תאימות מזל תאומים ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל תאומים ובתולה אוהבים תאימות

קשה לראות כיצד שני הסימנים הללו יכולים לעבוד כזוג. שלט אוויר מזל תאומים מזמזם ברחבי היקום, מתגורר בנוחות וגורם לכאוס תוך כדי סימן כדור הארץ בתולה אוהבת להישאר נטועה היטב על טרה פירמא ומשתוקקת לסדר ולצפוי.

מַזַל תְאוּמִים ו מַזַל בְּתוּלָה הם גם אנשים עצמאיים למדי, שאינם מעריכים שאומרים להם איך לעשות משהו - תכונה שבעצם מסוגלת לקשר אותם - על ידי תמיכה זה בזה בצורך בעצמאות ושליטה סימנים אלו יוצרים ברית נגד כולם ויוצרים מערכת יחסים מבוסס על האמונה שהם צודקים וכל השאר טועים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל תאומים ובתולה חברויות…

חברויות בין מזל תאומים ובתולה נוצרות לעתים קרובות מצרכים הדדיים. בתולה היא מסוג החברים שמבצעים את המיסים שלך בחינם פעם בשנה ותאומים יכולים לדפוק נאום פרסים מרגש למדי. הם אולי לא רואים אחד את השני לעתים קרובות, אבל יש כבוד הדדי לכשרונות אחד של השני.

  ידידות מזל תאומים ובתולה

אם זה באמת נוח - יהיו הרבה צלעות כמו לבבות - מזל תאומים מתגרה בתולה על הנוירוזות הרבות שלהם וגלגולי עיניים של מזל בתולה על התקלפות של מזל תאומים. זה יוצר ידידות נחמדה אפילו עם מזג אם הם מסוגלים לצחוק על עצמם.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

שני אלה נמשכים לעתים קרובות זה לזה פיזית - הם נוטים להיות גמישים ולנוע בחלל באלגנטיות - מזל תאומים רבים הם רקדנים וכל מזל בתולה שלישי הוא מדריך יוגה. לאנשים מבחוץ זה נראה כאילו יש להם פרווה מיושן וטוב, אבל יותר מכך שהם מוצאים יופי גדול בגוף האדם - עבור בתולה/תאומים גוף פנטסטי הוא יצירת מופת.

  אטרקציית מזל תאומים ובתולה

הריקוד הוא על הקלפים - תאומים מוזיקליים אוהבים לנער את השלל שלהם ובתולה עשוי להיות מודע לעצמו לגבי הרבה דברים, אבל להכשיל את האור הפנטסטי אינו אחד מהם. צפו שהריקודים יהיו יותר ויותר אינטימיים ונוגעים ללב ככל שהלילה יעבור. לשניים האלה יש דרך לעשות אהבה אפילו בלי להוריד את הבגדים שלהם.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

תאומים ובתולה בפנים יחסים…

אתה מכיר את החבר הזה שנמצא עם מישהו לגמרי לא מתאים ואתה פשוט לא יכול להבין מה הם משיגים מהקשר - זו הדעה הקולקטיבית של חברי בתולה כשהם במערכת יחסים עם מזל תאומים. יהיו הרבה מקרים שבהם תאומים/בתולה פשוט נראים כחושבים לאמלל אחד את השני - ומכיוון ששניהם נוטים לחרדה - קשה להשיג אמון.

  יחסי מזל תאומים ובתולה

שניהם סימנים הניתנים לשינוי אז הם כן אוהבים גיוון וספונטניות ואולי זה הדבק שמחזיק אותם ביחד. הם תמיד מתכננים את החופשה הבאה, נרשמים לשיעורי טניס או לומדים איך לעשות סקי. בסופו של דבר יש להם לוחות שנה כל כך מלאים ביחד שפשוט אין זמן להיפרד - חוץ מזה אנחנו די חושבים שהם נהנים מכל הדרמה של מערכת היחסים.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

לקום מהמיטה, לשטוף כלים, לצפות בטלוויזיה - שום פעילות אינה ארצית מכדי למנוע את המערבולת. מזל בתולה הוא מאוד ביקורתי ותאומים חסרי טאקט לחלוטין - שניהם רוצים לעשות דברים בדרך שלהם או בכלל לא.

  בעיות ביחסים מזל תאומים-בתולה

חוסר היכולת של התאומים להשלים או להישאר במשימה מתסכל את מזל בתולה יחידנית ולפעמים הם ירגישו שהם מגדלים ילד. מזל תאומים, לעומת זאת, יתמרמר על כך שלא מתייחסים אליו כאל ילד ויפעלו בהתאם. קצת התבגרות - ולמטה לא יטעה עם השניים האלה.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל תאומים ובתולה להתאהב…

סביר להניח שזה יהיה פיזי בלבד במשך זמן מה - מזל תאומים אפילו לא יחשוב לשאול את שם המשפחה של בתולה. הם פשוט יחמוקו בשקט באירועים כדי להעריץ אחד את השני בגוף ללא בגדים. היום שבו התאומים כן מבקשים שם משפחה הוא כשאתה יודע שהאהבה נמצאת באוויר והדברים הם יותר מעומק העור. מזל בתולה מתרגז כשהם נופלים על מזל תאומים - דגלים אדומים הגיוניים אך מעוררי חרדה עולים בכל מקום ומזהירים אותם מפני חוסר התאמה של מזל תאומים.

  מזל תאומים ובתולה מאוהבים

כל אחד מהסימנים צפוי לשבור אותו כאשר הם מודים שיש להם רגשות. מזל בתולה יודע שתאומים הוא כאוטי ובלתי ניתן לאימון ותאומים חוששים להיות קשורים לגדר כלונסאות לבנה. אם אהבתה האמיתית הגוף של בתולה מגיב לפרידה בכך שהוא חולה והתאומים מתחילים לעומס פעילות בניסיון לשכוח. כנראה שעדיף שהם יפסיקו להיות טיפשים וינסו לתת למערכת היחסים סדק טוב.

מזל תאומים ובתולה התאמה מינית…

זה טוב - לא זה פנטסטי! מזל בתולה אולי נראה כאילו חמאה לא תימס בפה אבל בין הסדין הם חומר נפץ. שלב את זה עם הגמישות של תאומים ורמות האנרגיה הבלתי נגמרות ויש לך גירוד שרק כל הזמן צריך שריטה טובה.

  כימיה מינית

שני השלטים נשלטים על ידי מרקורי ברגל צי, כלומר הם זריזים ואתלטיים בחדר השינה וזריזים מספיק כדי לנסות מגוון עמדות יוצאות דופן. טוב שיש להם חיי אהבה חזקים, שכן עם כל הוויכוחים האלה בטח יהיו גם הרבה סקס איפור.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל תאומים ובתולה התאמה לנישואין…

אם זה יקרה זה ייגרם על ידי אולטימטום מזל בתולה שבדרך כלל אינו התחלה של אלוהים לנישואין - אבל במקרה הזה זה יכול באמת לעבוד. מזל תאומים יכולים להגיע לשלב שבו הם מבינים שבתולה המסכנה הקריבה חברים, קריירות והזדמנויות רק כדי לעקוב אחר מזימות תאומים פראיות וטיסות פנטזיה - הם מכירים בתקופת הבתולים שלה לזרוח - כדי ליצור בית, להקים שורשים ואפילו להביא ילדים לעולם.

  טבעות נישואין ושושנים

ואם כבר מדברים על ילדים, החבר'ה האלה טובים בהורות, אם כי עם תפקידים שונים מאוד. מזל תאומים יחנק אותם באהבה ובטיפשות ובתולה מספקת ביטחון ובטיחות. עם זאת, מילת אזהרה - רמת חרדה משולבת של מזל תאומים/בתולה עשויה ליצור זוג הורים מסוקים במקום לאפשר לילדים לבנות חוסן.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:65קשר רגשי:70כימיה מינית:80תאימות נישואין:65הטוב:חושני ופיזי.דינמית על רחבת הריקודים.הם מבינים אחד את השני נוירוסיס.הרע:בתולה יצטרכו לילדות תאומים 24/7. יתסכל מזל בתולה 24/7. הם ילחמו על כל דבר.67ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד