תאימות מזל שור ודגים: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור ודגים אוהבים תאימות

הם כל כך קשורים אחד בשני - ואם מטפלים בהם בזהירות - מוציאים אחד מהשני את הטוב ביותר. תבטל קצת מזה מַזַל שׁוֹר לשמור ולחסל פרוסה טובה של מַזַל דָגִים' ספק בעצמם והם יעשו מוזיקה יפה ביחד.

זוג זה נוטה להיות קשור בעולם הקטן שלהם ולבנות מעין מבצר פסיכולוגי סביב מערכת היחסים - חשוב שהם נמנעים מביטול חברים, משפחה וצדדים שלישיים חסרי משוא פנים לשם איזון.איחוד מוזר שעובד כי שניהם אקסצנטריים - מזל דגים לא נותן שום דבר על הלך הרוח של הבולס מהמאה ה-18 ומזל שור מוכן להשקיע כל החיים בהרגעת חוסר הביטחון של דגים.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור ודגים חברויות…

זו ידידות עם הרבה גאות ושפל ואחד השילובים הבודדים שבהם הרומנטיקה בדרך כלל נמשכת זמן רב יותר - זה בגלל שמזל שור חושק בחיבור רגשי עמוק כדי לתמוך באישיות דגים עדינה ולעיתים מדוייקת כל כך.

השור מאמין שאחרי שקיבלת החלטה הגיע הזמן לפעול אבל כשהדג ממשיך לחזור עם אותן שאלות אזוטריות 'אני שונא את החיים שלי, העבודה שלי היא מבוי סתום, מערכת היחסים שלי מבאסת - מה עליי לעשות?' - הסבלנות אבדה בסופו של דבר ומזל שור לוקח הפסקה.

  ידידות מזל שור ודגים

מזל דגים הוא מרפא טבעי - רוחנית וגופנית - הם טובים בלהניע חברי מזל שור להניח את הבונג ולקום מהספה - אבל זה אף פעם לא מחזיק מעמד לאורך זמן - לפעמים מזל דגים בסופו של דבר על הספה בערפול של עשן - מבט בטבור עם מזל שור.

חברות עובדת הכי טוב כשהם חלק מקבוצה גדולה יותר עם הרבה אפשרויות לדגים לשאול את אותן שאלות רציניות שוב ושוב. כפי ש סימן אדמה , מזל שור משתוקק ליציבות ולחזוי ולכן חברים שנחתכים מאותו בד עוזרים לשמור אותם רגועים ומבוססים. שלט מים , דגים צריכים לשחות עם הזרם, נגדו ולפעמים להיסחף לים - הם נוטים לצוף ולצאת מחוגי ידידות באופן אקראי, אד-הוק. צמתים קצרים של שני אלה הם המתכון הטוב ביותר לחברות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

יש כאן שני תרחישים אפשריים - הראשון הוא שדגים נמצאים בכל מזל שור כמו פריחה - לאחר שמעולם לא נרשמו לעדינות בכל הנוגע למשיכה, הם אוספים תשומת לב למסיכת חוסר ביטחון. שנית, זו צריבה איטית ואיטית כשהדגים עסוקים מדי במדיטציה על הרים או במעבר מעיר למדינה ובחזרה כדי להבחין שהשור תמיד צעד אחד מאחוריהם ומתחיל להיראות קצת מאוהב!

  אטרקציית מזל שור ודגים

חברים יודעים שמזל שור מתעניין - הם אחד מאותם אנשים שטוענים שמישהו הוא רק חבר אבל עוברים הרבה מעבר לגבולות הרגילים של ידידות כדי לסייע ולתמוך - לאסוף את 'החבר' מהעבודה ב-2 בלילה, לשמור על חמשת כלבי ההצלה שלהם או לשלם קנס חניה מוזר שנשכח. בינתיים, מזל דגים מכחיש, מכחיש, מכחיש אבל מרגיש משיכה לאמינות ולביטחון שמציע מזל שור ובהדרגה מגיע לסמוך עליהם באופן מרומז.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור ודגים ב יחסים…

מזל דגים הוא הפכפך, סוער ומלא תשוקה - תמיד דואג למנותק מה שמתסכל את מזל שור. לחלופין, העקשנות של הבולס גורמת לדג לעשות הפסקות רבות ולא להתיידד איתם ברשתות החברתיות. הם קצת רומיאו ויוליה - דרמה גבוהה בפרופורציות שייקספיריות - כל השאר תמיד נגררים למריבות שלהם - אבל ככה זה עובד. זה כאילו שהם צריכים להילחם בכל נושא בודד כדי להיות סוף סוף על אותו עמוד.

  מזל שור ודגים במערכות יחסים

מזל דגים פותח את מזל שור - גורם להם לשקול נקודות מבט אחרות ומרחיב את אופקיהם ומזל שור נותן לדגים מקום לחקור את הרוחניות שלהם. לעתים קרובות יש להם תשוקה אחת שבאמת מחברת אותם יחד - זה יכול להיות מוזיקה, חינוך, קריירה או ילדים. תשוקה זו מהווה את סלע היחסים ביניהם.

בסופו של דבר, כאשר אבק מערכת היחסים שקע ולא נותר מה להילחם על מזל שור/דגים הופכים בלתי נפרדים ומוצקים - סוג הזוגות שאתה נותן גם שם מעורב - טאו-סקס או דגים-אנו?

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

לשניהם יש פחד מבעיות נטישה ומפגינים התנהגויות המעוררות נטישה. דגים עשויים לישון בסביבה כדי למשוך את תשומת הלב של מזל שור - מזל שור נוטה לאכול את עצמם בתרדמת כדי להרגיש מטופחים באמת. גם חומרים משנים מצב רוח לא טובים - מזל שור כועס ותוקפני ודגים מתאבדים ומדוכאים. היזהרו מהתלות המשותפת או שהם יגמרו כמו סיד וננסי, קורט וקורטני.

  טיעוני מערכת יחסים

ללשון חדה מזל שור יש את היכולת לצלוב את טבעו הרגיש של דגים בעוד שדגים מסוגלים לנקז רגשית את החיים מעדר פילים. מזל שור/דגים חייבים ללמוד לחשוב לפני שמדברים ולא להזיע את הדברים הקטנים.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל שור ודגים להתאהב…

גבוה כמו עפיפון ומסוחרר! מזל שור/דגים מבולגנים כאשר מתאהבים - השור הוא א תוקן חותם ומאמין שלמערכות יחסים יש התקדמות טבעית וליניארית - מתקשרים אחרי יום אחד, מתנשקים בדייט השני, פרחים בשלישי. בתור פריקי שליטה, הם נהיים חרדים כאשר מזל דגים מצלצל ראשון, מגיע באיחור של שלוש שעות או רוצה ללכת לישון לאחר לחיצת ידיים.

  מזל שור ודגים מאוהבים

דגים משתנים הוא אימפולסיבי, משתנה כל הזמן וחיים את הרגע - הם עלולים לשכוח את ההנחיות המפורטות של מזל שור למסעדה או להזמין שלושה חברים לדייט אינטימי. בתקופת 'ההתאהבות' מזל שור/דגים נוטים מאושר הזוי למחשבות רצח בסיבוב שעתי.

מזל שור ודגים התאמה מינית…

לפעמים השילוב הזה מתקרב למושלם בין הסדינים - מזל שור חושני ואינטימי ודגים רוצים להרגיש אהובים ומחוברים רוחנית - הם משלימים זה את זה - הדג תורם אנרגיה ויצירתיות - השור, סיבולת ואיכות.

  זוג במיטה

חדר השינה שלהם נתפס כאזור לפתרון בעיות שבו מתאפשר חיבור מחדש והרגעה של פצעים שנגרמו מעצמם וזוגיות. לא כמו ללכת לישון במצב רוח רע ולהתאפר זה תמיד מתוק ומלא תשוקה.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור ודגים התאמה לנישואין…

מזל שור ודגים עלולים לעולם לא להתחתן - זה החשש שמשהו שונה יטלטל את סירת היחסים - במיוחד כאשר הם סוף סוף מצאו שיווי משקל. אם הם ילכו במעבר זה כדי לרצות משפחה, חברים או ילדים - צפו לטקס רב-דתות עם פריחת מזל שור אלגנטית.

  טבעות נישואין

למזל שור יש מקצוע אחד והם נעים בהדרגה כלפי מעלה בעוד שדגים זורקים קריירה מהחלון כמו רקמות משומשות ותמיד מחפשים הזדמנויות חדשות. הם עשויים להיות סוג של מתבודדים - מעדיפים להישאר בבית כדי שדגים יוכלו לעשות מדיטציה ומזל שור להתעדכן במשחקי הכס.

ילדים סבירים - לדגים יש עומס יתר של אהבה לתת ומזל שור רוצה לשמור על קו הדם. יחד הם יגדלו את הילדים כיחידה חזקה - מזל שור הגיוני, סוער קובע את הכללים בעוד מזל דגים מלמד את הילדים דרך עדינה לעקוף אותם.

אמון ותקשורת:75ערכים משותפים:65קשר רגשי:65כימיה מינית:70תאימות נישואים:75הטוב:שור מציע מקלט בטוח.יש להם תשוקה נהדרת.דגים מרחיבים את אופקי מזל שור.הרע:הם מנתקים אותם כדי להתנתק מהעולם החיצון. בנפרד. פינוק יתר מוביל להתנהגות ממכרת.70ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד