תאימות מזל שור ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור ודלי אוהבים תאימות

וואו! לא בטוח על מה הם הולכים להסכים ומתי אבל זה בטוח יהיה מעניין לראות! מצד אחד יש מַזַל שׁוֹר - שמרני, שינוי לרעה ואמונה מלאה שהכל היה טוב יותר 'בימים עברו' - אז יש מזל דלי - פרופסור מטורף ומדען מטורף שלא רק חי בעתיד אלא יוצא ליצור אותו.

הדבר הטוב הוא ששניהם זהירים לגבי מערכות יחסים - אם השניים האלה יתחילו ליפול בהווה ייקח להם זמן לבנות גשרים ולגהץ קמטים פילוסופיים - כמו רומא מערכת היחסים הזו לא תיבנה תוך יום, שנה או אפילו עשור![adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור ודלי חברויות…

במובנים רבים, ידידות סולידית יותר מרומנטיקה כשמדובר במזל שור/דלי. נושא המים מוקסם מהמגוון של המין האנושי - במיוחד כשמדובר בפוליטיקה ואמונות. קבלת מזל שור לחבר נותן להם את ההזדמנות להסתכל על החיים מנקודת מבט שמרנית וזה עובד כי השור פשוט אוהב להצמיח דעות. הם לא יסכימו כמעט על הכל, אבל ימצאו אחד את השני אתגרים מעניינים ומלאי חיים.

  ידידות מזל שור/דלי

כקולגות או שותפים עסקיים למזל שור/דלי יש פוטנציאל להצליח – כל עוד הם לא יהיו אישיים או לא מצליחים למצוא דרך ביניים – נושא המים מצייר במכחול רחב ומביא רעיונות מקוריים לשולחן – הבול מנתח בולטים ומעשיות של תוכנית - תחשוב על הבמאי ג'יימס קמרון ואווטאר הסרט - הוא גנז את הרעיון במשך 12 שנים בהמתנה שהטכנולוגיה תתעדכן.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל דלי חושב על מזל שור כעל ניסוי חברתי ורוצה לראות אם דמוקרטים ורפובליקנים באמת יכולים להתקיים יחד - אז הם מבלים זמן מופרז בשיחה עמוקה - בשורד מעמקי הנפש של מזל שור.

  אטרקציית מזל שור ודלי

השור אוהב קצת התנהגות רעה של ילד/ילדה ולוחץ בכוונה על כפתורי מזל דלי על ידי הגזמת נקודת המבט שלהם רק כדי שיוכלו להתרומם. מזל דלי מטפס על קופסת הסבון המוסרית שלהם ואומר לשור כמה הם רדודים ומבודדים - מזל שור קורא למזל דלי פומפוזי והוא פשוט ממשיך להסתובב ולהסתובב במעגלים עד שנשבר ברגע מפתיע של תשוקה שתופס אותם לגמרי לא מוכנים.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור ודלי ב יחסים מָתנַיִם…

יהיו הרבה עליות אבק והתפרקות - הם יכולים להוציא את הגרוע ביותר אחד מהשני לפעמים. מזל שור אוהב את החיים הטובים והוא צרכן נלהב - מזל דלי ישפוט אותם בחומרה ותדפוק על הצלת כדור הארץ ואורחות חיים שטחיים. מזל שור מעורר בכוונה את דלי ויש לו מעט זמן ליחס המדמם-לב התמידי שלהם. השאלה שחברים שואלים היא - 'למה לעזאזל הם ביחד? הם אולי מאוהבים אבל הם בטוח לא אוהבים אחד את השני!'

  זוג מזל שור ודלי

אבל חכה! יש תרחיש נוסף - אתה מכיר את הפתגם על אהבה עיוורת? - ובכן, לפעמים מערכת יחסים של מזל שור/דלי היא בדיוק זה - הם מקבלים אחד את השני מה שהם לא היו סובלים אצל אף אחד אחר והם תומכים וגאים.

אין ניסיון להמיר את דתו, לזלזל או לשפוט - בדרך נס נתקף מדיום שמח שבו מזל שור בונה בית מקסים ואוסף דברים יפים בזמן שדלי עובד על תרופה לסרטן במוסך שהפך למעבדה.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

איפה אנחנו מתחילים? אחד אומר שחור והשני אומר לבן - שניהם כן שלטים קבועים מה שאומר שדעתם היא היחידה שחשובה. חוסר היכולת הזה לתקשר מבלי להישמע שיפוטי או חסר פניות הוא הטריגר למאבקים רבים.

  בעיות ביחסי מזל שור/דלי

מזל שור נהיה סוער ויודע הכל בעוד מזל דלי נושף פיוז והולך. מזל שור/דלי צריך ללמוד בבית ספר לתקשורת - לקבל כמה שיעורי האזנה פעילים וקורס מזורז במציאת בסיס משותף.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל שור ודלי להתאהב…

כשהם מתאהבים היו מוכנים להתחמק מחפצים נמוכים. בתור סימן אדמה צמחי מזל שור, רגליהם איתן על הקרקע ויגנו על התיקון הזה - בין אם זה בית, משפחה או מערכת אמונות עד הסוף המר.

  לב אהבה

הם אוהבים סטאוס טוב וזה מצער ולא נוח למונע מעימותים, מזל דלי. בתור סימן אוויר נושא המים נושב כמו רוח לא יציבה כשדוחפים אותו ויכול בסופו של דבר לבכות, לצחוק ולצעוק בו זמנית. זו נסיעה פראית מבולגנת ולשניהם יש יותר מדי גאווה כדי להודות שהם מתאהבים.

מזל שור ודלי התאמה מינית…

זה אולי המקום שבו הם עושים את עבודתם בצורה הטובה ביותר - אבל שוב נדרשים משא ומתן ופשרות. כאשר מזל שור נותן לאנשים להיכנס הם חושניים ואינטימיים וכאשר לדלי לוקח פסק זמן מהצלת העולם להתאהב הם משחררים את אותה כמות תשוקה שהעולם מקבל.

  מזל שור ודלי חושני

לנושא המים יש כמה פנטזיות מוזרות ואזוטריות - 'בואו נעשה אהבה באפס כוח משיכה! בואו נתחפש לפלמינגו ונעשה את ריקוד ההזדווגות!' ועלול להפחיד שור שמור - צעדי תינוק הם חובה. מזל דלי/שור הם נדיבים מטבעם, כך שאם הם מתמקדים בריצות אחד את השני ובאומרים שמעט מאוד סקס יש לו פוטנציאל לרחוש.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור ודלי התאמה לנישואין…

אם הזוג הזה עדיין יכול לעמוד זה בזה אחרי כמה שנים, למה שלא תנסה לנישואין? מזל דלי לא יראה שום יתרון באושר הנישואין - מזל שור צריך להעלות את הרעיון - אולי בכך שיגיד שאיחוד רשמי מוכיח ששלום עולמי אפשרי. משוכה מספר שתיים היא לשרוד את תכנון החתונה - מזל דלי רוצה עתידני ושור מסורתי - זו ההתחלה של חיים שלמים של פשרה.

  עוגת חתונה לבנה

הבית שלהם מלא בעתיקות יקרות מפז ומצויד בפאנלים סולאריים. יהיו הרבה חיות חילוץ חופשיות כדי לספק את הצורך של מזל דלי לשמור דברים ומהדורות ראשונות כרוכות בעור לקריאה של יום ראשון של מזל שור.

ילדים הם עוד דגל אדום. מזל דלי אוהב חופש נרתע ומבקש עוד זמן - כל עוד הם יכולים לצאת מזה. שוב מזל שור חייב להוביל ולהציב אולטימטום. מזל שור/דלי עשוי אפילו לאמץ או לטפח ילדים כפשרה. מזל דלי יעניק לילדים מודעות חברתית וצמא לידע בעוד מזל שור שומר עליהם בטוחים ואהובים.

אמון ותקשורת:40ערכים משותפים:45קשר רגשי:50כימיה מינית:60תאימות נישואין:45הטובים:להוטים למרות השוני ביניהם.חברות איתנה.הם עובדים קשה בכבוד.הרע:דלי חושב ששור הוא חולצת דלי חושב נוקשה. פשוט מוזר. הם הוציאו זה את זה לדרך.48ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד