תאימות מזל שור וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור וגדי אוהבים תאימות

השניים האלה מוציאים אחד מהשני את המיטב והם חברים טובים וגם אוהבים. הם עובדים קשה כדי לבנות יסודות מוצקים ועתיד נוצץ לעצמם ולמשפחה. מגינים בחירוף נפש על מערכת היחסים הם נלחמים בשיניים ובציפורניים כדי לתקן סדקים או להסיט השפעות לא ראויות.

החבר'ה האלה הם ברבורים - גולשים בחינניות במורד הנהר של מאושר ועושר עם חצי תריסר סיגנטים. הם שוחים באותו כיוון והם חברי נפש לכל החיים.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור וגדי חברויות…

חברים קרובים, קרובים - מַזַל שׁוֹר / מַזַל גְדִי תומכים ואמינים. שניהם מיפו בקפידה מטרות - מזל גדי ממריץ את מזל שור לדחוף קדימה ולא לפנות מקום לדחיינות - מזל שור משכנע את גדי שכל עבודה וללא משחק הופכים את העז לסימן משעמם. הם מעשיים ומציאותיים - שותפים עסקיים מצוינים שאינם עוסקים במיזמים בסיכון גבוה - צוותים אותם עם כוח יצירתי כמו מאזניים, מזל תאומים או מזל דלי וההצלחה כמעט מובטחת.

  ידידות מזל שור וגדי

טעם טוב הופך אותם - דיונים על מוזיקה, סרטים ואמנות הם דבר שבשגרה. לידידות יש יתרון תחרותי - במיוחד כשמדובר בבעלות על המהדורות האחרונות והמותגים החמים ביותר, אבל האופי המעשי שלהם מונע בדרך כלל יריבות לצאת משליטה. חובבי ספורט מזל שור/גדי הם חברי דיג, גולף וחדר כושר מצוינים - כל הפעילויות שבהן דיבור הוא תוספת אופציונלית.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

הרבה הנהנונים והבעות של 'גם אני!' קורה כאשר מזל שור וגדי לוחצים. הם מוצאים זה את זה מעניין בצורה יוצאת דופן ומזל שור מזהה מיד מניע מצוין במזל גדי.

  אטרקציית מזל שור וגדי

תהיה קצת התפארות - במיוחד ממזל גדי כשהם מציגים יעדי קריירה, היסטוריית חינוך והישגים גדולים - האטרקציה מייצרת רצון להרשים. חברים טופחים לעצמם על השכם על שהביאו מזל שור וגדי, אבל באמת, זה קשה כמו להתאים קוויאר עם שמפניה.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור וגדי בפנים יחסים…

מקצועיים ולגבי בניית הון הם אחד מאותם זוגות שנראה שכל התיבות מסומנות. כאשר שניים סימני אדמה להתכנס זה כמו לצפות בגורד שחקים מפואר שנבנה - קומה אחר קומה - מתקדם בהתמדה כלפי מעלה אל הסטרטוספירה. הם מתכננים בקפידה כל רמת מערכת יחסים מהיסודות ומעלה - מה שעשוי להיראות חלק מבחינת התקדמות הוא למעשה מנוהל מיקרו בתוך סנטימטר מחייה.

  זוג מזל שור וגדי

מזל גדי עוסק בכוח והתקדמות בקריירה - הם מתחברים כמו משוגעים ומנווטים את מזל שור לעבר הקשרים הטובים ביותר להתקדמות. מזל שור אובססיבי לגבי סטטוס - הם בוחרים אירועים עם הזדמנויות עבור דפים חברתיים ומחנכים את מזל גדי להפלת שמות באדישות.

מזל שור/גדי תמיד מופיעים בפומבי וחברים תוהים אם הם נלחמים אי פעם - הם נלחמים אבל פשוט לא בפומבי - נאמנים ומגוננים זה על זה הסימנים האלה מאמינים בתוקף בביטוי 'חזית מאוחדת'. סביר להניח שהם יתנדבו יחד - מתוך אמונה שאחריות חברתית היא חלק מאדם מעורפל היטב וטובה ל-Curriculum Vitae.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

שניהם מנהלי משימות קשים ולא טובים בקבלת כישלון - תגובת מזל שור היא להאשים מישהו אחר - מזל גדי מכניס את הראש בחול ובוחר בהכחשה. זה אומר שכשהדברים מתנהלים מצוין - השמיים הם הגבול - אבל כשסימן אחד חורג מתוכנית הקריירה ואורח החיים שלו, מילים קשות והאשמות משתחררות. כישלון חייב להיות אופציה מקובלת בתוכנית 10 השנים אחרת תתרחש התמוטטות מערכת היחסים.

  בעיות בזוגיות

בגלל מזל שור/גדי הם כל כך שאפתניים, תמיד יש סיכוי לחצות קו אתי כדי להתקדם ולהשיל חברים שכבר אינם מועילים חברתית. מכירת נשמתו של האדם לשטן יוצרת חוסר אמון וספירלה כלפי מטה בפופולריות - דבר שעשוי להעמיד את השור נגד העז.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל שור וגדי להתאהב…

כשהם מתאהבים, ההפתעה הראשונה היא גדי למעשה מפנה זמן ביומן שלהם למערכת יחסים - זה דגל אדום לאותת שמשהו רציני קורה. הם עשויים אפילו להאציל משימות או לקחת חופש כדי לקנות תלבושת חדשה, בעוד מזל שור מרשים עם מתנות יקרות ומחליף את מאגר הפלדה שלהם לחלק ניכר מהחלומות.

  מזל שור וגדי מאוהבים

מזל שור הוא עקשנות על מקל ולאגו של בני מזל גדי יש מגע של נרקיסיזם אז אף אחד מהם לא ירצה להופיע מחוץ לעומק שלהם או להיות הראשון להשמיע את שלוש מילות הקסם האלה. צפו למשהו של מאבק כוחות שבו הם מבטלים דייטים או משאירים ימים בין שיחות טלפון חוזרות - רק כדי להוכיח שלכל אחד יש על העליונה. ריקוד החתול והעכבר הזה מביא לתשוקה וולקנית בימים שבהם הם לא משחקים במשחקי שליטה.

מזל שור וגדי התאמה מינית…

בהתחלה זה נהדר - מזל שור הוא א תוקן סימן כלומר הם מעדיפים ליזום ולשחק איתו באזור הנוחות שלהם. מזל גדי הוא קַרדִינָל - מוכנים יותר לקחת סיכונים בחדר השינה אך בהנחייתם ובשליטה שלהם. מאבק הכוחות הזה הוא שיכול להפריע רק ליהנות ממין ולהזריק ספונטניות.

  מזל שור וגדי במיטה

מזל שור/גדי צריכים להחזיר את דעתם לימים הראשונים של מערכות היחסים, כאשר התשוקה גברה לעתים קרובות על התכנון ושניהם יכולים להיות מנהיגים וחסידים בחדר השינה. לפעמים מזל שור וגדי מגיעים למערכת יחסים חסרת מין כי הקריירה ותיקי הרכוש שלהם פשוט מרגשים הרבה יותר - והיי, אם זה עובד, זה עובד!

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור וגדי התאמה לנישואין…

אף אחד מהם לא אוהב עמימות - הם דורשים כותרות קריירה ושותפות להגדרה ובהירות - במילים אחרות - אשתי או בעלי מועדפים על פני מאהב, בן זוג או אחר משמעותי. שניהם אוריינטציה משפחתית - עם טוויסט שמרני ומסורתי. תהיה להם חתונה בטוב טעם - לעתים קרובות בגנים אלגנטיים שבהם האורחים מסתובבים, רשת ומחליפים מדי פעם כרטיס ביקור. משפחה, חברים והמון VIPs נמצאים ברשימת המוזמנים.

  חתונת מזל שור וגדי

ילדים הם תוספת מצוינת לדינמיקה המשפחתית ששומרים על הקרקע של מזל שור/גדי ומאלצים אותם לדחוק בעומסי עבודה מטורפים. השלטים האלה מגלים איך לצחוק ולא להזיע את הדברים הקטנים כשילדים בסביבה. לפעמים הם אפילו עושים 360 שלם ועוברים שינוי עץ או ים - משאירים את חיי החברה מאחור - ומקדישים את כל התשוקה שלהם למשפחה.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:75קשר רגשי:75כימיה מינית:65תאימות נישואין:80הטוב:שידוך שנעשה בגן עדן.מטרות והשקפות דומות.ערכים משפחתיים חזקים.הרעים:הם יכולים בסופו של דבר לפשיטת רגל מבחינה מוסרית. ממש לא אוהב כישלון.73ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כיבויים עיקריים לכל סימן גלגל המזלות...

הדברים האלה שגורמים לשלטים לרוץ קילומטר בכיוון ההפוך.

קרא עוד
7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 סודות האסטרולוגיה של הסימנים הקרדינליים...

סודות שקושרים יחד טלה, סרטן, גדי ומאזניים.

קרא עוד