תאימות מזל שור ואריה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור ואריה אוהבים תאימות

מזל שור וליאו נמצאים במסע חד כיווני אל החיים הטובים. לפעמים לא מעשיים - תמיד מסוגננים - כאלה שיוצאים לטייל בג'ימי צ'וס או אוכלים בלוגה על טוסט לארוחת בוקר. כזוג, הם יכולים להיות שלמים לגבי 'סנוב החוצה' אחד את השני - גדול יותר, טוב יותר ויקר יותר הוא המוטו שלהם.

על כל פנים, מַזַל שׁוֹר / מַזַל אַריֵה תמיד נראים מדהימים ומתים והם בדרנים טבעיים. אתה תרצה אותם ברשימת המסיבות שלך - כדי להתחיל דברים ולהפוך את הלילה לבלתי נשכח באמת.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל שור ואריה חברויות…

חברויות טובות ומוצקות ושותפים עסקיים מצוינים. ברוב התחומים, הם מחפשים את אותם הדברים - עושר, ביטחון ומעמד - למרות שאריה מאוד מאוד רוצה את העושר והמעמד ומזל שור מאוד מאוד רוצה את הביטחון. בכל פעילויות שהם יבצעו אתה יכול להיות בטוח שהציוד הטוב ביותר, היעדים המפוארים ביותר והאומנות המשובחת ביותר נחקרו בקפידה.

  ידידות מזל שור וליאו

השניים האלה תחרותיים עם הרכוש שלהם - צפו מהם להשתדרג מקאמרי לג'יפ לג'אג תוך שישה חודשים - פשוט מרשימים אחד את השני. אם שותפים עסקיים הם משלימים זה את זה בכך שליאו לא ירצה רק את הטוב ביותר בעוד ששור - עם ראש טוב יותר לדמויות - מספק מידה של פרקטיות.

שניהם אוהבים אוכל - בהחלט ייתכן שהשניים האלה יפתחו מסעדה משובחת עם ליאו בחזית הבית ושור במטבח. הם גם יוצרים חברים טובים לחדר כושר וזה הופך למשימה להתאמן יותר ויותר אחד מהשני - וזה טוב - הקילוגרמים מתגנבים כשאתה לא רק בעל מסעדה משובחת אלא גם עושה הרבה דגימות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל שור מרגיש לעתים קרובות מחוץ ליגת מזל אריה בתחילה - 'איך יכול להיות שיצור כל כך מסנוור מתעניין בי?' - זה לא נמשך הרבה זמן - לבול יש ערך עצמי בספייס ולעתים קרובות מאגרף הרבה מעל המשקל שלהם. מזל שור מעריך את העובדה שנדרש הרבה כדי להרשים את מזל אריה ומיד משפר, טיפות שמות ומחיצות אגו כשליאו בסביבה.

  יחסי מזל תאומים ובתולה

האריה לרוב איטי יותר להתחמם - כמו א סימן אש - הם בדרך כלל שם בחוץ פורצים את דרכם בחברה ומתעלמים מהשור הידידותי אך הפחות חברותי. בתור סימן אדמה מזל שור מקורקע, מוצק וסבלני לאין שיעור. הם פשוט יודעים שיבוא היום שבו מחמאה או מבט יחתכו לפתע והאריה יתעורר כדי להכיר במשיכה ההדדית שלהם.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור ואריה בפנים יחסים…

איזה צמד מסנוור - לוחות שנה חברתיים בקצה העליון של העיר הזמינו את מזל שור/ליאו חודשים מראש. שניהם סימנים קבועים מה שאומר שהם טריטוריאליים למדי, מה שגורם לכמה שורות לוהטות הנגרמות מקנאה ואהבתם לחיים הטובים מובילה לפינוק יתר - הם כל הזמן מזמינים לבתי ספא יוקרתיים ומשלמים עבור תוכניות גמילה יקרות - חברים יודעים שהמחויבות לעולם לא נמשכת זמן רב.

  זוג מזל שור וליאו

הם אוהבים לבנות וליצור דברים שהם לא רק פונקציונליים אלא גם יפים. בקניית בית שור עושה את השיפוץ וליאו את הריהוט. זה מסוג הזוגות שאתה תוהה איך הם מצליחים להשיג כל כך הרבה - אפילו עם משכורות נדיבות - האמת היא שלפעמים יש קו אשראי ארוך מאחורי החזית הנוצצת.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

סביר להניח שלליאו תהיה קריירה שכוללת מידה מסוימת של ביצועים - עורך דין, שחקן, יזם - מזל שור בוחר לעתים קרובות בעבודות בחוץ - גננים, זואולוגים, חיילים. כתוצאה מכך, האריה מביא את הכסף הגדול וזה יכול להיות אזור של חוסר שביעות רצון. שניהם חייבים לזכור ששביעות רצון מהעבודה אינה תמיד קשורה לתעריף השעתי.

  מתחים במערכות יחסים

מזל שור זקוק לאבטחה ובאיזשהו שלב לבנות משפחה, אבל אם ליאו עדיין רשת את דרכם ביקום ולא מוכן להתיישב - אז להוסטון יש לנו בעיה. מזל שור הוא תמיד הראשון שנמאס ממסיבות אינסופיות וחייב לחכות עד שליאו יתפוס את הפער.

[adinserter block='7 אינץ']

[adinserter block='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל שור וליאו להתאהב…

הם ירדו במשקל וישקיעו בארון בגדים חדש - כדי להיראות כך. שניהם יצורי הרגל ולכן התמרים נועדו להרשים - המסעדה, האופרה או הגלריה האהובים עליהם - מקומות אלגנטיים שבהם הצוות יודע את שמם.

  מזל שור וליאו מאוהבים

ליאו לפעמים מתנהג קצת בזלזול במזל שור ויוצא למסיבות לבד - רק כדי להוכיח שהם לא מתחת לאגודל. מזל שור יודע בדיוק מה קורה או מצביע על ההתנהגות השטחית או מחכה עד שלאריה לא נשאר מה להוכיח.

כאשר ליאו סוף סוף מקבל מערכת יחסים, הם מתלהבים ולהוט להראות את מזל שור לכולם ולכולם - משפחה, חברים, חברים לעבודה - כולם יקבלו את האהבה החדשה לפגוש ולברך.

מזל שור וליאו התאמה מינית…

מזל אריה רועש ואוהב לנשוך ולגרד מה שעשוי לזעזע את מזל שור שמרני - אולם הם שמחים שבן זוג יוזם דברים וניתן לשכנע אותם לבדר הנאות מחוץ לאזור הנוחות שלהם. ליאו אוהב את תשומת הלב וההערצה החושנית שמעניק מזל שור הכולל עיסויי ראש עד כף הרגל עם שמנים אתריים.

  מזל שור וליאו במיטה

הזוג הזה שונה למדי בגישתם למין, אבל בגלל שמזל מזל שור הוא יותר נותן וליאו יותר לוקח - ההיבטים האלה למעשה משלימים זה את זה ומייצרים הרבה רחש וקיטור בחדר השינה.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור וליאו התאמה לנישואין…

אם על אותו עמוד ומוכן להתחייב הנישואים יכולים להיות מפוארים. ליאו צריך להיות זה שמוכן - אם דוחף אותו מזל שור, מערכת היחסים מסתיימת על הסלעים זמן קצר מאוד אחרי ה'I dos'. לנישואים מתמשכים של מזל שור/אריה יש לעתים קרובות פער גילים משמעותי עם האריה המבוגר בעשר עד עשרים שנה מהשור.

  נישואי מזל שור וליאו

צפו לחתונה אקסטרווגנטית - הם מכוונים להתעלות על ג'ורג' ואמל קלוני. בית המשפחה עשוי להיות דמוי אחוזה או לפחות מפואר מאוד עם מסיבות גן שנתיות ומרקיזות ואורות פיות לימי הולדת חשובים.

זה כן ברור לילדים - ליאו רוצה להמשיך את קו הדם ומזל שור צריך מישהו שיעצב. יש פיתוי למפות באופן משפטי את חיי הדורות הבאים - בתי ספר פרטיים, שיעורי כינור, בית ספר לרפואה ובית במנטליות מסוג ההמפטונס - במיוחד מליאו שנוטה להיות קצת אמא/אבא נמר. זה תלוי במזל שור לקדם חשיבה עצמאית ובחירה חופשית במקום ליצור מיני-מס.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:65קשר רגשי:65כימיה מינית:75תאימות נישואין:70הטוב:פשוט נפלא יקירי!דינמיקה טובה בחדר השינה.שניהם מכוונים להצלחה.הרע:יותר מדי חד-על-גבריות. מרגישים כלואים.אפשרות להוביל אחד את השני ללחץ פיננסי.69ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד