תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים וקשת אוהבים תאימות

כששני פרפרים חברתיים נפגשים, בטח יהיו זכייה, אוכל, צחוק וכיף. זה הולך להרגיש כמו סיור עולמי עם עצירת שריקה עם כל כך הרבה חיבורים מחדש בטרקליני שדה התעופה, אתה תחשוב מַזַל תְאוּמִים ו לִשְׁקוֹעַ עוברים אודישן ל'Love Actually' - ההמשך. אינטליגנטי וזריז - יכול להיות שיש מספיק חומר כדי לערער על שני הסימנים לכל החיים - אם הם יכולים לעקוב אחר זה ולהדביק זה את זה.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']פענוח מזל תאומים וקשת חברויות…

חברים עם תאוות נדודים סאג/תאומים הם הזוג המושלם לנסוע לחו'ל לשנת הפסקה או, אפילו בגיל מבוגר, לצאת לסיור קונטיקי ביחד. מזל תאומים תמיד רוצה לשנות תוכניות ברגע האחרון וקשת אוהב לצאת מהמסלול, אבל קל להם להכיל את ההרגלים והגחמות שמרגיזים אחרים.

  חברים מזל תאומים-קשת

בחזרה בעולם האמיתי הם שומרים זה על זה בהשראת מחקר ותכנון ההרפתקה הגדולה הבאה. יש הכרה אמיתית ששעמום גרוע יותר ממוות עבור כל אחד מהסימנים, אז הם מתעללים זה בזה, מארגנים מסיבות יום הולדת ומאתרים את המסעדות ומועדוני הלילה החדשים ביותר להשתתף בהם. ידידות אנרגטית ולעתים טיפשית תאומים/שאג דומה ברוחה לחבורת גורים לא מאומנים.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

שובבים, אנרגטיים וכנראה מדברים במהירות האור - חלקית בגלל עצבנות וחלקית בגלל שככה הם. שניהם מזלות ניתנים לשינוי סימנים מה שאומר שהם זורמים חופשיים ומתקשרים נהדרים - יהיו הרבה דחיפות אינטלקטואלית - אף אחד מהם לא רוצה להיות עם מישהו שהוא חד מימדי ואין לו שכבות כמו בצל.

  אטרקציית מזל תאומים-קשת

מזל תאומים הוא מישוש ויש לו שפת גוף חושנית ללא בושה - חשבו על הטיית אגן, נפנוף שיער וליטוף צוואר. קשת מסנוור עם השנינות החדה כתער והתזמון הטבעי שלהם - הם יוציאו את הסיפורים הטובים ביותר והבדיחות הקטלניות ביותר כדי לדגדג את העצם המצחיקה של מזל תאומים. פשוטו כמשמעו, הם נופלים זה בזרועות זה ומתאהבים תוך כדי צחוק.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

תאומים וקשת ב יחסים…

עסוק. עסוקים, עסוקים - מה שטוב ששני אלה מומחים במדיה חברתית מכיוון שפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר הן פלטפורמות הכרחיות לשמירה על קשר אחד עם השני - במיוחד אם הם לא באותה מדינה - וסביר מאוד שיהיו להם מקומות עבודה שבהם נסיעה היא דרישה.

  זוג מזל תאומים-קשת

תאומים/סאג הם גם לא מהסוג שמנסים להגדיר את מערכת היחסים שלהם, או לשים פרמטרים סביבו וסוג של 'אם זה לא נשבר למה לתקן את זה' שולט מבחינה נפשית - מה שאומר שמונוגמיה לא יכולה להיות שובר עסקה. האיכות הילדותית בסימנים האלה חייבת לראות במריבות תופעה קבועה - אבל באמצע המחלוקת הם לעתים קרובות מפצחים זה את זה או שוכחים מה הייתה הבעיה.

ספורט אתלטי ולכל דבר ספורט קבוצתי פיזי שבו בני זוג יכולים להיות מעורבים הם חובה - חשבו כדור רשת מעורב, פוטסל וכדורסל - אם כי אם מזל תאומים/קשת יכולים להתחייב לסגל מלא תמיד יהיה אתגר.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

אי מתן עדיפות למערכת היחסים יכולה לראות אותם מתרחקים - וכשהם מבינים שאף אחד לא משווה, מתחרטות ולפעמים מרירות נכנסות. אל תשאיר דברים שלא נאמרו או לא נעשה עד שזה מאוחר מדי. הבעיה היא שתאומים/סאג מקבלים פרנסה מכל כך הרבה אנשים ואינטרסים אחרים שקשה להתמקד רק בשניים.

  בעיות בזוגיות

בכל עת סימן אוויר (תאומים) וא סימן אש (קשת) להיפגש הם צריכים לבנות מזכר הבנות. מזל תאומים חייב לאפשר למזל קשת להבעיר כמו אש שיח עם רעיונות חד-פעמיים עד שהם שורפים את עצמם בסופו של דבר וקשת חייב לקבל שלתאומים יש נטייה לנשוף חם וקר ואינו מסוגל לסיים דבר. אישיות גדולה דורשת שטחים פתוחים גדולים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל תאומים וקשת להתאהב…

התאהבות - עבור מזל תאומים ומזל קשת - מרגשת ומפחידה כאחד. הם עשויים לנסות לברוח אחד מהשני על ידי קבלת העברה בין-מדינתית או לחו'ל, אך ימשיכו להשתמש ביכולות המעקב המתקדמות שלהם כדי לבדוק סטטוסים ועדכונים במדיה החברתית.

  זוג מתאהב

קשה להתנגד אחד לשני כי הם משחקים כל כך טוב ביחד וחברים כל הזמן מופתעים מהתירוצים העלובים שג'מיני/סאג ממציאים כדי לחצות בטעות את דרכם של האחרים - 'לא היה לי מושג שסאג עובד במאפייה ההיא, אני פשוט מת על גליל נקניק' או 'תמיד עסקתי באיסוף כפתורי מעילים מהמאה ה-19 - הייתי בהלם אמיתי לראות שלג'מיני יש דוכן בפסטיבל הכפתורים.' אף אחד חוץ מהסימנים לא מתחבר לתיאוריות המקריות האלה.

מזל תאומים וקשת התאמה מינית…

הם משחקים כמו חבורת חתלתולים על מהירות - דגדוג, ​​גירוד נשיכה והיאבקות הם כולם צפויים. ילדותי ומלאי אנרגיה תאומים/קשת נמצאים בו בשביל ההנאה, לאו דווקא התשוקה. לפעמים הם משחקים כל כך חזק שהם מוותרים על השלמת המעשה ומותשים, נרדמים.

  זוג מזל תאומים-קשת במיטה

כמו גורים הם מסמנים את הטריטוריה שלהם, וכנוסעים ברחבי העולם, כל מדינה או עיר חדשה חייבת להטביל עם באנק חגיגי. יצורים סקרנים מבחינה ויזואלית, סימנים אלה מופעלים גם על ידי יופי ומונעים בכבדות על ידי משיכה פיזית.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים וקשת ו התאמה לנישואין…

סביר להניח שזה לא יהיה בראש סדר העדיפויות, אבל אם הם יחליטו ללכת במורד המעבר, יש שינוי טוב שהנישואים יישארו. הסיבה לכך היא שאף אחד מהם לא מתכוון להיכנס למעשה בקלילות - מבחינה אינטלקטואלית היו להם התלבטויות פנימיות וכנראה ייעוץ זוגי - רק כדי למנוע דברים בצורת אגס.

  מתחתן

נישואים פתוחים הם אפשרות או נישואים בבתים נפרדים, ביבשות שונות - כל עוד הם שומרים על היכולת החדה הזו לתקשר - הזקנה עשויה רק ​​לספק מרפסת וכיסא נדנדה שנבנה לשניים.

מתייחסים לכל ילד כאזרח גלובלי - דרכונים מוטבעים בכבדות עד גיל 6 וג'מיני/סאג עשויים לבחור בחינוך ביתי רק כדי שהקיום הנוודי של המשפחה יוכל להימשך, ללא הפוגה.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:75קשר רגשי:70כימיה מינית:75תאימות נישואין:75הטובים:אזרחים גלובליים.מהנים, מצחיקים ודי פנטסטיים.מוחות מבריקים.הרע:תזמון מתמיד גורם ללב לגדול ולרחק. ללא עבודה קשה.73ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים אריה-בתולה.

קרא עוד
תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-קשת.

קרא עוד