תאימות מזל שור ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור ובתולה אוהבים תאימות

רצונות חזקים ולשונות חדות - אבל שניהם שוחרי אמת אז קצת ביקורת לא תהיה שובר עסקה. הם מסוג הזוגים שמזעזע חברים בכנות האכזרית שלהם - אולי זה לא הדרך שבה אתה מדבר עם בן הזוג שלך אבל מַזַל שׁוֹר / מַזַל בְּתוּלָה אפילו לא ישים לב לחוסר הטאקט שלהם. יש צד מטפח חזק לסימנים האלה - אז בין אם זה פצעים בלשון חומצה או מחלות פיזיות, הם שומרים אחד על השני בריא ומנחם.

מזל שור אוהב דחיינות טובה ובתולה הוא פריק שליטה מוחלט - צפו לעליות אבק על לוחות זמנים של מערכת היחסים וחוסר מוטיבציה של השוורים. לרוב, צימוד זה מוצק ומתמשך עד עבים ודק.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור ובתולה חברויות…

ידידות זו בדרך כלל מזמזמת בקצב קבוע. שני השלטים הם בצד השמרני של הדברים ומעדיפים איכות על פני כמות שמתבטאת בפעילות שלהם - חשבו על ערבי סרטים קלאסיים, סיורי יקבים ובנייה מחדש של מכוניות ישנות. יחד הם נשארים היטב באזור הנוחות הקולקטיבי שלהם.

  מזל שור-בתולה שותה קפה

מזל שור/בתולה מאמינים שטובה טובה אחת ראויה לאחרת והם שם כדי לעזור לעבור דירה, לאסוף משדה התעופה ולבשל מרק עוף בזמן מחלות בלתי צפויות. הם מעריכים את העובדה שהאחד מהשני אמין - לאחר שהתלוננו לעתים קרובות על כך שאף אחד אף פעם לא מצליח יותר.

התסכול המוזר על התקפי עייפות של הבולס ובעיות שליטת בתולה מטופלים על ידי נטילת היעדרות קצרה של חופשה, ואז חידוש הידידות בצורה חלקה ברגע שכל הגירויים נשכחו.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

לבתולה יש יופי ואלגנטיות מהעולם הישן שמושך את מר דארסי במזל שור - בדיוק כמו דמויות ברומן של ג'יין אוסטן ריסים עטלף מזל שור/בתולה ומסמיקים בשפע.

יתכן שיידרש מתווך כדי להעביר מסרים של משיכה ומחמאות מאחד לשני - כדי להבטיח שהם יושבים יחד במסיבות ארוחת ערב ולרכז אותם כשותפים לטניס במועדון.

  אטרקציית מזל שור/בתולה

כפי ש כדור הארץ מזלות שור ובתולה הם פרקטיים ומושרשים לקרקע - הם רוצים לבנות מערכת יחסים מהיסודות ומעלה - לבנה אחת בכל פעם. הרומנטיקה היא ריקוד איטי אבל זה די מתוק לצפייה.

היותם רומנטיקנים מיושנים לא מונע מהם להשתמש בטכנולוגיה כדי לסייע ולתמוך באטרקציה - יהיו הרבה הודעות טקסט ללא אימוג'י והם משתמשים במדיה חברתית באופן נרחב כדי לחשוף פגמים וחולשות.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור ובתולה בפנים יחסים…

הם עשויים להיות כנים זה עם זה באכזריות, אבל יש הרבה כבוד מוטבע במערכת היחסים הזו - מזל שור/בתולה מתארים זה את זה במונחים זוהרים לחברים ובני משפחה. בתולה לוקח אחריות על נטייתו של מזל שור להתמכר יתר על המידה על ידי הרשמה למועדוני ספורט ולמכוני כושר.

הזוג הזה גם הופך לשותפים נהדרים לטניס וריצה שכן כל אחד מהם תחרותי אבל לא מספיק כדי להפוך לקיצוני. מזל שור קורא מזל בתולה על הנטיות האובססיביות-קומפולסיביות שלהם ומשכנע אותם שאין בושה בכמה פגישות ייעוץ.

  זוג מזל שור-בתולה

בדרך כלל יש להם קריירה יציבה, תוכנית לחמש שנים, 2.5 ילדים וחיות מחמד נטולות אלרגיות. מזל שור/בתולה נהנים מאיך שהם משתלבים יחד ותמיד משתתפים באירועים משפחתיים, מבקרים קרובי משפחה חולים ונותנים יד לחברים במצוקה - זה זוג שאפשר לסמוך עליו.

הם מסוגלים לפעול באופן עצמאי אחד מהשני - חשוב מכיוון שבתולות השולטות בטבע יצטרכו לבצע פרויקטים שהם שולטים בהם מההתחלה ועד הסוף, בעוד מזל שור דורש סוף שבוע פה ושם לעשות שום דבר.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

בתולה הם ההיפוכונדרים של גלגל המזלות ואוהבים את תרופות המרשם שלהם קצת יותר מדי. מזל שור מתוסכל מכך שבתולות צריכים לקפוץ כדור או לקחת אנטיביוטיקה על כל כאב ורחרוח ואינו רוצה לשמוע על יציאות או שריטות קלות. מזל בתולה צריך לוודא שיש להם נושאי שיחה אחרים בהישג יד, אחרת מזל שור יכבה.

  בעיות בזוגיות

שוב, העקשנות של הבולס היא אבן נגף פוטנציאלית - כשיש לך קונטרול פריק וחפץ בלתי מזיז יחד עם עקבים בחול, לפעמים התוצאה היא סטנד-אוף מקסיקני. מזל בתולה חייב להיזהר שלא יחזור למצב קדושים כשהם לא מקבלים את דרכם - ומזל שור צריך ללמוד את אומנות הפשרה העדינה יותר.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל שור ובתולה להתאהב…

מערכת היחסים הזו לא זזה במהירות שיא - זה יותר הליכה איטית - החלטות גדולות כמו חיים משותפים לוקח זמן לנהל משא ומתן - במיוחד כאשר בתולה אוהב את המרחב הביתי שלהם!

מזל שור הוא א שלט קבוע אז תהיה התנגדות לשינוי - בדרך כלל בתולה החכם גורם למזל שור לחשוב שכל משימה חדשה הייתה הרעיון שלהם מלכתחילה. מזל בתולה הוא מִשְׁתַנֶה מה שאומר שהם מתמודדים היטב עם שינויים - שמרניים כן, אבל הם כן אוהבים להניע דברים קדימה ולהתחיל אתגרים חדשים. בתחילת היום מזל שור/בתולה חולק את התסכולים האלה עם חברים קרובים וקבל עצות כדי לעבוד על דברים.

  לב אהבה

מזל שור אוהב להשוויץ - תאריכים יהיו מהשורה הראשונה - כיסאות ארגז במשחק כדורסל, אוכל משובח והפלגות בנהר הם תאריכים מובהקים. עם זאת, קשה להרשים בתולה - במיוחד בהצהרות גדולות - הם מגיבים על ידי הזמנת מזל שור לצאת לפיקניקים, הרפתקאות טיולים ולילות חידונים בפאב המקומי.

שניהם מישוש - צפו להרבה החזקות ידיים וצוואר - זוג נחמד להסתובב איתו כשהם לא מעבירים ביקורת אחד על השני.

מזל שור ובתולה התאמה מינית…

הם עושים את זה יפה מאוד תודה - כל עוד בתולה לא נכנעת לגרמפוביה ומלבינה הכל לפני, אחרי ובמהלך. שניהם יודעים מה הם רוצים ובוודאי הולכים לחלוק את המידע הזה.

  מזל שור ובתולה במיטה

בתולה אוהבת לשנות עמדות ולשור יש A+ במשחק המקדים אז תן לשור להוביל - ולבתולה - לקחת את המושכות כשהגיע הזמן להיות עסוק! אה, ועם האהבה של מזל שור לאוכל, אקשן סקסי עם שוקולד, דבש ותותים תמיד מנצח.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור ובתולה התאמה לנישואין…

מצוין - החבר'ה האלה רוצים את גדר הכלים הלבנה, מכונית סדאן משפחתית וילדים שיעברו לכדורגל. כל סימן יכול להעלות את השאלה וסביר להניח שתהיה התקשרות ארוכה - הם לא מהסוג שבורח באקראי.

  נישואי מזל שור-בתולה

מזל בתולה הוא יותר גאה בבית ולשור כנראה לא יהיה מה לומר בכל הנוגע לדוגמיות וטבלאות צבעים, אבל יכול חינוך בתולה, אביזרי תאורה מסוגננים, דוכני מעילים מהמאה ה-18 ואגרטלים של מינג. מזל שור טוב גם להרכבת רהיטי איקאה.

ילדים אהובים ומוקירים - למרות שלבתולה יש נטייה לעטוף אותם בצמר גפן - לא כל פריחה היא המגיפה ומשחק בלכלוך יכול להיות חוויה מענגת. זה תלוי במזל שור לעצור את מרפאת רופא הילדים המקומי שלהם להפוך לבית הרחק מהבית. בסך הכל, הורים טובים ואולי תהיה להם קבוצת כדורגל שלמה אם בתולה יקבל את דרכם.

אמון ותקשורת:75ערכים משותפים:70קשר רגשי:70כימיה מינית:75תאימות נישואים:80הטוב:הם לא יזרוקו את המגבת בקלות.כבוד בריא אחד לשני.הם מביאים נחת לחייו של זה.הרע:Tlackaurus .בתולה יכולה לקבל שליטה. ניתוק מקסיקני יכול לקרות.74ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות אריה ובתולה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות יחסים אריה-בתולה.

קרא עוד
תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות מזל תאומים וקשת: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי מזל תאומים-קשת.

קרא עוד