תאימות מזל גדי ודלי: אהבה, סקס ומערכות יחסים...

  מזל גדי ודלי אוהבים תאימות

מזל גדי נשוי לקריירה, מזל דלי לאנושות - לוקח זמן ומאמץ להכניס אהבה למשוואה הזו. שניהם פריקי שליטה שמרגישים אי נוחות עמוקה לחלוק סודות - הם חוששים מפגיעות ומפגיעה. החדשות הטובות הן שהקשר הזה עובד כי הם מבינים מהי קפיצה ענקית של מחויבות אמונה ומכבדים זה את 'התנאים וההגבלות' של זה.

מזל דלי מעריך את זה עיזי ההרים' הקריירה משמחת אותם וגדי מכבד נושאי המים צריך להציל את כדור הארץ. היחסים הטובים ביותר של מזל גדי/דלי הם מגינים וכנים - הם מוצאים מרחב שבו ניתן לספר סודות ללא שיפוט או לעג.[adinserter block='3'] [adinserter block='4 אינץ'] [בלוק adinserter='11 אינץ']

פענוח מזל גדי ודלי חברויות…

מזל דלי הם לוקחי סיכונים - מזל גדי הם מעשיים וזהירים. כחברים הם נותנים ראש לעתים קרובות - מזל דלי חושב שעז ההרים שמרנית מדי בעוד מזל גדי מוצא את הדלי פתית. כאשר הם משלבים כוחות על ומתחילים לראות בביקורת בונה ולא הרסנית קורים דברים יפים.

  ידידות מזל דלי-גדי

סימנים אלה אוהבים ליצור ולעיתים קרובות מצליחים לחבל אחרים במזימות שלהם. מזל דלי מעלה רעיונות חדשים בכל שנייה - 'בואו נרכיב להקה, בואו נבנה חבילות סילון, בואו נפתח מזקקת וויסקי משלנו!' – מזל גדי בודק וממיין את המגוחך מהבר השגה.

יהיו להם הרבה ויכוחים חזקים ומאבקי כוח על מי מוכן להתפשר, ועל מה - אבל אחרי הלהקה, חבילות הסילון ומזקקת הוויסקי כולם יוצאים לפועל - אם כי עם שינויים מודעים לבטיחות ואחראיים פיננסיים - מזל גדי/דלי להבין שלידידות שלהם יש תהליך הכרחי, המוביל להצלחה ובסופו של דבר לאמץ את המעקפים ודבשי המהירות.

סימנים ראשונים של משיכה ותאימות…

מזל גדי עושה את הצעד הראשון - כמו כל סופר סליוט טוב הם כבר ערכו תיק על מזל דלי. רומנטיקה היא לעתים קרובות לא המניע - אחד היתרונות הטובים ביותר של עיזי ההרים הוא לדעת לשלב כישרונות שונים כדי ליצור הצלחה - זה יכול להיות מקרה של ציד ראשים של מזל דלי לתפקיד מסוים בחברה שלהם. לחלופין, לעתים קרובות הם מחפשים אנשים שיכולים להדריך אותם בהתפתחות אישית - חשבו על יוגה או הוראת מוזיקה.

  אטרקציה נסתרת

האטרקציה מגיעה כאשר מזל גדי מתחיל להעריץ את האינטליגנציה וההומור של מזל דלי - פתאום הם קובעים פגישות עסקיות נוספות או נסיגות יוגה בסוף השבוע. מזל דלי מגיע אט אט להבנה שמשיכה באוויר ומתחיל להשתתף בפגישות עסקיות במיטב הציוד שלהם או להבטיח שלריטריט היוגה יהיה רק ​​לקוח אחד - מזל גדי.

[בלוק adinserter='5 אינץ']

[adinserter block='6 אינץ']

[בלוק adinserter='12 אינץ']

הגדי והדלי בפנים יחסים…

מה שיש לך כאן הוא א סימן אדמה ו סימן אוויר - השילוב דומה קצת לעץ חסון שמעיף אותו ברוח סוערת. מזל גדי גורם למזכירה שלהם לצוד את מזל דלי שתמיד מתרומם במקום הכי פחות צפוי. מצד שני, מזל דלי מתוסכל מחוסר היכולת של בני מזל גדי לאמץ את הספונטניות. יהיו הרבה אבק-ups והם כנראה צריכים בית גדול מספיק לתקופות ממושכות של זעף.

  זוּג

כשהם על המסלול, הם יוצרים תחומי עניין משותפים - שניהם מאמינים בגוף, בנפש ובנפש בריאים, אז צפו לטניס זוגי, לביקורים במוזיאונים ולמנה טובה של מיינדפולנס. הם נותנים זה לזה מקומות רחבים - כל אחד מהם דורש מידה לא מבוטלת של חופש, עם זאת, מסורות בלתי ניתנות למשא ומתן נוצרות כדי לשמור על הרומנטיקה בחיים - חשבו על לילות דייטים, חגיגות ימי נישואין ופעמיים בשנה בריחות בסוף השבוע. מזל גדי נותן לדלי טעימה מהחיים הטובים ועוצר מהם להרגיש אשמה על כל פינוק קטן, בעוד מזל דלי פותח את עיניהם של עיזי ההרים לרעיונות של צדק חברתי וקיימות.

איפה הם עלולים להיתקל מְעַרבּוֹלֶת…

הוסף עוד 6 אינץ' לגובה מזל דלי כדי להכיל את קופסת הסבון עליה הם עומדים בחוזקה. אם הם כנים - כל הצרות של האנושות נובעות מהעובדה שאחרים לא חושבים בדיוק באותו אופן. לפעמים זה מוביל להרצאות מטיפות שגדי לא יקל עליה ראש. נושאי המים צריכים להמיר את בני הזוג שלהם לאט לאט עם מעשים ופחות מילים - לגרור מישהו בועט וצורח לעתיד לעתים רחוקות מביא לתוצאות טובות.

  טיעון קשר מתוח

למזל גדי יש רצף של חוסר רחמים בכל מה שנוגע להגשמת השערים האלה של חמש שנים. דריכה מעל סבתא המתה שלהם כדי לקבל קידום לא תתאים לדלי המאמין בקארמה והמשך התנהגות לא אתית מוביל לאיבוד כבוד ואהבה. מזל גדי צריך להשתמש במזל דלי כמצפן מוסרי כדי להבטיח שהנשמה שלהם לא תימכר לשטן.

[adinserter block='7 אינץ']

[בלוק adinserter='8 אינץ']

[adinserter block='13']

כאשר מזל גדי ודלי להתאהב…

מהירות התקדמות הרומנטיקה תלויה במידת החבול של מזל דלי ממפגשים קודמים. נושא המים מתאהב לעתים רחוקות וכאשר זורקים אותו או מוציאים אותו הם בונים חומה כמעט בלתי חדירה כדי להסיט מתקפות עתידיות מחיצי קופידונים. כ שלט קבוע הם עומדים על שלהם ודוחים את כל ההתקדמות של בני מזל גדי - מה שרק מסייע להפוך את עז ההרים לנחושה יותר - בתור סימן קרדינל הם עקשנים ואוהבים את הריגוש של רכישה מאתגרת.

  אוהב תאימות

גם יומנים מתנגשים הם בעיה אבל מזל גדי מתמיד מוכן לקצץ בשעות העבודה רק כדי ליצור קסם עם מזל דלי. צפו לתאריכים משוכללים במסעדות יוקרה עם יינות תואמים ותכשיטים מעוצבים להפליא של טיפאני'ס. כאשר עידן הקרח של מזל דלי נמס סוף סוף, הם מגיבים במעשים אקראיים של רומנטיקה - מוציאים את מזל גדי לשייט בסוף שבוע או להסתכלות בכוכבים וסקס אימפולסיבי במצפה המקומי. שניהם מוסחים בישיבות דירקטוריון ובמהלך הצלת הפלנטה - חברים תופסים אותם נאנחים ומככבים למרחקים במהלך פגישות קריטיות - קצת כמו גורי כלבים אבודים.

מזל גדי ודלי התאמה מינית…

זה יכול להיות פשוט נהדר. לגדי יש המון אנרגיה וטונות דלי של דמיון - שניהם נהנים מגירוי אינטלקטואלי ויצירתיות. מזל דלי פותר בעיות מרחק ויומן על ידי הכנסת סקס טלפוני, סקסינג ואפילו סקס ברשת לרפרטואר.

  נשיקות חושניות

מזל גדי יודע שנושא המים לא ימצא כמעט שום פנטזיה לא טעימה ופותח על רצונות אפלים שנמשכו זמן רב. השניים הללו מפתחים נדיבות מינית למערכת היחסים שלהם, כאשר כל אחד מהם מנסה להרגיע את החרדה והלחץ של האחר לגבי מיזוגים תאגידיים ושינויי אקלים באמצעות סקס נהדר ומטריף.

[בלוק adinserter='9 אינץ']

[adinserter block='10']

[בלוק adinserter='14 אינץ']

מזל גדי ודלי התאמה לנישואין…

בתחילה מזל גדי אוהב שדלי לא ממהר להתחתן או אפילו לחיות ביחד, אבל בסופו של דבר הם יראו בזה טקטיקה של עצירה וידחפו בעדינות להתחייבות מוצקה יותר. בדרך כלל אופטימי, מזל דלי מציג ערימה של תרחישים מהמקרה הגרוע ביותר, כולל 'מה הטעם - כולנו הולכים להיות כדוריים בקרוב' - זה תלוי בגדי הסבלני להפיג את כל המיתוסים וההתנגדויות.

כשהם סוף סוף נמצאים באותו מרחב ראש באותו זמן, מזל דלי דוחף לאירוסין קצר - 'בואו נעשה את זה עכשיו או לעולם לא' היא הגישה שלהם אבל גדי רוצה זמן תכנון נרחב. פשרה וגישור צד ג' הם התשובה. צפו לחתונה שיש בה אלגנטיות מזל גדי וספונטניות של מזל דלי - חשבו על שמלות כלה של ורה וואנג, ארוחות עלא קארט ופלאש מוב הכולל להקת מריאצ'י.

  חתונה לבנה

מזל גדי רוצה ילדים, מזל דלי חושב שהעולם מאוכלס מדי - זה עוד ויכוח חזק. הם עשויים להחליט על אימוץ או אומנה כדי לתת לילדים בסיכון חיים טובים יותר. אם קורים ילדים ביולוגיים הם צפויים להיות יחידים או שניים לכל היותר.

כהורים, מזל גדי/דלי חולקים על הרבה, אבל אם הם שלטו באומנות הפשרה, ניתן להגיע לאמצעי שמח בין חולדות שטיח פראי לטווח חופשי וטוויטים קטנים ומפונפנים בחליפות אמאני. זה אתגר אבל לא בלתי מושג ושניהם מוכנים להקריב קריירות ואגו לטובת ילדיהם.

אמון ותקשורת:70ערכים משותפים:60קשר רגשי:60כימיה מינית:75תאימות נישואין:65הטוב:מגנים אחד על השני.גאים אחד בשני.מכבדים ואוהבים.הרעים:שניהם עקשנים.גם דלי יכולים להיות מערכת יחסים. שמרני.66ציון תאימות

[adinserter block='1 אינץ']

[adinserter block='2']

רשום פופולרי


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


מדוע המזלות דואגים למערכות יחסים...

מדוע הסימנים נאבקים באהבה.

קרא עוד
7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

גַלגַל הַמַזָלוֹת


7 תכונות חושפות של מזלות AIR...

חושפת תובנות לגבי שלושת סימני ה-AIR: מזל תאומים, מאזניים ודלי.

קרא עוד