה חשמלית וחוש הסגנון החלקלק שלהם יכול להפוך אותם לזוג הכי נראה בחדר. הם יצטרכו לשים לב שהם לא נותנים לאופי התחרותי שלהם להשתלט עליהם עם זאת, אם הם יתמקדו יותר מדי בניסיון תמיד לבטא את המילה האחרונה, זה יכול להוביל לבעיות רציניות ולסערה בכל הנוגע ל אוהב את החיים.

 קרא עוד

 טלה ובתולה

טלה & מַזַל בְּתוּלָה…

ה טלה ובתולה לחלוק תחושת כבוד הדדית שיכולה להפוך אותם לצוות נהדר. כשהם משלבים את הכישרונות והכישורים שלהם יחד, יש מעט שהם לא יכולים להשיג או לממש. זה יכול להיראות לפעמים כאילו יש להם אפס במשותף אבל כשזה עובד הם יכולים ליצור מערכת יחסים דינמית ומרגשת כאחד. אולם לפעמים, מזל טלה מוצא את מזל בתולה נוקשה מדי ובתולה מוצא את מזל טלה לא יציב מדי, מה שמקשה על התקדמות במערכת היחסים.

 קרא עוד

 טלה ומאזניים

טלה & לִירָה…

ה מזלות טלה ומזל מאזניים יש כישרון 'להשיג' אחד את השני ולאזן אחד את השני. המאזניים מסוגלים להרגיע ולנחם את הטלה כשהם מתחילים להיות תזזיתיים ולא יציבים. והמזל טלה מסוגל להמריץ ולרגש את המאזניים כשהם מרגישים למטה במזבלות. כשהם מתאהבים התהליך יכול להיות מהיר מכיוון שהם יוצרים חיבור מלא בעומק. כל עוד הם יכולים להתמודד עם ההבדלים ביניהם, יש להם פוטנציאל אמיתי ליצור מערכת יחסים שנמשכת.

 קרא עוד

 טלה וקשת

טלה & מַזָל עַקרָב…

ה ראם והעקרב הן הרפתקניות מאוד ומלאות אנרגיה, מה שגורם לעתים קרובות להרבה כיף. אולי הם לא משיגים זה את זה מיד, אבל עם התמדה יש ​​להם את היכולת ליצור מערכת יחסים שהיא יותר מרגשת. עם זאת, הלשונות החדות והצדדים התוקפניים שלהם יכולים לפעמים להוביל להתנגשויות אישיות שמביאות לסוג של ויכוחים שמזכירים את מלחמת העולם השלישית. השיאים יכולים להיות גבוהים אבל גם השפל יכול להיות מאוד מאמץ.

 קרא עוד

 טלה וקשת

טלה & מַזַל קַשָׁת…

עם יחסי טלה וקשת יש להם את הכוח ליצור או לשבור אחד את השני. יש להם פוטנציאל גדול לבנות אחד את השני וליצור מערכת יחסים תוססת ומלאת צחוק. אבל האישיות החזקה שלהם יכולה לפעמים להכות את הראש עם מזל טלה שיש לו מעט סבלנות לקשת ולקשת שמתקשים להתמודד עם האגו של מזל טלה. הם גם יכולים להיזהר למדי ממחויבות מה שמקשה עליהם להיכנס לטריטוריה של מערכת יחסים רצינית.

 קרא עוד

 טלה וגדי

טלה & מַזַל גְדִי…

מתי טלה וגדי מתחברים זה יכול להיראות כאילו הם מעולמות מנוגדים - ובמובן מסוים הם כן. במקרה הגרוע ביותר הם יכולים לתסכל אחד את השני מעבר למילים, כאשר מזל טלה מוצא את מזלו של מזל גדי צפוי מדי לטעמם, ומזל גדי מתרגז מהתעלמות מהכללים והמבנה. עם זאת, לפעמים הם יכולים למצוא את עצמם מוקסמים אחד מהשני בלי קשר ולבנות קשר על אהבתם המשותפת להצלחה ולדברים הטובים יותר בחיים.

 קרא עוד

 טלה ודלי

טלה & מזל דלי…

ה רם ונושא המים יכול להיות די מהומה ביחד עם כימיה שהיא גם מרגשת וגם מחשמלת. עם השניים האלה אתה יכול לצפות לכל מיני הרפתקאות מטורפות ומופרכות וגם הרבה צחוק. אבל כשהם מתנגשים, הטיעונים שלהם יכולים להיות משהו מתוך סיוט כששני הצדדים מוצאים את עצמם לא מוכנים לזוז אפילו סנטימטר. השניים האלה יצטרכו להיזהר לא לאבד את קור רוחם, אחרת זה יכול לגרום לכל מלחמה.

 קרא עוד

 טלה ודגים

טלה & מַזַל דָגִים…

מתי טלה ודגים מתאהבים זה יכול להיראות כמו הקשרים הכי לא סבירים אבל לפעמים הפכים מושכים וזה פשוט עובד. הדגים מסוגלים להביא נשמה וחושניות למערכת היחסים בעוד שהטלה גורם לדגים להרגיש רצוי ומוגן. אולם לפעמים הטלה יכול להיות בוטה מדי עם הדגים המובילים לדגים להרגיש פגועים ונבגדים. הטלה יכול גם למצוא דגים רגישים מדי, מה שמוביל לתחושת טלה כאילו הם הולכים על קליפות ביצים סביבם.

 קרא עוד

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד