תאימות מזל שור ומזל שור: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור ושור אוהבים תאימות

כאשר מערכת יחסים מזל שור/שור מזמזמת, זה דבר יפה לחזות בו. החברה האלה הם כמו נרקיסים באביב - הם משלימים זה את זה בצורה מושלמת ומכניסים קצת חם לעולם.

עם זאת, כאשר מנוע מזל שור/שור מפסיק לזמזם ומתחיל לירוק שמן, אז יש לך אמא אחת של מקסיקני להתנתק - מחלוקות גורמות לעתים קרובות לחפירה ממושכת של העקבים ללא רצון לסגת. למרבה המזל לא יהיו יותר מדי כאלה ולרוב, השלווה תשלוט.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור ושור חברויות…

BBFs לנצח הם שני אלה! מסורתית ומטפחת חברויות, סביר מאוד ששור/שור נפגשו בגן או אפילו במחלקת יולדות - רק בן כמה שעות.

הם נאמנים ונוכחים לכל האירועים המרכזיים בחייו של זה - לעתים קרובות בתור האיש הטוב ביותר, השושבינה והסנדק. למעשה, כמבוגרים הם עשויים אפילו לצאת לחופשות משפחתיות שנתיות יחד.

  ידידות מזל שור-שור

תקלות בחברות מתרחשות כאשר ראש החזיר של השוורים נכנס לתמונה. מזל שור הנושר הוא בדרך כלל על משהו כל כך אינסופי נדרש מיקרוסקופ לזיהוי. זה הזמן שבו השוורים נועלים קרניים ולא מדברים במשך שנים. הם יהיו אומללים ולא מסוגלים לזכור מה גרם לשפך - חברים צריכים את כל כוחות המשא ומתן שלהם כדי להחזיר את שני אלה יחד.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

כפי ש סימני אדמה , הם סבלניים ומושרשים היטב בקרקע. יהיו מחמאות מקסימות ומחוות אדיבות אבל שום סחרחורת מבולגנת שאתה מקבל מכמה ממזלות המזלות האחרים. סביר להניח שהם ייצאו לחצי שנה או שנה לפני שהם יתחמקו בבודואר - וככה הם אוהבים את זה - הכל אכפת ולא ממהר.

  אטרקציית מזל שור-שור

אתם תדעו שהאטרקציה באמת התחילה כשמכירים את בני המשפחה - מזל שור מוקיר ומכבד את דעותיהם של הקרובים והיקרים להם. הם עשויים אפילו להפוך לעצבניים למדי בזמן שהם מנסים להפנים את כל ההיבטים של האטרקציה. מזל שור לא נופל בקלות או במהירות ותהיה שיקול זהיר לפני שמתוודה על רגשות רומנטיים.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור ושור בפנים יחסים…

עדינים ומתחשבים - לרוב הם נראים כאילו עשו את זה. לאחר הכרזת מערכת היחסים הם עוברים במהירות יחד ומחבקים את הביתיות. הם אוהבים להיות מוקפים בדברים יפים ולכן הם צפויים לאסוף אמנות ועתיקות ויש להם אף טוב לעיצוב פנים.

סימנים אלו יוצרים תוכניות לעשר שנים ובדרך כלל נצמדים אליהם. ונוס - כוכב האהבה שולט במזל שור והם מאמינים במעשים ולא במילים - שור יחפש בכל העולם מתנת יום הולדת מושלמת ויתכנן חופשות רומנטיות משוכללות.

  יחס שור-שור

כאשר מתרחשים חילוקי דעות והקרניים ננעלות, לא יהיו צרחות או התמוטטויות דרמטיות בציבור - מזל שור רחוק מאוד להתבגר לזה, אבל הם מומחים לרוחות רפאים. הם פשוט עובדים בחדר ויוצרים קשר עין עם כולם מלבד זה עם זה. זה לא יהיה כפור לעתים קרובות אבל כשזה קורה ההפשרה לוקחת לא מעט זמן.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

בגלל שהשור נחשב ואוהב לשקול את כל האפשרויות יש נטייה לזוז בקצב של חילזון ולדחות במקום לעשות בחירה או החלטה. כשזוג מזל שור נופל למלכודת הזו הם הופכים לתלותיים בשיתוף פעולה ומאשימים זה את זה בחוסר התקדמות. צד שלישי נקרא לעתים קרובות לשפוט ולחלץ אותם מהתלם.

  מתחים ביחסי מזל שור/שור

מלבד המערבולת הברורה הנגרמת על ידי עקשנות מזל שור, אזור סיכון פוטנציאלי אחר אינו מאתגר זה את זה מספיק. אם מזל שור/שור יחליק לתוך נישואים והורות ופרברים מבלי לקחת את הסיכון מדי פעם ולצאת אל מחוץ לאזורי הנוחות שלהם, ייתכן שיגיע יום כשהם יתעוררו ויבינו שהאדם הכי משעמם ביקום שוכב ממש לידם. Hasta La Vista Baby!

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל שור ומזל שור להתאהב…

שניהם סימנים קבועים מה שאומר שהם רוצים להיות אחראים על הסביבה והסביבה שלהם. מזל שור/שור מכינים תוכנית ודבקים בה - בוא גבוה לעזאזל או מים - ככה זה גם כשהם מתאהבים. הם מארגנים מסיבות ארוחת ערב מפוארות שלא תעז להשתתף בהן ומתכננים יעדי חגים לחמש השנים הבאות קדימה.

  מתאהב

לאט עד להתחמם - פעם אחת בשלב 'ההתאהבות' - העניינים ממש יתגברו והשוטרים האלה מפתיעים את חבריהם על ידי מעבר לגור ביחד, פתיחת חשבון בנק משותף וקניית כלב הצלה, הכל תוך שבועיים. עבור מזל שור, זה עניין של 'כשאתה יודע, אתה פשוט יודע!'.

מזל שור ומזל שור התאמה מינית…

מזל שור/שור הם אוהבים מתוקים וחסרי אנוכיות אבל חייבים לעבוד על הבנייה על הרפרטואר שלהם, אחרת בלון האהבה יתרוקן במהירות - אין דבר גרוע יותר מאשר פשוט לעבור את התנועות. מכיוון שלט זה הוא די שמרני ערבוב זה עשוי להיות קצת קשה - הם ממש לא אוהבים שינוי. השקיעו בהלבשה תחתונה שובבה וכמה צעצועים והם יגלו קצת רחש נוסף בחדר השינה.

  התאמה מינית של מזל שור/שור

מישוש ואוהב באופן טבעי הם רואים במין מעשה של אינטימיות גדולה והצהרה על אהבתם זה לזה. יהיו המון הצהרות בעיצומו של תשוקה ודברים יכולים להזיע למדי - השור הוא מזיע מצוין.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור ומזל שור התאמה לנישואין…

תראה שזה בלתי נמנע, לא. אף אחד לא יופתע במעט כששור יכריז לעולם שהם שמו טבעת על מזל שור אחר. הם מאמינים במכון הנישואין ויערכו מסיבות אירוסין מעולות, נישואי כלות, חתונות וכדומה. מזל שור עוסק מאוד במשפחה ולכן מעשה הנישואין הוא דרך לאחד את משפחותיהם ולהתכונן למשפחה משלהם. צפו לתותח של פאצ'לבל, לשמלות של ורה וואנג וכנראה לכנסייה.

  נישואי מזל שור-שור

ילדים מעוטרים בעיפרון באופן טבעי אבל מזל שור לא ישתגע עם המספרים - שניים או שלוש הם מספר הגיוני ומספיק להרבות בכל האהבה הזו. הזוג הזה באמת הורים מעולים - מעורבים, תומכים - אבל לא חונקים מדי. נקודת התורפה היא בני נוער - זרקו אותם א מַזַל דָגִים או א מזל דלי והם לא יידעו מה לעשות - כנראה זמן לקצת ייעוץ משפחתי.

אמון ותקשורת:75ערכים משותפים:75קשר רגשי:75כימיה מינית:65תאימות נישואים:70הטוב:מסונכרן אחד עם השני.הם מרגישים כמו חברי נפש.שותפות חזקה.הרע:מקסימום עקשן!חסר התרגשות.72התרגשות מתנשאים.

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד