תאימות מזל גדי וגדי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל גדי וגדי אוהבים תאימות

ברית עוצמתית - לא שונה מ'משחקי הכס' של סטארקס ולניסטר המאחדים כוחות להשגת שליטה עולמית - מקצועית, ניידת כלפי מעלה ומאוהבת בנגיעה של משחק מקיאוולי. מזל גדי/גדי יודעים לאן הם הולכים ואיך להגיע לשם - וכל עוד הם לא מתחרים על אותן מטרות זו מערכת יחסים מוצלחת להחריד. הם לא ייקחו כל שבויים, דורשים נאמנות מעמיתים, חברים ובני משפחה והם מנהיגים טבעיים.

לפעמים שניים אישיות מזל גדי אוהב את מרדף ההצלחה כל כך עד שהמוסר מתחיל לנסוע במדרון חלקלק וכל עבודה ושום משחק בהחלט לא יהפוך אותם למשעמם - אבל בדרך כלל זה חיים מבריקים מלאים בדברים מדהימים והישגים גדולים - הם רק צריכים לשמור על כמה ענווה ולאפשר מקום לכישלון המוזר.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל גדי וגדי חברויות…

בדיוק כמו תסריט של משחקי הכס, הכל עוסק בבניית בריתות וחיסול אויבים. מזל גדי הם מתכננים זהירים, זהירים וקפדניים. לחברות שלהם יכולות להיות מסגרות זמן מוגבלות, אם כי בני מזל גדי חכמים יודעים שאתה צריך להיות נחמד לאנשים בדרך למעלה כי לפעמים הם מנצחים אותך בדרך למטה.

  חברים לעסקים

כידידים, השניים הללו הופכים לתחרותיים יתר על המידה אם הם רודפים אחר אותם גבהים מקצועיים בתוך אותו ארגון ועוברים מוטציות לאויבים מושבעים, אך כאשר יש להם מטרות שאיפות שונות, נוצר קשר בלתי ניתן להפסקה. הם עובדים קשה אבל משחקים אפילו יותר קשה - הם מתכננים טיולי סקי ויוצאים יחד לקניות למבורגיני ונהנים זה מהיעילות המולדת של זה.

יש הרבה תחקירים, עם דיבורים בלתי נגמרים בחנות וחשוב שהשותפים יקבלו אישור. כשמשחקים נכון זו ידידות תומכת שמוסיפה ערך לאורח חיים מוצלח.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל גדי מאמין בעבודה קשה - במיוחד כשזה מגיע לרומנטיקה! הם נמשכים להצלחה ומחפשים בן זוג הנחשב שווה. לעתים קרובות מתעוררת עניין בזמן יצירת קשרים, או בכנס - דובר מפתח דינמי לוכד את דמיונם של עיזי ההרים מה שמוביל לבדיקות קרקע, במיוחד בפייסבוק ובלינקדאין.

  סימני משיכה ראשונים

מזל גדי הם סימנים קרדינליים - ראש חזק ולא רגיל לקחת לא כתשובה - לאחר שסיימו שיעורי הבית הם מגישים הצעת הכרויות כמו ראיון עבודה עם קצת פלירטוטים מלוכלכים וכרטיסי ביקור חדים שנזרקים לשם טוב. הקושי היחיד הוא למצוא חלון הזדמנויות ביומנים שלהם - לפעמים חולפים שבועות לפני הדייט הרשמי הראשון.

[adinserter block='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הגדי והגדי בפנים יחסים…

לוקח זמן להגיע לשלב היחסים - בני מזל גדי לא עושים שום דבר בחצי פה ורוצים באמת ובתמים שזוגיות רומנטית תהיה מוצלחת כמו הקריירה שלהם. יהיו מפגשי תכנון כדי להבין את המעשיות - מי גר איפה ומתי לקחת חופשות הדדיות.

להיות סימני אדמה , הם זוג מבוסס שמאמין במשפחה ובבלעדיות - מצפים מזוג או תינוקות פרווה שיפעלו כילדי ניסיון, בית עירוני משותף ומפגשי כושר בשעה 6 בבוקר. אלוף במיקור חוץ, הם מקבלים ארוחות ערב במשלוח ומשתמשים ב-Gumtree להולכי כלבים ופינוי אשפה - הכל במאמץ לתעדף את הקשר.

  זוג מזל גדי

חברים ובני משפחה מתלהבים מהבגרות והשלווה שלהם - הם תמיד נראים מלוטשים ושולטים בגורלם. זה לא אומר שלא יהיו שיהוקים וקשיים - זה פשוט מזל גדי אל תאמינו בלשדר תלונות בפומבי ולאמץ פרצוף משחק ציבורי - אפילו במצבים הכי מלחיצים.

הזוג הזה שומר קלפים קרוב לחזה ויש להם קבוצה אינטימית קטנה של חברים - בעיקר זוגות אחרים - שאיתם חולקים את החלומות שלהם ואת הביטחון המוזר והבלתי נשמר.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

הבעיה היא שהם פשוט דומים מדי לפעמים! כל השליטה והעבודה הבלתי נלאית למען מטרות מונעות את החיים בהווה ולעיתים מתרחשת ריחוק מדורג. לחלופין, אאוטסיידר שערורייתי כמו Rockstar Libra או Zen-Diving Pisces מגיע כדי לזרוק רימון מערכת יחסים לעבודה.

  מתחים במערכות יחסים

'כישלון אינו אופציה!' אומר מזל גדי - ובכן, למעשה זה רק חלק מהחיים! בעוד שהצלחה מקרבת את מזל גדי/גדי ומעצימה את הרומנטיקה, כישלון יוצר ריחוק, מבוכה ועצירות רגשית. אם הם מתמקדים ביכולות המנהיגות החזקות שלהם, הכוללות הנחייה והדרכה, הם יאתרו את היכולת לתמוך בבן זוג באמצעות טלאים גסים וסגולים.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[בלוק adinserter='13 אינץ']

כאשר מזל גדי וגדי להתאהב…

למזל גדי/גדי יש מה להוכיח אחד לשני ורוצים להיראות במיטב האורות. יש אנרגיה לשרוף אז הם יחתמו עסקאות, יבקשו העלאות שכר ויגדילו את הביקורים בחדר הכושר בקצב מדאיג. 'להתאהב' הוא זמן פרודוקטיבי להפליא - האנרגיה הולכת לקריירה, למשפחה ולדייטים רומנטיים ברמה הגבוהה ביותר - צפו ללימוזינות, זרי פרחים שופעים, שפים מובילים קנו לבשל בבית והשכרת תיאטרון לשניים.

  מתאהב

מזל גדי בדרך כלל זהירים מבחינה כלכלית, וההפצה מתריעה לחברים לצפות לקשר רציני - אולי 'האחד!'. הם מקבלים אדים באמצעות פעילויות גופניות - סקווש, שחייה וריצה - כל הזיעה וההתבוננות של גופים משופשפים ומלאי כושר מונעים אותם לעתים קרובות במהירות להתאפס במרכז! מדי פעם כל הפעילות הזו יוצרת התנגשויות תזמון נוספות, אך כאשר שניהם מחויבים לגרום למערכת היחסים לעבוד תמיד נמצא פתרונות יצירתיים.

מזל גדי וגדי התאמה מינית…

לפעמים הם מקליקים - באופן טבעי - ובעוד שהבגדים מקופלים בצורה מסודרת במקום נקרעים, האנרגיה הגבוהה והאהבה של בני מזל גדי זה לגוף של זה הופכים את המין לאימון נפלא. בפעמים אחרות הם קצת ישרים ולא מוכנים לחלוק פנטזיות ותשוקות אפלות יותר, מפחדים להיראות גסים או טיפשיים בעליל.

  חוויה חושנית

זה יכול להוביל לחיי מין וניל כששניהם מרגישים שמשהו חסר. כדי להימנע מחדרי שינה נפרדים ומגביר חוסר עניין גדי צריך להשקיע בוויזואליה, צעצועים ובהשתוללות ספונטנית מוזרה בסמטה חשוכה. השתמש בזה או לאבד את זה זו העצה שלנו!

[adinserter block='9 אינץ']

[adinserter block='10 אינץ']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל גדי וגדי התאמה לנישואין…

יכולת הנישואין מדורגת גבוה עבור זוג אוהב משפחה זה. זה על ציר הזמן, יחד עם טיוטות שירות של קדם-אפים. נשות מזל גדי עשויות לעשות את ההצעה - בעודן שמרניות, הן עדיין מונעות על ידי הרצון להוביל. צפו למרשם מתנות ופרטי חתונה שמשדרים קלאסה ועידון.

יש נטייה להפוך למאתגרת - חנות פרחים וקייטרינג חוששות משינוי נוסף של הרגע האחרון בזרי פרחים ובתפריטים, בעוד מזל גדי ממשיך לצבוט דברים בחיפוש אחר שלמות. ירח הדבש קצר יחסית - הם חייבים לחזור לעבודה - אבל היעד אקזוטי, חמישה כוכבים ושופע. חברים וקרובי משפחה מוכנים מדי פעם להפסקה בעצמם לאחר שהלחץ התכנוני הסתיים באופן רשמי.

  כלה אלגנטית

מזל גדי אוהב ילדים והולך על משפחה קטנה ואחראית כלכלית. כהורים יש להם סטנדרטים גבוהים להפליא - צפו לשינויים רבים במטפלות ובתי ספר - אף מוסד או מטפל לא מספיק טובים לצאצאיהם המושלמים. ילדים מורדים לעתים קרובות בלחץ של הצורך להצליח ולהבריק בכל דבר.

יש הרים של אהבה וביטחון אבל מזל גדי צריך לשחרר את שלטון ההורים ולתת לילדים להוביל בכל הנוגע לתחומי עניין ושאיפות - וזכרו - כישלון הוא תמיד אופציה!

אמון ותקשורת:65ערכים משותפים:70קשר רגשי:65כימיה מינית:60תאימות נישואין:70הזוג 'זה' טוב:מקצועי.הם עובדים למען מטרות משותפות.תומכים ואוהבים.הרע:הם מתחתנים עם עבודתם ולא טוב אחד עם השני. פגיעות או כישלון.חיי מין יכולים להפוך וניל.66ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


רגשות שחוזרים על עצמם שכל מזלות חווה...

תחושות תכופות של כל סימן.

קרא עוד
למה המזלות רוצים להתפרק...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


למה המזלות רוצים להתפרק...

למה הסימנים רוצים לסיים את זה.

קרא עוד