תאימות מזל שור ועקרב: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל שור ועקרב אוהבים תאימות

הם מסקרנים זה את זה - שניהם סודיים ולוקחים מאמץ וזמן כדי לפתוח רגשית. זו בהחלט צריבה איטית - הם מוציאים את הטוב והרע אחד מהשני - למשל נאמנות ויושר הן תכונות משותפות - שבשילוב חיובי מייצרים מעשים טובים ואמון - בצד השלילי שמירה על טינה ובריונות רגשית יכולה לנבוע מתופעה מגעיל. מַזַל שׁוֹר / מַזָל עַקרָב צִמוּד. לסימנים האלה יש את היכולת להיות גיבור-על או נבל-על - תלוי איך משתמשים בכוחות שלהם.

[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']פענוח מזל שור ועקרב חברויות…

אתה מכיר את הגות' המדהים הזה עם הסגנון של נואל פילדינג/רוסל ברנד שהלכת איתו לבית הספר? עכשיו חברו את זה לטיפוס חמוד אך חנון של אדם סנדלר וקיבלתם ויזואליות לחברות של מזל שור/עקרב. מזל עקרב אוהב לשבור חוקים והוא משהו כמו אספן אנשים - הם עשויים להחליט שחנון לוהט הוא בדיוק מה שקבוצת החברות צריכה - רק כדי להתנגד לציפיות. מזל שור - מצד שני נמשך באופן מוזר לצד האפל של בני מזל עקרב ומקווה בסתר לקישור שיהפוך אותם לקרירים מעט יותר.

  ידידות מזל שור ועקרב

הידידות שלהם אינטנסיבית - קצת כמו מדענים מטורפים - תמיד יש איזשהו ניסוי חברתי או פיזי בדרכים - קביעת אתגרי דייטים בטינדר או חטיפת קמעות בית ספר הם חטיפות אופייניות. הדבר המדהים הוא מזל שור/עקרב מצליחים לשכנע אחרים לבצע ניסויים - ואז לשבת ולצפות. זוג קצת מוזר ומוזר - התנהגות זו נמשכת בבגרות - פוסעים בזהירות אם מתבקשים לעשות משהו שלא מרגיש נכון.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

למזל עקרב יש את תמרון ה'כל כך בשקט שאתה צריך להישען פנימה כדי לשמוע' כשהם מפלרטטים - כאשר הם נמשכים למזל שור, הראשים יהיו כמעט נוגעים ללב. זו אטרקציה שקטה שדורשת פינה, טיול בחוץ או נסיעה במכונית הביתה כדי להמשיך ולהתפתח. הם דנים בפילוסופיה, פוליטיקה ודת ומתגרים זה בזה - רק כדי להגביר את התשוקה הגואה.

  אטרקציית מזל שור ועקרב

מזל שור נופל קורבן לסרבול שלהם אם הוא מוקסם על ידי העקרב האלגנטי - מעידה, חבטות ונשפכות מתרחשות. אף שלט לא צוחק בקלות או בקול רם, אז אם אתה שומע צקשוקים או צחקוקים - התכונן להזמין את מזל שור/עקרב לארוחת הערב הבאה כזוג.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

מזל שור ועקרב ב יחסים…

מזל שור הוא נולד מתחת ליסוד האדמה - מוצק ואמין עם ליבה עמוקה ורצון לבנות דברים מהיסודות ומעלה. עקרב נולד מתחת לאלמנט המים – כהה מסתחרר ובלתי צפוי אך הכרחי לצמיחה.

במערכת יחסים מזל שור/עקרב בדרך כלל משלימים זה את זה - השור מקדם מערכת יחסים באופן שיטתי - היכרות משפחתית, ימי נישואין, מגורים משותפים, נישואים - בעוד מזל עקרב מגדל רעיונות מרגשים ומרעיב את אלו שנראה לו לא רלוונטיים ובנאליים.

  זוג מזל שור-עקרב

שמירה על תחומי עניין וחברים שונים חשובים למזל שור/עקרב - הם לא רוצים להרגיש חנוקים וצריכים להיות מסוגלים לסמוך זה על זה - לפעמים מזל עקרב חייב לקחת חופש כדי לבקר את הצד האפל שלהם בעוד מזל שור צריך לעסוק בקביעות בספה הפנימית שלהם תפוח אדמה.

מזל שור אוהב את סטטוס ועקרב מחפש גיוון - יחד הם בונים בכוונה מעגל פנימי מאוד חזק ומקורי של חברים - לא גדול אבל תמיד דינמי.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

אם הם שוברים את האמון, החלמה כמעט בלתי אפשרית. אף אחד מהם לא נותן למערכת יחסים בקלות, אבל ברגע שהם מצפים לפתיחות מוחלטת. כאשר נבגד מזל שור חונק כל מחויבות רגשית מושקעת ועקרב מחבל במערכת היחסים ללא רחמים.

  אמון שבור

הם יכולים להיות לשון חדה ושבירים זה עם זה. כאשר כועסים, מזל עקרב M.O. זה לפתות קורבן במילים מתוקות ואז לתקוף בשיא הפגיעות ואילו מזל שור מעלה כל עוון אחרון והופך להיות היפר-קריטי.

כדי להימנע ממלחמת עולם שלישית נסו לספור עד 10, להסתובב ברחוב ולא להתקרב לנושא בלהט הרגע.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל שור ועקרב להתאהב…

הרבה חיכוכים ואי הבנות, כשהם נאבקים להבין את סגנון התקשורת של זה. לעקרב יש בור ללא תחתית של מילואים רגשיים ואילו מזל שור משחרר בכאב רגשות קצת בכל פעם - הגישות ההפוכות הללו מובילות למכות ראש ולתחושות של חוסר ביטחון. אף אחד מהסימנים לא נראה שמח במשך רוב הזמן, אבל ספק ופחד הם שלבים טבעיים לחלוטין של יחסי מזל שור/עקרב.

  זוג עם לב אהבה

כפי ש שלטים קבועים , הזוג הזה עקשן ויצורי הרגל - מזל שור אוהב את הסטייק שלהם עשוי היטב ועקרב - עדיין עם דופק. בזמן שהם מתאהבים הם חייבים ללמוד איך להתאים את ההבדלים - במיוחד מזל שור שתמיד יש לו כובע שופט מוכן לחבוש. למרבה המזל, חייב להיות הרבה מתח מיני והם יכולים גם להתחיל לבנות סט סקסי של דינמיקה שאינה דורשת מילים או דעות.

מזל שור ועקרב התאמה מינית…

בתור פריק בסדינים עם טעם לאבסינת עקרב חייב ללכת בעדינות עם מזל שור שמרני - מחשש להפחיד אותם. ביסודו של דבר, עבור שני הצדדים, סקס הוא על אמון - מזל שור רוצה להיות פגיע רגשית ועקרב רוצה סכנה עם רשת ביטחון.

  מזל שור ועקרב במיטה

אף אחד מהם לא נהנה לאבד שליטה ולכן הכי טוב שהם מוותרים על מאבקי כוח בחדר השינה ומתחלפים בהובלה והגשה. זוג חושני ביותר - מי יודע אילו תענוגות ארציים הם יעוררו זה בזה מאחורי דלתיים סגורות.

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל שור ועקרב התאמה לנישואין…

אכן מעניין! פאוור קאפל אפשרי שיחד מסוגלים לטפס על סולמות חברתיים ולהשפיע – הם רק צריכים לוודא שלא תפתח טינה מתמשכת נגד שכנים ומתנגדים עסקיים או שהנישואים יסובבו סביב נקמה – AKA 'בית הקלפים' – אף אחד חוצה זיווג מזל שור/עקרב ויוצא מזה.

  נישואי מזל שור ועקרב

ילדים הם החלטה מצוינת - פחות אובססיביות עצמית ויותר חושבים על אחרים - מזל שור דואג לרווחתם הפיזית ועקרב מספק גישה לרגשות. בית המשפחה חייב להיות ישן - לפעמים אפילו מורשת רשומה עם חפצים יפים וקמינים ויקטוריאניים בכל חדר.

מבחינת קריירה הם צפויים לבנות אימפריה ביחד - אולי בשיווק או יחסי ציבור המאפשרים הסדרים ידידותיים למשפחה - העסק יזכה להצלחה מסחררת אם מזל שור/עקרב יבנו רצון טוב וישחררו עבירות זעירות.

אמון ותקשורת:55ערכים משותפים:60קשר רגשי:65כימיה מינית:70תאימות נישואין:70הזוג הכוח הטוב:פוטנציאלי.הם מלמדים זה את זה טריקים חדשים.חושניות מתוקה עם נימה שטנית.הרע יכול להיות אפל מדי בשביל תוספור. מזל שור יכול להיות צפוף מדי עבור מזל עקרב. חוסר אמון.64ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


תאימות טלה וטלה: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

כל מה שאתה צריך לדעת על יחסי טלה-טלה.

קרא עוד
כאשר המזלות נעשים עצובים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


כאשר המזלות נעשים עצובים...

איך הסימנים מתמודדים עם עצב.

קרא עוד