תאימות מזל שור וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור וקשת אוהבים תאימות

אם מַזַל שׁוֹר / מַזַל קַשָׁת היה סרט מדע בדיוני, הם היו לוהקים לשני מינים שונים מאוד משני כוכבי לכת שונים מאוד. זה לא אומר שהקשר לא יעבוד - תחשוב על ספוק וקפטן קירק - זה פשוט שהם חייבים ללמוד להעריך את הכישרונות של זה.

מצד אחד, יש לך מזל קשת - מטייל עולמי שמוכן לישון בצד הדרך ומצד שני - מזל שור - דייר מלון חמישה כוכבים עם מסלול מתוכנן בקפידה. נדרשת עבודה רבה סביב אומנויות הפשרה והכבוד ההדדי. הגדר את Phasers להמם ולקוות לטוב![adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור וקשת חברויות…

סביר יותר שהם מכרים ולא חברים הכי טובים - הם נוטים לחמוק פנימה והחוצה אחד מהחיים של זה בידיעה שהיכרות מולידה בוז. כאשר מזל קשת זקוק למישהו אמין שיעזור במעבר דירה או בביצוע המיסים שלו נקרא מזל שור וכשהשור משתוקק לקומדיה ולספר סיפורים הם מחפשים את הקשת. 'אני מאוד אוהב אותם אבל לא יכולתי לחיות ככה' הוא פזמון נפוץ משני הסימנים.

  ידידות מזל שור וקשת

טרגיות ספורטיביות הם מתכנסים כדי לשחק או לצפות - למרות ששור הוא יותר ספורט קבוצתי עם כדור וקשת - אתלטיקה עם הזרקת מהירות. הקשיחות הנפשית והתכנון האסטרטגי הם שבאמת יורים את המוח והידידות שלהם - החבר'ה האלה הם באמת מומחים בצד.

מזל שור/קשת נשארים לעתים קרובות בפריפריה של קבוצת ידידות לכל החיים - מודעים לא לדרוך זה על בהונותיו של זה אלא ליהנות מתצפיות גראנד סלאם שנתיות ואירועים מרכזיים כמו חתונות, 21 ומפגשי תיכון.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

עבור מזל קשת, זה עשוי להתחיל במעמד של לילה אחד - הם יידעו היטב שכל דבר קבוע אינו מהשאלות ואם למזל יש רגע של חולשה או שיכור מתאים - הכל יכול לקרות. אולי כך הם מתחילים להיכנס אחד מתחת לעור של זה - כשותפים מזדמנים.

  אטרקציה של מזל שור וקשת

מזל שור אוהב את ההרגשה של לעשות משהו שהוא קצת שובב ומזל קשת רואה אתגר בפיצוח החיצוני הקשה הזה. סאג מצחיק את מזל שור - אלוהים יודע שהם צריכים לעשות את זה לעתים קרובות יותר - ולשור יש דעות מאתגרות שארצ'ר הפילוסופי יכול לשקול.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור וקשת ב יחסים…

לפעמים חברים לא בטוחים אם הקשר הזה קיים בגלל שהזוג המדובר מבלים כל כך הרבה זמן בנפרד ומשתתפים ביותר אירועים בודדים מאשר ביחד. לעתים קרובות למזל קשת יש עבודה שמחייבת אותם להיות במדינה אחרת או במדינה אחרת - חשבו על מלח, ספורטאי או טייס בעוד מזל שור שומר על שריפות הבית ועובד במקום.

  זוג מזל שור וקשת

מזל שור בפרט צריך להיות בטוח מאוד ביחס למערכת היחסים, מכיוון שלקשת יש מנטליות של 'לא מהעין, מחוץ למוח' - הקשת צריך לעבוד על מתן הרבה ביטחון ושליטה בדחפים. כשהזוגיות עובדת טוב מזל קשת אוהב לחזור 'לבית' עם מזל שור והופך את הזמן שלהם ביחד למיוחד במיוחד עם מתנות מפוארות ודייטים לוהטים.

מזל שור הוא א שלט קבוע - הם יודעים מה הם אוהבים ולא רוצים לצאת מאזור הנוחות המוכר הזה. קשת הוא מִשְׁתַנֶה - כל הזמן משתנה ומוכן ללמוד דרך כישלון. במערכת יחסים מזל שור חייב לאפשר לקשת להתרסק ולהישרף וקשת צריך לכבד את ההתנגדות הטבעית של השוורים לשינוי.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

עקשנות מזל שור מסיעה את סאג להסחת דעת - לפעמים הם מרגישים שזה פשוט יותר מדי מאמץ להשיג את הפשרות הקטנות ביותר. זה הזמן שבו הם משתעממים וחסרי מנוחה, זורקים את זרועותיהם באוויר ועולים על הרכבת הבאה מחוץ לעיר.

  טיעון זוגיות

קשת הוא מלך גלגל המזלות של הקומדיה ומשתמש בהומור כמעט בכל מצב המוכר לאנושות - בזמן סקס, מתח, אושר ועצבות מדי פעם. מזל שור מוצא את זה שטחי ורזה - במיוחד כשהם מנסים לדון בעניין רציני - אז השור נסגר וחושב 'ובכן, מה התועלת...'

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל שור וקשת להתאהב…

מזל שור נשלט על ידי אלמנט אדמה , כלומר הכל על סדר וביטחון - ובניית מערכת יחסים מהיסוד - ואז סימן אוויר, קשת מגיע - נושב חם וקר - ומשבש לחלוטין את ציר הזמן של הבולס.

  מתאהב

שלט אש מזל שור הופך לעתים קרובות לחרד כאשר יוצאים עם הקשת - זה כמו בקבוק היין השני - הם יודעים שהם לא צריכים ללכת לשם אבל אלוהים זה מרגיש טוב. לחלופין, בשלבים המוקדמים סאג מאושר מהרגיל - ולסימן מבורך בדרך כלל, רמת השמחה הזו יכולה להיות קצת קשה לשאת - במיוחד לחברים שפשוט לא יכולים לראות איך הקשר יעבוד.

מזל שור וקשת התאמה מינית…

כאן הם בעצם לוחצים - סקס הוא הדבק שגורם למערכת היחסים לעבוד. קשת שומר על דברים קלים ושמחים בחדר השינה - הם עשויים גם לזרוק כמה תמרונים עתיקים שנלמדו כשגרים עם שבט אמזונס נשכח.

  מזל שור ומזל קשת חושני

מזל שור משתוקק לאינטימיות אבל אוהב את שובבות של Sags שמפחיתה את חרדת הביצוע ומאפשרת לכולנו זמן טוב. צריך להציג את התמרונים העתיקים בהדרגה - אבל מזל שור רגוע תמיד פתוח יותר לשינויים ולקיחת סיכונים.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[בלוק adinserter='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור וקשת התאמה לנישואין…

מזל שור הוא קפטן הספינה הזו - לסאג לא יהיה מושג לגבי הגבולות, הכללים והמוסכמות של נישואים. השור מציע נישואין ואם הקשת - ברגע של טירוף יקבל הזוג הזה צריך לדון על הכל - ילדים, עבודה, סידורי מגורים, חגים, כסף - הכל כך שלא יהיו הפתעות בהמשך.

  נישואים

מזל קשת לא מתלהב בילדים, אבל אם מזל שור מוכן להיות ההורה העיקרי ועקרת הבית, ניתן להגיע לפשרה. המקום שבו לסאג יש קריירה או תחומי עניין שמספקים את תאוות הנדודים הכפייתית שלהם בבית הוא איכות - זרועים בצחוק, סיפורים והרבה פעילויות גופניות. מזל שור חייב לזכור לספור את סאג כילד נוסף!

אמון ותקשורת:60ערכים משותפים:55קשר רגשי:55כימיה מינית:65תאימות נישואין:65הטוב:הם נותנים זה לזה מרחב.הפכים מושכים.שילוב סקסי.הרע:שור חושב שקשת הוא רפרוף.הקשת יכול לחשוב מעט מאוד עקשן. במשותף.60ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד